Yazıcı

Yazıcı

Bilgisayarda veya diğer teknolojik cihazlardaki görüntü, grafik ve verilerin kağıda aktarılması için gerekli olan cihaz yazıcıdır. Teknoloji gelişmeler ile birlikte yazıcılarda da çeşitli değişimler ortaya çıkmıştır. Daktilonun teknolojik hali olarak değerlendirilebilecek yazıcı modelleri, teknolojik cihazların ekranındaki görüntüleri elimize alabilmemizi sağlar. Bu sayede görseller somut hale gelecektir. Yazıcı ile kağıda bastırılabilecek çok fazla seçenek var. Fotoğraflardan grafiklere, çizimlerden ders notlarına kadar ihtiyacınız olan verileri kağıda aktarabilirsiniz. Önemli bir belgeyi somut olarak teslim etmeniz gerektiğinde yazıcıdan yardım alarak kağıt haline dönüştürdüğünüz belgeyi götürebilirsiniz. Yazıcılar teknolojiden aldıkları üstün özellikler sayesinde aktarılan görüntülerin en kaliteli haliyle alınmasını sağlamıştır. Yazıcı modelleri laptop veya masaüstü tüm bilgisayarlarla kolay bir şekilde bağlantı kurabilir. Bilgisayar türü ve markası fark etmeksizin tüm cihazlarla kontak kurabilen yazıcıları, kendi ihtiyaçlarınıza göre belirleyebilirsiniz. Yazıcı ile bağlantı kurmak için USB kablosu yeterlidir. Yazıcıların diğer cihazlarla da bağlantı kurabilmesi için yeni seçenekler eklenmiştir. Telefon ve tabletlerdeki görüntüleri yazıcı vasıtasıyla alabilmek için hafıza kartı ve USB bellek girişleri bulunmaktadır. Bu sayede yazıcıların tüm cihazlarla bağlantı kurabilmesi sağlanır. Yazıcılar bağlantı kurduğu cihaz fark etmeksizin en hızlı şekilde aktarma yapabilmek için tasarlanmıştır. İstediğiniz cihazdaki görüntüleri dakikalar içerisinde kağıda aktarabilirsiniz.  

Yazıcılarda çoklu baskı özelliği de bulunuyor. Bu özellik ile birden fazla çıktı alabilirsiniz. Faks çekme eski bir iletişim şeklidir. Ancak bazı durumlarda faks ihtiyacı doğabilir. Bu nedenle üstün yazıcılara faks çekebilme özelliği de eklenmiştir. Faks için yapılan baskı oldukça kaliteli bir şekilde çıkar. Evinizde veya ofisinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm baskıları yazıcılar sayesinde alabilirsiniz. Yazıcılar hızlı ve kaliteli baskı yapabilmesi ile büyük avantajlar sağlamaktadır. Kendi ihtiyaçlarınıza göre uygun özelliklerdeki yazıcıları satın alabilirsiniz.

Renkli Yazıcılarla Daha Kaliteli Baskılar

Yazıcılar teknolojik gelişmeler ile birlikte yeni özellikler kazanmıştır. Bu durum cihazları daha avantajlı ürünler haline getirmiştir. Fotokopi veya baskıları çeşitli renk seçenekleriyle alabileceğiniz yazıcıları bulabilirsiniz. Renkli yazıcılar ile baskı, fotokopi ve fakslar renkli şekilde sunulmaktadır. Yazıcılarda en fazla aranan özelliklerden olan renkli baskı ile, farklı tonları elde edebilirsiniz. Renkli yazıcı modelleri birden fazla işin yapıldığı ürünler olarak öne çıkar. Renkli yazıcıların en temel özelliklerinin başında tarayıcı ve fotokopi makinesi olarak kullanılabilmesi gelir. Bu özellik ile sayfa sınırı olmaksızın tüm baskıları tarayıcı yardımıyla alabilirsiniz. Birden fazla işi yapabilen cihazlar arasında gösterilen renkli yazıcılar akıllı telefonlar ile bağlantı kurabilecek özelliklere sahiptir. Bu bağlantı için kablo kullanmanıza gerek yok. Telefon ve yazıcıda bulunan Bluetooth özelliği bağlantı kurabilmek için yeterlidir. Bluetooth yazıcı modelleriyle akıllı telefonların yanı sıra tabletler de bağlantı kurabilir. Bluetooth özelliği işlemlerin daha hızlı bir şekilde yapılmasına imkan sağlar. Renklere en fazla fotoğraflarda ihtiyaç duyulur. Fotoğrafların ekrandaki gibi gözükebilmesi için renk tonlarının dengeli olması gerekir. Tam bu noktada renkli yazıcılar öne çıkar. Renkli yazıcılar fotoğrafların aynı tonlarla canlı ve sorunsuz bir şekilde çıkmasını sağlar. Renkli yazıcılar baskı sırasında fotoğraf kağıtlarının kullanılmasına imkan sağlar. Böylece profesyonel fotoğrafçılardaki ürünlerle aynı özelliklerde fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Renkli yazıcıdan almış olduğunuz fotoğrafları anı olarak saklayabilir veya evinizde kullanabilirsiniz. Çerçeve içerisine aldığınız fotoğrafları evinizin duvarında kullanarak dekorasyonun bir parçası haline getirebilirsiniz.

