Krampon

Spor sırasında daha rahat hareket etmek için özel donanımlara sahip kıyafetler tercih edilir. En yaygın sporlar arasında yer alan futbolda özel tasarımlı ayakkabılar seçilir. Çim üzerinde daha rahat hareket etme imkanı sağlayan halı saha krampon, deri ve sentetik materyallerden yapılır. Çamurlu ve ıslak zeminlerde yere daha sıkı tutunmak için tasarlanan çeşitler, maç sırasındaki kondisyonun artmasını sağlar. Spor yaparken topu daha iyi kontrol edebilmeyi sağlayan ürünler, kaliteli malzemeden yapılanlar arasından tercih edilir. Özellikle dış materyalleri sağlam ve esnek yapıdaki çeşitler daha fazla konfor sağlar. Tekstil iç materyallerin tercih edildiği erkek çocuk krampon çeşitlerinde dayanıklılığın artması için suni deri kullanılır. Termo özellikli kaliteli tabanlardan destek alınan ürünler, farklı ayak ölçülerine uygun olarak üretilir. Gelişme çağındaki çocukların ayak yapısına uygun şekilde tasarlanan her bir model, renkleri ve dizaynıyla beğenileri kazanır. Ayağı tam olarak kavranması için bağcıklı olan krampon ister tek isterseniz çift renk seçeneği sunar. Futbol oynayanların hareketli günlerine uygun olarak yapılan çoraplı krampon, kuru çimlere uygundur. Sarı, mavi, kırmızı ve siyah gibi farklı renk seçenekleri sayesinde spor yaparken de enerjinizi açığa çıkarabilirsiniz. Ayağı çorap gibi saran dokusuyla sahada daha aktif olmanızı sağlar. Fitilli bilek kumaşı, hareket sırasında size çeviklik kazandırır. Ani manevra gerektiren hareketlerde konfor sağlayan orijinal krampon çeşitleri, sizi yaralanma ve kazalara karşı da korur. Ünlü markaların birbirinden göz alıcı tasarımlarıyla dizayn edilen modeller, bütçenize ve ayak yapınıza uygun olarak satın alınır. Bileği sararak tam kavrayan boğazlı krampon modelleri, spor yaparken rahatlık oluşmasına katkıda bulunur. Bilekte biten çeşitler sayesinde ters hareketlere bağlı olarak oluşan sakatlanmalar en aza indirgenir. Halı sahada hareket için tasarlanan çivili krampon, esnek yapısıyla da ayakların konforuna destek olur. Siz de gerek halı sahada gerekse çimlerde kullanım için uygun niteliklere sahip halı saha ayakkabıları arasından bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Krampon Modelleri

Özel sahalarda spor yaparken tercih edilen krampon çeşitleri, kullanıma ve tercihlere göre farklılık gösterir. Her bir ayak için farklı özelliklerle donatılan ayakkabılar, yumuşak dokusu ve estetik duruşuyla dikkat çeker. Oyunlarda ayağı korumak için geliştirilen metal burun kısmı yaralanma riskini minimuma indirir. Islak zeminlerde tutuşun artması için metal çivilere desteklenen krampon profesyonel kullanıcıların en önemli malzemeleri arasında bulunur. Yenilikçi modellerin profesyonel sporcularla buluştuğu ürünler, hız ve çeviklik kazandırır. Spora yeni başlayanlar için uygun özelliklere sahip krampon genç modelleri tercih edilir. Her zeminle mükemmel uyumlu çeşitler hem amatör hem de profesyonel futbolcular için uygundur. Çim ve kapalı sahalar için farklı materyallerin kullanıldığı yetişkin krampon çeşitleri her hava şartında mükemmel hareket kabiliyeti oluşturur. Konforlu kullanım imkanı sunan yetişkin modelleri, renklerinin canlılığıyla da dikkat çekmeyi başarır. Ergonomik tasarıma sahip ortopedik krampon çeşitleri uzun süreli kullanıma uygun özellikler taşır. Antibakteriyel yapısı uzun süreli kullanımlarda konfor yaratır. Ayağa gelen darbeleri absorbe edebilen yapısı, düşmelere karşı koruma sağlar. Farklı ayak yapısı göz önünde tutularak yapılan modeller, ortopedik tarzıyla rahatlık ve estetiği bir arada sunar. Esnek ve yumuşak dokunun tercih edildiği krampon yetişkin kullanımının dışında çocuklar için de uygundur. Ayak konforunu öne çıkaran her bir ürün, iç ve dış tasarımıyla uzun soluklu kullanım imkanı sağlar. Markalar tarafından farklı müşteri portföyüne hitap eden kaliteli ve indirimli krampon çeşitlerini inceleyerek, ayak ölçülerinize uygun renk ve model seçimi yapabilirsiniz.

