Kaliteli ve Ucuz Klima Çeşitleri

FujiPlus Klima

Yıl boyunca yararlanabileceğiniz FujiPlus klima çeşitleri, sıcak ve soğuk havalarda odanızın sıcaklığını ideal düzeyde tutmanıza yardımcı olur. Kısa bir sürede etki etmeyi başaran bu ürünler, farklı kapasitelere sahip birçok seçeneğe ulaşmanızı sağlar. Böylece salon ve oturma odası gibi alanlarda ya da ofis ve iş yeri gibi noktalarda klimaların sağladığı avantajları değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Hızlı ısıtma ve hızlı soğutma özellikleri bulunan bu ürünler, zamandan tasarruf etmek isteyen kullanıcılar için uygundur. FujiPlus klima yorum yazılarında kullanıcılar estetik tasarım özelliklerini ön plana çıkarır. Bulundukları ortama son derece şık ve zarif bir görünüm kazandıran FujiPlus klima modelleri, odanızın daha estetik hale gelmesi için tasarlanmıştır. Kısa bir sürede duvara monte ederek kullanmaya başlayabileceğiniz klimalar, hafif şekilde üretilmiş olmaları sayesinde kullanım konforunu artırır. Enerji tasarrufu sağlayan birçok özellik taşıyan FujiPlus iklimlendirme ürünleri, elektrikten tasarruf etmenize olanak tanır. Böylece enerji tasarrufu modunu aktif hale getirerek klimanızın minimum oranda elektrik kullanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda FujiPlus klima fiyatları açısından ekonomik seçeneklerin size sunulması, bütçenizle uyumlu ürünleri tercih etmenizi kolaylaştırır. Dayanıklılıkları sayesinde uzun ömürlü bir kullanıma imkân tanıyan klimalar, sorunsuz bir şekilde odanızı iklimlendirmenize yardımcı olur. Kullanıcı dostu modeller arasındaki FujiPlus klima 9000, düşük ses seviyesi ile çalışarak avantaj yaratır. Gürültü düzeyini minimum seviyeye indiren bu ürünler, gündüz ve gece saatlerinde gönül rahatlığıyla yararlanabileceğiniz klimalar arasında yer alır. Gövdelerini koruyan kasaları ile de kullanıcılarına güven veren FujiPlus klima modelleri, dış etkilere ve kirlenme sorununa karşı son derece dayanıklıdır. Tozların iç kısma ulaşmasını engelleyen kasaları ile kullanıcılarını memnun eden klima modelleri, nemli bir bez yardımıyla gövdelerini silerek temizleyebileceğiniz şekilde üretilmiştir.

Salon ve Duvar Tipi FujiPlus Klima Modelleri

Farklı alanlara rahatlıkla uyum gösteren FujiPlus inverter klima seçenekleri, salon tipi ve duvar tipi ürünlere erişmenizi sağlar. Dikey kullanım için uygun olan salon tipi klimalar, alandan tasarruf sağlayarak soğutma ve ısıtma işlemlerinin yerine getirilmesine yardımcı olur. Yatay olarak kullanılmaya elverişli duvar tipi klimalar ise evinizin farklı noktalarına kısa bir sürede monte ederek yer tasarrufu sağlamanız için üretilmiştir. Tasarımlarını tamamlayan dijital gösterge bölümü ile de ön plana çıkan inverter klima modelleri, ısıtma seviyesini yakından ve anlık olarak takip etmenize imkân tanır. Kompresör bölümünü etkin şekilde yöneten FujiPlus inverter klima çeşitleri sayesinde sıcaklık değişimlerine karşı duyarlı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Böylece belirlediğiniz ısı seviyesine uygun şekilde çalışan ve stabilite sağlayan klimalardan yararlanmanız sağlanır. 12000, 18000, 24000 BTU kapasiteli alternatif ürünleri gereksinimleriniz doğrultusunda inceleyerek beklentileriniz için ideal seçimlerde bulunabilirsiniz. Uzaktan kumanda yardımıyla kolayca yönetebileceğiniz klimalar, komutlarınızı anında algılayarak yerine getirmeyi başarır. Böylece zaman kaybetmeden klimanızın farklı özelliklerini değerlendirebilirsiniz. Zamanlayıcı özelliği bulunan modeller, iklimlendirme ürününüzün ne zaman çalışması gerektiğini belirlemenize imkân tanır. Bu sayede sadece evde olduğunuz zamanlarda ısıtma ve soğutma işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Gece modu özelliği ile ön plana çıkan klima modelleri de bulunur. Gece modu özelliğiyle beraber klimanızın siz uyurken de ideal performans düzeyi ile çalışması mümkün hale gelir. FujiPlus inverter klima 12000 BTU seçeneğini değerlendirerek verimli özelliklere sahip bir üründen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Enerji verimliliği açısından yüksek puanlar almayı başaran bu ürün, doğaya ve bütçenize katkıda bulunmanız için geliştirilmiştir. Hava kanatçıkları ayarlanabilir olan klima modelleri de oldukça kullanışlı iklimlendirme ürünleri arasında yer alır. Esnek ve kullanışlı kanatçıkları bulunan inverter klima çeşitleri, hava sirkülasyonu kalitesini üst düzeye çıkarmayı başarır.

