Pratik Ev Gereçleri

Düzenli yaşamaya ve zamanı verimli kullanmaya özen gösteren kişiler, pratik çözüm araçlarıyla hayatlarını daha rahat ve kolay bir hale getirebiliyor. Evde ve gündelik yaşamda kullanım için tasarlanan pratik ev gereçleri, tamirden temizliğe, depolamadan düzenlemeye, aydınlatmadan yalıtıma, montajdan demonte işlemlerine kadar birçok farklı amaçla kullanılabiliyor. Son derece zengin bir ürün yelpazesiyle kullanıcıların tercihine sunulan ev gereçleri, ev işleri sırasında birçok eksikliği gidermeye ve daha az efor sarf etmeye yardımcı oluyor.

Hayatı Kolaylaştıran Pratik Ev Gereçleri

 • Güvenlik sağlamak amacıyla kullanılan ve alarmlı modelleri de bulunan pencere - kapı kilitleri, evleri hırsızlığa karşı korumaya yardım ediyor.
 • Portatif olmaları, kablo ve prize bağlanma derdini tamamen ortadan kaldırmaları ve basit şekilde kullanılacakları alana monte edilmeleriyle öne çıkan aydınlatma gereçleri, karanlık alanlara ışık desteği sağlıyor.
 • Kapı ve pencereler için farklı ölçü alternatifleriyle üretilen sineklik çeşitleri, yaşam ve çalışma alanlarının rahatsız edici olabilen sineklerden korunması amacıyla kullanılıyor.
 • Dolapların, rafların, çekmecelerin ve ayakkabılıkların organize edilmesine ve maksimum verimlilikte kullanılmasına olanak sağlayan ev gereçleri sayesinde daha fazla eşya düzenli biçimde muhafaza edilmiş oluyor.
 • Birçok ürünü bir arada depolama fırsatı sunan saklama torbası ve saklama çantası gibi ev gereçleri, eşyaların temiz ve güvenli şekilde saklanmasını sağlamakla beraber ortalığı toparlayıp ekstra alan yaratmaya da olanak sunuyor.
 • Temizlik için tasarlanmış olan pratik ev gereçleri, toz alma, cam silme ve yer temizleme gibi işlemlerin çabuk ve zahmetsizce giderilmesini mümkün hale getiriyor.

Banyo ve Tuvalet Gereçleri Sayesinde Sorunsuz Kullanım

Günün herhangi bir anında kullanılabilen ve sürekli hijyenik olması önem taşıyan tuvalet ve banyolarda meydana gelen tıkanıklıklar, lavabo açıcı ve klozet açıcı gibi ev gereçleri sayesinde hızlı ve kolayca giderilebiliyor. Bu sayede tuvalet ve banyolar, temiz ve kullanıma hazır durumda tutuluyor. İçerisine temizlik ürünleri konularak kullanılan sabunluk ve sıvı sabunluk tipindeki ev gereçleri, en sık kullanılan kişisel temizlik araçları arasında yer alıyor. Diş fırçası kutusu modelleri, diş fırçası muhafaza etmeye yarıyor. Çamaşır makinesi korumaya yönelik aparatlar sayesinde çorap ve sütyen teli gibi parçaların kayış arasına ve tambur deliğine girmesi engelleniyor.

Zorlu Taşıma ve Bakım İşlemlerine Son

 • Tadilat, bakım ve onarıma yönelik pratik ev gereçleri; montaj işlemlerini, ahşap zemin çiziği gidermeyi ve petek temizliği yapmayı kolaylaştırıyor.
 • Kablo toparlayıcı ve kapı sabitleyici gibi gereçler, evlerde meydana gelebilen küçük kazaların önlenmesini sağlıyor.
 • Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın başta olmak üzere ağır eşyaların yerini rahatça değiştirebilmek için tasarlanmış olan gereçler, tekerlekli olmaları nedeniyle kolayca hareket ettirilebiliyor.
 • Kaydırmaz merdiven bandı ve buz kazıyıcı tipindeki gereçler, ev dışında yaşanabilecek kazalara geçit vermemek için kullanılıyor.
 • Dekoratif özellikli ev gereçleri arasında yılbaşı süsleri, model seçenekleri bulunan müzik kutuları, kumandalı çeşitleri de olan ışıklandırma araçları, gece parlaklık veren fosforlu ürünler, mumlar ve masa saatleri gibi alternatifler yer alıyor.

Mutfaklar İçin Birbirinden Pratik Çözüm Araçları

Evlerin yemek hazırlanan bölümleri olmaları nedeniyle fazla zaman harcanan ve problemlerle karşılaşılabilen mutfaklar, pratik ev gereçleri sayesinde etkili çözümlere kavuşuyor. Birbirinden yaratıcı gereçler, et yumuşatmaktan kurabiye hazırlamaya, sebze ve meyve soymaktan kestane çizmeye, kıyma çekmekten malzeme tartmaya, yemek yağı toplamaktan narenciye sıkmaya kadar birçok zaman alıcı işlem için pratik çözümler sunuyor. Mutfak sepeti, dolap içi tencere rafı ve kaşıklık gibi ev gereçleri ise birçok ürünü toparlama imkanı sunmalarıyla öne çıkıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pratik Ev Gereçleri

8774 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 8774 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?