Renkli yazıcılar çıktıların kaliteli ve yüksek pigmentte olmasını sağlar. Böylece çıktılar canlı ve renkli bir ton kazanır. Yazıcıdaki kaliteli mürekkepler renklerin çıktıda en iyi haliyle oluşmasına yardımcı olur. Renkli yazıcıları fotoğrafların yanında grafik, fotokopi kağıtlarında tercih edebilirsiniz. Çıktıları renkli olması yazı ve çizimlere canlılık katar. Bu modeller çıktılarında kartuşları en ideal şekilde kullanır. Çıktılar için en asgari düzeyde kartuş kullanılır ve böylece tasarruf sağlanmış olur. Kartuşu en az kullanan yazıcınız kısa sürelerde çıktıları verir. Renkli yazıcılar iş hayatının hızına ayak uydurabilecek özelliklere sahiptir. Yazıcınız yoğun iş temposunda en önemli yardımcılarınızdan biri olacaktır. Yazıcı çeşitleri arasında özel bir yere sahip olan renkli modeller, her alanda değerlendirilebilir. Evinizde veya iş yerinizde renkli yazıcılar ile kaliteli ve canlılığını kaybetmemiş çıktılar alabilirsiniz. Tarayıcı ve fotokopi makinesi olarak kullanılabilmesi renkli yazıcıları oldukça avantajlı kılmıştır. İhtiyacınız olan alanlarda renkli yazıcılar kullanarak üstün özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Üstün Teknolojili Yazıcılar

Yazıcılar teknolojik gelişmeler ile birlikte yepyeni özelliklere sahip olmuştur. Günden güne geliştirilen bu özellikler büyük avantaj sağlamaktadır. Ayrıca yazıcıların yeni özellikleri kullanım alanlarını da genişletmiştir. Evinizden çalıştığınız ofise kadar pek çok alanda yazıcı kullanabilirsiniz. Çıktıları kaliteli bir şekilde sunan yazıcılar, çalışma ve eğitim hayatının en önemli parçalarından biri olmuştur. Ofisinizde ihtiyacınız olan belgeleri yazıcılar ile sorunsuz bir şekilde çıkarabilirsiniz. İş hayatında en fazla kullanılan yazıcı türleri arasında tanklı modelleri bulabilirsiniz. Tanklı yazıcı modelleri çıktılarda kaliteli görüntü ve baskılar sunar. Ofislerde sıklıkla kullanılan tanklı yazıcılar ile bağlantı kurabilmek oldukça kolay. Ofis bilgisayarınıza kablo yardımıyla bağlayabileceğiniz tanklı yazıcı modelini, dilerseniz kablosuz bağlantı kurarak da kullanabilirsiniz. Kablosuz bağlantı kısa bir sürede çıktıları almanıza yardımcı olur. Tanklı yazıcılar iş hayatının hızına ayak uydurabilecek özelliklere sahiptir. Üstün özellikleri ile tanklı modeller kartuş kullanımında da avantaj sağlar. Toneri az kullanma özelliği kartuşların hemen bitmemesini ve uzun süre aynı şekilde kullanılmasını sağlamıştır. Tonerli yazıcı olarak sunulan tanklı modeller, belge ve fotoğrafların en az mürekkep ile çıkmasına katkı sağlar. Kartuşların uzun süre dayanabilmesi yazıcılardan verim almak için çok önemlidir. Bu bakımdan tanklı yazıcıların üstün özellikleri hızlı ve kaliteli baskılı çıktılar verir.

