iPhone iOS Telefonlar

iPhone iOS Cep Telefonu

Steve Jobs’un senelerce uğraşarak geliştirdiği ve kurucusu olduğu Apple, iPhone cep telefonları ve diğer teknolojik aletleri ile birçok kullanıcıya sahip olan bir markadır. iPhone cep telefonları kendi işletim sistemine sahiptir. iOS işletim sistemi olarak adlandırılan bu sistem kendine ait birçok gelişmiş özelliği ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. İşletim sistemi sadece iPhone cep telefonlarına özeldir. Güvenli ve kişisel bir işletim sistemi olarak bilinmektedir ve bu yüzden birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Her sene farklı tasarım ve modeller üretilmektedir. Pek çok kişinin tercih ettiği iPhone cep telefonları sahip olduğu çeşitli özelliklerle kullanan kişilere farklı deneyimler yaşatmaktadır. Telefonlara belirli zaman aralıklarında güncelleme gelmektedir. Böylelikle telefonlar en güncel özelliklere erişebilmektedir.

Birbirinden farklı iPhone telefon modelleri kullanmak isteyen kişilere birden çok alternatif sunmaktadır. Almak isteyen kişilerin karşısına boyut, renk ve özellik açısından pek çok seçenek koymaktadır. Kaliteli çekim yapan kameraları ile adından söz ettiren bir telefon markası olan iPhone her modeli ile seviyesini yükseltmektedir. Face ID adlı kendine has özelliği yüz tanıma sistemi olarak da geçmektedir. Böylelikle cep telefonunuz sadece tanıttığınız yüz ile açılmakta ve daha da kişisel hale getirmektedir. Birçok modeli suya dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca 64, 128 ve 256 GB hafıza seçenekleri sunarak bu seçimi de kullanacak kişiye bırakmaktadır. Bunun yanı sıra iPhone çevre dostu adımlar atarak ürünlerinde çevreye zarar verecek malzemelerden kaçınmakta ve bunu olabildiğince en aza indirmektedir. Birbirinden farklı modelleri ile piyasaya sunulan bu cep telefonları farklı renklere ve tasarımla sahiptir. iPhone fiyatları ve modelleri sayfamızda yer almaktadır. Zevk ve tercihinize uygun olan herhangi bir modelini hemen sipariş edebilirsiniz.

iPhone Cep Telefonu Modelleri ve Fiyatları

Cep telefonu alırken içerdiği tüm özellikler önemlidir. Her telefonda kullanacak kişiye kolaylık sunması açısından çeşitli fonksiyonlar bulunmaktadır. iPhone cep telefonları her seferinde geliştirilen özellikleri ve güncel sistemi ile kullanan kişilere farklı bir deneyim yaşatmaktadır. Son olarak piyasaya sunulan ve Türkiye’de satışı bulunan cep telefonu modeli iPhone 11 oldukça ilgi toplamış ve birçok kişinin tercihi olmaya devam devam etmektedir. iPhone 11 cep telefonu geliştirilmiş birçok özelliğe sahip bulunmaktadır. Bunlardan biri çift 12 MP ultra geniş ve geniş kamera özelliğidir. Optik uzaklaştırma ve zoom gibi birçok fonksiyonu bulunmakta ve hepsi son teknolojiye uygun durumdadır. Ayrıca iPhone alışılanın aksine bu model ile farklı renk seçenekleri ile almak isteyen kişilere farklı seçenekler sunmaktadır. Siyah ve beyaz rengin yanı sıra yeşil, sarı, mor ve kırmızı renkleri bulunan iPhone 11 geniş bir renk yelpazesine sahiptir. 64. 128 ve 256 GB hafıza kapasitesine sahip iPhone 11 modellerini birbirinden farklı renkleri ile tercih edebilmeniz mümkündür.

