Playstation 5

Oyun deneyiminin doruklarda hissedilmesine kapı aralayan PS5, gamerların gönlünde taht kurmaya geliyor. Modern ve şık tasarımıyla fark yaratan yeni sürüm PlayStation modeli, sade ve şık tasarımıyla da görenleri kendisine hayran bırakıyor. Pek çok yeni aksesuar ve ek özelliklerle farkını ortaya koyan oyun konsolu, geriye dönük oyun oynamaya imkân sunması gibi seçeneklerle yepyeni bir deneyime kapı aralıyor. HD kamera ve kablosuz kulaklık gibi yenilikçi donanımlar sunan yeni PS5, oyun heyecanını başka kullanıcılarla paylaşmaya olanak sunan pek çok ek özellik sunuyor. Beyaz rengin ağırlıkta olduğu tasarımıyla öne çıkan PS5, oyun dünyasının ikonik konsolları arasında yerini sağlamlaştırıyor. Sade ve modern tasarımını yalın bir arayüzle birleştiren PlayStation 5, teknoloji tutkunlarının tüm beklentilerine yanıt sunabiliyor. Üstün bir görüntü kalitesinin yanı sıra güçlü bir işlemciye sahip olan oyun konsolu modeli, gerçekçilik sınırlarını zorlayan bir performans sunuyor. Donma ya da yavaşlama gibi istenmeyen durumları ortadan kaldıran PS5 ile oyun heyecanları katlanarak artıyor. Yüksek çözünürlük sunan kamera donanımıyla fark yaratan ürün, muhteşem performansların kayıt altına alınmasını ve ölümsüzleştirilmesini olanaklı kılıyor. Ergonomik tasarımını üstün bir ses ve görüntü deneyimiyle harmanlayan yenilikçi oyun konsolu modeli ile heyecan doruklara ulaşıyor. Pek çok farklı bağlantı seçeneğine sahip olan PlayStation 5, her türlü TV’ye kolay bir şekilde bağlanabiliyor ve bu sayede oyun heyecanı dev ekranda bambaşka bir boyut kazanıyor.

Yepyeni Teknik Özelliklerle PlayStation 5

3.5 GHz işlemci donanımına sahip olan PS5, 8x Zen 2 çekirdek desteği ile en yüksek grafik değerlerine sahip oyunlarda dahi üst düzey bir performans sunuyor. 825 GB’lık dahili depolama hafızası sunan oyun konsolu, muhteşem oyunları her an her yerde erişilebilir kılıyor. Son derece yüksek bir hız değeri sunan SSD desteği sayesinde yükleme hızını üst düzeye taşıyan PlayStation 5, grafik desteği donanımlarıyla da yenilikçi bir deneyim sunuyor. Teknolojik ilerlemenin son mahsullerinde olan ışın izleme teknolojisine de sahip olan ultra gerçekçi görüntü değerleri yakalamak mümkün hale geliyor. 120 FPS hız ve 120 Hz çıkış desteği sunan konsol donma gibi istenmeyen durumlara kesin olarak son verirken hız açısından da beklentilere gerçekçi yanıtlar sunuyor. Güçlü bir renk desteği donanımına sahip olan PS5 ile görüntüler son derece gerçekçi bir hale dönüşüyor. 8K ultra net görüntü düzeyine sahip olan PlayStation 5 4320p çözünürlük değeriyle farkını ortaya koyuyor.