Amatör ve Profesyonel Krampon Markaları

Gerek hobi gerekse profesyonel amaçlı olarak alınan krampon ayakkabı modelleri, kullanım şartlarına göre farklı özellikler taşır. Her marka, kendi tasarımlarından yola çıkarak müşterilerin beğenisini kazanacak modelleriyle sezonun hit parçalarını üretir. Ürünlerde tercih edilen renkleriyle dikkat çeken krampon markaları, yeni sezon çeşitlerinde rahatlığı ve dayanıklılığı ön planda tutar. Sık kullanıma uygun materyallerin kullanıldığı ürünler, her ayak için farklı özelliklerde olur. Taban kısımları kaymayı engelleyen sert lastiklerle desteklenen krampon kampanya dönemlerinde uygun fiyatlarda bulunur. Futbol tutkunlarının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan çeşitler, her hava koşulunda en iyi performansı sağlar. Sporculara sağladığı çeviklikle maçlarda başarılı olmalarını sağlayan krampon ucuz seçenekleriyle farklı bütçelere hitap eder. Suni ve gerçek çim yüzeylerde farklı özelliklere sahip modeller tercih edilir. Sporcunun oynadığı mevkinin koşullarına uygun ürün seçimleri sizi sakatlıklara karşı da korur. Her sahada uygun olan modeller arasında yer alan sert zeminler için krampon en ucuz fırsatlarıyla bütçe dostu seçenekler oluşturur. Tabanlarındaki çivilerin zemine uyum sağlaması, aktiviteler sırasında daha güvenli olmanızı sağlar. Beton zeminlerin sert yapısına uygun, taban kısımları esnek kauçuktan yapılan profesyonel krampon tercih edilir. Farklı kullanımlar için üretilen her bir model ister amatör ister profesyonel kullanıcılar için konforun yanı sıra sağlığı da güvence altına alır. Rahat ve hafif özellikler barındıran modeller, farklı müşteri kitlesine hitap etmeyi başarır. Futbol oynarken topa aktif olarak yön vermeniz için geliştirilen yarı prof krampon, ayağı saran dokuya sahiptir. Yumuşak ve ince deriden üretilen modeller, topun ayak yüzeyinde daha net hissedilmesini sağlar. Tabanlarındaki bulunan plastik çivi dizaynı esnek ve çevik hareketler yapmanızı sağlar. Hızlı pozisyon alınması gereken anlarda imdadınıza yetişen modelleri kullanım mevkinize uygun özelliklerde satın alabilirsiniz.

