Spor Giyim - Aksesuar

Antrenmanlarınızın daha verimli geçmesi ve spor yaparken aldığınız keyfi artırmak için doğru spor malzemeleri ve kıyafetler kullanmak son derece önemlidir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan spor malzemeleri ve kıyafetleri arasında kendiniz için ideal ürünleri seçebilir ve performansınızın artmasını sağlayabilirsiniz.

Spor Ayakkabı Modelleri

Günlük yaşantınızda ya da antrenman yaparken kullanabileceğiniz spor ayakkabılar farklı özellik ve modelleri ile her beklentiye cevap verir. Spor ayakkabı alırken ayakkabıyı kullanacağınız alanı ve fiziksel özelliklerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Sportif giyinmeyi sevenlerin tercih ettikleri günlük spor ayakkabılar oldukça geniş model seçeneği sunar. Farklı renk ve desenlerde tasarlanan ürünleri pek çok kombininizde kullanabilir ve şık bir tarz sergilerken konforunuzdan da ödün vermemiş olursunuz.

Yürüyüş ve koşu ayakkabıları darbe önleyici tabanları ile ön plana çıkar. Gelişmiş yastıklama teknolojisinden yararlanılan modeller ayaklarınızın yere en hızlı temas eden bölümü olan topuklarınıza uygulanan basıncı azaltır. Sakatlık ve kas ağrılarını önlemek üzere dizayn edilen modellerle daha rahat yürüyüp koşabilirsiniz.

Halı saha ayakkabıları ve kramponlar, futbol oynarken daha güvenli ve konforlu bir şekilde hareket etmenizi sağlar. Terletmeyen ve kokuya neden olmayan iç yapıları ile uzun süre kullanabileceğiniz ürünler ani dönüşlere karşı bileklerinizi korur.

Doğada zaman geçirmeyi sevenlerin ve outdoor sporlarla ilgilenenlerin tercihi olan outdoor ayakkabılar trekking, hiking, dağcılık, kampçılık esnasında kullanılan ürünlerdir. Yağışlı havalar ve zorlu doğa şartlarına uygun tasarlanan ürünler, bileklerinizi sarıp ciddi sakatlıkları önlerken kusursuz taban yapıları ile kaymanızı da engeller.

Spor Kıyafetler ve Aksesuarlar

Spor yaparken kullanabileceğiniz farklı özellik ve modellerdeki spor kıyafet ve aksesuarlar ile özgür bir şekilde hareket edebilirsiniz. Vücudunuzun nefes almasına imkân tanıyan, terin kısa sürede kurumasını sağlayan ve rahat kesimleri ile ön plana çıkan spor kıyafetler sayesinde spor yapmayı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Her mevsim kullanabileceğiniz tişörtleri tek başına kullanabileceğiniz gibi üzerine yağmurluk, polar ya da sweatshirt giyebilirsiniz.

Alt giyim için kullanacağınız ürünleri seçerken hangi spor dalı için kullanacağınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Bisiklet, tırmanış gibi sporlar için mümkün oldukça vücudunuzu saran kıyafetler tercih etmenizde fayda vardır.

Spor yaparken kullanacağınız kıyafetlerin yanı sıra iç çamaşırları da son derece önemlidir. Sporcu sutyenleri sayesinde sırtınız ve göğüslerinize binen yük dengelenir. Omurgalarınızı koruyan ürünler aynı zamanda özel kumaşları ile terlemeye karşı da dirençlidir. Sporcu mayolarında olduğu gibi sutyenlerde de vücudunuzu saran ancak sıkmayan ürünleri tercih etmeniz ekstra konfor sağlar.

Outdoor Giyim Modelleri

Outdoor sporlarla uğraşanların güvenli ve konforlu zaman geçirmeleriyle beraber performanslarını da artırmalarına yardımcı olan outdoor kıyafetler geniş bir ürün yelpazesi sunar. Alacağınız ürünlere karar verirken bütçenizle beraber fiziksel özelliklerinizi ve beklentilerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Outdoor kıyafetlerin en önemlilerinin başında termal ürünler gelir. Genellikle içlik olarak kullanılan termal ürünler ultra ısı yalıtımı sağlar ve vücut ısınızı korumanıza yardımcı olur. Böylece soğuğa karşı daha dayanıklı olursunuz. Zorlu hava şartlarında kurtarıcınız olan ve kat kat giyerek ısı yalıtımını artırabileceğiniz tişört, polar, yağmurluk, mont gibi ürünleri alırken cildinize nefes aldırmasına ve teri içerisinde hapsederek sizi rahatsız etmemesine özen gösterebilirsiniz.

Yağmur karşı dayanıklı pantolon ile kapriler kullanarak ani değişen hava şartlarına karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Ayrıca fonksiyonel tasarımlı, hafif, dayanıklı ve bol cebi olan ürünleri tercih etmenizde de fayda vardır.

En az kıyafetler kadar önemli olan çorap, tozluk, bandana ve şapka gibi aksesuarlarında cildinize nefes aldırmasına, hızlı kuruyan kumaşlardan üretilmesine ve antibakteriyel olmasına dikkat edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Spor Malzemeleri ve Kıyafetleri

10.000+ ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Spor Giyim - Aksesuar
Spor Giyim - Aksesuar
Ayakkabı
Ayakkabı
Giyim
Giyim
Outdoor Giyim
Outdoor Giyim
Aksesuar
Aksesuar
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Marka
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?