Oto Aksesuarlar ve Fiyatları

Oto aksesuar ürünleri aracınızın güvenliğini ve rahatlığını artırmak için kullanılıyor. Kaliteli ve sağlam yapısı sayesinde dikkat çeken ürünler, oto aksesuarlar ve fiyatları içinde sizlere sunuluyor. 

İşlevselliği ile Dikkat Çeken Oto Aksesuar Ürünler

Oto aksesuar ürünleri sayesinde aracınızın iç ve dış bakımı kolayca gerçekleştiriliyor. Motor yağı ve katkıları araç motorunun yüksek performans göstermesini sağlıyor. Zorlu hava koşullarına önlem alınmasını sağlayan oto kış ürünleri sayesinde aracınız uzun yıllar boyunca kullanılıyor. 

Aydınlatma ürünleri, brandalar, cam aksesuarları, paspaslar, oto el aletleri, yangın söndürme tüpleri gibi oto aksesuar ürünleri ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlıyor. Güvenli bir sürüş gerçekleştirilmesini sağlayan oto aksesuar ürünleri işlevsel kullanım sunuyor. Geniş yelpazeli oto aksesuar ürünleri kapsamlı özellikleri ile dikkat çekiyor. 

Oto ses ve görüntü sistemleri, yolculuk konforunun artmasını sağlıyor. Navigasyon sistemlerinin tüm yollara hakim olması ile gideceğiniz yere sizi kısa sürede ulaştırıyor.

Araç içi kameraları ile yolculuğun güzel anları kayıt altına alınıyor. Arka görüş kameraları ile aracı park etmek kolay oluyor ve trafik kazalarının önüne geçiliyor. Oto ses sisteminin daha kaliteli olmasını sağlayan hoparlör ve amfiler ile keyifli bir şekilde müzik dinleniyor. 

Kablosuz bağlantı sunan ses aktarım cihazları sayesinde telefon aramaları tek tuş ile cevaplanıyor. Aracınızın nerede olduğunu görebileceğiniz araç takip sistemleri kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Aracınızın çalınması durumunda konumu anında bulunuyor ve böylece maddi zararların önüne geçiliyor. 

Oto Aksesuar Ürünleri ile Aracınızı Güzelleştirin

Aracınızın yenilenmesine yardımcı olan malzemeleri ile oto aksesuar ürünleri aracınızın ilk günkü kadar parlak ve temiz görünmesini sağlıyor. Herkesin bütçesine uygun olan oto aksesuarlar ve fiyatları yaşamınızı kolaylaştırıyor. 

Motor gücünün yola aktarılmasını sağlayan oto lastikleri, kontrollü bir yol tutuşu ve düşük yakıt tüketimi sunuyor. Karlı, ıslak ve kuru yol şartlarında dengeli bir sürüş sunan oto lastik modelleri, özel geliştirilmiş tasarımı ile üstün direksiyon hakimiyeti sağlıyor. Her araca uygun olan modelleri ile oto lastiklerin viraj, kavşak ve düz yolda kızaklanmaya karşı güçlü yapıları bulunuyor. 

Aracınız oto tuning ürünleri ile istediğiniz gibi modifiye ediliyor. Dinamik bir sürüş için geliştirilen performans tuning ürünleri ile aracın motor gücü artırılarak daha hızlı ve etkin bir kullanım sunuyor. 

Yeni nesil teknolojik bir donanım Chip Tuning Sistemi motora özgü geliştirilmiş ayarlamaları içeren yeni bir optimizasyon yazılımı ve kapsamlı bir servis garanti paketi kombinasyonu ile otomotiv sektöründe öne çıkıyor. 

Pratik Kullanıma Sahip Oto Aksesuar Ürünleri

Belli aralıklarla bakıma giren araç teknik aksamında herhangi sorun çıkması halinde yedek oto parçalarına ihtiyaç duyuluyor. Fren, mekanik aksam, ayna, kaporta, filtre, motor ve direksiyon gibi teknik donanımların arızalanmasına dair tüm alternatifler oto yedek parça içinde bulunuyor.

Yeni yerler görmek amacıyla kullandığınız karavanın bakımını ve eksikliklerini tamamlamak önemli bir zorunluluk olarak karşınıza çıkıyor. Buzdolabı, klima, ocak, karavan merdiveni gibi karavan içinde ve dışında kullanılması gereken malzemeler pratik oluşları ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Yönsüz kullanım özelliği ile yüksek manevra kabiliyetine sahip olan traktör lastikleri, yüksek aşınma direnci gösteriyor. Artırılmış diş derinliği sayesinde delinmelere karşı güçlü yapısı ile traktör lastik modeller, dört mevsim şartlarında mükemmel kullanım sağlıyor. 

Sırt deseni ile asfalt ve arazide kullanıma uygun olan traktör lastikleri, esnek yanak yapısına sahip olmaları sayesinde konforlu sürüş sunuyor. Çamur ve su tahliyesini mümkün kılan özel tasarımları bulunan traktör lastik modelleri ağır şartlara dayanıklılık gösteriyor. 

Oto aksesuarlar ve fiyatları içinde her türlü ürün yer alıyor ve ihtiyaçlarınıza yenilikçi ürünleri ile çözümler sağlıyor.

