iPhone iOS Telefonlar

Akıllı telefon piyasasında farklı ihtiyaçlara ve zevklere yönelik pek çok seçenek bulunuyor. Herkesin tarzı, zevki ve ihtiyaçları farklı olmasına rağmen seçenekler arasında herkes kendine uygun bir akıllı telefon buluyor. Amerika'nın teknoloji devi Apple'ın kendi işletim sistemi ile sunduğu iPhone iOS telefonlar da dünya genelinde yoğun ilgi görüyor.

iPhone Fiyatları

iPhone telefonlar her yıl yenilenen modelleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Farklı hafıza seçenekleri sunulan iPhone iOS telefonlar ekran büyüklüklerine göre 2 seçenekli olarak satışa çıkıyor. iPhone fiyatları, hafıza ve ekran farklılıklarına göre değişebiliyor. Aynı model 16 GB iPhone ile 128 GB iPhone arasında hafıza kapasitesi dışında bir farklılık bulunmuyor. Apple her iPhone modelinde kullanıcılarına gelişmiş teknoloji, kalite ve yüksek standart sunuyor. Firmanın akıllı telefonları standart kalite kontrol testlerinden geçerek tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

iPhone Modelleri

iPhone modelleri her sene Apple'ın sonbahar aylarında düzenlediği büyük bir etkinlikle tanıtılıyor. Modellerini yılda bir kez yenileyen firmanın şu an piyasada Phone 4S ile iPhone 6S aralığında modelleri bulunuyor. En son çıkan iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modelleri, mevcut en geniş ekranlı ve en uzun batarya ömrüne sahip iPhone modelleri. İşletim sistemi sürümünde şu an bulunan güncel işletim sistemi iPhone 4S ve üzerindeki tüm modelleri destekliyor. İşletim sistemi ve donanım uyumunun hakkını sonuna kadar veren iPhone iOS telefonlar, kendi ekosistemlerinde en yüksek performansı sunuyor. Tüm Apple cihazlarla tek bir hesapla senkronize olan iPhone modelleri üst düzey güvenlik önlemleri sayesinde cihazınızı kaybolma, çalınma gibi tehlikelere karşı koruyor. iPhone 7 fiyatlarının belli olması için ise modelin çıkış tarihi bekleniyor.

iOS Nedir?

iOS, Apple'ın mobil cihazlarında kullandığı mobil işletim sistemidir. Mobil işletim sistemi ilk olarak iPhone için geliştirilmiş, sonrasında ise iPod ve iPad cihazlarında kullanılmaya başlanmıştır. iOS işletim sistemi sadece Apple kullanıcılarına özeldir, App Store dışında bir yerden yükleme yapılma imkanı yoktur. 2007 yılındaMacworld Konferansı'nda duyurulan iOS'ın şu anki güncel sürümü olan iOS 9, Haziran 2015'ten beri Apple'ın mobil cihazlarında kullanılıyor. Apple kendine özgü işletim sistemi olan ender akıllı telefon üreticileri arasında yer alıyor. Herkesin sezgisel olarak kullanabileceği bir işletim sistemi hayali, Apple'ın arayüz tasarımındakatettiği yol ile gerçek oluyor.

iOS Avantajları Nelerdir?

iOS işletim sistemi kullanan Apple cihazları, yarışa rakiplerinden bir adım önde başlıyor. İşletim sisteminin performansını sağlayan tüm donanım gereksinimleri Apple tarafından sağlanıp bir araya getirildiği için mükemmel uyum ve yüksek performans elde ediliyor. Bu özenli tasarımın sonucunda yüksek performanslı cihazlar ortaya çıkıyor. iOS işletim sistemi, şirketin bir diğer işletim sistemi olan OSx ile de uyumlu şekilde çalışıyor.

Apple ekosisteminde bulunan bütün cihazları ve bu cihazlarında bulunan bütün bilgileri tek bir hesapla kontrol ederek kullanım kolaylığında üst düzey bir kalite yaşayabilirsiniz. Şirketin kendisine ait işletim sistemi olmasının bir diğer avantajı da cihazların bu durumdan yararlanabilmesidir. 2015 yılında gelen son iOS sürümüiOS 9, 5. jenerasyon olan ve 2011 yılında piyasaya çıkan iPhone 4S modeli tarafından kullanılabiliyor. Bu durum kullanıcıların satın aldığı iPhone iOS telefonları, uzun yıllar güncel işletim sistemi ile kullanabilmelerine olanak sağlıyor. Mobil uygulama geliştiricileri içinde az sayıda işletim sistemi sürümüne uygun uygulama geliştirmek büyük kolaylık sunuyor. Belirli tip ekran boyutları ve temelde kullanılan tek işletim sistemini baz olarak sunulan uygulamalar sayesinde Apple AppStore, uygulama çeşitliliği ve kalitesi ile ön plana çıkıyor, kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

iPhone iOS Cep Telefonu Modelleri ve Fiyatları

39 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Ürün Puanı
 3. Dahili Hafıza
 4. RAM Kapasitesi
 5. Garanti Tipi
 6. Pil Gücü
 7. Ekran Boyutu
 8. Çift Hatlı
 9. Kamera Çözünürlüğü
 10. Ön (Selfie) Kamera
 11. Yüz Tanıma
 12. Kablosuz Şarj
 13. İşlemci Kapasitesi
 14. Arttırılabilir Hafıza
 15. Göz Taraması
 16. Ekran Tipi
 17. Fırsat Ürünleri
 18. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483642/371965/60005202
Başa dön