Teknolojinin gelişmesi ile birlikte elektrikli süpürgelerde de birtakım işlevsel değişiklikler gözlemleniyor. Önceleri kablo aracılığı ile çalışan elektrikli süpürgelere artık yeni bir alternatif daha ekleniyor. Şarj edilebilme özellikleri sayesinde kullanıcısına büyük bir avantaj sağlayan şarjlı süpürgeler, ev temizliğini de bir külfet olmaktan çıkarıyor. Temel anlamda iki ayrı türe ayrılabilen şarjlı süpürgeler el tipi ve dikey olmak üzere sınıflandırılıyor. İstek ve ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz şarjlı süpürgeler evlerin yanı sıra farklı alanlarda da kullanılabiliyor.

Şarjlı süpürge modellerine bakıldığında çok sayıda markanın ismi görülüyor. Her bir model ayrı özellikler barındırmakla birlikte tasarımlar da göze çarpıyor. Ergonomik nitelikleri artırmak adına bazı teknolojik özellikler de barındıran şarjlı süpürgeler bu yenilikleriyle de ilk tercih oluyor.

Dikey Şarjlı Süpürgeler

Motor güçleri ve kullanım süreleri başta olmak üzere ince düşünülmüş özel detayları ile ön plana çıkan dikey şarjlı süpürgeler, klasik anlamdaki elektrikli süpürgelerin tüm görevlerini başarıyla sürdürebiliyor. Bütüncül temizliklerin dahi üstesinden gelebilen bu modeller, adını tasarımından alıyor. İnce ve uzun olan dış görünümleri estetikliğin yanı sıra işlevsellikte de büyük yardımlar sunuyor. Bu şarjlı süpürge modelleri sayesinde temizlik esnasında eğilmenize de gerek kalmıyor. 

Dikey şarjlı süpürge modellerinin birçoğunda duvara asma aparatı da veriliyor. Bu aparatlar hem şarj ünitesi görevi görüyor hem de kullanılmayan anlarda saklama alternatifi yaratıyor. Evinizin herhangi bir köşesine, dik bir biçimde yerleştirebileceğiniz şarjlı süpürgeniz yerden de büyük oranda tasarruf sağlamış oluyor. Ayrıca hemen her renkte bulabileceğiniz dikey şarjlı süpürgeler, tasarım anlamında da tatmin edici kabul ediliyor. Modellerin tamamında modern bir estetik anlayışının hakimiyeti gözlemleniyor.

El Tipi Şarjlı Süpürgeler

Gündelik yaşam esnasında zaman zaman ufak tefek kazalar yaşanabiliyor. Bu kazalar sonucunda yemek kırıntısı ya da herhangi bir cam parçası gibi temizlenmesi gereken durumlar ile karşı karşıya kalınıyor. Kısa süreli temizliklerde dikey şarjlı süpürgelerin yüksek performansına gerek kalmıyor, el tipi şarjlı süpürgeler bu işlerin üstesinden geliyor. Kompakt boyutları ve özel tasarımları sayesinde her daim elinizin altında olabilecek el tipi şarjlı süpürgeler, gün içerisinde adeta yardımınıza koşuyor.

El tipi şarjlı süpürgelerin motor güçleri dikey süpürgelere kıyasla nispeten düşük oluyor. Daha çok ufak problemleri ortadan kaldırmayı amaçlayan el tipi şarjlı süpürgeler, yine de ideal bir performans sağlıyor. Gereğinden fazla enerji harcanmaması enerji tüketimi konusunda da yüz güldürüyor çünkü bu şarjlı süpürgelerin enerji tüketimleri de büyük boyutlu ürünlere göre daha alt seviyelerde seyrediyor. El tipi süpürgeler, tıpkı dikey şarjlı süpürgelerde olduğu gibi modern görünümleri ile ilgi uyandırıyor.

Şarjlı Süpürge Fiyatları

Ürün tercihinde tasarım ve işlevsellik ile birlikte etkili olan bir diğer parametre de fiyatlar oluyor. Şarjlı süpürgelerin fiyatlarına genel bir bakış atıldığında oldukça geniş bir aralık olduğu göze çarpıyor. Piyasada hem dikey şarjlı süpürge hem de el tipi şarjlı süpürge sayısı bir hayli fazla olduğundan seçim yapmak da zor olabiliyor.

Dikey modeller ile el tipi modellerin kıyaslanmasında genellikle fiyat farkı da fazla oluyor. Dikey şarjlı süpürgelerin hem kullanım süreleri hem de motor gücü ya da filtre türü özellikleri el tipine göre daha gelişmiş bir görünüm sergiliyor, bu da fiyatların yükselmesini beraberinde getiriyor. Öte yandan el tipi şarjlı süpürgelerin de kendi içlerinde farklı parametreleri bulunuyor. Boyutun küçüklüğü ya da tasarımsal özelliklerin zenginliği ile birlikte kullanılan teknolojilerin sayısı da fiyatı etkileyen kriterler arasında yer alıyor.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Şarjlı Süpürge Fiyatları

191 ürün var
 1. Değerlendirme Puanı
 2. Markalar A-Z
  1. Philips Şarjlı Süpürgeler
  2. Xiaomi Şarjlı Süpürgeler
  3. Dyson Şarjlı Süpürgeler
  4. Rowenta Şarjlı Süpürgeler
  5. Arzum Şarjlı Süpürgeler
  6. Electrolux Şarjlı Süpürgeler
  7. Anker Şarjlı Süpürgeler
  8. Fakir Şarjlı Süpürgeler
  9. Bosch Şarjlı Süpürgeler
  10. Black&Decker Şarjlı Süpürgeler
  11. Arçelik Şarjlı Süpürgeler
  12. Beko Şarjlı Süpürgeler
  13. Grundig Şarjlı Süpürgeler
  14. Nilfisk Şarjlı Süpürgeler
  15. Miele Şarjlı Süpürgeler
  16. Roidmi Şarjlı Süpürgeler
  17. Karcher Şarjlı Süpürgeler
  18. Vestel Şarjlı Süpürgeler
  19. Bissell Şarjlı Süpürgeler
  20. Deerma Şarjlı Süpürgeler
 3. Güç Değeri A-Z
 4. Kullanım Şekli
 5. Çalışma Süresi A-Z
 6. Hepa Filtre
 7. Ses Seviyesi (dB) A-Z
 8. Islak / Kuru
 9. Şarj Olma Süresi A-Z
 10. Fiyat Aralığı
  -
 11. Fotoğraflı Değerlendirme
 12. Fırsat Ürünleri
 13. Renk A-Z
 14. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi