Şezlong

Şezlong

Yaz aylarında en çok kullanılan ürünlerden biri de şezlong çeşitleridir. Birbirinden farklı görünüm ve içeriğe sahip olan şezlong modelleri için kullanım alanı oldukça geniştir. Bu sebeple de birçok çeşidiyle sahillerin vazgeçilmez ürünlerinden biri olmaya devam eder. Yaz sezonu açılınca en çok tercih edilen farklı modeller, minderleri ile oldukça kullanışlı bir üründür. Plajların en önemli ürünlerinden biri olan şezlong minderi rahat bir oturma imanı yaratır. Birçok modelin kullanımı ile her zaman farklı çeşitlerde üretilir. Sahillerde güneşlenmek için önemli bir materyal olan şezlong yatakları kolaylık sağlayan bir üründür. Her sahilde bulunan çeşidi ile otellerin havuz kenarında da eşsiz bir kullanım alanına sahiptir. Bu sebeple de birçok otel için tercih edilen materyaller arasındadır. Görünümü ile fark yaratan modeller aynı zamanda birbirinden farklı çeşitler de sunuyor. Her ürünün dekoratif duruşu da tercih edilme sebeplerinden biridir.

Şezlong Modelleri Nelerdir?

Kullanımı ile fark yaratan şezlong modelleri birbirinden şık görünümleri ile dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Her otelde havuz kenarlarında olan ve sahilleri süsleyen modeller aynı zamanda balkon, teras ve kış bahçelerinin de süslenmesini sağlar. Bu şekilde estetik bir görünüm ile bulunduğu ortamı dekoratif forma sokan özel ürünlerdir. Portatif şezlong tercihi her zaman kolay taşınma imkanına sahiptir. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan modeller aynı zamanda fiyat açısından da maliyeti düşüktür. Ahşap modellerinden plastik modellere kadar üretimi gerçekleşir. Bu durum sebebi ile de kullanışlı bir üründür. Her zaman minder çeşitlerinde farklı kumaş türü kullanılır. Renkli ve desenli minderler ile ortama hoş bir görünüm katar. Şezlong modelleri ise; katlanır şezlong, kamp yatağı şezlong, alüminyum şezlong ve daha pek çok modelleri üretilmeye devam etmektedir. Kolaylıkla katlanabilir olması da ürünün portatif özelliğini yansıtır. Şezlong koltuk çeşidi ile kolay bir kullanım alanına sahiptir. Bu sebeple en fazla tercih edilen plaj ve havuz ürünleri arasındadır. 

Şezlong Minderi Nasıl Olmalı?

Şezlong modelleri içerisinde en önemli ayrıntı ise minder seçeneğidir. Bu sebeple minder üretilirken kullanılan kumaş çeşidi kalitesini yansıtır. Şezlong minderlerinde yer alan kalitesi ve içeriği oldukça önemlidir. Kullanılan kumaş türüne mesh adı verilir. Üretiminde kullanılan mesh, yüksek yoğunluklu polyester içeren bir kumaştır. Birçok materyal içeriğinde kullanılan polyester, PVC tekniği ile kaplanan kumaş çeşitlerinde kullanılır. Kumaşlar birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. Sentetik kumaş türleri oldukça önemlidir. Petrol bazlı olması sebebi ile de elyaf ürünlere göre daha hızlı bir kuruma potansiyeli mevcuttur. Şezlong örtüsü olarak da kullanımı oldukça fazladır. Temizleme işleminde ise kolaylık sağlayarak kir ve leke tutmamasından ötürü tercih edilir. Özellikle de teflon kaplanmış polyester kumaşlar en kullanışlı türleridir. 

Kamp Alanları İçin Kullanışlı Şezlong Modelleri

Kamp alanları için üretilen modeller her zaman şık tasarımlara sahiptir. Kolay kullanımı ile tercih edilen şezlong kumaşı kaliteli materyalden üretilmesi gerekiyor. Bu şekilde her şezlong modeli için tercih edilen kumaş çeşidi nem ve su geçirgenliğini önleyen modellerden oluşur. Birçok model seçeneği ile birlikte farklı tercih edilebilir ürünlerde mevcuttur. Şezlong kumaşı esnek bir yapıya sahip olmakla beraber dayanıklı ürünlerdir. Keten kumaş özelliğine sahip olması ile dekorasyon amaçlı da kullanılabilir. Her modelinde farklı desenler hakimdir. Birbirinden farklı ürün tercihleri ile birlikte her seçenek için ayrı bir kalite tercih edilir. Üretiminde en fazla önemsenen nokta ise materyal kalitesi ve kumaş çeşididir. Bu şekilde üretilen şezlong çeşitleri birbirinden farklı modeldir. Kamp alanları için de eşsiz bir görünüm arz eder. Bu sebeple de her kullanım içerisinde kamp yerleri için de tercih sağlanır. Böylelikle taşınabilir yapısı ile kolay kuruluma sahiptir. Portatif ürün özelliğinde olması ile de birçok alanda tercih edilir.

