Erkek Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Bedenin tüm yükünü taşıyan ve stil üzerinde işlevsel bir rol oynayan erkek ayakkabılar, her sezon modanın seyrine göre yenileşiyor. Kıyafetlerle beraber tamamlayıcı özellik taşıyan ayakkabıların yelpazesi geniş tutulduğu için her erkek kendi zevkine uygun modeli bulma imkanı yakalıyor. Klasik ve spor gibi daha pek çok giyim tarzını işaret eden ayakkabıların deri yapıları ise ayaklarda rahatlığı ve ergonomik kullanımı beraberinde getiriyor. Seçeceğiniz bir ayakkabı modeliyle, modanın ritmine ayak uydurabileceğiniz gibi kendi çizginizden de devam edebilirsiniz.

Erkek Ayakkabı Fiyatları

Erkek ayakkabı seçeneklerinin fiyat aralıkları deri yapılarına, tasarımlarına ve işçiliklerine bağlı olarak değişse de genellikle tercih edilebilir seviyede beğeniye sunuluyor. Cazip fiyat alternatifleriyle ve sahip olmayı kolaylaştıran alışveriş olanaklarıyla erkekleri memnun kılan ayakkabı çeşitleri, ayağı çevreleyen hatlarıyla rahatlığınızdan ödün verdirmiyor.

Ayakkabıların özellikle yumuşak taban yapıları, ayaklarınızı sararak günün en yoğun geçen anlarında dahi rahat etmenizi destekliyor. Stilize tasarımlarıyla dikkati çeken ayakkabılar, özellikle son yıllarda minimalist çizgileriyle göz dolduruyor. Sadeliğin ve ağırbaşlılığın sembolü haline gelen modeller, dizaynlarıyla eskiye göre daha güçlü adımlar attırıyor.

Erkek ayakkabı çeşitlerinin teknolojik donanımlı ve fonksiyonel özellikli olan çeşitleri ise sportif giyinmeyi seven kişilerin tutkusu oluyor. Ekstrem spor, outdoor, koşu gibi daha pek çok alana hitap eden ayakkabı çeşitleri, kaliteli iç kumaşları ve darbelere karşı dayanıklılığı artırılan dış tasarımlarıyla konforu ayaklarınıza taşıyor. Teknolojik donanımlarıyla ayak sağlığınızı koruyan modellerin performansı etkileyen destekleyici parçaları ise hareket özgürlüğünüzü maksimum seviyeye çıkartıyor.

Erkek Ayakkabı Modelleri

Her tarza uygun pek çok seçenekle göz önüne çıkan erkek ayakkabı modelleri, günbegün daha çok çeşitlenmeye devam ediyor. Son zamanların modasında beyaz klasik ayakkabı, yeşil erkek ayakkabısı, kırmızı erkek ayakkabısı ve sarı erkek ayakkabısı gibi modeller canlı renkleri sayesinde oldukça rağbet görmektedir. Kahverengi erkek spor ayakkabı ve siyah erkek ayakkabı gibi modeller ise klasik renklerine rağmen tarz sahibi erkeklerin ilgi odağı olmayı sürdürmektedir. Her sezon gerek geçmişin moda izleriyle, gerekse de çağın modern detaylarıyla güncelenen ayakkabılar, günümüzde erkekleri model olarak oldukça uzun bir yolculuğa çıkartıyor. Mevsim durumuna göre değişiklik gösteren erkek ayakkabılar, yaz aylarında genellikle loafer ve slip on modelleriyle göze çarpıyor. İlkbahar ve sonbahar gibi mevsim geçişleri için son derece ideal bir seçenek oluşturan loaferler, erkeklerin spor tarzlarına ışık tutuyor. Rahat formlarıyla ayaklarınıza hafiflik, estetik detaylarıyla klas bir şıklık getiren modeller, kombinlerinize modernizmin kapılarını açıyor. Desen-renk açısından bir hayli geniş seçeneği bulunan loafer modelleri, regular kesim pantolon ve T-Shirtler eşliğinde kombine edebilirsiniz. Seçtiğiniz modeli dilerseniz eskitilmiş yırtık Jeanlarınızın paçalarını bir duble kıvırarak giyebilir, ayakkabınızın daha çok ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Formal giyimin tekelinden çıkarak sokak modasına taşınan slip on modelleri, ılık havaların son yıllarda vazgeçilmezi oluyor. Kadınlardan sonra erkeklerin de oldukça albenisini alan ayakkabılar, karizmatik duruşa ve dinamik ruha çağrışım yapıyor. Kırmızı, yeşil ve sarı gibi canlı tonlarıyla erkeklerin renk çemberini daha geniş ufuklara doğru yelken açtıran slip on modeller, yuvarlak hatları ve yumuşak çizgileriyle gündelik stilinize yeni bir duruş kazandırıyor. Beylerin çekiciliği üzerinde etkili olan Oxford ve mokasen gibi modeller ise klasik giyimde şıklığı garantiliyor. Son zamanlarda beyaz erkek ayakkabı modelleri yeni moda haline gelmiştir. Eğer sizde beyaz erkek ayakkabısı almaya karar verirseniz, Hepsiburada'nın sunmuş olduğu bol seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. 

