Şarjlı Süpürge

Şarjlı Süpürge Fiyatları

Kullanımı bir hayli pratik olan ve kullanıcılarının beğenisini kazanan şarjlı süpürgeler, her geçen gün giderek daha fazla kitle tarafından tercih ediliyor. Kalitesiyle, renk seçenekleriyle ve binlerce markanın çeşitli modelleriyle karşınıza çıkan şarjlı süpürge fiyatları ise modellere ve markalara göre değişiklik gösteriyor. Taşıdığı teknik özelliklere bağlı olarak, ergonomik fiyatlara sahip olan şarjlı süpürge modelleri ile evinizi çok daha rahat ve kısa sürede temizlemeye hazır olabilirsiniz. Teknolojinin gelişimiyle birlikte giderek daha donanımlı şekilde tasarlanan bu süpürgeler hem zamandan tasarruf etmenize hem fiyatlardan tasarruf etmenize olanak sağlıyor. Aynı zamanda genel tasarımında dikey form kullanıldığı için bel ve kol ağrısı gibi sorunları da ortadan kaldırıyor. Elektrikli süpürge modelleri arasında daha fazla tercih edilen modeller haline gelmiştir. İstek ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak evin her köşesini kolaylıkla temizleyebileceğiniz bu süpürgeler çok sayıda marka tarafından farklı renk ve fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. 

Şarjlı Süpürge Modelleri

El tipi, dikey ve kablosuz gibi çeşitlere ayrılan şarjlı süpürge modelleri, evlerin yanı sıra farklı alanların temizliğinde de tercih ediliyor. Her bir model kendine has teknik özellikler barındırıyor. Bu sayede herkes kendi ihtiyacına yönelik modeli daha kolay seçebiliyor. Modern süpürgeler arasında ilk tercih edilenlerden biri haline gelen şarjlı süpürge makinesi, motor gücünden vakum gücüne, ince uzun tasarımından torba gücüne varana dek profesyonel bir temizlik olanağı sunuyor. Kompakt boyutları sayesinde de kolaylıkla her yerde muhafaza edilebilen bu modeller enerji tüketiminden tasarruf yapmanıza da olanak sağlıyor. 

Şarjlı Süpürge Modellerinin Özellikleri

Dış görünümlerinin estetikliği ve hafif yapısı şarjlı süpürgelerin tercih edilmesinde en temel özelliktir. Bu temel özelliğin yanı sıra farklı teknik özellikler de şarjlı süpürgelerin tercih edilmesinde önemli bir rol oynuyor. Elbette marka ve modeller arasında değişiklik gösteren bazı özellikler mevcuttur. Ancak genel olarak ele alındığında bu süpürgeler oldukça sessiz çalışma gücüne sahiptir. Hem yüksek ve verimli performans sunar hem de çevrede bulunan hiç kimseyi rahatsız etmeden kullanım avantajı sunar. Ayarlanabilir emiş güçleri sayesinde, aydınlatmalı motor turboları sayesinde ve özellikle de birden fazla aparat seçeneği sayesinde her yeri kolayca süpürebilirsiniz. Kuru yüzeylerde, fayanslarda ve köşelerde kullanıma uygun olan modellerdir. Bazı modellerin ıslak zeminlerde kullanıma uygun modelleri olduğunu söyleyebiliriz. Bazı modellerde ambalaj olarak %90 geri dönüşümlü malzeme kullanılır. Şarjlı şekilde kullanılan bu süpürgeler genel olarak kompakt tasarıma sahip olsalar da toz kapasitesi ve motor filtresi yüksek emiş gücüne sahip olan modellerdir. Yıkanabilir filtreleri sayesinde toz kaplama sorunu yaşamazsınız. Yaklaşık olarak 4-5 saat içerisinde tam dolum sunan şarjlı süpürgeler ile tüm evi kolaylıkla süpürebilirsiniz. Tam dolum tüm evi süpürmek için oldukça yeterlidir. Çok daha donanımlı ve üst düzey teknik özelliklere sahip olan şarjlı süpürgelerde aydınlatma gücü de mevcuttur. Çok karanlık olan ve tozların görünmediği alanları ışık özelliği sayesinde hızlıca görebilir ve derinden temizleyebilirsiniz. Uç kısımlarında yer alan lazer ışınları mikroskobik tozları dahi açığa çıkarır ve temizlenmesine yardımcı olur. 

