Pek çok markayı Spor Outdoor kategorisi altında barındıran hepsiburada.com, voleybol topları için sizlere geniş seçenekler sunuyor. Yapıştırma, poliüretan ve el dikişli dış yüzey çeşitleri ve farklı renk özelliklerinin yanı sıra lateks iç astarlı seçenekler de bulma imkanı veriyor. Ayrıca, deri, suni deri ve soft PVC gibi farklı dış yüzey kullanım malzemeleri kullanılarak üretilmiş seçenekler de hepsiburada.com'da kolayca bulunabiliyor.

Her yaşa uygun (5 no) boyut ile voleybol topları, özellikle salon kullanımı için üretiliyor. Standart kullanım şartlarında, yani uluslararası ve resmi maçlarda kullanılan toplar 260-280 gr ağırlığında oluyor. Bu müsabakalarda kullanılan toplar FIVB onaylı olardan seçiliyor. Maç için kullanılan ürünlerin yanı sıra plaj voleybolu için kullanabileceğiniz ürünler de seçenekler arasında bulunuyor.

Profesyonel antrenmanlarda kullanabileceğiniz ürünleri, plaj gibi dış mekanlarda da rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Plajda kullanacağınız ürünlerde dikişli olanlar tercih ediliyor. Sibobun rahat kullanımı, voleybol topları seçiminde bir diğer kriter olarak değerlendiriliyor. Topun ilk şişirildiği andan itibaren yaklaşık yirmidört saat kadar bekletilmesi, topta herhangi bir sorun olup olmadığının tespiti için önemli. Sibobun şişirme sırasında topun içine kaçmasını veya kaymasını önlemek için aşırı zorlamadan kaçınmanız gerekiyor.

Voleybol müsabakaları, antrenmanları sırasında, plajda yada evinizin bahçesinde voleybol oynarken, herhangi bir sakatlanmanın önüne geçmek için, parmaklarınızı özel bir bandaj ile sabitlemeniz de faydalı oluyor. Ayrıca, profesyonel çalışmalarınız için dizlik kullanımı da sizi pek çok yaralanmadan kurtarıyor. Hepsiburada.com'un geniş ürün yelpazesi içinde farklı özellikte birçok voleybol topu bulabilir, hemen satın alabilirsiniz.  

Voleybol Topları

134 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Mikasa
  2. Voit
  3. Molten
  4. Selex
  5. Vertex
  6. Avessa
  7. Altis
  8. Wilson
  9. Delta
  10. Lescon
  11. Slazenger
  12. Lotto
  13. Runway
  14. Busso
  15. Gala
  16. Sportica
  17. Sportive
  18. Techsport
  19. Anka
  20. Bigpoint
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19004/19023
BAŞA DÖN