Davet, ofis ve çeşitli organizasyon geceleri gibi özel günlerinizde size eşlik eden Oxford erkek ayakkabı modelleri, estetik çizgileriyle tüm dikkatleri ayaklarınıza çekiyor. Renkli takım elbiselerle, blazer-pantolon birliktelikleriyle cezbediciliği artıran Oxfordlar renk açısından bordo, kestane ve kızıl kahve gibi asil tonlarda yoğunlaşıyor. Rugan ve fermuarlı stil modelleri bulunan Oxford modeller, kombinlerde ton sür ton kuralına sadık kalındığı zaman ayaklarınızda daha eşsiz bir görüntü yaratıyor. Geleneksel giyimin köşe taşlarından olan mokasen ayakkabılar, modanın yenilikçi izleriyle tazelenerek karşınıza çıkıyor. Aplike ayrıntılarıyla son yıllarda eklektik stillerin bütünleyicileri haline gelen mokasenler, kıyafet açısından slim fit antrasit takımlarla tamamlandığında daha kusursuz bir görüntü hediye ediyor. Takım elbise kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu, popülerliğini hiç kaybetmeyen kahverengi erkek ayakkabı ve siyah erkek ayakkabısı modellerine ilgi göstermektedir. Eğer renkli takımlara ilgi duyuyorsanız da, renkli takım elbiselerinizi kahverengi erkek ayakkabısı yerine kırmızı erkek ayakkabı gibi farklı renklerle kombinleyebilirsiniz.

Erkek ayakkabı modelleri arasından seçim yaparken tercihiniz çok önemlidir. Günlük ayakkabı, deri ayakkabı, klasik erkek ayakkabı gibi çeşitli alt kategorilerden almak istediğiniz ürün çeşidini belirlemeniz gerekiyor. Deri ayakkabılar daha çok özel günler için tercih ediirken, günlük ayakkabılar büyük küçük herkesin ilgi odağı oluyor.

Erkek sneaker modellerinin de son günlerde popülerliğini arttırdığını söyleyebiliriz. Erkek sneaker ayakkabılar dikkat çekici görünümü ve kalitesiyle her zaman en ilgi odağı olmanızı sağlayacaktır. 

Erkek ayakkabılarının arasında popüler olan ürün çeşitlerinden bir tanesi de Nike Air Max erkek ayakkabıları oluyor. Eğer sneakers tarzı yerine daha spor tarz arıyorsanız, Nike Air Max tercih edebilirsiniz.

Kışın yaklaşmasıyla birlikte tercihleriniz arasına erkek bot modellerini de ekleyebilirsiniz. Kışlık erkek bot modelleri, her evde mutlaka bulunması gereken ayakkabı türlerinin başında yer alıyor. Ayakkabı tercihinizi yaparken markası da büyük önem taşımaktadır. Sizin tarzınızı yansıttığını düşündüğünüz bir markayı belirleyip, onun ayakkabılarını tercih edebilirsiniz. Erkek ayakkabı markası seçiminde konfor da büyük önem taşır. Son zamanlarda Dockers erkek ayakkabı çeşitlerinin de çok satanlar arasında yer almayı başardığını söyleyebiliriz.

