Outdoor

Şehir hayatının stresinden kaçmak ve ruhunuzu tazelemek için yapabileceğiniz en güzel etkinliklerin başında outdoor aktiviteler yer alır. Doğa yürüyüşlerine çıkabilir, hafta sonunuzu kampta geçirebilir ya da balık tutarken yorgunluğunu atabilirsiniz. Outdoor aktivitelerin daha keyifli hale gelmesi için doğru ürünleri kullanmanız son derece önemlidir ve outdoor malzemeler oldukça geniş bir ürün yelpazesine mevcuttur. Outdoor Ürünleri ve Fiyatları ise tasarım, marka ve üründe kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebilir.

Outdoor Giyim Ürünleri

Doğada geçirdiğiniz zamanın daha konforlu ve güvenli olması için bulunduğunuz ortam ile mevsime uygun kıyafetler tercih etmekle beraber bazı ipuçlarını da göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.

  • Satın alacağınız kıyafetlerin cildinize nefes aldırmasına özen göstererek terleme sonucunda oluşabilecek kötü kokuların önüne geçebilirsiniz.
  • Soğuk havalarda katmanlı giyinmeyi düşünebilirsiniz. Kalın bir outdoor kıyafet yerine iç, orta ve dış katman giyim ürünleri alarak gerektiği zaman katmanlarda azalmaya gidebilirsiniz.
  • Outdoor ayakkabı alırken kullanım alanınıza uygun bir model tercih etmeniz son derece önemlidir. Engebeli alanlar için bilekli modelleri tercih ederek oluşabilecek sakatlık riskini en aza indirebilirsiniz.
  • Satın alacağınız ayakkabının tabanının darbe önleyici özellikte olmasına özen gösterebilir ve daha uzun süre yorulmadan doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kamp ve Kampçılık Malzemeleri

Doğada zaman geçirmenin en güzel hallerinden birisi olan kampçılığa henüz yeni başlıyorsanız bazı malzemeleri tedarik etmeniz gerekir. Başlangıç seviyesi için temel malzemeleri alabilir ve tecrübe edindikçe ihtiyaçlarınıza uygun farklı ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Kampçılık için olmazsa olmazların başında çadırlar gelir. Çadır alırken kaç kişi konaklayacağınızla beraber kamp yapacağınız mevsimi de göz önünde bulundurabilirsiniz. Yalnızca yaz aylarında kullanacaksanız 3 mevsim çadırlar işinizi görür. Kış ayları içinse 4 ya da 5 mevsim çadır seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Daha konforlu uyumanız için gerekli ortamı sunan uyku çadırlarının sentetik ve kuş tüyü seçenekleri bulunur. Sentetik tulumlar başlangıç seviyesi için daha uygun olmakla beraber kuş tüyü modelleri üstün yalıtımları ile ön plana çıkar. Ayrıca alacağınız ürüne karar verirken ekstrem sıcaklık derecelerini de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Kamp yemeklerinin tadını çıkarmak için kamp mutfağı malzemelerini, sevdiklerinizle rahatlıkla oturup güzel zamanlar geçirmek için kamp sandalyesi ile masası almayı düşünebilirsiniz. Ayrıca kamp güvenliği için sağlık malzemeleri de son derece önemlidir.

Avcılık Malzemeleri

Balıkçılık, pek çok kişinin tutku ile bağlı olduğu aktivitelerdendir. Enerjinizi yenilemenize yardımcı olan avcılık için bazı temel malzemelere sahip olmanız gerekir.

  • Balıkçılık için bir olta seti alabileceğiniz gibi istediğiniz özellikteki makine ile kamışı ayrı ayrı da tedarik edebilirsiniz.
  • Tutacağınız balığın cinsi ve oltanıza uygun iğne almanız balık tutma performansınızı doğrudan etkiler. İğnelerin numaraları büyüdükçe boyutları küçülür ve büyük balıklar için büyük, küçük balıklar için küçük iğneler kullanılması gerekir.
  • Oltanızın ucuna canlı ya da suni yem takabilirsiniz. Ancak yeminizin balık tutacağınız alana ve günün saatine uygun olmasına dikkat etmeniz önemlidir. Yeminiz doğal durmadığında balıklar oltadan kaçabilir.

Aksiyon Kameraları

Doğadaki en güzel manzaraları yakalamanızı sağlayan aksiyon kameralar, geniş ürün yelpazesi ile ön plana çıkar. Hareketli ortamlarda görüntü elde etmeyi kolaylaştıran ürünler arasında karar verirken kameranın çözünürlük değerleri ile beraber seri çekim gücünü inceleyebilirsiniz. Gece çekim yapmayı planlıyorsanız termal özelliğinin bulunması önemlidir. Ayrıca profesyonel bir ürün almayı planlıyorsanız bağlantı seçeneklerine göz atabilir ve canlı yayın özelliği bulunduğundan emin olabilirsiniz.

GPS ve Pusulalar

Doğada zaman geçirirken kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayan yön bulma cihazları, güvenliğiniz için son derece önemlidir. Pusulalar, daha çok manuel kullanılan ürünler olup şarj bitme gibi sorunları olmaz. GPS aletleri ise gelişmiş özellikleri ile dikkat çeker. Rotanızı takip etmenize yardımcı olan ürünlerin önemli bir kısmını akıllı cihazlarınıza bağlayarak kullanabilirsiniz. Ayrıca karşılaşabileceğiniz bir tehlike durumunda yerinizin bulunmasına da yardımcı olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Outdoor Ürünleri ve Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Outdoor Giyim-Ayakkabı
Outdoor Giyim-Ayakkabı
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Şişme Su Aktivite Ürünleri
Şişme Su Aktivite Ürünleri
Fenerler
Fenerler
Outdoor Optik
Outdoor Optik
GPS & Navigasyon
GPS & Navigasyon
Kara & Balık Av Malzemeleri
Kara & Balık Av Malzemeleri
Tekne & Tekne Malzemeleri
Tekne & Tekne Malzemeleri
Askeri Giyim ve Malzemeler
Askeri Giyim ve Malzemeler
Doğa Sporları
Doğa Sporları
Kış Sporları
Kış Sporları
Bavul & Valiz
Bavul & Valiz
Aksiyon Kamera
Aksiyon Kamera
Bisiklet & Aksesuarları
Bisiklet & Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın