Ses ve Görüntü Sistemleri

Günümüzde teknolojide yaşanan gelişmeler sayesinde evde veya iş yerinde geçirdiğiniz zaman daha eğlenceli bir hal alıyor. Multimedya ses ve görüntü sistemleri başlığı altında her kullanıcıya hitap eden ürün çeşitliliği mevcut. Dizileri, filmleri ya da televizyondaki kanalları iyi bir görüntü kalitesiyle izleyebilmek için yüksek çözünürlüklü akıllı televizyonların internet bağlantı imkânıyla online olarak dizi ya da film platformları üzerinden arzu ettiğiniz içeriğe kolayca ulaşabilirsiniz. Oldukça kaliteli düzeyde görsel deneyim sunan akıllı televizyonlara eşlik edebilecek ses sistemleri ile de eğlenceyi katlayabilirsiniz.

Televizyon kullanım deneyiminde çıtayı yükselten akıllı uydu sistemleri de çok fazla seçenek sunar. Ayrıca dahili uydu alıcıları başka televizyon uydu sistemleri ile de uyumlu olmasıyla dikkat çeker. İnternet bağlantısını kullanabileceğiniz ve Android işletim sistemleri bulunan akıllı uydu alıcılar ile televizyonu daha işlevsel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca ses ve görüntü sistemleri içinde önemli bir yere sahip olan güvenlik sistemleri, işletmenizde ve evinizde kullanım alanı bulur ve pek çok seçeneğe sahiptir. Ses ve görüntü sistemleri montajını gerçekleştirirken farklı işlevlere ve özelliklere sahip kablo ve aksesuarlarla deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz. Evde ya da iş yerinde geçireceğiniz eğlenceli vakitler için arayış içerisindeyseniz TV görüntü ve ses sistemlerini inceleyebilirsiniz.

Evde Sinema Deneyimi Yaşatabilecek Sinema Sistemleri

Çözünürlüğü yüksek ve net görüntü sunan televizyonlar sayesinde 4K görüntü kalitesindeki içerikleri bile izleyebilirsiniz. 20 inç yani 51 cm ve 86 inç 217 cm boyuta sahip televizyonlarla film ve dizilerde kaliteli görüntü elde edebilirsiniz. Evinize uygun boyutlara sahip televizyon seçeneklerini inceleyebilir ve bunlar arasından dahili uyduya sahip ürünlerden akıllı özellikleri olan modellere kadar farklı çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı televizyon modelleri ince yapılarıyla kullanışlı ürünlerden olup hem TV ünitesiyle hem de duvara sabitleyerek kullanılabilir. Günümüzde akıllı televizyonların çoğu, online dizi ve film platformlarının uygulamalarını içerir ve bu sayede internet üzerinden içerikler izlenebilir.

Sinema filmlerini izlerken kullanıcılara üst düzey bir deneyim yaşatan sinema sistemlerini, sesleri oldukça gerçekçi bir şekilde sunabilen ses sistem ürünleri ile zenginleştirebilirsiniz. Bu sistemlerden biri olan soundbar çeşitleriyle stereo seslere hakim olabilirsiniz. Stereo seslerin gücüyle film ve dizileri izlerken kendinizi film içerisinde hissedebilir ve böylelikle muhteşem bir sinema deneyimi yaşarsınız. Soundbar sistemler televizyonlarla bütünlük oluşturabilecek görünümleriyle ve şıklığıyla dikkat çeker. Televizyonlar ile kullanılabilme imkânı sağlayan TV box sistemleriyle online platformlara erişim kolaylaşır. 4K görüntü desteği sunan TV box modelleri ile oldukça yüksek kaliteye sahip içeriklere erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerle beraber sunulan uygulama marketleri sayesinde televizyonu arzu ettiğiniz şekilde oyun oynamak için bile kullanabilirsiniz. HDMI girişiyle görüntü ve ses aktarımı sunan TV box’lar bu çeşitte bağlantı noktasına sahip tüm televizyonlarla uyumludur. Evlerde zenginleşen bu tip ayrıntılar ile kaliteli zaman geçirebilir ve eğlenceyi doyasıya yaşayabilirsiniz.

Evlerinizde kullanabileceğiniz sinema ses sistemlerinin ayrıntılarına her geçen gün yeni bir teknolojik donanım eklenmektedir. Bluetooth cihazlarınız ile kullanım imkânı yaratan Bluetooth bağlantılı hoparlörler sayesinde kablosuz bir şekilde ses deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. Bu tip bluetooth hoparlörler kompakt özellikleri ile güçlü ses sistemlerinden beklentinizi karşılayabilir. Uzun saatler boyunca bluetooth bağlantılı ürünlerle pil tükenme derdi yaşamadan keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca günümüzde güvenlik amacıyla hayatın farklı alanlarında kullanılabilen kameralar da ses ve görüntü sistemleri içerisinde önemli bir yere sahiptir. Profesyonel ses ve görüntü sistemleri olan güvenlik kameralarıyla yaşam alanlarınızı dünyanın her noktasından takip ve kontrol edebilirsiniz. İnternet üzerinden evlerinizdeki hayvanları veya çocukları her an takip edebilme olanağı sunan sistemlerle gözleriniz her dakika evinizde olur ve böylece siz dışarıdayken bile evinizi ya da iş yerinizi kontrol edebilme imkânı yakalarsınız.

Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemleri ile Evde Sinema Eğlencesi

Ses ve müzik teknolojisi tüm dünyada yaşanan gelişmeler ile birlikte oldukça ilerlemiştir. Çok sayıda aygıtla çalışabilen ses sistemleri ile ses teknolojisinin gücünden yararlanabilme imkânına sahip olursunuz. Evde etkileyici bir ev sineması yaratabilmenizi sağlayacak olan TV ses sistemleriyle ve uygun bir televizyonla harika sonuçlar alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve konforlu bir deneyim elde etmek istiyorsanız sinema salonunda yaşayabileceğiniz seyir keyfini evinize taşıyabilecek özelliklerde ses sistemlerini tercih edebilirsiniz. Filmler, videolar ya da müzikler için büyük bir keyifle kullanabileceğiniz ev sinema sistemleri çok sayıda markanın ürün çeşitliliğiyle geniş bir yelpazeye sahiptir. Sesleri, görüntüleri ve netliği daha üst noktaya taşıyabilecek farklı özelliklere sahip sinema sistemleri kalitesine ve donanımına göre çeşitlenir. Hoparlörlerden amplifikatörlere, soundbar’dan bağlantı ünitesine kadar çok sayıda destek ürünü sinema ses sistemleri adı altında yer alır Son zamanlarda farklı donanımlar eklenen amplifikatör çeşitleri sinema sistemlerini tamamlayan önemli bileşenlerdendir.

Seslerin daha güçlü ve net olarak yükselmesini sağlayan amplifikatör modelleri sinema salonu keyfini evinize taşıyabilir. Kaplamalı hoparlörler, ön paneller, ses topuzları ve analog ses terminalleri diğer teknik donanım bileşenlerindendir. Sinema sistemleri içerisinde adı sıklıkla duyulan soundbar da bir başka teknoloji harikasıdır. Ayrı bir ses sistemi kurmayı tercih etmeyecekseniz soundbar, fazla yer kaplamamasıyla ve estetik duruşuyla farklı avantajları birlikte sunar. Soundbar, çoğunlukla televizyonun alt bölgesinde ya da üstünde kullanılabilecek ince bir tasarıma sahiptir. Tercih edeceğiniz soundbar sistemleri ile film ve dizileri daha güçlü seslerle seyredebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra soundbar sistemi ortamın dekorasyonuna katacağı şıklıkla da öne çıkar.

Farklı Aksesuarla Ayrıntılara Hakim Olun

Ses ve görüntü sistemlerini güçlendirmek ve bu ürünlerin kullanımını kolaylaştırmak için sunulan bileşenler eğlencenizi daha üst bir noktaya taşıyabilen aksesuarlardandır. HDMI bağlantı kabloları da bunlardan yalnızca biridir. Televizyonu başka bir cihazla bağlayabilen ve görüntü aktarımı sağlayan HDMI kablolar ile bilgisayar ekranını geniş ekrana yansıtarak oyun deneyiminize renk katabilirsiniz. Fotoğraf makinesi ile çekilen fotoğrafları da büyük ekranda tüm ayrıntılarıyla inceleyebilirsiniz. HDMI bağlantı noktasındaki sokete takabileceğiniz kablosuz ses ve görüntü aktarabilen cihazlarla telefonlardaki, tabletlerdeki ya da bilgisayardaki görüntüleri kolayca iletebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra sistemler ile bağlanabilen ses kablosu da bağlantı sağlayan bir bileşen olarak oldukça işlevsel bir kullanıma sahiptir.

Televizyonu duvara sabitleyebileceğiniz aparatlar ise kullanışlı aksesuarlardandır. Yer tasarrufu sağlayabilen bu parçaların hareketli olanları ile oturduğunuz noktaya televizyon açısını döndürebilirsiniz. Televizyon kumandaları, temizlik seti, akım koruması sağlayan prizler ve TV ekran koruyucu gibi ürünler sayesinde ses ve görüntü sistemleri ile yaşayacağınız televizyon deneyiminizi zenginleştirebilme imkânına da sahip olabilirsiniz.

TV Ses Sistemleri Fiyatları

Profesyonel ses ve görüntü sistemleri içerisinde yer alan amplifikatör, hoparlör ve soundbar görüntü ve ses üzerine odaklanan ve sinema havasını yaşatmayı amaçlayan bileşenlerdendir. Televizyonla ya da farklı ekipmanlarla bütünlük içerisinde yer alacak olması ve ev dekorasyonuna şıklık katabilmesiyle öne çıkan sinema sistemlerinin tasarımı ve gelişmiş teknik donanımı fiyatlarına yansır. Evde bazı sinema bileşenleriniz eksikse set halindeki ürünleri tercih edebilirsiniz. Set şeklinde satışta olan modellerin fiyatlarını, içerisindeki ekipman sayısı ve bileşenlerin özellikleri çeşitlendirebilir.

Ses ve görüntü sistemleri kategorisi altında yer alan geniş çeşitliliğe sahip binlerce üründen ihtiyaç duyduklarınızı inceleyebilir ve dilediğiniz modeli hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Ses ve Görüntü Sistemleri
Ses ve Görüntü Sistemleri
Televizyon, LED Ekran
Televizyon, LED Ekran
Bluetooth Hoparlör
Bluetooth Hoparlör
Ev Sinema Sistemleri
Ev Sinema Sistemleri
Uydu Alıcıları
Uydu Alıcıları
Kablo & Soketler
Kablo & Soketler
Müzik Sistemleri
Müzik Sistemleri
Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Sistemleri
TV Aksesuarları
TV Aksesuarları
Uydu Alıcısı Aksesuarları
Uydu Alıcısı Aksesuarları
Ev Sinema Hoparlörleri
Ev Sinema Hoparlörleri
Ek Güvence Paketleri Televizyon
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Satıcı