Erkek Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Adeta erkek ayakkabılarının simgesi olan Oxfordlar, bir erkeğin giyebileceği en klasik modeldir. İskoçya ve İrlanda'dan gelen ayakkabılar, isyancı öğrencilerin diz üstü ve ayak bileği yüksek çizmeleri yerine giydiği zaman Oxford Üniversitesi'nde popülerlik kazanmıştır. Oldukça sık tercih edilen Loafer'ler ise aslında çok şık tekne ayakkabıları olarak bilinmektedir. Çok yönlü estetik algısı sayesinde, özellikle iş adamları için gece ve gündüz okazyonlarında kullanılan kurtarıcı modellerdir. Loafer'lere benzeyen makosen modeller ise deriden üretilmekte ve daha yumuşak bir taban ile dikilmektedir. Püsküller, boncuklar ve elle çizilmiş tasarımlardan oluşan mokasenler, eksantrik stilleri seven erkekler için oldukça uygundur. Rahatlıkları ile ön plana çıkan tekne ayakkabıları ise her erkeğin kurtarıcı modelleridir. Spor ayakkabılar ise günümüzde rahatlığından ödün vermeyen beylerin bir numaralı tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kot pantolon ve tişörtle eşleştirilen bir çift retro spor ayakkabıyla gündelik kıyafeti tamamlamak mümkündür. Öte yandan zıtlıkların moda olduğu günümüzde, takım elbiselerin altına spor ayakkabı giyerek farklılık katmak da popüler hale gelmiştir. Kış aylarının vazgeçilmezi olan botlar ise sağlam yapıları ve çok yönlü işlevselliği nedeniyle askeri ve kaşif kökenlidir. Kauçuk pabuç tabanları en sert elementlere dayanmakta ve kış için uygun şekilde kullanılmaktadır. Yaz aylarında ise terlik modelleri konforlu seçimlerin başında gelmektedir.

Erkek Ayakkabısı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ayakkabı satın alırken, kullanım yerine dikkat etmek önemlidir. Her ne kadar günümüzde spor ve klasik tarzlar bir arada kullanılarak eklektik dokunuşlar öne çıksa da okazyonlara uygun ayakkabı modelleri tercih etmek gerekmektedir. Örneğin; orta yaşlı bir beyefendinin özel bir davette smokinin altına klasik şıklığını vurgulayacak modeller tercih etmesi beklenmektedir. Ayakkabı satın alırken, yıllarca kullanılacak kaliteli malzemeden yapılmış modeller tercih edilmelidir. Kaliteli bir ayakkabı, güzel bir yatırım olarak düşünülmelidir. Kullanım alanına uygun modeli seçtikten sonra doğru ölçüde ayakkabı seçmek gerekmektedir. Modele ve markaya göre ayakkabı ölçüleri değişse de uluslararası ölçü standartları üzerinden doğru numaralar belirlenmelidir. Son olarak; kaliteli materyallerden üretilmiş doğru numarada modeli seçtikten sonra uzun yıllar muhafaza edebilmek ve kullanabilmek için ayakkabıların iyi korunması gerekmektedir.

Her Erkeğin Gardırobunda Olması Gereken Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Erkek modası, kadınlara oranla daha az ürüne sahiptir. Bu anlamda kaliteli ve doğru seçilmiş bir ayakkabı, erkeğin şık olma yarışında bir adım öne çıkmasını sağlamaktadır. Günün her saatinde ve organizasyonunda kurtarıcı olması bakımından, kaliteli yumuşak deriden üretilmiş loafer model bir çift ayakkabı her erkeğin kurtarıcısıdır. Öte yandan, hafta sonu rahatlığını günün her saatinde yaşamak isteyen erkeklerin ise ayak yapısına ve kullanım alanına uygun bir çift spor ayakkabıyı koleksiyonlarına dahil etmeleri gerekir. Son olarak, özel günlerde kullanılmak üzere, bağcıklı, yüksek kaliteli materyalden üretilmiş, bir çift oxford model de gardıropların demirbaşlarındandır. 

Yüzlerce farklı erkek ayakkabı modelini hemen inceleyebilir ve beğendiğiniz modele kolayca sahip olabilirisiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Erkek Ayakkabı Modelleri

60.997 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Lumberjack
  2. Kinetix
  3. Dockers
  4. Kemal Tanca
  5. Pierre Cardin
  6. Greyder
  7. Timberland
  8. Scooter
  9. Dockers by Gerli
  10. U.S. Polo Assn.
  11. Crocs
  12. Jump
  13. DGN
  14. Birkenstock
  15. Muggo
  16. Mocassini
  17. Cabani
  18. Polaris
  19. Fast Step
  20. Sail Laker's
 2. Numara A-Z
 3. Renk
  1. Siyah
  2. Gri
  3. Gumus
  4. Beyaz
  5. Kahverengi
  6. Krem
  7. Bej
  8. CokRenk
  9. Mavi
  10. Yesil
  11. Sari
  12. Mor
  13. Pembe
  14. Kirmizi
  15. Turuncu
 4. Malzeme
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Ürün Puanı
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483636/12087177/60000117
Başa dön