Çetin kış aylarında ayaklarınızı soğuktan korurken şıklığınızı da muhafaza etmenizi sağlayan bot yapısındaki erkek ayakkabı modelleri, farklı materyallerle geliştirilerek yağmur, kar ve buzlu yollara karşı mukavemet kazanırlar. Görsel açıdan da tatmin edici şekilde dizayn edilen ürünler, gerek günlük yaşamda gerekse iş hayatında rahatlıkla değerlendirilebilir. Çok sayıda marka tarafından geliştirilen erkek bot modelleri, farklı renk ve yapısal çeşitlilikleriyle geniş bir ürün yelpazesinde bulunur.

Son derece kaliteli materyallerle geliştirilen ve uzun süreli kullanımlarda herhangi bir şekilde yıpranmayan taban ve yan dikişlere sahip erkek bot modelleri, seçeceğiniz ürüne göre ayak bileğinizin yukarısına kadar uzanan boyutlarda ya da ayak bileğinizin hizasında kalan yapıda olabilir. Özellikle, bilek yukarısına uzanan modellerin iç kısımları, yumuşak yapıdaki çeşitli malzemelerle destekleyici nitelik kazanarak yürüyüş sırasında ayak bileklerinin zarar görmesini engellerken hareket esnasında kullanıcıya üst düzey konfor sunar. Bağcıklı, fermuarlı ya da hem bağcıklı hem de fermuarlı formdaki ürünler, kullanıcının arzu ettiği estetik yapı ve kullanım deneyimi beklentisine göre de çeşitlilik gösterir. Dış yüzeyi deri, nubuk ve süet gibi materyallerden üretilen erkek bot modellerini, yaşadığınız yerin doğa ve hava koşullarına göre kullanabilir, kolaylıkla edinebilirsiniz. Klasik ayakkabılardan hoşlananlar için daha geleneksel çizgileri sunan ürünlerle birlikte, spor tutkunlarının değerlendirebilecekleri ve günlük giysilerle uyumlu bot arayan erkekleri memnun edebilecek nitelikteki modeller de erkek botlar içerisinde yer alır.

Soğuk ve yağışlı havalar göz önünde bulundurularak geliştirilen ürünler, yürüyeceğiniz alanların ıslak, kaygan ya da çamurlu olmasına göre de özelleştirilmiştir. Örneğin kimi modellerde yer alan tabanlar, üst seviye kalitedeki kauçukla güçlendirilerek botların buzlu ve çamurlu sahalarda kaymasının önüne geçerken ıslak alanlarda ürünün su çekmemesini de sağlar. Yalnızca tabanıyla değil, iç kısmında bulunan bez yapı ve özel astarlarla da ön plana çıkan erkek bot modelleri, soğuk kış aylarını ve serin sonbahar aylarını sağlıklı ve güvenli bir biçimde geçirmenize yardım eder.

Kullanım alanı ve genel yapısına göre büyük farklılıklar gösteren erkek bot fiyatları, seçeceğiniz ürünün; markası, modeli, tasarımı, üretim sürecinde kullanılan deri malzeme ve sahip olduğu ekstra özelliklere göre farklılık gösterir. Yöneleceğiniz kimi modeller, yapıları itibariyle ağır kış koşullarıyla birlikte bahar aylarında da rahatlıkla giyilebilecek şekilde tasarlanması dolayısıyla değişik yapısal özelliklere sahiptir. Kış aylarının hayli ağır yaşandığı bölgeler için tasarlanan ve bu koşullara göre güçlendirilen ürünler ise malzeme yapısı, üretim teknolojisi ve kendine has dikiş bölümleri ile dikkat çeker. Ayakları gün boyunca terletmeyecek şekilde tasarlanan ve bunun için özel olarak geliştirilen materyallerle üretilen erkek bot modelleri, şehir hayatında değerlendirilebileceği gibi doğa aktivitelerinde ve doğayla iç içe olunan her yerde rahatlıkla tercih edilebilir. Dayanıklı yapıları ve ayakları kavrarken kullanıcıya büyük hareket serbestisi kazandıran ürünler, kişinin doğa ve hava koşullarından asgari düzeyde etkilenmesinde etkili rol oynar. Ayrıca 2017 bot modelleri de Hepsiburada.com'da sezonla beraber yer alacaktır.

Almayı planladığınız erkek bot modellerini, yaşadığınız bölgenin hava koşullarına ve kullanım alanınıza göre tercih etmeniz, hem görsel hem de yapısal manada kendinize en uygun ürüne yönelmeniz açısından önemlidir. Amacınız, kış aylarının ağır geçtiği bölgelerde özellikle buzlanma ve yoğun kardan etkilenmeyecek bir ürün edinmekse, termo tabanla güçlendirilen, bilek yukarısına kadar uzanan ve bağcıklı modeller sizin için uygun olabilir. Bu ürünlerin içerisinde bulunan astar yapıları ve özel koruyucu dokuları, soğuk havalarda ayaklarınızın üşümesini engeller.

Beklentilerinize ve yaşadığınız bölgenin hava ve doğa koşullarına göre seçeceğiniz erkek bot modelleriyle daha rahat hareket ederken şıklığınızı da koruyabilirsiniz.

Erkek Bot Modelleri

5.112 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Scooter
  2. Greyder
  3. Kinetix
  4. Sail Laker's
  5. Jump
  6. Cabani
  7. Hammer Jack
  8. Lumberjack
  9. Darkwood
  10. Harley Davidson
  11. Gön
  12. Timberland
  13. Bulldozer
  14. Dockers
  15. Dockers by Gerli
  16. Conteyner
  17. Panama Club
  18. Forester
  19. Caterpillar
  20. Garamond
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483636/12087177/60000117/60000125
BAŞA DÖN