Güçlü ve kablosuz kullanım olanağı sunan bu süpürgeler toz partiküllerini sayarak büyüklüklerini ölçme özelliğine de sahiptir. Derinlemesine temizliğin altın anahtarı olan bu süpürgeler emiş gücünü otomatik olarak ayarlar. Özel sensörleri sayesinde motor hacmi, var olan toza anında tepki vererek emiş gücünü arttırır. Aynı zamanda yüksek donanıma sahip şarjlı süpürgelerde LCD ekran özelliği de mevcuttur. Temizlediğiniz alanları göstererek içinizi rahat ettirir. Bütün evde derinlemesine temizlik yapabileceğiniz aparatları da mevcuttur. Genel temizleme başlığı, aralık temizleme başlığı, inatçı kir ve tozlar fırçası, yumuşak mobilyaların tozunu alma başlığı, mobilya altı kıvrımlı başlık, başlık saklama klipsleri ve duvar toz filtresi gibi aparatları her kenar, köşe ve eşyayı pratik şekilde temizleme avantajı sunuyor. Kuru ve ıslak zeminler için kullanıma uygun olan süpürgelerle halı ve kanepe, yatak ve halıfleks gibi alanları derinlemesine temizleyebilirsiniz. Evcil hayvan tüyleri, saç ve gözükmeyen tüm tozlar artık bu süpürgeler sayesinde tarihe karışmaya hazır. 

Dikey Şarjlı Süpürge Modelleri

En çok tercih edilen modeller arasında yer alan şarjlı süpürge dikey modeller kullanım konforunu en üst düzeyde sizlere sunuyor. Dikey modeller daha çok kuru zeminlerde kullanıma uygundur. Bel ve sırt ağrısı gibi sorunlara yol açmadan kullanım sunar. Yatak ve kanepe gibi eşyaların altına eğilmeden kolayca süpürmeyi tamamlayabilirsiniz. Derinden temizlik yaparken artık ağır ve büyük eşyalarınızı kaldırmanıza ya da çekmenize gerek kalmıyor. Dikey şarjlı süpürgelerin uç kısımlarında yer verilen esnek başlıklar, kıvrılarak istediğiniz her alan kolayca giriş yapar ve temizliği gerçekleştirir. Özellikle de dikey süpürgelerin uç kısımlarında yer alan ışık özelliği tozların en derinde dahi görünmesine yardımcı olur. Böylece nerede toz ve kir var kolaylıkla görebiliyor ve daha verimli şekilde süpürebiliyorsunuz.

El Tipi Şarjlı Süpürge Modelleri

Pratik kullanım sunan el şarjlı süpürge modelleri ise tek tuşla çalışabilen özelliğe sahiptir. Anlık toz temizliği yapmak ve kırıntıları toplamak için ideal modellerdir. Ana ünitesiyle, kullanım kılavuzu ve şarj kablosuyla birlikte gönderilir. Çok eski dönemlerden bu yana kullanımlarına yer verilen el tipi şarjlı süpürgeler hem ıslak hem kuru kullanıma uygundur. İnce uçlu ve fırçalı aparatları sayesinde kanepeleri, yatakları, masa üstlerini ve köşe alanları kolaylıkla süpürebilirsiniz. Tek düğme ile hazne boşaltma özelliğine sahiptir. Şarjını tam olarak doldurduktan sonra kullanıma hazır hale gelir. Emiş gücü motoruyla doğru orantılı olan el tipi modeller kirle ve tozla temas etmeden kolayca boşaltabileceğiniz hazne özelliğine sahiptir. %70 oranında enerji tasarrufu sağlamanıza da yardımcı olan el tipi süpürgeler, duvara ya da tezgâh gibi alanlara monte edilebilir. Bu sayede şarjının bitmesi gibi bir durum da söz konusu olmaz. Sürekli şarj olur vaziyette kalır. Ergonomik tasarımları ve hafif yapıları sayesinde yorulmadan temizleme yapabilirsiniz. 

Kablosuz Şarjlı Süpürge Modelleri

Şarjlı süpürge kablosuz modeller kullanım avantajı en yüksek olan modellerdir. Şarjı dolduktan sonra kolayca kullanabilirsiniz. Üstelik farklı aparatları ve monte edilme özelliği sayesinde her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Kullandıktan sonra tekrar soket kısmına yerleştirebilirsiniz. Avuç içiyle tam sarılan ve tutuma açısı da kullanma açısı da oldukça ideal olan kablosuz modellerde kablonun sıkışması, kopması, dolanması gibi sorunlar meydana gelmez. 

Şarjlı Süpürge Modellerinin Ömrü Ne Kadardır?

Şarjlı süpürge modellerinin kullanım ömrü markaya, modele ve teknik özelliklerine göre değişir. Ancak garantileri en az iki yıl boyunca devam eder. 

Şarjlı Süpürge Modellerinin Vakumu Güçlü Müdür?

Şarjlı süpürge modellerinin vakum gücü motor gücü ile doğru orantılıdır. Motor gücü özelliğine dikkat ederek emiş gücü daha yüksek olan modelleri temin edebilirsiniz. 

Şarjlı Süpürge Modelleri Aparatları Hangileridir? 

Tül ve perde aparatları, zemin aparatları, yatak ve kanepe aparatları, yatak altı aparatları gibi çeşitli başlıkları mevcuttur. Bazı başlıklar özellikle fırçalı şekilde tasarlanır. Fırçalı olan başlıklar inatçı kir ve tozların giderilmesi için kullanılır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şarjlı Süpürge Fiyatları

693 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Satıcı
Toplam 28 / 693 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445