Boks müsabakalarında ve antrenmanlarda kullanabileceğiniz eldivenlerle verimli bir şekilde spor yapabilirsiniz. Ellerin darbelere karşı korunmasını sağlayan eldivenler aynı zamanda karşınızdaki kişinin vücudunda açılmalara yol açılmasını çıplak elli dövüşlere oranla daha azaltır. Parmakların ve el bileğinin korunmasına da yardım eden modern boks eldivenleri sayesinde daha güvenli bir şekilde dövüş idmanları yapabilirsiniz. Ergonomik yapılarıyla dikkat çeken bu eldivenler terlemeye karşı koruma yaratarak ellerinizin daha kuru kalmasına da yardım eder. El ölçülerinize göre sizin için en uygun boks eldivenlerini inceleyerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Eldivenlerin alternatif renklerle tasarlanması boks maçlarında tercih ettiğiniz şortlarla uyumlu renklere sahip bir ekipmana sahip olabilmenize de olanak tanır. Yıpranmaya ve deformasyona karşı da dayanıklı olan kullanışlı boks eldivenleri uzun ömürlü bir kullanım yaşamanızı sağlar. Renklerini koruyan ve çatlama, yırtılma gibi sorunlara karşı sağlam bir yapı taşıyan bu ekipmanlarla kurallara uygun şekilde maçlara çıkabilirsiniz.

Boksörler İçin Konfor Yaratan Eldivenler

Bilek sıkılığını kolayca ayarlayabilmeniz için cırt cırt sistemiyle üretilmiş eldivenleri tercih edebilirsiniz. Dayanıklı cırt cırtlar sayesinde eldiveni bileğinizi aşırı şekilde sıkmayacak biçimde giyebilirsiniz. Boks eldivenlerinin yanı sıra diğer boks ekipmanlarına da içeriklerinde yer veren ürün setlerini de inceleyebilirsiniz. Bu setler sayesinde el bandajı ve el yayı gibi ekipmanlara da erişirsiniz. El bandajı yardımıyla ellerinizi sararak eldiveninizi giyebilirsiniz. El yayları aracılığıyla gün içerisinde işlerinizi gerçekleştirirken bir yandan da el bileğinizi ve parmaklarınızı güçlendirecek antrenmanlar yapabilirsiniz. Ergonomik el yayları kullanışlı tasarımlarıyla boksörlerin daha güçlü ellere sahip olmasına yardım eder. Boksör antrenmanlarının en önemli parçaları arasında yer alan atlama ipleriyle vücudunuzu sıkılaştırıp hız, denge, konsantrasyon ve zamanlama gibi konularda kendinizi geliştirebilirsiniz. Esnek ve dayanıklı atlama iplerini ringde ya da spor salonunda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Boksörlerin İhtiyaçlarını Karşılayan Ekipmanlar

El ve bilek sağlığını korumak için gerekli olan boks eldivenleri şok emici yüzeyleriyle gardınızı aldığınızda rakibinizin sert darbelerinden korunmanız için idealdir. Hafif oldukları için kolların yorulmasını önlemeye de yardım eden ergonomik eldivenler hızınızı etkili bir şekilde kullanabilmeniz için size yardımcı olur. Boksör ekipmanlarını içeren setlerde eldivenlerin yanı sıra dişlikler de bulunur. Dişlerinize alabileceğiniz darbeler sonucunda kanama, kırılma gibi sorunlar yaşamamak için antrenman veya maç öncesinde dişliğinizi takarak güvenli bir şekilde ringe çıkabilirsiniz. Boksör idmanlarında sıklıkla kullanılan ürünler arasında bulunan kum torbaları farklı uzunluklara ve ağırlıklara sahip modellere yer verir. Kancalarıyla beraber tavana asılabilen kum torbaları sayesinde çeşitli idmanları gerçekleştirerek kendinizi formda tutabilir, zorlu karşılaşmalara hazırlayabilirsiniz. Boks eldivenlerinin yanı sıra farklı spor dallarında kullanılabilen yarım parmaklı eldivenler de bulunur.

Boks Sporunu Daha Güvenli Hale Getiren Ekipmanlar

Zincir desteğiyle darbelere ve sarsıntılara karşı korunaklılık yaratan kum torbaları yardımıyla spor salonunuzu boks idmanı yapmak isteyen sporseverler için uygun hale getirebilirsiniz. Yırtılmaya ve yarılmaya karşı dayanıklı malzemelerle üretilen kum torbaları güvenli ve pratik bir kullanım yaşatır. Boks eldivenlerini kum torbalarıyla çalışırken de kullanabilirsiniz. Sentetik kaplamalarıyla dayanıklılıkları artan bu eldivenler kol gücünüzü etkin bir şekilde kullanarak vücudunuzu geliştirmenize yardım eder. El anatomisine göre tasarlanan boks eldivenlerinin yumruk şeklindeki tasarımı boksörler için avantaj yaratır. Yumruk atmayı kolaylaştıran tasarımın ergonomik yapısı sayesinde parmaklarınızı incinme ve kırılma gibi problemlere karşı da korursunuz. Hava kanallarıyla üretilmiş eldivenler nefes alabilir bir yapı yaratarak verimli bir kullanım sağlar. Antrenmanın ardından eldiveninizi hemen çantaya koymayıp havalandırarak daha kuru kalmasını ve daha temiz kokmasını sağlayabilirsiniz.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Boks Eldivenleri

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 548 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/370052/27012986