Altın takı ve mücevherler, yüzyıllara yayılan ve eskimeyen bir şıklık akımı ile beraber en kazançlı yatırım araçlarını da içinde barındırmaktadır. Altın, takı ve mücevherleri, kendiniz için alabilir, sevdiklerinize hediye edebilir ya da yatırım amaçlı kullanabilirsiniz. Çeyrek, yarım veya tam altın çeşitleri; Swarovski taşlı, gerçek inci içeren, paslanmaz çelikten ya da gümüşten üretilmiş bileklikler, kolyeler, küpeler ve yüzükler; altın, takı ve mücevherler arasında bulabileceğiniz ürün çeşitlerinden sadece birkaçını oluşturmaktadır.

Ziynet altın çeşitleri; çeyrek, yarım ve tam gibi değişik altın boyutlarının yanı sıra eski veya yeni tarihli, kulplu ya da kulpsuz gibi farklı altın alternatiflerini de ürün yelpazesi içinde bulundurmaktadır. Böylece birden çok amaca ve bütçeye uygun olan zengin altın türleri sayesinde aranan altın çeşidini bulmak çok daha kolay bir hal almaktadır. Ayrıca ziynet altınları, tekli olarak sipariş verilebildiği gibi 3'lü, 6'lı ya da 10'lu paket şeklinde de satın alınabilmektedir. Yatırım amaçlı en çok tercih edilen altın çeşitleri arasında yer alan cumhuriyet altını ve gram külçe altın ise tıpkı ziynet altınlarında olduğu gibi ayrı ayrı ya da bir arada satışa sunulmaktadır. 1 gram, 2,5 gram ve 5 gram gibi farklı alternatifleri olan gram külçe altınlara ek olarak cumhuriyet altınları; 3'lü, 5'li ve 10'lu şeklinde adet ve fiyat açısından avantaj sağlayan seçeneklerden oluşmaktadır. Tıpkı diğer altın türleri gibi uzun yıllardır genellikle düğün hediyesi ve yatırım aracı olarak kullanılan altın bilezikler, cezbedici desenleri ve mükemmel bir aksesuar olmaları nedeniyle de avantaj sağlamaktadırlar. Hesaba havale altın ise tüm bu ürünler dışında farklı bir altın seçeneği arayanlar için benzersiz bir alternatif sunmaktadır. Talep edeceğiniz ayar ve gramdaki altın, vadesiz altın hesabınıza aktarılarak kısa sürede kullanılabilme ayrıcalığı sağlamaktadır.

Altın dışında gümüş, Swarovski, paslanmaz çelik, inci ve doğal taş gibi farklı materyallerden üretilen takı ve aksesuarlar, binlerce farklı markadan, modelden ve fiyattan oluşmaktadır. Cam göbeği renginde Swarovski taşlı bileklikler, melek kanadı şeklinde gümüş kolyeler ve hakiki deri bileklikler "Altın, takı ve mücevherler" başlığı altında bulunan takı ve aksesuarlar arasında yer almaktadır. Yüzük, bilezik, kolye, küpe ve bileklik gibi klasik takıların dışında takı setlerine, dövme takılara ve kişiye özel ya da erkekler için özel takılara da göz atabilirsiniz. Takı setleri çoğunlukla kolye - küpe; kolye - küpe - bileklik; kolye - küpe - bileklik - yüzük serilerinden oluşmaktadır. Erkek takıları ise; hakiki deri ya da doğal taşlı bileklikler, paslanmaz çelik kolyeler ve yüzükler dışında pırlanta küpe çeşitleri de içermektedir. En sıra dışı takı türlerinden biri olan dövme takılar da meraklıları için siyah, renkli ya da metalik geçici dövme çeşitleri sunmaktadır. Dövme takıları sadece vücudunuza değil; saçınıza veya tırnaklarınıza da uygulayabilirsiniz.

Gerek kişisel aksesuar olarak gerek dekoratif amaçlı oldukça sık kullanılan ürünler arasındaki tesbihler ile birlikte bebek iğnesi, kol düğmesi, halhal, göbek piercing'i, hızma ve toka gibi ürünleri de yine "Altın, Takı ve Mücevherler" başlığı altında yer almaktadır. En eşsiz ve özgün takı çeşitlerinden biri olan kişiye özel takılar ise çiftlerin isimleri ya da baş harflerinden, özel simge ya da tarihlerden oluşmaktadır. Özellikle sevdiklerine benzersiz ve yaratıcı bir hediye vermek isteyenler kişiye özel takıları tercih edebilirler. Hediye alma sürecini kolaylaştırmak isteyenler de sevgiliye özel, hoş geldin bebek, doğum günü, yeni iş, anneye özel ve babaya özel gibi kategorilere ayrılmış olan hediye setlerine göz gezdirebilirler.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Altın, Takı ve Mücevherler

295.733 ürün var
 1. Cinsiyet
 2. Markalar A-Z
  1. Tatfast Altın Takı Mücevherler
  2. Ejoya Altın Takı Mücevherler
  3. Harem Altın Altın Takı Mücevherler
  4. Zuk Collection Altın Takı Mücevherler
  5. Silverella Altın Takı Mücevherler
  6. Nusret Takı Altın Takı Mücevherler
  7. Getss Altın Takı Mücevherler
  8. Angemiel Altın Takı Mücevherler
  9. Pirmoda Altın Takı Mücevherler
  10. Tesbihane Altın Takı Mücevherler
  11. Armagano Altın Takı Mücevherler
  12. Saray Çarşısı Altın Takı Mücevherler
  13. Glorria Altın Takı Mücevherler
  14. RD Ekoavm Altın Takı Mücevherler
  15. Sümer Telkari Altın Takı Mücevherler
  16. Chavin Altın Takı Mücevherler
  17. Takı Dükkanı Altın Takı Mücevherler
  18. Goldstore Altın Takı Mücevherler
  19. Labalaba Altın Takı Mücevherler
  20. Gumush Altın Takı Mücevherler
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483617
Başa dön