En Ucuz Dikey Süpürge

Tepeden tırnağa tertemiz bir eve sahip olmak şüphesiz ki her kadının hayallerini süslüyor. Fonksiyonel özelliklerle donatılmış dikey elektrikli süpürgeler ise pırıl pırıl bir yaşam alanı yaratma konusundaki en büyük destekçiliğinizi üstleniyor. Pratiklik ve konforu bir arada bulmak için kusursuz bir seçenek olan dikey süpürge, evinizdeki toz ve kirleri etkili bir şekilde temizlerken öte yandan son derece rahat bir kullanım sağlıyor. Hem kolay taşınabilen hem süpürme işlemi sırasında eğilmenizi gerektirmeyen dikey süpürge, böylece bel ağrılarının da önüne geçmeyi hedefliyor. Evinizde oldukça az yer kaplayan tasarım, bu niteliğiyle bilhassa dar alanlarda işinizi oldukça kolaylaştırıyor.

Çocuklar da dahil olmak üzere evdeki tüm bireylerin rahatça kullanabileceği bir yapıya sahip olan dikey süpürgeler, işlevselliklerinin yanı sıra göz alıcı renk yelpazeleriyle de evinizin şıklığını tamamlıyor. Temizlik yapmayı yorucu olmaktan çıkararak, keyifli ve eğlenceli bir aktiviteye dönüştüren tasarım, birbirinden cazip model alternatifleriyle aradığınız pek çok özelliği bir arada bulmanızı mümkün kılıyor.

Dikey Elektrikli Süpürge

Halılar, parkeler ve seramik yüzeyler gibi pek çok alanda kullanıma uygun olan dikey süpürge; kırıntı, saç, toz ve tüyleri zahmetsiz bir şekilde temizlemenize olanak tanıyor. Şarjlı, elektrikli ve toz torbasız modelleriyle ön plana çıkan tasarımlar; koltuk, perde ve mobilyalar için de detaylı bir temizliğe imza atıyor. Farklı emiş güçlerine sahip olan dikey süpürgelerin, sesten rahatsız olanlar için düşük volt seçenekleri de bulunuyor. Bazı modellerinde duvara monte özelliği de olan dikey süpürgeler, aynı zamanda kapı arkası gibi en dar alanlarda bile rahatlıkla saklanabiliyor. Hafiflikleri sayesinde her daim elinizin altında bulundurabileceğiniz dikey süpürge çeşitleri, günlük temizlik için dört dörtlük bir iş çıkarıyor.

Kompakt tasarımıyla evcil hayvan sahiplerinin de yüzünü güldüren dikey süpürge, kedi ve köpeklerden kaynaklanan tüyleri halı ve koltuk gibi yüzeylerden etkin bir şekilde temizliyor. Ergonomik tutma sapı sayesinde ev süpürmeyi uğraş gerektirmeyen bir faaliyete çevirirken, aynı zamanda hijyenik ve yaşanılası bir atmosfere öncülük ediyor.

Dikey Süpürge Fiyatları

Tozla dolan torba nedeniyle bazen süpürgenizin emiş gücünde düşüşler yaşanabiliyor. Buna paralel olarak da temizlikten aldığınız verim bir hayli düşmüş oluyor. Sık sık torba değiştirmekle uğraşmak istemiyorsanız toz torbasız dikey süpürgeler sizin için ideal bir alternatif oluşturuyor. Şöyle ki, toz torbasız süpürgelerle çalışırken hazneyi dolar dolmaz boşaltmanız ve böylece işinize kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanmış oluyor. Toz torbalı modeller ise, uygun aralıklarla yapacağınız torba değişimiyle mükemmel bir performansa ulaşıyor.

Kategorimizdeki Arnica, Blue House ve Fakir gibi uzman ve güvenilir markalar arasında her bütçeye uygun bir dikey elektrikli süpürge mutlaka bulunuyor. Dikey süpürge fiyatları ise tasarımların fonksiyonel özellikleri doğrultusunda değişiyor. Örneğin hem dik hem elde kullanılabilen bir tasarım pratiklik kazanmanızı sağlarken, yüksek emiş gücüne sahip bir ürün ise yuvanızı detaylı bir temizliğe kavuşturuyor. Özel aparatları olan dikey süpürgeler, dar alanlarda kusursuz bir sonuca ulaşıyor. Kısacası, dikey süpürge fiyatları, üründen almak istediğiniz performansa göre şekilleniyor.

Dikey Süpürge Modelleri

Şarjlı, elektrikli, toz torbasız ve toz torbalı çeşitleriyle yuvanızı toz ve kirlerden derinlemesine arındıran dikey süpürge modelleri; öte yandan estetik ve zarif görünümleriyle evinizin ambiyansına bambaşka bir boyut katıyor. Gürültü seviyelerinin azlığı, rahat kullanımları ve farklı renkleriyle, tarzı olan evlerin olmazsa olmazları arasına giren dikey süpürgeler, mutfaktan yatak odasına kadar evinizin her bölümünde kusursuz bir hijyen yaratıyor.

Temizliği bir yük olmaktan tamamen çıkaran dikey süpürge modelleri; kendiliğinden dik durabilme, döndürülebilen tutma sapı ve üçgen yer aparatı gibi donanımlara sahip tasarımlara da ev sahipliği yapıyor. İşlevsellikleri ile yaşamınıza konfor katan dikey süpürgeler, tasarım şıklığının en güzel örneklerini içinde saklıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dikey Süpürge

284 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 284 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160032