5 Kişilik Aile Çadır Fiyatları

Çadır deyince akla ilk olarak kamp, tatil ve doğa gelir. Kamp, bir veya birkaç kişinin barınabileceği çadırların şehir merkezinden uzak doğal alanlarda kurularak bölgenin tadının çıkarıldığı bir etkinliktir. Yanı sıra kamp yapmak, tek başınıza veya sevdiklerinizle doğa ile baş başa bir şekilde zaman geçirmek için ideal bir aktivitedir. İster deniz kenarında olsun isterse ormanlık bir alanda olsun kamp yapmak hem dinlendirici hem de ekonomik açıdan memnun edici bir faaliyet olarak karşınıza çıkar. Kamp tatilinin konforlu bir şekilde geçirilmesi için ideal çadırı seçmeniz gerekir. Hem ideal boyutlarda hem de kaliteli bir yapıda tasarlanan çadırlar, iklim koşullarının ve haşerelerin negatif etkilerinden sizleri korumayı başarır. 

5 Kişilik Çadır Modelleri

Ailenizle veya arkadaşlarınızla çıktığınız bir kamp tatilinde büyük hacimli bir çadır sizin için ideal bir seçim olacaktır. Bu büyük hacimli çadırların arasında 5 kişilik çadır modelleri yer alır. Bu çadırlar 5 kişinin rahatlıkla sığabileceği, konforlu şekilde uzanarak uyuyabileceği şekilde tasarlanmıştır. Taşıma çantaları sayesinde bu çadırları aracınızda, bisikletinizde veya sırt çantanızda rahatlıkla taşıyabilir ve gittiğiniz her yere zorlanmadan götürebilirsiniz. Kurulum kolaylığı bakımından otomatik çadırlar normal çadırlara göre daha pratik olsa da iki kişi ile normal bir çadırı kurmak oldukça basittir. Aynı zamanda kurulumda olduğu kadar çadırı söküp toplamak için fazla bir zamana ve efora gerek yoktur. 5 kişilik çadırlar kişi sayısının fazla olması sebebiyle geniş bir pencere panjur bölmesine sahiptir. Bu sayede çadır içinde hava sirkülasyonu sağlanırken haşerelerin ve sineklerin çadırın içine girmesi önlenir. Bu çadırların büyük bir kısmı su geçirmez özelliğe sahip olup yağışlı ve karlı günlerde kampçıların konforu istenen düzeyde sağlanır. Çadırlar güvenlik açısından asma kilit mekanizmasına sahiptir. Böylelikle kampçıların uyudukları veya kamp alanından uzaklaşıp eşyalarını çadır içinde bırakmaları gereken zamanlarda can ve mal güvenliği sağlanmış olur. 

5 kişilik çadır modelleri birçok renk ve tasarıma sahiptir. Yağmurluk tentesi, üçgen veya kubbe şekiller, otomatik veya normal kurum özelliği ile renk ve desenleri ile bu çadırlar geniş bir tasarım yelpazesine sahip bulunur. Çeşitli zevklere göre üretilen çadırlar sadece tasarım özelliklerine göre değil ergonomik ve ekonomik özelliklerine göre de tercih edilirler. 

5 Kişilik Çadır Fiyatları

Sevdiklerinizle geçireceğiniz bir kamp tatili sonrasında ekonomik açıdan sıkıntı yaşama ihtimaliniz oldukça düşüktür. Kamp tatilleri, keyifli bir tatil yapmanın en ucuz yoludur. Pahalı otellere para ödeyip ekstra masraflar yapmanıza gerek yoktur. Kampa giderken yanına alacağınız birkaç önemli gereç sayesinde konaklama sıkıntısı yaşamayacaksınız. Bu gereçlerin başında çadır gelir. Aile boyu veya kalabalık bir arkadaş grubuyla çıktığınız kamp tatilinde ihtiyacınız olacak en önemli gereç çadırdır. Aradığınız niteliklere uygun bir çadırı edindikten sonra kamp süresince bir daha konaklama ücreti ödemek zorunda kalmayacaksınız. Büyük çadırlar grubuna giren 5 kişilik çadır fiyatları her bütçeye uygun geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Bu fiyatlar çadırın kumaş kalitesine, tasarımına, markasına ve kurulum kolaylığına göre değişiklik gösterir. Kamp yapmak için nitelikli bir çadır edinmeniz zor değildir. 5 kişilik çadır fiyatları arasında sizin ekonomik düzeyinize uygun bir çadırı bulmanız oldukça mümkündür. Çadırların hesaplı tatiller için ideal tercihler olduğu düşünülürse çadır fiyatları arasında da sizin bütçenize uygun çözümleri bulmak bir hayli kolay olacaktır.

Zevklerinize ve bütçenize uygun kaliteli bir çadıra sahip olarak sevdiklerinizle beraber doğayla iç içe konforlu ve huzurlu bir tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.  


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

5 Kişilik Çadır Fiyatları

302 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 302 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19102/22004504