iPhone’un birçok telefonunda bulunan A13 Bionic çip özelliği bu modelinde de mevcut durumdadır. Bunun yanı sıra Face ID özelliği olarak bilinen yüz tanıma sistemi kullanan kişilere daha kişisel bir kullanım sağlamaktadır. Cep telefonunu şifre ile kullanabileceğiniz gibi Face ID ile kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Face ID özelliği bulunan bir diğer model ise iPhone XR olmaktadır. iPhone XR en gelişmiş LCD ekran olarak kabul edilen Liquid Retina’ya sahiptir. Bu özelliği ile kullanan kişiye ekran açısından iyi bir deneyim sunmaktadır. Renkleri gerçekliğe yakın şekilde gösterebilen yenilikçi bir aydınlatma tasarımına sahip olmaktadır. Bu cep telefonu ile birlikte Face ID özelliği daha da geliştirilmiştir. Cep telefonunuzu kendi yüzünüzle kolay bir şekilde açabilmektesiniz. Aynı zamanda uygulama ve hesaplara da giriş sağlayabilirsiniz. iPhone XR cep telefonunda akıllı A12 Bionic çip bulunmaktadır. Yeni nesil donanımlara sahip olan bu çip ile iPhone XR daha da hızlı olmaktadır.  Suya dayanıklı olması da bir diğer özelliği olmaktadır. Suya dayanıklı tasarıma sahip oluşu kullanan kişilere güven vermektedir. iPhone XR’ın kamerası ISP ve Neural Engine ile birlikte çalışmaktadır. Bu özellikler ile telefon kamerası ile dilediğiniz güzellik ve kalitede fotoğraf ve video çekebilirsiniz. Birden fazla modele sahip olan Apple marka iPhone çeşitleri sayfamızda yer almaktadır. Yenilikçi özellikleri ve farklı tasarımları ile iPhone cep telefonları sayfamızda yer almaktadır.

Yenilikçi Özellikleri ile iPhone Cep Telefonları

Senelerdir farklı tasarımları ve yenilikçi özellikleri ile dünya piyasasında adından bahsettiren iPhone cep telefonları birçok modele sahiptir. iPhone 6 Plus, 7, 7 Plus gibi birçok modeli piyasaya sunarak pek çok kullanıcıya farklı deneyimler yaşatan iPhone, sonraki modellere yeni özellikler ekleyerek iPhone X cep telefonunu dünyaya tanıtmıştır. iPhone X, bu modellerden farklı olarak ‘Home’ olarak adlandırılan geri gitme tuşuna sahip değildir. Bunun yerine tamamıyla ekrandan oluşan bir model olan iPhone X’de Face ID olarak adlandırılan yüz tanıma sistemi bulunmaktadır. Face ID ile telefonu kullanan kişi telefonu şifre ile açabileceği gibi telefona yüzünü göstererek de açabilmektedir. Gizlilik ve kişisellik açısından kullanıcıya farklı bir deneyim yaşatılmaktadır. iPhone X oldukça hafif bir telefondur bu da kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Ayrıca Super Retina HD olarak adlandırılan ekran teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji ile kullanan kişiler yüksek çözünürlük ve parlaklık elde etmektedir. iPhone X, 12 MP geniş açılı kameraya sahip bulunmakta ve bunun yanı sıra çift kamera özelliği ile kullanıcılara yüksek kaliteli fotoğraf çekimi sunmaktadır. 4K ve 1080p video çekme özelliği de bu kamera ile sağlanmaktadır.

Hızlı şarj özelliği ile kullanıcıların dikkatini çeken iPhone X ayrıca kablosuz şarj özelliğine de sahip bulunmaktadır. Diğer birçok modelinde olduğu gibi iPhone X cep telefonu da suya ve toza dayanıklıdır. Bu özellik kullanan kişilere güven vermekte ve telefonu daha rahat kullanmasını sağlamaktadır. A11 Bionic çipe sahip iPhone X, yapay öğrenme teknolojisine sahiptir. Böylelikle değişiklik yaşasanız bile yüzünüzü daima tanımaktadır. Bunun yanı sıra artırılmış gerçeklik özellikli oyunlar A11 Bionic çip sayesinde çok daha rahat bir şekilde oyun oynamanıza yardımcı olmaktadır. 12 MP kamerası ile portre çekimleri yapabilir ya da manzara fotoğrafları yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra 10 kata kadar yükseltilebilen yakınlaştırma ile görüntü kalitesini bozmadan fotoğraf çekmenize yardımcı olmaktadır. Ayrıca Focus Pixels adlı özellik ile otomatik netleme sağlayabilir ve bir dokunuşla kamerayı netleyerek fotoğraf çekebilirsiniz. Böylelikle kullanan kişiler canlı fotoğraflar yakalama avantajına sahip olmaktadır. iPhone cep telefonlarına gelen yeni işletim sistemi iOS 14, iPhone X modellerinde de kullanılabilmektedir.  iOS 14 işletim sistemi birçok yenilikçi özelliğe sahiptir ve kullanıcılara etkileyici deneyimler yaşatmaktadır. Siyah, beyaz, kırmızı gibi renk seçeneklerine sahip iPhone X cep telefonları sayfamızda yer almaktadır. iPhone modelleri dilediğiniz gibi inceleyebilir, değerlendirebilir ve hemen sipariş edebilirsiniz.

