Televizyon, uydu alıcısı ve klima gibi çeşitli elektronik cihazları kısa mesafeden kontrol etmek için geliştirilen uzaktan kumandalar, insan hayatını kolaylaştıran ürünlerin başında geliyor. Her cihaz çeşidi için farklı olan kumanda çeşitleri bozulma ve kırılma durumlarında kolayca yedekleri ile değiştirilebiliyor. Farklı elektronik cihazlara için üretilen yedek uzaktan kumanda modellerine kumanda çeşitleri arasından kolayca ulaşabilirsiniz.

Akıllı Kumandalar

Hafızasına aldığı çeşitli kodlar sayesinde uydu alıcısı, televizyon ve çeşitli elektronik aletleri tek kumandandan kontrol etme imkanı veren akıllı kumandalar, farklı cihazları çalıştırma özelliği ile öne çıkıyor. Diğer bir adıyla universal kumanda olarak da bilinen akıllı kumandalar, modeline bağlı olarak farklı özelliklere sahip oluyor. Geniş kod hafızası ile farklı cihazlarda ideal bir kullanım sunan modeller, kod öğrenme özelliği ve kalıcı hafıza özelliği ile değişiyor. Pil çıkarıldığında ya da uzun süre kullanılmadığında kodları saklayan uzun süreli hafızası sayesinde tekrar ayarlama gereği duymadan kullanılan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Öğrenme özelliği ile birlikte yeni nesil akıllı televizyon gibi cihazlar ile uyumlu olarak çalışan kumandalar, tuş takımı ya da ebat gibi fiziksel özellikleri ile farklılık gösteriyor. Markasına bağlı olarak kullanım özellikleri de değişen akıllı kumandaları farklı modeller olarak bulabilir, kullanacağınız ürünlere uygun ürünleri seçebilirsiniz. Kumanda çeşitlerinde 6, 4 ya da 8 adet cihazı kontrol imkanı veren ürünler arasında önceden programlanarak satılan modelleri tercih ederek ayarlama sorunu olmadan kullanabilirsiniz. Kullanıcıya büyük kolaylık sunan önceden ayarlanmış akıllı kumandaların uyumlu olduğu cihaz listesini inceleyerek kumanda modelinin uyumlu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Klima Kumandası

Farklı elektronik cihazlarda olduğu gibi klimalar için de yedek kumandalara ihtiyaç duyuluyor. Klima kumandaları arasında farklı markalara yönelik klimalara hitap eden kumanda çeşitleri bulunuyor. Universal kumada olarak tüm klima modellerini çalıştırmaya elverişli olan ürünler, çalışmama ve uyum sorununu ortadan kaldıracak nitelikler taşıyor. Klimaya göre otomatik olarak kodları algılayan ve kolay ayarlanma özelliği ile kullanıcıyı yormayan evrensel kumandalar, fonksiyonel tuşları ile de kolay bir kullanım sunuyor. Akıllı kumandaların uyumlu olduğu marka listeleri de kumanda türüne göre farklılık gösterdiği için cihazınızın markasına uygun ürünü öğrenebilirsiniz.

Klima kumandası çeşitleri arasında evrensel modeller dışında tek bir markanın ürününe yönelik üretilen modelleri de bulabilirsiniz. Cihazın markasına ve serisine uygun olarak belirlemeniz gereken kumandaların modellerini inceleyerek uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Kumandalar arasında kolay kullanılan tuş takımı bulunan kapaklı ürünler ve birden çok marka ile uyumlu ürünler de yerini alıyor. Farklı markalarda kullanılabilen kumanda çeşitlerinin özelliklerini inceleyerek doğru ürüne ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Kumanda

Elektronik cihazların kullanımını kolaylaştıran kumandalar arasında ağırlıklı olarak televizyon ve uydu alıcısı kumandaları bulunuyor. Tek markanın farklı serileri için özel üretilen kumandalar, modellerine ve seri numaralarına bağlı olarak seçiliyor. Televizyon kumandalarında LED ve LCD televizyonlar için özel geliştirilen ürünler, hem tuş takımı hem de fonksiyonel nitelikleri ile birbirinden farklı oluyor. 3D televizyonlar ile uyumlu ürünlere ve HD televizyonlar için uyumlu ürün çeşitlerine uzaktan kumanda çeşitleri arasından ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda televizyon modellerine bağlı olarak dokunmatik kumandaları da temin edebilir, markalara bağlı olarak tasarımları, modelleri ve özellikleri değişen ürünlere erişebilirsiniz. Uydu alıcısı kumandaları ise televizyon kumandaları gibi markalara bağlı olarak değişiyor. Mini kumanda ve normal kumanda ebatlarında bulacağınız uydu alıcısı kumandalarının seri numaralarını inceleyerek uygun ürünleri seçebilirsiniz. Aynı zamanda uydu kumandaları arasında yer alan akıllı kumandaları tercih ederek hem televizyonu hem de uydu alıcısını tek kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Televizyon Kumandası

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/8003673/157396