FujiPlus klima çeşitlerinin bazı özellikleri hakkında aşağıdaki maddeler yardımıyla ulaşabilirsiniz:

 • Salınım açısı değiştirilebilen FujiPlus Iro inverter klima 9000,12000, 180000 BTU klimaları kullanarak oturma pozisyonunuza en uygun şekilde iklimlendirme işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
 • Yüksek yoğunluklu filtre desteği sunan kullanıcı dostu ürünler, tozların ve bakterilerin bertaraf edilmesini sağlayarak FujiPlus klima kullanıcı yorumları açısından olumlu dönüşler alır.
 • Eşanjörleri kendi kendini temizleme özelliğine sahip FujiPlus klima salon tipi ürünler, oldukça hijyenik bir kullanım için elverişlidir.
 • Uyku moduna alındığında gösterge bölümü kapatılabilen klimalar, uykunuzu bölebilecek ışıklarla karşılaşmanızı engeller.
 • Hata kodlarına LED panel kısmında yer verilen FujiPlus marka kullanışlı klimalar, anormal durumlar tespit edildiğinde bundan anında haberdar olmanızı sağlar.

Wi-Fi Teknolojisi ile Kullanılabilen FujiPlus Klima Modelleri

Teknolojiyle uyumlu özellikler taşıyan FujiPlus klima modelleri, Wi-Fi özelliğini kullanmanıza imkân tanır. Bu özellikle beraber klimanızı oturduğunuz yerden ve de cep telefonu üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. FujiPlus klima nasıl diye merak ediyorsanız, işlevsel özellikleriyle beğeni toplayan bu ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebileceğinizi bilmeniz gerekir. Uzak mesafelerden sinyal almayı başaran klimalara telefonunuzun yanı sıra kumanda yardımıyla da komut gönderebilirsiniz. Ergonomik uzaktan kumandaları bulunan FujiPlus Iro inverter klima çeşitleri, saniyeler içerisinde farklı ayarlamalar yapmanızı mümkün hale getirir. Aynı zamanda çevre dostu özellikler taşıyan bu ürünler, doğaya saygılı soğutucu gazlarla çalışır. Öte yandan evinizi ya da iş yerinizi kısa bir sürede serinletmek için kullanabileceğiniz çok sayıda ürün bulunur. Bu ürünler arasındaki vantilatörler, hem sessiz hem de hızlı bir biçimde çalışarak serinlik sağlar. Vantilatör fiyatları açısından inceleyebileceğiniz alternatifler, bütçe dostu seçimler yapmanız için elverişlidir. Sıcak aylar için ideal olan vantilatörlerin yanı sıra kış mevsimine uygun özelliklere sahip kombi modelleri de evinizin ısısını korumanıza yardımcı olur. Kombi fiyatları yönünden göz atabileceğiniz alternatifler, bütçenizi aşmayacak seçimlerde bulunmanızı çok daha kolay hale getirir. Isı dengesi oluşturmak için elverişli özelliklere sahip FujiPlus inverter klima 18000 BTU, ani ısı değişimleri yaşamanızı engeller. Böylece hem daha az elektrik tüketimi yapılması hem de oda sıcaklığının ideal seviyede tutulması kolaylaşır. Nem alma özelliği ile de fark yaratan FujiPlus klima modelleri, ortamdaki nemi kolayca bertaraf edebilmeniz için geliştirilmiştir. Sıcaklık kontrolünü son derece hassas şekilde gerçekleştirmeye imkân tanıyan bu klimalar, dilediğiniz sıcaklık seviyesini rahatlıkla seçebilmeniz için elverişlidir. Salınım kapasitesi yüksek olan modeller, odanızın tüm noktalarına serin ya da sıcak havanın ulaşmasını sağlar. Havayı temizleyerek daha sağlıklı solunum yapmaya yardımcı klimalar sayesinde konforunuzu arttırabilirsiniz. FujiPlus klima modellerini evinizde ya da çalışma ortamınızda tercih ederek bu ürünlerin sağladığı kullanıcı dostu özelliklerin keyfini sürebilirsiniz.