Farklı Ayak Yapısına Özel Krampon Numaraları

Kuru çim ve halı sahada kullanım imkanı olan ürünler çocuk ve yetişkinler için farklı modellere sahiptir. Futbol sırasında ayak ve vücut sağlığını koruyan ayakkabıları 39 numara, 40 numara, 41 numara, 42 numara, 43 numara krampon modelleri arasından seçebilirsiniz. Sakatlanma ve yaralanma riskini minimum seviyede tutan ürünlerin ayak ölçülerine göre seçilmesi gerekir. Oyun sırasındaki kondisyonun artması için uygun ayakkabı seçilmesi gerekir. Futbolun zor şartlarına uygun modeller, tüm mevkilerde en iyi performansı göstermenizi sağlar. Suni ve gerçek zeminleri yapısına uygun 35 numara, 37 numara, 38 numara, 44 numara, 45 numara krampon çeşitleri çocuk ve yetişkinlerin bedenlerine hitap eder. Amatör, yarı profesyonel ve profesyonel oyuncular için farklı özellikler barındıran en uygun krampon, her yaş için değişen materyallerden üretilir. Ayak sağlığını koruyarak futbol yaşamına devam etmek isteyen müşteriler, profesyonel deneyimler için kaliteli ve dayanıklı ürün seçimi yapar. Özgün ve renkli tasarımlarıyla size sahada en iyi performansı oluşturan modeller, ayağın rahatlığını ön planda tutar. Farklı numara seçenekleri tüm ayak ölçülerine uygun alternatifler oluşturur. Çocuklar ve yetişkinler için üretilen 33 numara, 36 numara, 34 numara, 46 numara, 47 numara krampon çeşitleri yetişkinler için de farklı şekilde satın alınır. Tüm saha koşullarında size destek olan modeller, yumuşak dokusuyla da ayağın formunu koruyarak sağlığınızın güvencesi olur. Markaların her sezonda değişik tasarımlarla öne çıkardığı en ucuz krampon modellerini kampanya dönemlerinde daha uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Açık tonları tercih eden müşteriler pembe, beyaz krampon çeşitleri arasından seçim yapar. İki farklı rengin uyumu spor saatlerinizde size eşlik eder. Canlı ve özgün tasarımların yer aldığı yeşil, kırmızı, siyah, pembe krampon çeşitleri, estetik tasarımlarıyla her ortamda şık olmanızı sağlar.

Kaliteli ve Ucuz Krampon Çeşitleri

Çim sahalarda ihtiyaç duyulan tutuş performansını sağlayan dişli krampon, yumuşak dokusuyla maç sırasındaki performansın artmasını sağlar. Uzun ve sert çivilerle desteklenen ürünler, ayak sağlığının yanında futboldaki başarının artmasını sağlar. Özellikle ıslak çimlerde kaymayı önlemek için yere sıkı tutunan seçimler önemlidir. Halı saha ve suni çimlerde rahatlığı öne çıkaran tercihler, maç esnasındaki performansın artmasında önemli pay sahibidir. Ayağa tam oturan ayakkabılar, kayma ve düşme gibi risklere karşı üstün koruma sağlar. Oynanan zeminin şartlarına uygun niteliklere sahip düz krampon çeşitlerini, kullanımınıza uygun olarak satın alabilirsiniz. Malzeme seçiminden dizaynına kadar farklı kullanımlara uyan ürünleri, ayak ölçülerinize göre alabilirsiniz. Profesyonel futbolcular, kendi mevkilerine uygun ürünü seçerken hangi model alacakları konusunda uzun araştırma yapar. Ayak ölçüleri ve fizyolojisine uyumlu modeller, maç sırasında size ekstra konfor sağlar. Bütçenizi ve sağlığınızı korumak için markaların kendi tasarımlarıyla öne çıkan ucuz krampon çeşitlerine göz atabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza hitap eden modeller, estetik duruşlarıyla da her sahada şık ve rahat olmanızı sağlar. Müşteriler tarafından yapılan ucuz krampon önerisi, size seçim yaparken yol gösterici olur. Ürünleri kullandıktan sonra memnuniyetini dile getiren müşteriler, yaptıkları yorumlarla diğer alıcıların düşüncelerini yönlendirir. Ayak ve konç kısmı ile tam saran özellikleri olan bilekli krampon çeşitleri sakatlanmalar da kurtarıcı olur. Bileği kavrayarak burkulmasını önleyen modelleri, ayak ölçülerinize uygun olanlar arasından seçebilirsiniz. Maç sırasında kaleyi koruma görevi üstlenen oyunculara uygun kaleci kramponu, uzun mesafe vuruşlarını yapabilmek için sert materyallerden üretilir. Diğer oyuncuların ve kendi sağlığının korunması için kaleciler, deriden yapılan model seçimleri yapar. Teknolojinin son imkanları kullanılarak üretilen futbol krampon çeşitleri hem kullanıma hem de bütçeye uygun özelliklerde olanlar arasından seçilir.

Farklı Kullanıcılara Hitap Eden Kramponlar

Futbol sırasında rahatlık kadar estetik görünüme önem veren müşterilerin tarzına hitap eden altın krampon çeşitlerinde suni deri tercih edilir. Ayağı çorap gibi saran esnekliğiyle oyun sırasındaki konforunuz için tasarlanan modeller, göz alıcı objeleriyle de şıklığın tamamlayıcısı olur. Minimalist tarzıyla her ayağa uyumlu olarak dizayn edilen ürünler, ayağı çepeçevre korur. Normal kalıplarda bağcıklı olarak yapılan kramponlar, kolay giyilmesi için esnek dil yapısına sahiptir. Renk tonları ile de beğenileri kazanan kadın krampon, her tarza hitap eden seçenekler oluşturur. Kumaş saya tasarımı sayesinde ayağın rahatlığı öncelikli olur. Plastik materyallerden üretilen vidalı krampon, hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken pozisyonlar için uygun niteliklere sahiptir. Ani atlamalara uygun olarak geliştirilen yumuşak yapısı ayağın formuyla örtüşür. Farklı kullanımlar ve alanlar için özel tasarımlarla üretilen krampon modelleri, mevkinin durumuna göre seçilir. Gücü ve esnekliği tüm ayağınızda hissetmenizi destekleyen krampon önerileri arasında, halı sahalarda kullanılan modeller daha yaygındır. Her bütçeye ve ihtiyaca göre değişik satış aralığı olan krampon indirimli dönemlerde daha uygun fiyatlardan satın alınır. Markalar, yılın belli zamanlarında uyguladıkları indirim ve kampanya dönemlerinde, en trend modelleri müşterilerin bütçelerine uygun aralıkta sunar. Çivili, çivisiz, bağcıklı ve halı sahaya uygun ürünleri tüm sahalardaki spor müsabakaları ve antrenmanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Müşterilerin kullanımına uygun krampon özellikleri ve görünümüyle, farklı zevklere hitap etmeyi başarır. Spor sırasında size esneklik ve çeviklik kazandıran farklı renk seçeneklerinin yer aldığı geniş ürün yelpazesi sayesinde ihtiyacınız olan ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Doğayla baş başa yapılan sporlarda size eşlik edecek olan malzemeleri incelemek için de outdoor trekking ürünleri ve fiyatlarına göz atabilirsiniz..

Her Bütçeye Uygun Krampon Fiyatları

Her ortamda spor yapabilmeniz için sunulan kramponlar, marka ve modele göre farklılık gösterir. Oyunda topa daha iyi hakim olmak için mevkiye uygun ürünleri ayak ölçülerinize göre satın almak gerekir. Her sezonda farklı dizayn ve renk seçenekleri olan krampon fiyatları, geniş bir aralıktadır. Sert ve ayağın hareketini kısıtlamayan malzemelerden üretilen çeşitler, sık kullanıma uygun dayanıklı deri ve kumaşlardan yapılır. Esnek yapısı ve ayağı rahat ettiren tarzıyla dikkat çeken krampon fiyatları ucuz seçenekleriyle farklı bütçelere uygunluk gösterir. Markaların sezon sonlarında yaptığı indirimler, size uygun seçimler yapma imkanı yaratır. Kaliteli ve ince materyallerin tercih edildiği deri krampon, uygun kumaşlarla görsel olarak zenginleşir. Derinin uzun yıllar dayanan kalitesi, size her zeminde en iyi performans oluşmasını sağlar. Kumaşlarda kullanılan tek ve iki renk tonlar, erkek krampon modellerinde enerjinin açığa çıkmasını sağlar. Futboldaki anlık sakatlanmalara karşı koruyucu görev üstlenen ürünler, her kullanıma ve mevkiye göre farklı özelliklere sahiptir. Kalede duran futbol severlerin topu daha uzağa vurmaları için tasarlanan ayakkabılar sürtünmenin azaltılmasını sağlayan materyallerden yapılır. Ayakların yapısına ve boyutlarına göre şekillenen çocuk krampon modellerini bulunulan pozisyona uygun olarak seçebilirsiniz. Çocukların ayak gelişimini destekleyen çeşitleri, çocukların beğendiği renk ve tasarımlarla satın alabilirsiniz. Çocuk modelleri, sıradışı renkleri ve albenili tarzlarıyla onların sporla severek uğraşmalarına destek olur. Ayağı korumanın dışında konfor da sağlayan krampon satın alma seçenekleriyle değişken fiyat aralıkları oluşmasını sağlar. Üst yüzeyinde kullanılan malzemelerin kalitesinden çivi kısımlarına kadar farklı özellikler barındıran ürünleri, Hepsiburada üzerinden ihtiyacınıza göre dilediğiniz renk ve modelde satın alabilirsiniz.