Kartuşun kullanım süresini uzatan tanklı yazıcıların baskı çözünürlükleri oldukça yüksektir. Bitmeyen kartuşlu yazıcı olarak da bilinen tanklı modeller, tasarruf yapmanızı sağlar. Kartuşu az kullanarak tasarruf edebilirsiniz. Tanklı yazıcılar görevlendirildiği tüm çıktıları renk ve baskı açısından yüksek kaliteli olacak şekilde sunar. Baskılarını yüksek çözünürlükle çıkarak tanklı yazıcıların, kartuşları uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Ürünler arasında tasarruf özelliğiyle öne çıkan tanklı yazıcılar büyük beğeni kazanmıştır. Yazıcılar donanım özellikleriyle sağladığı tasarrufun yanı sıra enerji tüketiminde de en az harcamayı yapar. Güç tüketimi oldukça az olan yazıcılar bütçe konusunda da tasarruf etmenize yardımcı olur. Ürün en az enerjiyi kullanmasına rağmen performansından kayıp yaşamaz. En az enerji ile en yüksek verimi alabileceğiniz yazılar arasında tanklı modelleri tercih edebilirsiniz. Bağlantı konusunda birden fazla seçenek sunan ürünler, hızlı bir çalışma sunar. Wi-Fi veya Bluetooth bağlantısıyla kurulum yapabileceğiniz yazıcı, en kaliteli çıktıları verir. Çıktılardaki yazı, baskı, renk ve diğer tüm detaylar kağıt üzerinden silinmeyecek şekildedir. İş yükünüzü azaltacak bu yazıcılar ile bütün evrak ve fotoğrafları somut bir şekilde alabilirsiniz.

Lazer Yazıcılar

Yazıcılar arasında kolaylık sağlaması açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında lazer özellikli olanları da bulabilirsiniz. Lazer yazıcı modelleri fotokopi prensibine göre çalışmaktadır. Lazer destekli ürünler siyah renkli çıktıların yanı sıra renkli çıktıları da kaliteli bir şekilde sunabilir. Böylelikle çıktılarınızda orijinal tonları bulabilirsiniz. Lazer modeller hızlı çalışma özelliğiyle ofis ortamında büyük kolaylıklar sunar. Yine diğer modellerdeki gibi tasarruf ile en yüksek performansı sunmak için tasarlanan lazer modellere düşük fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Aldığınız lazer yazıcı toner ve kartuşları oldukça az kullanır. Lazer modeller diğer ürünlerdeki gibi satır olarak çıkarma tekniğiyle çalışmaz. Bu ürünler çıkarma sırasında sayfa sayfa özelliğini kullanır. Bu özellik kısa bir sürede birden fazla çıktı elde etmenizi sağlar. Lazer özelliğiyle güçlendirilen ürünler kopyalaması gereken sayfaları en iyi şekilde çıkarır. Sayfalardaki yazı, resim ve çizimlerde herhangi bir kayma olmaz. Sayfa hangi renkliyle yanı şekilde çıktı alabilirsiniz. Ürünler kopyalamak için koyulan sayfayı lazer tabancası ile boş sayfalara aktarır. Lazer tabancası sayfalardaki tüm düzeni aynı şekilde yansıtır. Yazıcıda toner bulunması büyük avantaj sağlamaktadır. Tonerler mürekkep kullanımını azaltır. En az mürekkep ile onlarca sayfanın çıktısı alınabilir. 

Lazer modellerin en fazla beğeni kazanan yanı sessiz bir şekilde çalışabilmesidir. Yazıcı önerileri bölümünde sıklıkla bahsedilen sessiz çalışma özelliği lazer modellerde açığa çıkar. Sessiz çalışması sayesinde gürültü kirliliği oluşmaz. Sessiz çalışabilmesi özellikle iş ortamında avantaj sağlamaktadır. Ofiste çalışırken yazıcıdan gelen rahatsız edici seslerin konsantrasyonu bozmaması adına bu modellere yönelebilirsiniz. Çıktı için çok fazla sayfa koymuş olsanız bile ürün sessiz bir şekilde çalışmaya devam eder. Ürün sessiz çalışmasına rağmen üstün performansından bir şey kaybetmez. Çalışma prensibi sessiz olan bu modeller, saatlerce çalışsa bile performansı aynı kalır. Çalışırken aksama yaşanmaması için devamlı olarak tonerleri doldurmanıza gerek yok. Toneri en asgari düzeyde kullanan ürün, sessiz ve yüksek performanslı çalışmasını sürdürür. Kartuş ve tonerlerin sürekli olarak bitmesi baskı cihazlarında en fazla yaşanan sorunlardandır. Lazer ürünler bu sorunu ortadan kaldırmıştır. Lazer modeller ile siyah ve beyazın yanı sıra farklı renklerde çıktılar alabilirsiniz. Kopyalanmak istenen sayfada tüm renkler olsa dahi, yazıcınız sayfa düzenini bozmadan çıktılarını verir. Çıktılara en fazla ihtiyaç duyulan okul, kırtasiye, iş yerleri gibi yerlerdeki kullanımınızı lazer modeller ile güçlendirebilirsiniz.