Klima Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Isıtma ya da soğutma seviyesinin mevsim koşullarına uygun bir şekilde ayarlanmasına dikkat ederek klima modellerinden yararlanabilirsiniz. Klimanızın çalışma süresini önceden belirlemeye özen göstermeniz, elektrik tüketimini minimize etmenize ve zamanı doğru yönetmenize yardımcı olur.

Otomatik Yeniden Başlatma Özelliği Nedir?

Elektrik kesintisi sonrasında yeniden çalışmaya başlayan klimalar, kesinti öncesindeki ayarları hatırlar ve çalışmalarını buna göre sürdürür. Böylece her elektrik kesintisinden sonra yeniden ayarlama yapmanıza da gerek kalmaz.

FujiPlus Klimaların Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Hafıza özelliği bulunan FujiPlus klimalar, önceden belirlediğiniz ayarları kaydederek size zaman kazandırır. Geniş voltaj aralığı özelliği bulunan FujiPlus klimalar ise voltaj düzensizliklerine karşı koruma sağlayarak kullanıcılarını memnun eder.

 • En Sessiz Klima Kaç dB?

 • Klima alternatifleri arasında seçim yapmada en önemli kriterlerden bir tanesi ses seviyesine işaret eden dB değerleridir ve en sessiz klima türlerinin ortalama olarak 20-30 dB arasında olması beklenir. 20 dB'nin altındaki klimalar çok sessiz olarak açıklanırken 30 dB'lik klimalar da herhangi bir rahatsızlık vermez. 40 dB'nin üstünde ise klimanın sesi az da olsa hissedilecektir.
 • 12000 Klima Kaç Metrekare Soğutur?

 • Klima çeşitlerinin teknik özellikleri arasında bir arama yapıldığında BTU adı verilen bir değer görülür ve bu değer, klimanın kaç metrekareye kadar etki edeceğini de açıklar. 12000 BTU değerine sahip ortalama bir klimanın yaklaşık 20 metrekareye kadar etki edeceği söylenebilir. Bu değer 25 metrekareye kadar genişleyebilir.
 • Ses Seviyesi dBA Nedir?

 • Ses seviyesinin ölçülmesinde kullanılan evrensel işaret dB ya da dBA olarak tanımlanır. Bu iki işaret arasında temel bir farklılık bulunur. dB şeklindeki ifadeler genel ses çıkış seviyesini belirtmek için kullanılırken dBA şeklindeki ifadeler insan kulağının duyabileceği ses frekans aralıklarına denk düşer.
 • BTU Nasıl Hesaplanır?

 • Klima çeşitlerinin üzerinde bulunan BTU işaretleri ile ihtiyaç duyulan seviye kolay bir şekilde hesaplanabilir. Bunun için klimanın kullanılacağı alanın metrekaresini 2,2'ye bölmeniz, çıkan sonucu da 1000 ile çarpmanız gerekir. Ortaya çıkacak sonuç ihtiyaç duyacağınız yaklaşık BTU değerini gösterir. Klimanızı bu BTU değerini göz önünde bulundurarak seçebilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
1/7
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Klima Fiyatları

1031 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
BTU (Soğutma Kapasitesi)
Toplam 41 / 1031 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?