Giriş Yap
0Sepetim

Oto Aksesuarlar ve Fiyatları

723.452 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Car Shell
  2. Kaliteplus
  3. UygunPLUS
  4. Bosch
  5. Race Chip
  6. Wolcar
  7. Color N Drive
  8. Cey
  9. K Dizayn
  10. Autoen
  11. Otozum
  12. SJS
  13. Parçazamanı
  14. S-Dizayn
  15. Dega
  16. Elif
  17. MGA
  18. OEM
  19. ByLizard
  20. Demircioğlu
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
Oto Aksesuarları Kategorisinde En Çok Merak Edilenler
Termostat Termostat, ısıtıcı veya soğutucu sistemlerde kullanılan aksamdır. Sıcaklığı istenilen derecede tutmayı sağlayan termostatlar, hem ısıtma yapan cihazlarda hem de soğutma yapan cihazlarda bulunabilir. Isıtıcı sistemlerde sıcaklığın istenen derecenin üstüne çıkmasını engeller; soğutucularda kompresörü istenen soğukluğa ulaşıldığında devreden çıkarır. Böylelikle gereksiz elektrik tüketiminin veya kısa devrenin önüne geçer. Ortam etkisine göre konum değiştiren röleler, ısı üreten cihazlarda, klimalarda, fotokopi makinelerinde kullanılır.  Termostatlar, yapısal olarak üç grupta incelenir: Bimetal, gazlı ve cıva tüplü termostatlar bulunur. Kullanım yerine göre ev termostatı, ticari termostat ve klima termostatı olarak sınıflandırılabilir. Gerilim seviyesi üzerinden hat gerilimli, düşük ve mili volt gerilimli olarak üçe ayrılır. Bimetal termostatlar, içinde ısıtıcı bulunan cihazlarda yer alır. Isıtma sistemi, bimetalin üzerine sarılır. Saç kurutma makinesi, ütü gibi cihazlarda ısı kontrolü böylelikle gerçekleşir. Gazlı modellerde gaz deposu, körük gibi parçalar yer alır. Isı ile genleşen gaz, körük ile kontakların konum değiştirmesini sağlar. Cıva tiplilerde ise ısı etkisi ile bimetal genleşir ve büzüşür. Cıva hareketlenerek kontaklar arasındaki iletimi keser.  Otomatik termostat ise ısı seviyesine erişildiğinde otomatik olarak kapanır. Otomatik çalışabilme özelliği de vardır. Otomatik özellik, tasarruf edilebilmesine yardımcı olur. Analog ve dijital termostatlar bulunabilir. Her iki model de yaygındır; ancak dijital özellikli termostatlar, programlanabilir özellikleri sayesinde kazandıkları kullanım kolaylığı ile öne çıkar.  Günümüzde dijital termostatlar akıllı özelliğe de sahip olabilir. Evin kablosuz İnternet ağına bağlanan termostatlar; cep telefonu, tablet veya bilgisayar üzerinden kumanda edilerek ayar yapabilmenizi mümkün kılar. Akıllı termostatlar, kilometrelerce öteden bile evinizin ısısını ayarlamanıza yardımcı olur. GPS özelliği olan ürünler, eve yaklaştığınız zaman otomatik devreye girebilir. Kombinin çalışma süresi, ısısı, dış hava sıcaklığına göre otomatik ayarlanabilir.
Kriko Kriko, kaldırılması zor büyük eşyaları kolaylıkla yükseğe kaldırmayı sağlayan bir araçtır. Elle kaldırması imkânsız eşyalar bile kriko yardımıyla fazla güç sarfetmeden yükseltilebilir. Hidrolik kuvvet desteği ile çalışan krikolar, en yaygın kullanılanlardır. Hızla çalışır ve vakit kaybının önüne geçer. Günümüzde yavaş yavaş mekanik krikolar da yaygınlaşmaya başlamıştır. Özellikle lastik değiştirirken kullanıldığı için genellikle her aracın bagajında bir adet kriko bulunur.  Krikoların farklı çeşitleri vardır. Bunlar; vidalı, oto krikolar ve hidrolik krikolardır. Vidalı krikolar, bir tona yakın yükleri kaldırabilir. Emniyetli modeller, yükü istenen süre kadar havada tutabilir. Levye ve anahtar ile kontrol edilen krikolar, kullanışlılıkları ile öne çıkar. Oto krikolar, dişli çubuk hareketi ile araçları kaldırır. Kol serbest bırakıldığında dişliler kolu tutarak aracın düşmesini önler. Kullanıcılar, istedikleri an tırnakları açarak aracın inmesini sağlayabilir. Oto kriko, en fazla yirmi beş ton ağırlığı kaldırır. Hidrolik krikolar, iki silindir ile çalışır. Küçük çaplı olanlar az kuvvet ile hareket eder. Silindir içindeki sıvı basıncı, büyük silindir pistonuna ilerleyerek yükün kalkmasını sağlar. Araç indirilmek istenildiğinde de basınç çekilerek aynı hareket geri alınır.  Büyük makineli krikolar ise sanayi kullanımında tercih edilir. Daha ağır ve daha fazla yük kapasitesi kaldırma özelliğindedir. İş ekipmanı olan büyük krikoların yılda en az bir kez periyodik bakımının yapılması gerekir.  Kriko, küçük boyutlarda ve hafif bir araç olması ile dikkat çeker. Bagajda fazla yer kaplamaz. Her binek araçta, olası bir soruna karşı kriko, bijon anahtarı ve seyyar lamba bulundurulması tavsiye edilir. Lastiğin patlaması hâlinde bu ekipman, dakikalar içinde lastik değiştirebilmeyi mümkün kılar. Kriko yardımı ile kaldırılan aracın lastiği, bijon anahtarı ile sökülerek yenisi takılır.
DSACategoryId/60002705/2147483631
Başa dön