Büyük şehirlerin bitmek tükenmez bilmeyen trafiği, çoğumuz için en büyük dert. Bitmek bilmeyen kuyruklar, arabaların egzozlarından yayılan pis kokular, eve varmanın bazen saatler sürmesi ve geç kalınmış toplantılar... Hem kendiniz için hem de doğa için uygun bir trafik çözümü arıyorsanız şehir yaşamına uygun dizayn edilmiş şehir bisikleti modellerini hepsiburada.com'da inceleyebilirsiniz.
Motorlu taşıtlar ne yazık ki dünyamıza da bize de ciddi zararlar veriyor. Hem doğaya zarar vermeyen, hem size spor yapma olanağı sağlayan hem de boyutu dolayısıyla trafik derdine takılmayan tek araç bisiklet. Bisikletler, kullanım yerlerine ve amaçlarına göre çeşitlilik gösteriyor. Bunlardan şehir hayatına uyumlu olan ise şehir bisikleti modelleri...
Hepsiburada.com'da isteklerinize göre şekillenmiş olan şehir bisikleti modelleri arasından ister cinsiyetinize uygun olarak rahat bir model, ister aradığınız fren tipine göre, isterseniz de bisikletin kadro cinsine göre bir model seçebilirsiniz. Hepsiburada.com'da sunulan şehir bisikleti çeşitleri, her bütçeye ve her zevke göre hitap ediyor.
Ulaşım çilesine son vermek, bir yandan spor yaparken bir yandan işinize yetişmek, doğaya kirli egzoz gazları bırakmadan ulaşım sağlamak ve tüm bunlara uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız hepsiburada.com, size uygun modelleriyle hizmetinizde. Tek tıkla istediğiniz ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz. Üstelik kapıya teslim avantajı da sunulanlar arasında yer alıyor.

Şehir Bisikleti Fiyatları

363 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Salcano
  2. Bianchi
  3. Carraro
  4. Kron
  5. Sedona
  6. Electra
  7. Ümit
  8. Scott
  9. Ghost
  10. Corelli
  11. Lapierre
  12. Le Grand
  13. Merida
  14. Camp
  15. Belderia
  16. Whistle
  17. GOMAX
  18. Altis
  19. Arzu
  20. Cika
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Jant
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/367159
BAŞA DÖN