iOS 14 İşletim Sistemi ile iPhone Cep Telefonları

Apple markasının telefonları olan iPhone gün geçtikçe telefonlarına yenilikçi özellikler ve fonksiyonlar katmaktadır. iPhone kamerası, işletim sistemi ve farklı tasarımları ile kullanan kişilerin memnuniyetini kazanmaktadır. iPhone 11 cep telefonunun çıkmasının ardından iOS 14 işletim sistemi de iPhone cep telefonlarına gelmiştir. iOS 14 işletim sistemi ile birçok yenilik iPhone cep telefonlarına eklenmiş bulunmaktadır. Böylelikle kullanıcılara farklı kullanım seçenekleri sunmaktadır. Birçok modele gelen bu güncelleme ile değişik deneyimler yaşayabilirsiniz. iOS 14 işletim sistemi ile sürekli kullanılan uygulamalar ana ekrana kolay şekilde eklenebilmektedir. Ayrıca iPhone uygulamaları ve araç takımlarının boyutlarını dilediğiniz gibi ayarlayabilir ve dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Akıllı Gruplama olarak adlandırılan özellik iOS 14 işletim sistemine ait bir özelliktir. En sık kullanılan uygulamalar baz alınarak oluşturulmuş araç takımlarından oluşmaktadır. Bu özellik sayesinde kullanıcının en çok kullandığı araç takımı dilediği anda otomatik olarak karşısına çıkmakta ve ona yardımcı olmaktadır.  Sık görüştüğünüz kişiler ile olan sohbetlerinizi, sohbet iğneleme özelliği ile listeye ekleyebilir ve daima kolayca erişebilirsiniz. Bunun gibi birçok uygulamayı iOS 14 işletim sistemi kullanarak kişiselleştirebilmeniz mümkündür.

iPhone cep telefonlarının kullanan kişilere sunduğu hizmetlerden biri de gizlilik olmaktadır. Gizlilik oldukça önemli bir konu olarak ele alınmaktadır. iOS 14 işletim sisteminde de gizlilik konusuna önem verilmiştir. Telefonunuzu kullanarak paylaştığınız veriler üzerinde daha fazla kontrole sahip olmanızı sağlamaktadır. Bu işletim sistemi ile kullanan kişilere daha fazla şeffaflık sunulmaktadır. Bir uygulamayı açtığınızda kameranızı ya da mikrofonunuzu kullanıyorsa telefonunuz size haber vermektedir. Telefonunuzun ekranının sağ üst köşesinde çıkan sarı nokta bunu size belirtmektedir. Denetim Merkezi’nden de bunu kontrol edebilirsiniz. Bunun yanı sıra birkaç sene önce çıkan Siri daha da geliştirilmiş durumdadır. Eski halinden 20 kat daha fazla bilgiye sahip olan Siri, kullanan kişilerin bir tık uzaklığında bulunmaktadır. Siri kullanarak dilediğiniz her bilgiye kolayca sahip olabilirsiniz. Siri’ye hava durumunu sorabilir, sesli mesaj yollayabilir ya da Siri’den çeviri yapmasını isteyebilirsiniz. Siri yaklaşık 65 dil çiftini desteklemektedir. iOS 14 işletim sisteminde bulunan bir diğer özellik ise evinizi kontrol edebilmenizdir. Evinizde bulunan aksesuar ya da eşyaları otomatik bir şekilde telefonunuza bağlayabilir ve bu şekilde kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle sadece telefonunuzu kullanarak evinizin durumunu dilediğiniz an denetleyebilirsiniz. iOS 14 işletim sistemine sahip iPhone modelleri ve fiyatları sayfamızda yer almaktadır. Siz de bu telefonları inceleyebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Farklı Tasarımları ile iPhone iOS Cep Telefonları

