Cep telefonu sektörünün her geçen gün yeni bir model ile büyümesine akıllı aksesuarlar da eşlik ediyor. Günümüzde telefondan bağımsız çoğu kendi başına da çalışabilen akıllı saatler, piyasadaki geniş ürün yelpazesi ile kadın, erkek ve çocukların beğenisine ve ihtiyaçlarına hitap etmeyi başarıyor. Bugün pek çok açıdan kullanım avantajı sağlayan akıllı saatler özelikle işlerinizi kolaylaştırmak üzere bileğinize anlık bildirimler göndererek cep telefonlarına olan bağımlılığınızı azaltabiliyor. Akıllı saat modelleri fiyatları açısından özelliklerine göre hayli değişiklik gösteriyor. Piyasada yer alan en iyi segmentteki telefondan en basit düzeydeki telefona kadar eşleşme gösterebilen akıllı saatler, fitness uygulamalarından GPS ile konum izlemeye; kalp atış hızınızdan titreşim ile sizi uyandırmaya kadar pek çok özelliği ile hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Etkileyici görsel tasarımları bir yana giyilebilir teknoloji alanında sunduğu yeniliklerle öncü olan akıllı saat modelleri ile kendinizi çağı yakalamış hissedebilirsiniz. Örneğin tüm akıllı cep telefonları ile entegre çalışan çeşitli akıllı saat modelleri sayesinde özellikle gelişmiş sağlık uygulamalarını beklentinizin ötesinde bir performans ile kullanabilirsiniz. Hemen hemen her marka telefona uygun olarak çalışan akıllı saat modellerinin fiyatları biçim, renk, boyut, model, ve kaliteye göre değişkenlik gösteriyor. Tüm gün telefona bağlı yaşamak yerine işlerinizi daha pratik ve teknolojik olarak halletmek istiyorsanız, telefonunuzun modeline uygun ihtiyaçlarınızı karşılayan bir akıllı saat satın alabilirsiniz. 

Maksimum Verim Sağlayan Teknolojik Akıllı Saatler

Yeni nesil akıllı aksesuarlardan biri olan kol saatleri, telefon markalarına özgü olarak imal ediliyor. Telefonunuzdan maksimum verim almayı sağlayan akıllı saatler sayesinde daha nitelikli bir gün geçirmeniz kolaylaşıyor. Mükemmel bir tasarım ve işlevsellik içeren saatlerin şarj sürelerinin tüm günü tamamlaması özellikle bir avantaj sağlıyor. Suya dayanıklı özellikleri ile tam performans sergileyen akıllı saatiniz ile yüzme ve duş alma gibi işlemlerinizde rahat hareket edebilir ve aktivitelerinizin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Tüketicileri tarafından rağbet görmeyi başaran birçok marka, akıllı saat modelleri ile kullanıcılarına özel bir konfor sunuyor. Yeni çıkan özellikleri ile satışa sunulan Apple Watch Seri gibi modeller, zengin teknik donanımı ve üst düzey performansı ile kullanıcılarını cezbetmeyi başarıyor. En sık tercih edilen Apple Watch Seri 3 modeli kullanıcılarını hassas dokunmatik özellikleri ve telefon uyumu ile memnun etmeyi başarıyor. Sadece Apple ile uyumlu olarak çalışan akıllı saat fiyatları modelin sunduğu görüntülü görüşme, kamera gibi avantajlara göre değişiyor. 

Zarif dış görünüşleri ile kullanıcıya pek çok seçenek sunan akıllı saat modeleri, Android ve IOS uyumlu şekilde sunuluyor. Samsung Galaxy Watch, Gear S3 ve Gear Sport gibi popüler modelleri ile üç renk tercihi sunarak hemen her kullanıcının zevkine hitap etmeyi başarıyor. Sesli görüşme, kamera, uzun şarj süresi ve yüksek depolama hacimleri ile fark yaratan saat modelleri, Galaxy Watch’ın fitness yetenekleri bir yana ivmeölçer, barometre ve gyro sensörü içeren çok çeşitli anlarda özellikleri destekleyerek fark yaratıyor. 