PS5 Digital Edition ve PS5 ismiyle iki ayrı konsol sürümünü teknoloji meraklılarının beğenisine sunan Sony markası, özelleştirilmiş kullanımlara fırsat sunuyor. PS5 Digital Edition, tamamen dijital bir yapı sunarken herhangi bir disk sürücüsü donanımına sahip olmamasıyla da öne çıkıyor. Network bağlantı özellikleri üzerinden son derece geniş bir oyun kütüphanesine ulaşabileceğiniz konsol modeliyle, dilediğiniz oyunu cihazınıza hızlı bir şekilde indirmeniz olanaklı hale geliyor. Kişisel kullanıcı hesabınızla oturum açabileceğiniz Sony markalı oyun konsolu ile favori oyunları kütüphaneye kaydetmek ve her an birkaç tıkla oynamaya başlayabilmek de olanaklı hale geliyor. Geçmiş PlayStation sürümleriyle de uyumlu olan model, devamlılık anlamında da kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Ayrıca geriye dönük oyunlarda kimi iyileştirmeler yapmaya da olanak sunan yenilikçi konsol modeli ile mevcut oyunlarla yepyeni bir deneyim yaşamak da mümkün oluyor. Yenilikçi teknolojilerle göz dolduran PS5, VR donanımıyla da fark yaratıyor. Ayrıca VR cihazı sahibi olan kullanıcıların bu ürünle bağlantı yapması ve VR teknolojisiyle yepyeni bir deneyim yaşaması da mümkün oluyor.

Çarpıcı ve Ergonomik Tasarım

Pek çok kablosuz kontrol cihazıyla donatılmış olan PlayStation 5, oyun keyfine yeni bir boyut katacak fiziksel uyarı özellikleriyle de farkını ortaya koyuyor. Kişisel tercihlere göre ayarlanabilen fiziksel tepkilerle oyun deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyan yeni sürüm PS5, ergonomik tasarımıyla kullanıcılar için özel bir deneyime kapı aralıyor. Gayet yumuşak bir kullanım deneyimi sunan tuş takımıyla göz dolduran PS5, kontrol cihazı donanımıyla da dinamik efektlere erişmeyi de mümkün hale getiriyor. Kulaklık bağlantısı desteğine de sahip olan oyun konsolu ile oyun sırasında diğer oyuncularla anlık irtibat kurmak da mümkün oluyor. Sony’nin PlayStation evrenine getirdiği yeniliklerden biri de PULSE 3D kablosuz kulaklık kullanımına olanak sunması oluyor. 3D ses desteğine sahip olan kulaklık ile gürültü önleme gibi üstün donanımlar da teknoloji tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Gürültü önleme özelliği sayesinde oyun deneyimine konsantre olabilmek de çok daha kolay bir hal alıyor.

PS5’in yenilikçi tasarımı, ergonomik bir ekran düzeniyle estetik görünümü pratik bir kullanımla birleştiriyor. Medya kumandası özelliğine sahip olan sezgisel TV ve medya kontrol seçeneği sunan PS5 ile hem hızlı hem de pratik bir kontrol seçeneği sunuluyor. Menülerde hızlı bir şekilde gezinmenize olanak sunan arayüz tasarımıyla göz dolduran oyun konsolu, TV kontrolüne ve sosyal medya uygulamalarını kontrol etmeye olanak sunuyor. 1080p çözünürlük değerine sahip olan HD kamera, çift lens desteğiyle tatmin edici bir performans sağlıyor. 3D ses performansı sunan PlayStation modeliyle oyun keyfi yepyeni bir boyuta ulaşıyor. Özelleştirilmiş teknik donanımlarla oyun tutkunlarını kendisine hayran bırakan PS5, hız değerleriyle de baş döndüren bir performans sunuyor. Daha önceki sürümlere göre 20 kata kadar ulaşabilen daha yüksek hızlarda yükleme sunabilen oyun konsolu ile gamerların dünyası çok daha büyük bir dinamizme erişiyor. SSD teknolojisiyle oyunlardaki sınırları kaldıran PS5, hızını yenilikçi yapılarla birleştiriyor. GPU ekran kartı desteğine de sahip olan PS5,2.23 GHz gücüne sahip RDNA 2 GPU, toplamda 10.28 TFLOPs güç üretebiliyor. 3 boyutlu ses teknolojisinin en özgün örneklerinden birini içeren PS5, teknoloji meraklılarını oyun evreninin derinlerine doğru yepyeni bir maceraya çağırıyor.