Şezlong Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Her zaman plaj ve havuz kenarlarında tercih edilen şezlong çeşitleri için materyal incelemesi önemlidir. Kullanılacak alan içerisinde şezlong ölçüleri dikkat edilmesi gereken bir konudur. Üretimde şezlongların ebatları dikkate alınmalıdır. Bu sebeple de her zaman dikkat edilmesi gereken detaylardan biridir. Her şezlongun ölçüsü aynı olmalıdır. Standart yapıda olan şezlong ölçüsü her zaman kolay bir kullanım alanı yaratır. Portatif bir seçenek olması ile de en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Şezlongların toplam uzunluğu 185 cm ile 205 cm arasında olmalıdır. Şezlong genişliği ise 60 cm ile 76 cm olmalıdır. Oturma alanı uzunluğu da 106 cm ile 12 cm olarak belirlenir. Şezlong alırken dikkat edilmesi gereken detaylardan biri de kumaşları ve minderleridir. Minder kalitesi de aynı şekilde polyester içeriğe sahip olmalıdır. Bu şekilde gerçekleşen üretim aşamasında kalitesi ve üretim ölçüleri dikkate alınan özelliktedir. Bu sebeple de en fazla dikkat edilen detaylar arasında gelir. 

Kaliteli Şezlong Nasıl Anlaşılır?

Kaliteli şezlong üretimi alıcılar için oldukça önemlidir. İçeriğinde yer alan polyester madde ve şezlong için kullanılan materyal çeşitliliği dikkate alınmalıdır. Plastik ürünlerden alüminyum ürünlere kadar üretim çeşitliliği bulunur. Her zaman yatak olabilme özelliği ile birlikte koltuk şeklinde de kullanılır. Taşınma konusunda kolaylık tanıyan ürün aynı zamanda ergonomik tasarım özelliğindedir. Şezlong şemsiyesi ile birlikte kolay kurulum özelliği mevcuttur. Bu sebeple de istenilen alanda rahatça açılabilir özelliği ile kurulabilir. Fark yaratan tasarımları ile de minderli ve mindersiz olarak kullanılabilir. Birçok ürün çeşidi olmakla beraber, plastik, ahşap ve alüminyum çeşitleri oldukça önemlidir. İçeriği itibari ile en çok tercih edilen şezlong modelleridir. Şezlong alırken kalitesi her zaman materyalinde kullanılan ürünler ve kumaş çeşidi ile anlaşılır. Aynı zamanda ebat seçeneklerine 

Alüminyum Şezlong Çeşitleri 

Kurulumu ile her zaman tercih edilen ürünlerden biri de alüminyum şezlong çeşitleridir. İstenilen şezlong pozisyonu ayarlanarak kullanımı sağlanır. Hafif bir ürün olmasından dolayı da taşıma esnasında sorun yaratmaz. Alıcıların beklentisini karşılayan bir kalitededir. Birçok pozisyonda kullanım imkanı tanır. Yatar pozisyondan dik olarak da kullanım olanağı mevcuttur. Bu sayede sandalye olarak dik açıda da kullanılır. Her pozisyona getirilen şezlong çeşitleri, plaj ve havuz kenarlarının vazgeçilmezidir. Alüminyum olması ile hafif bir üründür. Kolaylıkla yer değiştirilebilir. File kumaş ile de kullanıma uygundur. 

Şezlong kaç Çeşitten Oluşur?

Öncelik tercih edilen ürünler arasında alüminyum, plastik ve ahşap çeşitleri mevcuttur. Bu sebeple de en kullanışlı modeller olmakla beraber aynı zamanda maliyeti düşük çeşitlerdir. Her zaman sezon açılışlarında ilk sırada yerini alan şezlong modelleri içerisinde şişme yatak olarak da kullanım oldukça fazladır. 

Plastik Şezlong Modelleri Kullanışlı Mı?

Plastik şezlong modelleri her zaman kullanışlı modeller olmakla beraber, rahatça taşınabilme imkanına sahiptir. Temizliği kolay bir şekilde yapılan şezlong modelleri tekerlekli olması sebebi ile sürülerek kısa sürede kurulumu gerçekleşir. Plastik içeriğe sahip olmasından dolayı avantajları daha fazladır.

Şezlong Mandalı Nedir?

Kullanımıyla kolaylık yaratan şezlong mandalı havlu sabitlemeye yarayan bir üründür. Bu sebeple de en kullanışlı plaj ürünlerinden biridir. 

Şezlong Fiyatları Nedir?

Şezlong çeşitleri içeriğinde kullanılan her materyale göre ayrı fiyatlandırmaya sahiptir. Bu sebeple de maliyetleri değişim gösterir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şezlong Fiyatları

939 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 42 / 939 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?