Her sene birbirinden farklı özellik ve tasarımları ile piyasaya sürülen iPhone cep telefonları dünya üzerinde pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. iPhone, kendine ait işletim sistemine sahiptir. Kaliteli çekimler yapan kamerası ile oldukça övgü toplamaktadır. Bunun yanı sıra her modelinde geliştirilmiş özelliklere sahip olmakta ve farklı tasarımları ile insanların ilgisini çekmektedir. iPhone kendine has özelliklere sahip olmasının yanı sıra telefonların dış görünüşü açısından da eşsiz tasarımlara sahiptir. Her kullanıcıya hitap edebilecek boyut ve görünüme sahip iPhone cep telefonları bulunmaktadır. iPhone XS cep telefonu bu seçeneklerden biri olmaktadır. Bu model üç farklı renge ve üç farklı kapasite seçeneğine sahip bulunmaktadır. 64, 256 ya da 516 GB hafıza kapasitesinden ve uzay grisi, gümüş ya da altın sarısı renklerinden birini tercih edebilirsiniz. Kamera açısından da bir hayli yüksek standartlara sahip iPhone XS ile kaliteli ve profesyonel çekimler yapabilmeniz mümkündür. Çift arka kamerası bulunan cep telefonu HDR çekimler de yapabilmektedir. Ayrıca otomatik netleştirme de bulunmaktadır. Diğer çoğu modelinde olduğu gibi iPhone XS cep telefonunda da Face ID özelliği yer almaktadır. Telefonu daha kişisel hale getiren özellik olan Face ID ile daha güvenli hissettirmektedir.

Değişikliklere karşı yüzünüzü algılayabilmektedir. Hem arka hem de ön yüzü dayanıklı camdan üretilmiştir. Super Retina HD ekrana sahip olan telefon çerçevesiz bir tasarıma sahiptir. Daha şık bir görünüm elde etmek için bu özelliklerle tasarlanmıştır. Diğer bir seçenek olarak iPhone SE cep telefonu yer almaktadır. Bu model marka tarafından en uygun fiyatlı seçenek olarak sunulmaktadır. Ayrıca boyut olarak da en çok bilinen iPhone boyutunda tasarlandığı söylenmektedir. Uygun fiyatlı olmasına rağmen en yeni özelliklere sahip olan bir telefon modelidir. Retina HD ekrana sahip bulunmaktadır. Hız açısından yüksek performans sergileyen A13 Bionic çip bu modelde de bulunmaktadır. Çip sayesinde artırılmış gerçeklik ya da uygulamaları başlatmak gibi telefon eylemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 12 MP arka, 7 MP ön kameraya sahip olan iPhone SE ile portre modunda fotoğraf ve selfie çekmeniz mümkündür. iPhone yeni modellerinde ana ekran tuşunu kaldırmasına rağmen bu tuşu tercih etmek isteyebilecekler için bu modelden kaldırmamıştır. Yeni ve ana ekran tuşuna sahip bir iPhone’a sahip olabilmeniz böylelikle mümkün olmaktadır. iPhone batarya, SE modelinde hızlı şarj edilebilme özelliğine sahiptir. Birçok renk seçeneğine sahip bulunmaktadır.