Güçlü teknik özelliklere sahip olan PlayStation oyun konsolu ile titreşim teknolojisi son derece gerçekçi bir şekilde sunuluyor. Muadillerine ve öncüllerine oranla çok daha gelişmiş refleksler sunan bir titreşim sistemi içeren kontrol cihazlarıyla donatılmış olan PS5, oyundaki aksiyonu kullanıcıya doğrudan yansıtıyor. Yeni PS5 sürümü, özel bir soğutma sistemiyle de teknolojik üstünlüğünü ortaya koyuyor. Önceki sürümlere kıyasla daha büyük yapı sunan PS5 modeli, daha büyük ve güçlü bir soğutucu avantajıyla hem hız hem de performansı garanti altına alıyor. Gelişmiş fan sistemi üstün bir soğutma performansı sunarken son derece sessiz çalışmasıyla da kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Sıvı metal soğutma sistemiyle donatılan oyun konsolu, hem sağlam hem de uzun ömürlü bir yapı sunuyor. En gelişmiş teknolojileri yeni oyun konsoluna entegre eden Sony, bekleme sürelerini mümkün mertebe kısaltmayı hatta tamamen ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Oyun Keyfinin Yenilikçi Yüzü Playstation 5

AMD RDNA 2 grafik işlemci desteğine sahip olan PS5, AMD Zen 2 işlemcisiyle de farkını ortaya koyuyor. 8 çekirdek teknolojisi kullanan işlemci, GDDR6 16 GB RAM ile çok daha güçlü bir yapıya ulaşıyor. 4K teknolojisi sunan HDR donanımlı oyun konsolu ile tüm oyunlar ve medya içerikleri çarpıcı bir görsel deneyime dönüşüyor. Bağlantı seçenekleriyle kullanıcıya geniş bir özgürlük sunan PS5 Wi-Fi 6 desteği sunuyor. HDMI 2.1 desteği de sunan PS5 modeli, USB 3.2 donanımına da sahip ve son derece hızlı bir veri aktarımı imkânı tanıyor. Arayüz tasarımındaki yalınlıkla da göz dolduran oyun konsolu, kullanıcı dostu yapısıyla göz dolduruyor. QR kod okuma desteği de sunan PS5 ile oyun keyfinize erişmek çok daha kolay bir hâl alıyor. PS5 modeli, önceki sürümlerdeki oyunları aktarmak için internet desteği de sunuyor. Bununla birlikte kullanıcılar oyunlarını aktarmak için USB’yi ya da PS Plus’ı da tercih edebiliyor. Gerçeklik algısını son derece çarpıcı bir boyuta taşıyan PS5 ile oyun zevki çok özel bir hâl alıyor.

