Office yazılımları, sunum, planlama, veri depolama ve raporlama gibi faaliyetler için günlük hayatta ve iş hayatında sıkça kullanılan yazılımlardır. Aynı zamanda, bireysel, ticari ve ofis içi işlerde en çok tercih edilen ürünlerdir. Bilgisayarların dünya genelinde yaygınlaşmaya başladığı 90’lı yılların başından günümüze kadar milyonlarca kişi, Office yazılımlarını kullanmaktadır.

Office Yazılımı Fiyatları

Office yazılımı fiyatları, yazılımın türüne, sürümüne ve güncelliği gibi özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Office programları, farklı yazılımlara ait tekli ürünler olarak veya çoklu setler halinde tercih edilebilir. Dünyanın en çok tercih edilen MS Office programlarından farklı olarak Windows, Mac ve diğer işletim sistemleri ile uyumlu olan Softmaker gibi farklı markalara ait Office yazılımları da vardır.

Toplu halde bulunan ürünler, ev, ofis, bireysel ve iş gibi farklı kategorilere ayrılır. Setler içinde yer alan yazılım sayısı artıkça fiyatlarda da artış gösterir. Excel, Word, PowerPoint, Onenote ve Outlook gibi yazılımlar, bireysel çalışmalar ve ofis işleri için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Fiyat üzerinde etkili olan diğer hususlar ise yazılımların sürümleri ve kullanıcı sayısına göre belirlenen lisans haklarıdır. Yeni sürüm Office programları, hem gelişmiş ara yüzü hem de kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar ile daha kullanışlı ürünlerdir. Bu nedenle, son sürüm yazılımlar, eski sürümler ile karşılaştırıldığında daha pahalıdır. Ayrıca, iş yeri ve ofislerde bulunan tüm bilgisayarlar için tek tek ürün almak yerine, 10 bilgisayarda kullanım gibi tek pakette çoklu lisans hizmeti de tercih edilebilir.

Office Yazılımları Nelerdir?

Office yazılımları, docx, xlxs, pptx, html gibi farklı uzantılarda çalışabilen Word, Excel, Powerpoint, Visio, Project, Infopath ve Frontpage gibi tekli uygulamaları barındıran setlerdir. Ana uygulamaların yanı sıra, farklı sürümler için geliştirilen ek uygulamalar da ayrıca temin edilebilir.

Office ticari veya kurumsal paketleri, firmaların günlük veri akışı, planlama ve raporlama gibi faaliyetlerini yerine getirebilmeleri için hazırlanmıştır. Office ticari yazılımları, kurumların işlerinin ve organizasyonların aksamadan ilerleyebilmesi ve pratik bir şekilde düzenlenmesi için büyük bir öneme sahiptir. Özellikle xls ve doc uzantılı yazılımlar, kullanışlılığı ve çok yönlü olmaları nedeniyle en fazla tercih edilen uygulamalar arasında yer alır.

Frontpage, Infopath ve Visio gibi programlar, daha spesifik kullanım alanlarına sahiptir. Frontpage, yazılımcılar için büyük kullanım kolaylıkları getiren bir programdır. Kodları hatasız bir şekilde yazmak, hızlı kontrol ve sınıflandırma seçenekleri gibi özellikleri ile bilinir. Visio ise taslakların çizime dönüştürülebildiği bir yazılımdır. Mimarlar, grafikerler ve tasarımcılar için önemli artılara sahiptir. Ayrıca, Project ve Publisher gibi pazarlama ve sunum tekniklerinin geliştirilebileceği yazılımlar da mevcuttur.

Office Yazılımı Görevleri Nelerdir?

Her Office yazılımının kendine göre belirli görevleri ve avantajları vardır. Örneğin; Word ve Textmaker, hem bireysel kullanım hem de ofis çalışmaları için son derece işlevsel yazılımlardır. Docx uzantılı uygulamalar ile yazı, ödev, proje ve makale yazabilir; günlük çalışmalar dahilinde bilgi depolama ve tablolama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Sistematik çalışma düzeni kurma yönünde büyük başarılar sağlayan Excel ve Planmaker yazılımları ile kullanışlı tablolar ve programlar yapabilirsiniz.

Özellikle iş dünyasında ve okul hayatında kullanılan MS Powerpoint ve Soft firmasına ait Presentations gibi ürünler sunum, seminer ve proje gösterimleri için en doğru yazılımların başında gelerek slayt halinde hazırlanan projeler ve eğitim programları için de sıkça kullanılır. Planlama ve organizasyon faaliyetleri için geliştirilen Outlook ve Thunderbird ise şirket organizasyonu ve planlama işleri için tercih edilir. Toplu e-mail gönderimleri ve mail düzenlemeleri için son derece yararlı yazılımlardır.

Veri depolama, tablo oluşturma, planlama, yazılım, sunum ve organizasyon gibi çok sayıda farklı işi, ihtiyacınıza en uygun Office yazılımları ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Office Yazılımları

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 24 ürün
DSACategoryId/2147483646/41/91410