Taşınabilir Yazıcılar Her Zaman Yanınızda

Bilgisayarınızda veya akıllı telefon, tablet gibi cihazlardaki pek çok unsuru baskı olarak alabileceğiniz yazıcıları bulabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda kayıtlı olan fotoğraf, belge ve bunun gibi görselleri çıktı olarak alabilmek için taşınabilir yazıcı modellerinden yararlanabilirsiniz. Mobil yazıcı olarak da adlandırılan bu ürünlerle en sevdiğiniz fotoğrafları baskı şeklinde alabilirsiniz. Adından da anlaşılabileceği gibi taşınabilir yazıcıları günlük hayatın her alanına götürebilirsiniz. Çantanıza rahatlıkla sığabilecek bu ürünlerin boyutu oldukça küçüktür. Bu özellik rahat bir şekilde taşınmasını sağlamıştır. Fotoğraf, belge ve baskıları sürekli olarak çıkarmanız gerekiyorsa taşınabilir modelleri kullanabilirsiniz. Günümüzde özellikle fotoğraflar için tercih edilen taşınabilir ürünler, kaliteli ve renkli tonlarda baskılar yapabilir. Hızlı bir şekilde çıktı almanız gereken yerler için tasarlanan taşınabilir modeller, renk, baskı, çizim ve grafik detaylarıyla oynamadan çıktı verir. Görüntüler akıllı telefonunuzun ekranında nasılsa aynı şekilde yazıcıdan çıkar. Taşınabilir modeller arasında A4 veya fotoğraf kağıtlarına uygun ürünleri bulabilirsiniz. İş hayatınızda kullanmak için A4’ler üzerine çıktı yapabilen taşınabilir modelleri tercih edebilirsiniz. İş hayatınızda bazı durumlarda tablet veya akıllı telefonları kullanmanız gerekir. Akıllı telefondaki önemli belgeleri çıktı olarak alabileceğiniz taşınabilir yazıcıları değerlendirebilirsiniz. Hafif ve küçük yapısı çantanıza rahatlıkla sığmasını sağlamıştır. Akılı telefonlarla bağlantı kurabilmek için Bluetooth teknolojisinden yararlanabilirsiniz. Bluetooth hızlı bir şekilde bağlantı kurmanızı ve anında çıktı alabilmenize imkan sağlar.       

Fotoğraf çekmek en güzel hobilerden bir tanesidir. Profesyonel olarak fotoğraf çekilebileceği gibi hobi olarak yapılabilen bu aktivite için sürekli yanımızda taşıdığımız akıllı telefonları kullanabilirsiniz. Akıllı telefonla çekilen kareleri baskı olarak alabilmek için taşınabilir yazıcılara bakabilirsiniz. Mini yazıcı olarak da bilinen bu ürünler, telefonunuzla çekmiş olduğunuz kareleri baskı olarak alabilmenizi sağlar. Baskılarda çektiğiniz kareler aynı şekilde kalır. Herhangi bir renk kayması veya büyüme gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Mini yazıcılar fotoğrafları sosyal medyada paylaşmak yerine somut bir şekilde paylaşabilmenizi sağlar. Sevdiklerinizle birlikte olduğunuz en özel kareleri çıktı olarak alabilir ve onlara hediye edebilirsiniz. Çıktısını aldığınız fotoğrafları ev dekorasyonuna ekleyebilirsiniz. Fotoğrafları çerçeveleterek odanızın duvarlarına asabilirsiniz. Mini yazıcılarla bağlantı kurmak için Bluetooth teknolojisi bulunur. Bu bağlantılar telefon markası fark etmeksizin aynıdır. Ürünler tüm akıllı telefonlarla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Fotoğrafları almak için bağlantı kurulduktan sonra tek bir tuşa basmanız yeterli. Akıllı telefonunuzdaki kareler fotoğraf kağıtları ile size sunulur. Böylece en sevdiğiniz kareleri somut bir şekilde elinize alabilirsiniz.