Tüm dünyada hızla büyüme gösteren tarz Xiaomi Amazfit Smart Watch modelleri erişilebilir fiyat avantajlarıyla ile telefon kontrolünden sağlık kontrolüne kadar her şeyi kolaylıkla yapabilmenizi sağlıyor. IOS ve Android kullanıcıları için tasarlanan Xiaomi Mi serisi ve Xiaomi Amazfit akıllı saat özellikleri spor tutkunlarına özel uygulamaları ile fark yaratıyor. Kolaylıkla cihaz kurulumu gerçekleşen akıllı saat ekranında; yürüyüş için harcadığınız süreyi, yaktığınız kalori miktarını, aldığınız mesafeyi, kalp ritminizi, nabzınızı takip edebilirsiniz. Xiaomi akıllı saatler; teknolojiyi yakından takip eden, aksesuar kullanmayı seven, düzenli olarak spor yapan ve gün içerisinde sağlığını kontrol etme ihtiyacı duyan kullanıcılara hitap ediyor. 

Huawei, Case 4U, Fitbit ve Polar Garmin gibi markaların akıllı saat modelleri de sıklıkla tercih edilen giyilebilir teknoloji cihazları arasında yer alıyor. Örneğin akıllı bileklik olarak da adlandırılan Huawei B3 Lite Talkband 2 Akıllı Saat modeli ile koşarken dahi kusursuz netlikte telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Egzersiz ve kalorini takibini telefonunuzun Huawei Wear App özelliği ile veri senkronizasyonu sağlayabilir kolayca sosyal medyada arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Deniz altında kalan yüzücüler için özel tasarlanan Garmin Descent Mk1 Dalış Saati ise akıllı teknoloji özelliklerini taşımanın yanında dayanıklılık özellikleri ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Bütçeyi fazla aşmak istemeyenler için geliştirilen Garmin Vivosmart 3 Akıllı Bileklik modeli ise üstün teknolojik özellikleri ile her anınızı takip ederek sağlıklı bir yaşam sürmeniz konusunda sizi bir yaşam koçu gibi desteklemeyi sürdürüyor. 

Hem dayanıklı olmaları hem de işlevli olmaları nedeni ile kullanıcıyı memnun eden akıllı saatler; gün içindeki yaşam konforunu artırmakla kalmıyor aynı zamanda gece uyku kalitenizi dah ölçümleyebiliyor. Her an her yerde kolunuza takılı olabilen akıllı saatler sayesinde aklınız telefonda olmadan günü geçirebilirsiniz. Akıllı saat modelleri değişik renkte silikon kılıf seçenekleri ile kullanılarak bilekliğinizde farklı renkleri görme şansı sağlıyor. En sık kullandığınız renklerden temin ederek akıllı saatinizi havalı bir kişisel aksesuar haline dönüştürebilirsiniz. 

Akıllı Saat Kullanmanın Avantajları

Gündelik ihtiyaçları karşılamada yeterli performans sergileyen, teknolojik özellikleri ile hayli dikkat çeken akıllı saatleri kullanmanın pek çok avantajı bulunuyor;

 • Uygun fiyat seçenekleri ile edineceğiniz bir akıllı saat aslında size sadece zamanı söylemekle kalmıyor, pek çok işlevsel uygulama ve bilekte modaya hatta teknolojiye uygun bir kullanım avantajı daha sunuyor. 
 • Gün içerisinde talimatlarınıza uygun olarak sizi yönlendiren, titreşim bildirimleri ile uyaran akıllı saat modelleri sayesinde her işinizi kolayca yönetebilirsiniz.
 • Çok şık ve havalı bir görünüm yakalamanızı sağlayan akıllı saatiniz ile teknoloji çağına daha uyumlu bir imaj çizebilirsiniz. Arkadaş ortamlarınızda saatiniz muhabbet konusu dahi olabilir. 
 • Sürekli olarak kullandığınız telefonu açıp Facebook, Twitter, WhatsApp, SnapChat veya diğer sosyal medya bildirimlerini takip etmek yerine bileğinize gelen uyarıları dikkate alarak dilediğiniz zaman yanıt verme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. 
 • SmartWatch-veri senkronizasyonu özellikleri ile donatılan cihazlar sayesinde kayıp telefonlarınızı bulmanız kolaylaşıyor. Kaybettiğiniz telefonu sizin için arayarak zaman kazanmanızı sağlıyor. 
 • Pek çok akıllı saat modeli, fitness özellikleri nedeni ile tercih ediliyor. Günlük egzersiz hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan akıllı saatler, ihtiyacınız olan tüm önemli ölçümleri yaparak bir koçtan fazlası olabilir. Gün içinde edineceğiniz sayısal verilerle aktivitelerinizi kıyaslama ve gelişim gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. 
 • Hareket halinde, telefon çantanızda veya sizden uzakta iken duymama sorunu ortadan kaldıran akıllı saatler ile gelen tüm aramalara ve mesajlara yanıt verebilirsiniz. Ya da arayan kişinin ismini bileğinizde gördükten sonra görüşmeyi saat üzerinden dokunmatik şekilde erteleyebilirsiniz. 
 • Su geçirmez özellikleri ile yüzerken dahi yanınızda olan akıllı saatleriniz sayesinde almanız gereken önemli mail veya arama bildirimlerini alabilir, geri dönüşlerde bulunabilirsiniz. 
 • Nabız, kalp, uyku gibi sağlık açısından önemli detayları her gün takip edebilir, bilgilerinizi kişiselleştirebilirsiniz .Akıllı saat ekranları üzerinden tüm işlemlerinizi çalışırken ya da dinlenirken hayli kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz. 

