Telsiz Masaüstü Telefonlar

Uzun kablolardan kurtulmanın en büyük avantajı, telefon görüşmelerinizi dilediğiniz yerde yapabilmenizdir. Telsiz masaüstü telefonlar sayesinde, telefonunuzu evin farklı alanlarına taşıyabilir, dilediğiniz yerde görüşme yapabilirsiniz. Siz uyurken çalan telefona yetişmek için acele etmeye gerek kalmadan, yanıbaşınızdaki telefon sayesinde cevap verebilirsiniz. Farklı renk ve özelliklerdeki ürün alternatiflerinden, ihtiyaçlarınıza cevap veren modeli tercih seçebilirsiniz.

Telsiz Telefonlar

Telsiz telefonlar, günlük yaşantınıza büyük kolaylıklar getirir. Kolay taşınabilen cihazlar ile, telefona gelen hiçbir çağrıyı kaçırmazsınız. Her an yanınızda bulunan ürün, oturduğunuz yerden görüşme yapmanıza imkan tanır. Maksimum çekim alanı çerçevesinde, uzun mesafelere kadar taşıyabilir, evinizin alt ya da üst katlarında da kullanabilirsiniz.

Telefona ulaşmakta zorluk çeken kullanıcılar içim tam bir kurtarıcı olan telsiz telefonlar, hayatınızın en önemli parçalarından biri haline gelecek. Özellikle yaşlı kişiler için, evde her an yanlarında bulunan bir telsiz telefon, her an her yerle iletişim kurma imkanı sağlar. Geceleri yatak odasına götürecekleri bu telefon sayesinde, herhangi bir sağlık problemi yaşarlarsa yakınlarına kolayca ulaşabilir ya da gelen çağrıyı cevaplayabilirler.

Telsiz Telefon Fiyatları

Telsiz masaüstü telefonlar kabloları ortadan kaldırmanın yanında pek çok avantaj sağlar. Elektronik tasarımları, uzun süre dayanıklı şarj kapasitesi sağlar. Şarj ünitesi dışında kullanacağınız ortalama süreyi saptayarak, ihtiyaç duyduğunuz batarya seviyelerine sahip bir ürün seçebilirsiniz. Ürünlerin fiyatları, maksimum çekim mesafelerine göre de farklılık gösterir. Burada önemli olan, cihazı ne kadar uzun mesafede kullanacağınızdır. İhtiyaçlarınıza yönelik bir ürün seçerek, telsiz telefonunuzun özelliklerinden maksimum seviyede faydalanabilirsiniz.

Telsiz telefon seçiminde kullanım rahatlığı da göz önünde tutulmalıdır. Büyük tuş takımı, numara çevirirken ya da isim kaydederken büyük önem taşır. Aynı şekilde, dijital ekranda bulunan sembollerin boyutu, okuma kolaylığı açısından dikkat edilmesi gereken bir husustur. Telefonun tasarımı da, tamamen sizlerin kişisel beğenilerinize bağlıdır. Dilerseniz sade bir ürün seçebilir, dilerseniz farklı bir tasarım ile evinizi renklendirebilirsiniz.

Telsiz Telefon Modelleri

Farklı tasarım seçenekleri ve teknolojik avantajlar ile birbirinden farklı telsiz masaüstü telefon modelleri bulunmaktadır. Ürün modeline karar vermeden önce, cihazın kişisel beklentileri ve ihtiyaçları karşılamasına dikkat edilmelidir. Telefon modelleri farklı hafıza kapasiteleri sunar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, maksimum isim rehberi boyutu ya da son arama listesi özelliklerini seçebilirsiniz. Böylece, herhangi bir kısıtlama yaşamadan tüm numaralarınızı telefon hafızasına kaydedebilirsiniz.

Hoparlör seçeneği bulunan modeller sayesinde, cihazınız uzakta iken de rahatlıkla telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Bu sayede, günlük işlerinizi gerçekleştirirken, sevdikleriniz ile iletişim içerinde olursunuz. Şarj göstergeli bir model tercih ederek, cihazın şarjının ne kadar süre sonra biteceğini ve ne zaman şarj ünitesine yerleştirmeniz gerektiğini görebilirsiniz. Değişebilen ses özellikleri ile, dilediğiniz melodiyi seçebilirsiniz. Cevapsız çağrı uyarı sistemi ile siz evde yokken hangi numaraların ne zaman aradığını kolaylıkla görebilirsiniz. Dilediğiniz özelliklerle donatılmış bir telsiz telefona, kişisel beğenilerinize hitap eden bir model seçerek karar verebilirsiniz.

Telsiz Telefon Nedir?

Telsiz telefon genel anlamda, telefonun elektrik ve hat kablosunu ayrı bir birimden bağlama imkanı veren, kablosuz konuşma imkanı tanıyan cihazlardır. Belirli mesafelerden çekme özelliği sayesinde, cihazı farklı alanlarda kullanabilir, evin çeşitli odalarına taşıyabilirsiniz. Küçük boyutları sayesinde, hem şarj ünitesi hem de ahize olarak yerden tasarruf sağlayan bu ürünlerle farklı tasarımlara sahip telefonlar kullanabilirsiniz.

Favori numaralarınızı dijital ekranda görüntüleyebilir, bu numaralara hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Kayıtlı numaralara telefon rehberinden kolayca ulaşabilir, sizi arayan numaraları tarayabilirsiniz. Dış ortam sesini denetleyen sisteme sahip ürünlerle gürültülü alanlarda bile net telefon görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Tuş kilidini aktive ederek, küçük çocuklarınızın telefonu kullanmasını engelleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza cevap veren bir telsiz masaüstü telefon ile çok daha rahat telefon görüşmeleri yapacaksınız.

Telsiz Masaüstü Telefon Fiyatları

422 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Huawei
  2. Gigaset
  3. Karel
  4. Multitek
  5. Panasonic
  6. Philips
  7. Ttec
  8. Switel
  9. Motorola
  10. Jabra Gn
  11. Polycom
  12. YEALINK
  13. Alcatel
  14. Midland
  15. Persephone
  16. General Electric
  17. Alfacom
  18. Grundig
  19. Laxon
  20. Mirax
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483642/371966
BAŞA DÖN