Kolay Kullanımlı Yazıcılar

Yazıcılar model fark etmeksizin rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir. Hızlı bir şekilde kurulan ve anında kullanılmaya başlanabilen yazıcılar farklı alanlarda değerlendirilebilir. İş hayatından günlük hayatınıza kadar pek çok yerde kullanabileceğiniz yazıcı modelini bulabilirsiniz. Ürünlerin çalışma prensibi oldukça basittir. Kağıt üzerine istenilen tüm baskılar kaliteli bir şekilde yapılır. Baskılarda herhangi bir renk kayması, solukluk veya yazıların iyi çıkmaması gibi bir durum olmaz. Yazıcılar arasından seçim yaparken modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Modeller kullanım alanı ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. İş hayatında veya günlük hayatta kullanmak istediğiniz ürünün özellikleri farklı olacaktır. Bu nedenle iş hayatınızda ofise koyulabilecek modellere yönelmelisiniz. Günlük hayatta çektiğiniz en güzel fotoğrafları almak için küçük ve taşınabilir yazıcılara yönelebilirsiniz. Yazıcılar pek çok marka tarafından üretilen ürünlerdir. Bu nedenle yazıcı fiyatları markalar arasında değişiklik gösterir. Markanın ürüne eklemiş olduğu özellikler ve modeller fiyatların belirlenmesinde etkilidir. İhtiyacınız olan ürünü ararken özelliklerin yanında fiyatları da karşılaştırabilirsiniz. Kullanım amacınıza uygun olan cihazı rahatlıkla kurarak çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Marka ve modeller arasında kafa karışıklığı yaşamamak için çeşitli önerilerden yararlanabilirsiniz. Yazıcı tavsiye alarak kendinize en uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Tavsiyelerde hangi ürünün nerelerde kullanılabileceği ve avantajları anlatılmıştır. Bu sayede uygun markanın yazıcı modelini satın alabilirsiniz.

Tek bir tuşa basarak binlerde sayfa baskı ve fotokopi alabileceğiniz yazıcıların teknik ayarları değişiklik gösterir. Modeller arasında farklılık olsa da kullanımı ve arayüzü kolay bir şekilde anlaşılan yazıcılar rutinlerinize hız kazandırır. Önemli bir ders için gereken notlara yazıcılar sayesinde ulaşabilirsiniz. İş hayatınızda gerekli olan belgeleri yazıcılar ile çıkarabilirsiniz. Cihazlar farklı alanlar en önemli avantajları sağlamak için tasarlanmıştır. Cihazların kartuş ve toner kullanımı oldukça azdır. Böylece sürekli olarak toner değiştirmenize gerek kalmaz. Ayrıca toner ve kartuş değiştirmemek için uygun bir modeli bulabilirsiniz. Bunun için kartuşsuz yazıcı modelleri ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Gelişen teknoloji ile birlikte yazıcıların çalışma hızı artmıştır. Ayrıca çalışırken sessiz kalabilen yazıcılar gürültü kirliliği oluşmasını engeller. Yazıcılar ile artık bilgi ve belgelere ulaşmak daha kolay. Cihazların hızı ve baskı kalitesi kullanıcıları memnun etmeyi başarmıştır. Bu bakımdan siz de istediğiniz hıza ve tasarrufa sahip yazıcıyı satın alabilirsiniz. Aldığınız yazıcıyı anında kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Aradığınız üstün özellikli yazıcı modelini Hepsiburada’yı ziyaret ederek görebilirsiniz. 

Yazıcı Nasıl Kurulur?

Yazıcılar kurulumu basit cihazlardır. Kurulum sırasında bağlantı kablolarının doğru yere takılması gerekir. Bu sayede bilgisayar veya diğer cihazlarla bağlantı sağlanmış olur.

Hangi Yazıcıyı Almalıyım?

Yazıcılar arasında seçim yaparken kafa karışıklığı yaşanabilir. Bunun önüne geçmek için ihtiyaçlara ve kullanım amacına göre tercih yapmak gerekir.

Yazıcı Ne İşe Yarar?

Daktiloların modern hali olan yazıcılar tüm baskıları yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. Fotokopi, fotoğraf baskısı, kağıt üzerine baskılar yazıcıların yapabildiği unsurlardır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yazıcı Fiyatları ve Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Yazıcı
Yazıcı
Tanklı Yazıcılar
Tanklı Yazıcılar
Lazer Yazıcılar
Lazer Yazıcılar
Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar (Inkjet)
Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar (Inkjet)
Nokta Vuruşlu Yazıcılar
Nokta Vuruşlu Yazıcılar
Sarf Malzemeleri
Sarf Malzemeleri
Fotoğraf Yazıcısı
Fotoğraf Yazıcısı
Tarayıcılar (Scanner)
Tarayıcılar (Scanner)
Barkod Ürünleri
Barkod Ürünleri
3D Yazıcılar
3D Yazıcılar
Çiziciler
Çiziciler
Süblimasyon Baskı Makinası
Süblimasyon Baskı Makinası
Süblimasyon Kalıpları
Süblimasyon Kalıpları
Yazıcı Yedek Parça & Aksesuarları
Yazıcı Yedek Parça & Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 46 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?