Akıllı Saatler Neden Gerekli?

Zaman kavramının değer kazandığı teknoloji çağında akıllı telefonların yanında uygulama açısından zengin akıllı saatlere de ihtiyaç duyuluyor. Özellikle akıllı telefon kullanıcılarının her gün sabahtan akşama kadar yüzlerce bildirim aldığı göz önüne alınırsa her bildirime de yanıt verilmediği bir gerçek olarak açığa çıkıyor. Dolaysıyla her bildirim için telefonu cepten veya çantadan çıkararak işlem yapma otomatiği azaldığı için özgürlük hissiyatı kuvvetleniyor. Hızı işlem düğmeleri ile bilekte tek hareketle işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Umursamadığınız aramaları yanıtlama veya istenmeyen maili okuma zorunluluğunuz ortadan kalkıyor. 

Kalabalık bir ortamda özel bir arama aldığınızda herkesin kişi ismini görmesi engellenerek gizlilik sağlanıyor. Bir otobüste veya yolda elleriniz dolu ise çevrede çok insan var ise bilekten telefonu yöneterek yabancı insanların yazılanları okumasının önüne geçilebiliyor. 

Google veya Apple Maps'i doğrudan kontrol panelinize koyan akıllı saat modelleri ile gittiğiniz yerleri yönetmeniz kolaylaşıyor. Bu özellik ile mesafeleri kontrol edebilmenize de imkan tanınıyor. Özellikle gün içerisinde telefona gelen tüm detayları kontrol etme gereği duyanlar için gözlerin yorulmasının önlenmesi bakımından avantaj sağlayan bir diğer detay oluyor.

Akıllı saatler çocuk kullanımları için de faydalı özellikler taşıyor. Çocuğun güvenli bir şekilde gitmesi gereken yere ulaştığından, size haber vermesi gereken herhangi bir durumda bildirim atabilmesine kadar ciddi sorumluluk içeren detayları mevcut. henüz telefon kullanma yaşına erişmemiş çocuklar için güvenli bir kullanım sunan akıllı çocuk saatlerinden birini temin ederek daha rahat hissedebilirsiniz. 

Her Yaşa ve Zevke Hitap Eden Akıllı Saat Fiyatları 

Akıllı saat fiyatları, markaların sunduğu avantajlara ve modelin sunduğu imkanlara göre fiyat performans değeri gösteriyor. USB giriş portları ile kolayca şarj edilebilen akıllı saatler 48 saatten 3 aya kadar değişen kullanım süresi ile ihtiyaç duyulan kullanıma göre dayanıklılık sergiliyor. Şarj süreleri saatlerin sunduğu imkanlarla ters orantıda ilerliyor. Çok fazla uygulama ve özellik içeren akıllı saatlerin şarj süresi daha kısa olabiliyor. 