Kendine Has Özellikleri ile iPhone Cep Telefonları

Apple senelerdir tüm dünya tarafından bilinmekte olan bir markadır. Telefon, bilgisayar, tablet ve kulaklık gibi ürünler üreten bu marka kendine has sistemleri ve teknolojileri ile tanınmaktadır. iPhone da bu markaya ait cep telefonu modelleri içermektedir. iPhone dünyada birçok kişi tarafından kullanılmakta ve birçok insanı memnun etmektedir. Her sene yeni modeller çıkaran iPhone eşsiz tasarımlara ve sistemlere sahiptir. Her yeni model ile yenilikçi çağa ayak uyduran iPhone cep telefonları tercih etmek isteyebileceğiniz bir marka olabilir. iPhone’u eşsiz yapan özelliklerden biri sahip olduğu işletim sistemi iOS’tur. iOS işletim sistemi teknolojiye ayak uydurarak geliştirilmektedir. Böylelikle iPhone kullanıcıları daima teknolojiye ayak uydurabilir ve teknolojinin getirdiği yenilikleri telefonları sayesinde keşfedebilir. En son çıkan işletim sistemi iOS 14’tür. iOS 14, iPhone 6S dahil olarak ondan sonra çıkmış olan her modelde güncellenebilmektedir. Yeni işletim sistemi güncellemesi ile telefonlara pek çok özellik ve fonksiyon gelmektedir. Bunlardan biri sıkça kullanılan uygulamaların ana ekrana kolayca taşınabilmesidir. Bunun yanında uygulama ve araç takımlarının boyutları istenilen şekilde ayarlanabilmekte ve düzenlenebilmektedir.

En sık kullandığınız uygulamaları baz alarak oluşturulan araç takımını günün her anında karşınıza çıkarabilecek bir özellik olan Akıllı Gruplama da yeni güncelleme ile mevcut hale gelmektedir. Ayrıca yüklemek istediğiniz uygulamaları dilerseniz yüklemeden önce test edebilirsiniz. Bir diğer özellik ise çağrı geldiğinde telefonunuzu kullanmaya devam edebileceğiniz bir arayüz eklenmiş olmasıdır. Böylelikle telefonunuzda bir şey yaparken herhangi bir arama geldiğinde aramayı açmadan ya da kapatmadan işinize devam edebilirsiniz. Sohbet iğneleme özelliği ile 9 kişiye varan bir sohbet listesi oluşturabilir ve sıkça iletişime geçtiğiniz kişileri bu listeye ekleyebilirsiniz. Bunun gibi yenilikçi ve işlerinizi kolaylaştıracak pek çok özellik iOS 14 güncellemesi ile size yardımcı olmaktadır. iPhone’un en sevilen özelliklerinden biri kamerasının kaliteli olmasıdır. Son çıkan modellerden iPhone 11 Pro ve Pro Max, içermiş olduğu 3 kamerası ile kullanıcılara eşsiz bir deneyim yaşatmaktadır. Ultra geniş, geniş ve telefoto özelliklerinin bir arada toplanması ile yüksek kaliteli fotoğraflar yakalayabilirsiniz. Geniş açılı çekim ve telefoto özellikleri bulunan başka iPhone modelleri de mevcut bulunmaktadır. iPhone cep telefonu modelleri birbirinden farklı ve yeni özelliklere sahiptir. iPhone modelleri ve fiyatları sayfamızda yer almaktadır. Dilediğiniz gibi inceleyebilir ve değerlendirebilirsiniz. Siz de kendi istek ve ihtiyacınıza uygun iPhone cep telefonunu Hepsiburada'dan kolaylıkla bulabilir ve hemen sipariş edebilirsiniz.

İphone Cep Telefonu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

iPhone cep telefonu alırken telefonun ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmalısınız. Donanım özelliklerini detaylı bir şekilde araştırmalısınız.

Hangi Model İphone Cep Telefonu Alınmalı?

iPhone cep telefonlarında bulunan iOS işletim sistemi aralıklarla güncellenmektedir. Bu güncellemeleri sağlayabilen modelleri tercih ederseniz uzun vadede kullanım sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

iPhone iOS Cep Telefonu Modelleri ve Fiyatları

63 ürün listeleniyor
Apple
iPhone 15 Pro
iPhone 15 Pro Max
iPhone 15
iPhone 13
iPhone 14
iPhone 14 Pro
iPhone 13 Pro
iPhone 14 Pro Max
iPhone 12
iPhone 11
iPhone 12 Pro Max
iPhone 14 Plus
iPhone 15 Plus
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max
Diğer iPhone Modelleri
iPhone SE
iPhone XR
iPhone XS
iPhone 12 Pro
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Telefon Modeli
Toplam 36 / 63 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?