Ev işlerinde ya da ev düzenlemede en büyük yardımcılardan biri olan ev gereçleri, basit tasarımları ile insan hayatını kolaylaştıran gereçler oluyor. Ev düzeninden ev temizliğine kadar birçok farklı işe yönelik üretilen ev gereçleri arasında birbirinden farklı ürünler yer alıyor.

Temizlikte kullanılan ürünler arasında çamaşır kurutucudan, ütü masası aksesuarlarına kadar değişen ürünler bulunuyor. Temizlik yaparken pratik tasarımı ile işleri kolaylaştıran temizlik gereçlerinde zor ve zahmetli işleri kolayca halledebileceğiniz malzemelere ulaşabilirsiniz. Özellikle temizlik yaparken kullanacağınız eldiven, toz bezi, paspas, fırça, süpürge, sepet gibi zaruri gereçlerinin yanında mikrofiber toz alıcılar, spreyli paspaslar, cam siliciler ve daha birçok ürün ev gereçleri altında yenini alıyor. Kullanırken eksikliğini hissettiğiniz ve temizlik sırasında işlerini kolaylaştıracak gereçler, hem işlerinizi hızlandırarak size zaman kazandırıyor hem de birden fazla işi zahmetsiz bir şekilde halletmenize imkân veriyor. Temizlik ürünlerinin yanında ev işlerinden biri olan ütü için de oldukça pratik gereçler ürünler arasında bulunuyor. Ütü masaları gibi temel ürünler ile birlikte ütü masası bezi ya da ütü için tabanlık gibi yıprandığında zaruri olarak değiştirilmesi gereken malzemelere ulaşabilirsiniz. Çamaşır kurutmak için kullanacağınız ayaklı çamaşır kurutucu çeşitleri arasında ise farklı ürünler bulunuyor. Kullanacağınız alanının büyüklüğüne uygun genişlikte olan çok katmanlı ürünler, çamaşır alma kapasiteleri ile değişiyor. Özellikle kalabalık aileler için çok katlı, ayakkabılık ve raf bölümü bulunan modelleri inceleyebilirsiniz. Balkon için ayaksız çek as türü ipli ürünlere de ulaşarak ihtiyacınıza uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Pratik ev gereçleri arasındaki düzenleyici çeşitleri ise dolap gibi alanlarda dağınıklığı ortadan kaldıran ürünler oluyor. Çekmece düzenleyici, ayakkabı hurcu, askılık gibi pratik gereçler dağınık bir görünüme son verirken işlevsel depolama usulü ile yer kazandırıyor. Özellikle çok bölmeli askılar, takı askıları, asılabilir bölmeli düzenleyiciler gardıropta zor muhafaza edilen fular, kravat, şal gibi gereçleri kolayca saklamaya imkan veriyor. Çekmece düzenleyiciler ise kasalar içindeki karışıklığı ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda çekmecelerde ve gardıropta daha düzenli bir kullanım sunan düzenleyici gereçler aradığınız şeyi hızlı bir şekilde bulmanıza olanak tanıyarak sizlere zaman kazandırıyor. İhtiyaca göre daha birçok farklı ürünün yer aldığı ev gereçleri arasında askılardan hurçlara kadar değişen farklı ürünleri bulabilirsiniz.

Evinizi işlevsel tasarımları ile daha düzenli bir hale getiren ürünler arasında zaruri kullanılan çöp kovası, alışveriş arabası ya da oda kokusu gibi ürünlerde pratik ev gereçleri arasına satışa sunuluyor. Her evde ihtiyaç duyulan zaruri gereçler modellerine bağlı olarak hacım, tasarım ve model açısından değişiyor. Ev dekoruna ve ihtiyaca bağlı olarak seçilmesi tavsiye edilen farklı ürünleri inceleyebilir; dolap arkası, tezgah üstü, mutfak ya da çalışma odası için tasarlanan ve modelleri değişen çöp kovalarını bulabilirsiniz. Çeşitli detayları ile değişen ve daha pratik bir kullanım sunan ürün çeşitlerinden eviniz için uygun olanı seçebilirsiniz. Alışveriş için kullanılan pazar arabaları ise telli ve bez olmak üzere standart tasarımlara sahip oluyor. İç hacimleri belli oranda farklılık gösteren ürünler, yağmur geçirmez desenli kumaşları ve teker sistemleri ile de farklılık gösteriyor. Oda kokularında ise lavabo kokusundan bambu çubuklu oda kokusuna kadar birçok ürünü bulabilirsiniz. Özellikle dekoratif kokulu mumları yatak odalarında ya da salonlarda kullanarak ortama hoş bir hava katabilirsiniz.

Farklı türleri ile değişen ev gereçlerinin fiyatları ise ürün türüne bağlı oluyor. Genelde ürün modeli ile paralel fiyatlara satılan ürünlerin üretildikleri malzemeyi, markasını ve daha birçok özelliğini inceleyerek eviniz için en iyi ve en uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

Ev Gereçleri

4.097 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Modatools
  2. LoveQ
  3. Flora
  4. Hepsi Dahice
  5. Titiz
  6. Hobby Life
  7. Wildlebend
  8. Dünya Plastik
  9. Hiper
  10. Pratik
  11. Ensa
  12. Allmode
  13. Atadan
  14. BlueZen
  15. Doğrular
  16. Primera
  17. Anka
  18. Palex
  19. PeakBays
  20. Evform
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483638/60002911
BAŞA DÖN