Fenerler

Fenerler, karanlıkta kaldığınız zamanlarda aydınlatma ihtiyacınızı karşılar. İstediğiniz ağırlıkta ve malzemede üretilen alternatiflere sahip fener modelleri, iç ve dış mekan için kusursuz bir aydınlatma sağlar. 

İşlevsel Özellikleri ile Öne Çıkan Ürünler

 • Boyutlarına ve güçlerine göre değişkenlik gösteren el fenerleri, kolay taşınabilir özellikleri ile arabalarda, evlerde veya çantalarda bulunabilir. El fenerleri su geçirmez ve darbelere dayanıklı yapıları ile uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlam mekanizmaya sahiptir.
 • Zoom özelliği sayesinde aydınlatma netlemesi yapabilen el fenerleri, özel reflektörlere sahip modelleri ile daha iyi yoğunlaşma etkisi gösterir. Profesyonel el fenerleri, şarjlı el fenerleri, pilli el fenerleri, avcı el fenerleri ve güneş enerjisiyle çalışan el fenerleri, farklı özellikleri sayesinde işlevsel bir kullanım sunar. 
 • Sabit bir yapıya sahip olmadıklarından ışığa ihtiyaç duyulan alanlarda geniş bir aydınlatma sağlayan el fenerleri, sinyal gönderme özellikleri ile tehlikeli durumlarda pratik bir kullanım sunar. 
 • Esnek kayışı ile kafanızın şeklini alan kafa fenerleri, iş hayatından outdoor etkinliklere kadar birçok alanda kullanılır. Kafa fenerleri, sensörlü, ledli, pilli ve şarjlı modelleri ile hayatınızı kolaylaştırır. 
 • Ayarlanabilir açı tasarımı sayesinde istediğiniz açıda ışık almanızı sağlayan modellere sahip kafa fenerleri, düşük güç tüketimi ile yüksek enerji verimliliği sunar.

Aydınlatma Keyfini Yaşatan Ürünler

Karanlık gecelerde güvenli bir kullanım sunan kamp lambaları, kampçıların vazgeçilmez ekipmanları arasında bulunur. Çadırın içine asılan lambalar, elde taşınan lambalar ve başa sabitlenen küçük lambalar kampçıların farklı ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar. Kamp lambaları yüksek, düşük ve orta ayar modlarına sahip olan modelleri ile aydınlatma gücü açısından değişiklik gösterir. Zorlu doğa şartlarına dayanıklılığa sahip kamp lambaları, telefon şarj etmek için USB girişi olan modelleri ile kolaylık sunar. 

Anahtarlık fenerler, küçük ve hafif yapıları ile her yere kolayca sığarak taşınabilir. Boyutlarına göre çok iyi ışık üreten anahtarlık fenerler, maksimum 40 saate kadar aydınlatma sağlayan modellere sahiptir. Ultra parlaklık sunan ampul tasarımlarına sahip çeşitleri ile anahtarlık fenerler, çevre ve hava şartlarına uygun olarak üretilir. Yüksek teknoloji ve farklı teknik özellikler ile donatılan fener modelleri, kullanım açısından fonksiyonellik sağlar. 

Yaşamınıza Konfor Katan Ürünler

Gece dalışlarında kullanılan dalış fenerleri, yüksek performansları ile dalış tutkunlarının tercihi olur. 30 metre ve 100 metre arası su geçirmez özellikteki modelleri bulunan dalış fenerleri, 200 metreye kadar aydınlatma sağlayabilir. Dalış fenerleri, kilitli bilek bağına sahip tasarımları sayesinde düşmeyi engeller. Çok yönlü kullanıma sahip kitap okuma lambaları, gece yolculuklarında, kampta veya ders çalışırken kullanılabilir. Farklı renk alternatifleri ile sunulan kitap okuma lambaları, parlaklık ayarlarına, büyüklüklerine ve boyun yapısına göre sınıflandırılabilir. Kitap okuma lambaları, klipsleri sayesinde sabitlenerek rahat kullanım sağlar. Yeşil lazerler, doğa sporlarından sunumlara ve organizasyonlara kadar pek çok alanda kullanılabilir. Yüksek kaliteli lens özelliği ile ışığın yayılmasını sağlar. Kalem şeklindeki tasarımı ile elinize kolayca sığabilen yeşil lazerler, ergonomik kullanım sunar. Geniş yelpazeli ürün seçeneklerine sahip fener modelleri, kullanım alanlarının çeşitliliği açısından beklentilerinizi karşılar. 


 • Fener seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

 • Fener satın alırken feneri ne amaçla kullanacağınız önemlidir. Portatif tasarımları ile yanınızda taşıyabileceğiniz fenerler avantaj olur. Daha az enerjiyle daha çok ışık veren fenerler, enerji tasarrufu sağlar.
 • Fenerler Nasıl Çalışır?

 • Fener modellerinin çalışma prensibi, tasarıma bağlı olarak değişir. Tercih ettiğiniz model şarjlı ise ürün şarja takılır ve güç depolar. Daha sonra düğmesine basılarak aydınlatma sunar. Pil ile çalışan modellerde pilde bulunan akım fenere geçer ve ortam aydınlanır.
 • Fener ürünlerinin fiyatları neye göre değişiklik gösterir?

 • Aydınlatma gücü, aydınlatma mesafesi, pil türü, çalışma süresi ve parlaklık düzeyleri fener fiyatlarının değişiklik göstermesine neden olur.
 • Fener Modellerinde Yer Alan Ampullerin Ömürleri Ne Kadardır?

 • Fener modellerinde yer alan ampullerin cinsi, gücü ve enerji kaynakları farklılık gösterdiğinden ürünlerin kullanım ömürleri için de değişkenlik söz konusu oluyor.
 • Projektör Çeşitleri Ne Amaçla Kullanılır?

 • Geniş ve karanlık alanlar için tasarlanan projektör çeşitleri, kullanıldıkları ortamlarda gün ışığı etkisi yaratarak maksimum verimlilikte aydınlatma meydana getiriyor.
 • El Feneri Modellerinde Işık Şiddeti Nasıl Ayarlanır?

 • Bazı el feneri modellerinde ışığın şiddeti sabit ve değiştirilemez olmakla birlikte bazı modellerde yer alan kademe seçenekleri, ışığın şiddetini ayarlamaya olanak sunuyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fener Modelleri

Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Fenerler
Fenerler
El Feneri
El Feneri
Kafa Feneri
Kafa Feneri
Kamp Lambası
Kamp Lambası
Anahtarlık Fener
Anahtarlık Fener
Dalış Feneri
Dalış Feneri
Kitap Okuma Lambası
Kitap Okuma Lambası
Yeşil Lazer
Yeşil Lazer
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/356609