Akülü el aletlerinden biri olan akülü vidalama, şarj edilerek çalışan ürünlerdir. Kablo sıkıntısı olmadan her türlü tadilat işine kesintisiz devam etmenize imkân veren akülü vidalama aletleri, profesyonel ve amatör ürünler olarak değişir. Matkap ve vidalama aleti olarak iki farklı model eşliğinde temin edilen aletler, kullanım yerine ve amacına göre değişiklik gösterir.

Akülü Vidalama Çeşitleri

Kablosuz vidalama olarak bilinen akülü vidalama aletleri, profesyonel ve günlük kullanıma uygun ürünleri kapsar. Profesyonel ürünler kendi içinde parça sayısı, tork gücü, çalışma performansı, şarj süresi gibi teknik özellikleri ile değişir. Özellikle alanında uzmanlara hitap eden ürünler, darbeli ve darbesiz matkap olarak iki farklı model eşliğinde bulunabilir. Günlük akülü vidalama modelleri ise küçük ve pratik kullanıma sahip ürünleri kapsar. Genellikle çok parçalı vidalama seti ile satılan günlük ürünler evi içi tadilatlarında, mobilya birleştirme işlerinde ve küçük hobi atölyelerinde kullanılan ürünlerdir. Çalışma performansı açısından marka ve modele göre değişen ürünler, günlük kullanımda yeterli gücü sunarak işlerinizi kolaylaştırır. Tornavida seti olarak temin edebileceğiniz ürünler, montaj ve demontaj işlerini seri bir şekilde yapmanıza imkân verir. Günlük kullanıma hitap eden ürünler arasında uçları ayrı satılan darbeli matkaplar da yer alır.

Profesyonel Vidalama Aletleri

Profesyonel akülü vidalamalar, yüksek tork gücüne sahip olup sanayide ve inşaat sektöründe kullanılan ürünlerdir. Bosch, Catpower, Dewalt, AEG, Makika, Hikoti gibi markaların ürünleri arasında yer alan profesyonel makineler, çift akülü ürünler olarak karşınıza çıkar. Genellikle yüksek kapasiteli akülere sahip olan vidalama makineleri, ulaşılması zor alanlarda yorulmadan çalışmayı sağlar. Profesyonel vidalamalar kömürlü ve kömürsüz olarak değişir. Kömürsüz motorla çalışan makineler, uzun yıllar kullanım için idealdir. Profesyonel makine modellerinin genel özellikleri şöyledir:

  • Vidalama makineleri ürün türü açısından darbeli ve darbesiz olarak değişir.
  • Profesyonel ürünlerde motor gücü modeline göre 18-20 watt arasındadır.
  • Vidalama aletleri, çift akülü olup çanta ile birlikte satılır. Yedek akü, çanta içinde özel bölmesinde taşınır ve kesintisiz çalışma olanağı verir.
  • Set halinde satılan makineler çanta dışında model ve markasına göre bekletme standı, tutma kolu, vidalama başlıkları gibi aparatlardan oluşur.
  • Akü tipi açısından Ni-cd akü ile Li-Ion akü tipine sahip olan ürünler, iki farklı akü seçeneği ile alıcıya sunulur. Li-Ion akülü vidalamalar çevre dostu tasarımı ile dikkat çeker. Ni-cd akü modeline sahip ürünler ise uygun fiyatları ile geniş bir alıcı kesimine hitap eder.

Kullanışlı Akülü Vidalama Türleri

Ev tipi akülü vidalama makineleri basit kullanım sunan pratik el tipi ürünlerdir. Farklı uçlarla birlikte çanta içinde set olarak satılan ürünler, seti halinde temin edilebilir. Pratik ve kullanışlı tasarımları ile tek elle kolayca tutulan ve vida sökme veya takma işlerini pratik bir hâle getiren ürünler, entegre aküye sahiptir. Pratik vidalama makinelerinin genel özellikleri şöyle sıralanabilir:

  • Vidalama çeşitleri genellikle Li-Ion aküye sahiptir. Akü süreleri ise 3 ile 5 saat arasında değişir.
  • Farklı markalara sahip olan pratik vidalama aletlerinin neredeyse tümünde döner başlık ve yumuşak silikon tutma bölümü bulunur.
  • Genellikle iki çalışma kademesine sahip olan ürünler arasında üç çalışma seviyesi sunan ürünler de yer alır.
  • Vidalama makineleri modeline göre LED aydınlatmalı ve aydınlatması olmayan ürünler olarak değişir. Aydınlatmaya sahip ürünler az ışık alan yerlerde oldukça işlevsel bir kullanım sergiler.
  • Akülü vidalama setleri, içerdiği yedek başlık açısından değişiklik gösterir. 10 parça içeren pratik ürünlerin yanında 32 parçalı setlere de erişmek mümkündür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Akülü Vidalama Aletleri

Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Elektrikli El Aletleri
Elektrikli El Aletleri
Akülü Vidalama
Akülü Vidalama
Şarjlı Tornavida
Şarjlı Tornavida
Ni-Cd Akülü Vidalamalar
Ni-Cd Akülü Vidalamalar
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Marka
Toplam 24 / 2692 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003091