Kadın ve erkekler için tasarlanan akıllı saatler; siyah, kahverengi, mavi, kırmızı, turuncu, pembe, yeşil, beyaz gibi pek çok renkten metal ve deri gibi malzemelere kadar geniş bir tercih skalası sunuyor. Klasik veya spor giyim tercih edenlerin kolaylıkla erişebileceği tarzına uygun modelde akıllı saat modelleri ve fiyatları ürünün markasına ve özelliklerine göre değerlendiriliyor. 

Gün içerisinde en sık yaptığınız işleme göre tercih edeceğiniz akıllı saat modeli sayesinde müzik dinlemenin, spor yapmanın, sağlığın, diyetin ve uyku kalitesinin gerçek değerini yaşayabilirsiniz. Bu nedenle de akıllı saat seçerken ihtiyaçlarınızı ve telefonunuzun markası ile uyumlu olup olmadığı gibi konulara dikkat etmeniz gerekiyor. 

Çocuğundan ayrı kalmaktan hoşlanmayan, haber almak için bir çare arayan ebeveynler için akıllı çocuk saatleri çözüm sunuyor. Çocuk ve ailenin iletişimde kalması için tasarlanan Dokipal, Garmin, Dijikid, Alcatech, Elari Fixitime, Flykids, Bilicra, Reeder ve Wilky Watch gibi markaların akıllı çocuk saati modelleri bulunuyor. Görüntülü görüşme, sesli arama, mesajlaşma, konum takibi, spor takibi, adım sayar ve daha pek çok eğitimsel özellikleri ile dikkat çeken akıllı çocuk saatleri ailelerin çocuklarını güvende hissetmesi açısından gerekli görülüyor. Örneğin çocuk saatleri arasında en çok tercih edilen Elari FixiTime 3 GPS'li Suya Dayanıklı Akıllı Çocuk Saati ile gün boyu çocuğun nerede olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Dokipal 4G Akıllı Çocuk Saat modeli ile çocuğunuz ile görüntülü görüşme imkânına sahip olabilirsiniz. Her biri farklı özellikler taşıyan akıllı çocuk saatleri fiyatları özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor.

Her yaşa ve zevke hitap eden farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanan akıllı saatler, hafif yapıları ile rahatsızlık hissi yaşatmadan gece gündüz bilekte yokmuş hissi ile kullanılabiliyor. Böylece gece gündüz aksesuarı bileğinizden çıkarıp sabah takma telaşına da son verebilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Akıllı Saat Fiyatları

1.315 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Xiaomi Akıllı Saatler
  2. Huawei Akıllı Saatler
  3. Samsung Akıllı Saatler
  4. Apple Akıllı Saatler
  5. Case 4U Akıllı Saatler
  6. HONOR Akıllı Saatler
  7. Fitbit Akıllı Saatler
  8. Alcatel Akıllı Saatler
  9. Garmin Akıllı Saatler
  10. Michael Kors Akıllı Saatler
  11. Polar Akıllı Saatler
  12. Yukka Akıllı Saatler
  13. Dtno.1 Akıllı Saatler
  14. Smartbell Akıllı Saatler
  15. Olevs Akıllı Saatler
  16. Amazfit Akıllı Saatler
  17. Buyfun Akıllı Saatler
  18. Fossil Akıllı Saatler
  19. Optivals Akıllı Saatler
  20. Repex Akıllı Saatler
 4. Cinsiyet
  1. Erkek
  2. Kadın
  3. Erkek Çocuk
  4. Kız Çocuk
 5. Sesli Görüşme
 6. GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
 7. Model
  1. Apple Watch Seri 6
  2. Apple Watch Seri 5
  3. Apple Watch SE
  4. Apple Watch Seri 3
 8. Renk A-Z
  1. Siyah
  2. Mavi
  3. Pembe
  4. Beyaz
  5. Yeşil
  6. Kırmızı
  7. Gümüş
  8. Gri
  9. Mor
  10. Lacivert
  11. Turuncu
  12. Açık Mavi
  13. Açık Pembe
  14. Kahverengi
  15. Rose Gold
  16. Altın
  17. Gold
  18. Sarı
  19. Silver
  20. Lila
 9. Kalp Ritmi Ölçme
 10. Adımsayar
 11. Uyku Takibi
 12. Titreşim
 13. Fotoğraflı Değerlendirme
 14. Güncel Değerlendirme
 15. Fırsat Ürünleri
 16. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676
Başa dön