Sanal ortamda tasarlanmış herhangi bir nesnenin katı formda basılmasına olanak veren 3d yazıcı modelleri, ihtiyacınıza en uygun çıktıları kolaylıkla elde etmenizi sağlıyor. Mühendislik, mimarlık, kuyumculuk, medya, tıp gibi farklı meslek dallarında giderek daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan 3d printer modelleri sayesinde dilerseniz projenizin elle tutulur bir çıktısını oluşturabilir, dilerseniz üzerinde aylardır çalıştığınız modelleme örneğinizi hızlı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Normal bir printerdan farklı olarak, içerisine yerleştirilen polimer malzemeleri, bilgisayar programları sayesinde kolaylıkla şekillendirmenize olanak sağlayan 3 boyutlu yazıcılar, en kaliteli çıktıları elde etmenizi sağlıyor. Farklı baskı teknolojilerine sahip modelleri bir arada incelemenize olanak veren kategoride, birleştirmeli yığma teknolojisine (fused deposition modelling) sahip ürünleri inceleyebileceğiniz gibi, seçici lazer sinterleme (SLS) teknolojisine sahip ürünleri de inceleyebilirsiniz. 3D yazıcı satın al kararını verdikten sonra, işlerinizi çok daha verimli bir hale getirebilir, teknolojinin imkanlarını işletmenize çok daha hızlı bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Özellikle sağlık sektörü başta olmak üzere, birçok sektörel yeniliğin önünü açan 3D yazıcılar, aynı zamanda biblolar, objeler, kolyeler, anahtarlıklar gibi farklı nesneler elde etmenize de imkan veriyor. Gerek sevdiklerinize özel, kişisel ve eşi benzeri bulunmayan bir hediye vermek istediğinizde, gerekse uzun zamandır hayalini kurduğunuz farklı geometrik desenlere sahip tasarım bir kolye yapmak istediğinizde 3D yazıcılardan kolaylıkla yardım alabilir, dilediğiniz objeyi dakikalar içerisinde yaratabilirsiniz.

Günümüz kuyumculuk sektörü çalışanlarının, kusursuz, hatasız ve pürüzsüz aksesuarlar elde etmesini sağlayan 3d yazıcılar, eşsiz olduğu kadar kaliteli ürün çıktıları da elde etmenizi sağlıyor. Kolye, yüzük, bileklik gibi farklı ihtiyaçları bir arada ve kolaylıkla tasarlamanıza ve elle tutulur bir obje haline getirmenize olanak sağlayan 3d yazıcı modelleri, kaliteyi arttırırken, maliyetleri de azaltmanızı sağlıyor.

Endüstriyel işletmelerin ya da büyük ölçekli üretim yapan fabrikaların maliyetlerinin önemli ölçülerde azaltılmasının önünü açan 3 boyutlu yazıcılar, aynı zamanda daha kaliteli ve dayanıklı ürünler elde etmenizi sağlıyor. Ürünün içerisinde olmasını istediğiniz malzemeleri yazıcıya yerleştirerek, tasarımınızın birebir kopyasını elde etmenizi sağlayan 3d printer modelleri, işletmelerin zamandan ve paradan tasarruf etmesine yardımcı oluyor.

Tasarlanan soyut objelerin, kolaylıkla hayata geçirilmesini sağlayan 3d printerlar, elektronik devre ve aksamların daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde üretilmesine olanak veriyor. Devre kartı dirençleri, kondastör ya da farklı metal kabloların sırasına göre ve belirli bir düzende eklenme süreçlerini ortadan kaldıran yazıcılar, tüm süreci bilgisayardan ve bir seferde yönetmenizi sağlıyor.

Mimari maket ve evde prototipleme, yemek ve kek aparatı ile çikolata yapma, dental ve kuyum sektörlerinde döküme hazır kalıplar elde etme, endüstriyel ürünler ve çıktılar yaratma gibi farklı kullanım amaçlarına sahip modelleri kategoride inceleyebilir, sektörünüz için en doğru 3d yazıcı modelini seçebilirsiniz.

Programlanmış bir prototipi sıfırdan yapmanıza olanak sağlayan yazıcıların yer aldığı kategoride, aynı zamanda diğer ürünlerin üzerine baskı yapmanızı sağlayacak baskı pres tipi yazıcı modellerini de inceleyebilirsiniz. Kupa, telefon kılıfı, tabak aparatları, silikon kapak gibi farklı nesnelerin üzerine baskı yapmanızı sağlayan bu yazıcılar sayesinde, yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilir, kendinize ve sevdiklerinize hoş sürprizler hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda ev dekorasyonunuzu dilediğiniz ve hayalini kurduğunuz şekilde yapmanıza olanak sağlayan yazıcılar, evdeki küçük aparatlardan, büyük mobilyalara kadar tüm gereçleri istediğiniz şekilde elde etmenizi sağlıyor.

Farklı renk seçenekleri ile de ön plana çıkan printer modelleri, aynı zamanda dekoratif yapılarıyla da ön plana çıkıyor. Farklı boylarda, renklerde ve kullanım şekillerinde beğeninize sunulan 3d yazıcı modellerini karşılaştırarak 3d yazıcı fiyatı hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilir, ürünlerin arasındaki farkları daha ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

3D Yazıcı

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 158 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013118/60008975