Yenilikçi dikey yapısıyla dikkat çeken PS5, kullanıcının isteğine göre yatay olarak da kullanılabiliyor. Basit bir şekilde kurulabilen oyun konsolu, vidalı yapısıyla sabitlenebiliyor ve darbelere karşı etkili bir korumaya kavuşuyor. Gamerların hayalini süsleyen özellikleriyle göz dolduran PS5 performans anlamında sınırları zorlayan bir düzeye erişiyor. Performans değerlerini yukarı çekmek için soğutucu sistemlerini geniş bir yapıda kullanan Sony, PS5 büyük ebatlı yapısını şık bir tasarımla taçlandırmayı da başarıyor. Modern tasarımıyla estetik beklentilere de yanıt sunan oyun konsolu, yaşam alanlarında göz dolduran bir obje olarak da değerlendirilebiliyor. Etkileyici özellikler sunan yeni nesil oyun konsolu, güç optimizasyonu anlamında da son derece etkili bir seçenek sunuyor. Dahili depolama alanıyla da göz dolduran PS5 ile en sevdiğiniz oyunlar istediğiniz her an oynanmaya hazır bir halde bekliyor. Bununla birlikte bu dahili depolama alanını artırmak da olanaklar arasında yer alıyor. Dileyen oyunseverler, PlayStation sertifikasına sahip bir NVMe SSD ile oyun konsolunun hafızasını artırabiliyor. Sunduğu yenilikler arasında mikrofon donanımı da bulunan PS5 DualSense üzerinde yer alan bu donanımla etkili bir ses aktarımı sunuyor. Dahili bir mikrofona sahip olan oyun konsolu ile harici bir donanım masrafına da gerek kalmıyor. Son derece etkili bir performans sunan mikrofon donanımıyla oyun oynama pozisyonunuzu bozmadan sesinizi son derece net bir şekilde karşı tarafa iletmeniz mümkün oluyor. Ayrıca mikrofon donanımıyla oyunlarla etkileşim kurmak da olanaklı hale geliyor. Hoparlör donanımıyla da son derece gerçekçi deneyimler sunan PS5 modeli, oyun tutkunları için gereken her şeyi bünyesinde topluyor. Bütün bu özelliklere ek olarak gelen Haptic titreşimli geri bildirim ise oyun keyfini bambaşka bir boyuta taşımaya hazırlanıyor. “Hissel” olarak adlandırılabilecek tepkisel bir titreşim performansı sunan PS5, oyun özelinde farklı modlar sunarak özelleştirilmiş bir deneyim yaşatıyor. Duyma ve görme yetisine son derece üstün bir şekilde hitap eden PlayStation 5, titreşim özellikleriyle farklı duyulara da hitap ederek oyun keyfini katlayan bir yapı sunuyor. Oyunlardaki gerçeklik algısını son derece başarılı bir şekilde artıran özel teknolojileriyle göz dolduran PS5 ile oyun dünyasında standartlar en baştan belirleniyor.

Pek çok farklı kategorideki oyunda özelleştirilmiş kullanımlar sunan PS5 ile hem oynamaktan büyük zevk aldığınız oyunları çok daha özel bir şekilde deneyimlemeniz hem de yepyeni oyunları keşfetmeniz mümkün oluyor. Hassas zevklerin ve yüksek standartların simgesi olan PlayStation dünyası, kullanıcılara büyük macera ve kişisel bir haz sunuyor. Bir PlayStation’dan üst düzey bir sonuç elde etmek için gereken en önemli şeylerden biri de üst düzey bir TV`dir hiç şüphesiz. Konsollardaki ve televizyon teknolojilerindeki muhteşem teknolojik ilerleme oyunlar için de tetikleyici görevi görüyor. Her geçen gün gelişen oyunları PS5’in ışık izleme gibi muhteşem teknolojik destekleriyle deneyimlemek, kullanıcıları bambaşka bir tecrübeyle buluşturuyor. Yenilikçi teknolojilerle donatılan ve çok daha sessiz çalışan PS5 ile yepyeni bir oyun deneyimine kapı aralanıyor. Sadeleştirilmiş arayüz tasarımı, oyun tutkunlarına büyük bir kullanım kolaylığı sunarken entegre hızlı menü seçeneğiyle oyun keyfine ara vermeden tüm fonksiyonları görüntülemek de mümkün oluyor. Bu özellikle hem mevcut oyunda farklı bir bölüme atlamak hem de başka bir oyuna geçmek son derece pratik bir şekilde mümkün hale geliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
1/1
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Playstation 5

1897 ürün listeleniyor
Hobi ve Oyun Konsolları
Hobi ve Oyun Konsolları
Oyun & Oyun Konsolları
Oyun & Oyun Konsolları
Playstation 5
Playstation 5
PlayStation 5 Konsol
PlayStation 5 Konsol
PlayStation 5 Oyunları
PlayStation 5 Oyunları
PlayStation 5 Aksesuarları
PlayStation 5 Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 46 / 1897 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?