Masaüstü Telefonlar

Akıllı teknoloji ile buluşan cep telefonları hayatımızın her alanında yer almaya başladı. Bununla birlikte büyük masaüstü telefon üreticileri de evde sabit telefon kullanmaktan vazgeçemeyen tüketicileri için sabit telefon algısını yıkacak yeni modeller geliştiriyor. Yeni nesil ürünler sadece konuşma kalitenizi en üst seviyeye yükseltmiyor, akıllı bir telefonun size sunabileceği tüm teknolojiyi bünyesinde barındırıyor.

Masaüstü Telefonlar

Masaüstü olarak kullanılan telefonlar her ne kadar ofis, işletme, atölye ve endüstri kuruluşlarının en önemli ihtiyaçları gibi görülse de, sağladığı konuşma avantajlarından vazgeçmek istemeyen ev kullanıcılarının varlığı da inkar edilemez. Üreticiler genel olarak ürettikleri telefon modellerinde hedef kitlenin ihtiyaçlarını analiz ederek tasarlama amacı güderler. Bu sebeple piyasada bulacağınız modellerin birçoğu oldukça farklı yeteneklerle donatılmıştır.

Örneğin ofis ve büyük işletmeler için üretilen telefon modellerinde kullanılan baz istasyonunun yüksek santral değerlerine sahip olduğunu görebilirsiniz. Ev telefonu için üretilen modellerde genel olarak bekleme esnasında radyasyon salınımını minimuma inan modeller ön plana çıkar. Atölye ve fabrika gibi ortamlarda kullanılmak üzere üretilen telefonlara suya, toza ve darbelere karşı dayanıklık kazandırılmıştır. Android işletim sisteminden yararlanan oldukça akıllı cihazlar olduğu gibi, daha sade özelliklere sahip modellerle de karşılaşabilirsiniz.

Masaüstü Telefon Fiyatları

Masaüstü telefon modelleri arasından kablolu, kablosuz, telsiz görünümlü ve DECT modeller vardır. Dokunmatik ekrana sahip oldukça pratik kullanıma sahip modeller bulabileceğiniz gibi, Adroid işletim sistemi kullanan akıllı versiyonlarına rastlamanız da mümkündür. İnternetle bağlantı kuran ürünlerde, telefonunuz üzerinden Skype bağlantısı kurabileceğiniz, maillerinizi okuyabileceğiniz, sosyal ağlarınızı kontrol edebileceğiniz, oyun oynayabileceğiniz ve hatta uygulama indirip isteğinize göre zenginleştirebileceğiniz modeller bulunmaktadır.

Masaüstü telefon fiyatlarına, telefonun taşıdığı özelliklerin büyük ölçüde etki ettiği söylenebilir. Ofis benzeri kalabalık işletmelerin kullanımına sunulan telefon modelleri, kullanıcı sayısına bağlı olarak fiyat değişikliği göstermektedir. Sade görünümlü, ihtiyacınızı karşılayacak özelliklerle donatılmış ve fazla ekstra özelliği bulunmayan ürünleri oldukça uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Şık döşenmiş ofisler için üretilen özel tasarıma sahip bir telefona ya da Android tabanlı, en yeni teknolojilerle donatılmış akıllı bir telefona çok daha yüksek rakamlar ödemeniz gerekebilir.

Masaüstü Telefon Tavsiyesi

Masaüstü telefon seçimi yapmadan önce, ürünü nerede kullanacağınızı göz önünde bulundurmanız son derece önemlidir. Uluslararası bağlantılar kurulması gereken bir ofis telefonuna veya özellikle yurt dışındaki yakınlarınızla görüşmeler yapacağınız bir ev telefonuna ihtiyacınız varsa Skype uyumluluğu fazlasıyla işinize yarayacaktır. Yüksek santral sayısına sahip bir telefon ofis kullanımı için idealken, ev kullanımı için faydalı olmayacaktır. Üretimin aktif olarak yapıldığı bir atölyede daha dayanıklı telefonlar tercih edilmesi son derece önemlidir. Özellikle toza karşı dayanıklı olması sizi yarı yolda bırakmamasını sağlayacaktır.

İşlerinizi evinizden yapıyorsanız, tüm gününü evde geçirenlerdenseniz, ev telefonunuz birçok kullanım ihtiyacından ötürü her zaman elinizin altındaysa veya ofiste sıklıkla masanızdaki telefonunuzu kullanmanız gerekiyorsa, uzmanların tavsiyesi, Android tabanlı modellerden yana tercihinizi kullanmanızdır. Oldukça akıllı olan bu telefonlar dokunmatik ekran kolaylığını da kullanıcılarına sunarlar. Tuşlu bölümü de olan modelleri bulabileceğiniz gibi, sadece dokunmatik ekrana sahip versiyonlarını da bulabilirsiniz. Büyük bir evde yaşıyorsanız çift ahizeli telefon modelleri size ihtiyaç duyduğunuz özgürlüğü sağlayabilir. Diğer taraftan bu modelleri bebek telsizi gibi de kullanabilirsiniz.

Her geçen gün yeni geliştirilen teknolojilerden nasibini alan masaüstü telefon modelleri, özellikle ofis ve iş yeri kullanımı için büyük kolaylıklar barındırır. İhtiyaçlarınızı doğru belirleyerek yapacağınız doğru bir telefon tercihinin, iş yükünüzü de büyük ölçüde azaltacağını lütfen unutmayın.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Masaüstü Telefon Fiyatları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 363 ürün
DSACategoryId/2147483642/371966/16004