Halı Saha Ayakkabısı Hangi Niteliklerde Olmalıdır?

Diş sayısı ve kullanılan malzemelerin uygunluğu, seçimlerinizi yaparken dikkat edilmesi gereken önemli detaylar arasında yer alır. Halı saha ayakkabısı olarak alınacak modellerde, taban ölçülerinin zemine oturma alanının geniş olması gerekir. Zemini tam kavrayarak yere sağlam basmanızı sağlayan çeşitler, her sahada kullanıma uygundur.

Her Yaştan Çocuklar Krampon Kullanabilir mi?

Sert zeminlerde dengede durmayı sağlayan çeşitler, çocuklar için daha enerjik renklerden yapılır. Tamamen deriden yapılan modeller, sahalarda top peşinde koşan miniklerin konforuna uygun özelliklere sahiptir. 7 yaş, 8 yaş, 9 yaş, 10 yaş, 12 yaş krampon modellerini çocuğunuzun ayak gelişimine uyum sağlar. Genç sporcuların yaralanma ve sakatlanma riskine karşı geliştirilen esnek modeller, kalitesiyle de uzun kullanım imkanı sunar.

Çivisiz Krampon Hangi Materyallerden Yapılır?

Amatör sporcular için geliştirilen çivisiz krampon, bağcıklı tarzıyla kullanım sırasında rahatlık sağlar. Suni derinin yumuşak ve esnek yapısından ilham alınan tasarımlar, futbola yeni başlayanlara hitap eder. Özellikle halı saha gibi suni çimlerde kullanıma uygun malzemelerden üretilen çeşitler, rahat ve konforlu kullanım imkanı oluşturur.

Futbol Oynarken Cırt Cırtlı Kramponlar Uygun mudur?

Sentetik ve çim zeminlerde üstün performans sağlayan cırt cırtlı krampon, dayanıklı yapısıyla uzun kullanıma sahiptir. Darbe emici eva ara tabanların tercih edildiği ürünlerde maksimum rahatlık sunulur. Konik yapıdaki şekli sayesinde, yere tam tutunarak üstün kavrama gücü oluşturur. Farklı zeminlerin ihtiyaçlarına uygun seçimler, size futbol sırasında esneklik ve rahatlık sağlar.

Bağcıksız Kramponun Avantajları Nelerdir?

Hafif termo tabanların öncelikli olduğu bağcıksız krampon modellerinde, üst yüzey tamamen kaliteli file malzemelerden yapılır. Yere tam oturan alçak tasarımı olan ayakkabılar, esnek yapısıyla da ayağınızın formuna uyum sağlar. Kırmızı, pembe, mavi, yeşil ve turuncu gibi ekstrem renklerden oluşan koleksiyonlar arasından zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Üst kısımlarında her markanın logosunun yer aldığı çeşitler, bağcıksız olması dolayısıyla kolaylık sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Krampon Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Renk
Toplam 25 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/384555