Takım Çantaları

Evinde, ofisinde işi gereği tamir araç gereçleri ile haşır neşir olan insanların en büyük yardımcısı takım çantası modelleridir. Buna ek olarak pek çok aletin düzenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Ayrıca araç gereçlerin karışık olması istediğiniz bir eşyayı bulmak da zorluk çekmenize sebep olabilir. Dolayısıyla alet çantası kullanımı sayesinde aradığınız araç gereçlere çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu çanta modelleri tamir ve onarım işlerini daha rahat ve pratik bir şekilde yapabilmek için size yardımcı olur. Genellikle dikdörtgen şeklinde bulunan bu ürünlerin arasında bezden üretilme sırt ve el çantası çeşitleri de bulunur. Farklı ebatlarda karşınıza çıkan bu ürünler bütün ihtiyaçlara hitap eder düzeyde tasarlanır. Bu sayede her meslekten pek çok kişinin ihtiyacını karşılayabilecek iç bölmelere sahiptir. Uzun süreli kullanım için oldukça uygun olan bu takım çanta modelleri kaliteli sert plastik, metal, alüminyum, dayanıklı ve su geçirmez bir kumaşla üretilir. Evinizde kullanmak için özel olarak geliştirilen takım çantası küçük boyuttaki modelleri ile genel onarım için tercih edilen bir çeşittir. Bunun yanı sıra tadilat ve onarım konusunda profesyoneller için de mesleğe hitap eden pek çok ürün seçeneği vardır. Kullanacağınız aletlerin boyutuna ve sıklığına bağlı olarak takım çantası seti modellerinden isteğinizi tercih edebilirsiniz. Dolu takım çantası çeşitleri arasından da bir tercih edebilir ve aletleri tek tek almak zorunda kalmazsınız. Buna ek olarak boş takım çantası çeşitleri içerisinden de seçim yapabilir ve içine koyacağınız aletleri kendi ihtiyacınıza göre temin edebilirsiniz. Ayrıca var olan aletleriniz için bir takım çantası da arıyorsanız bu içi boş olan ürünler sizin için ideal olabilir. Kendi ihtiyacınıza bağlı olarak takım çantaları dolu ya da boş olan ürünler arasından istediğinizi bulabilirsiniz. Tamir ve onarım işlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

El ve Sırt Takım Çantası Çeşitleri

Tadilat, tamirat işleri için gerekli takım taklavata sahip değilseniz takım çantası çeşitleri arasında yer alan ve set halinde bulunan ürünlerden faydalanabilirsiniz. Böylelikle onarım için gerek duyduğunuz bütün araç gereçlere kolaylıkla erişebilirsiniz. Küçük takım çantası modelleri ev ve iş yerlerinde teknik yapı için sıklıkla kullanılan en iyi yardımcı eşyalar arasında yer alır. Bütün inşaat ve tamir gereksinimlerinizi, karşınıza çıkan bu takım çantalarından kendiniz için uygun olduğunu düşündüğünüz modelin içinde toplayabilirsiniz. Ayrıca profesyonel ya da amatör fark etmeksizin işini kolaylaştırıp hızlandıran bu çeşitler kalfa görevi gören çeşitlerdir. Takım çantası modelleri bez, tekerlekli, elektrikçi, bel, metal, alüminyum, anahtar, raflı, el ve sırt çantası gibi pek çok çeşit ile karşınıza çıkar. Bu ürünler içerisinde yer alan bez takım çantası modelleri farklı ebat ve alet bölmelerinde bulunarak ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak sizin beğeninize sunulur. Buna ek olarak ağır hizmet tipi sırt çantası olarak geçen bu ürünlerden, 39x17x49 cm boyutunda olan çanta modeli kuvvetli taban yapısına ve özel metal fermuarlı başlıklara sahiptir. Laptop ve tablet gibi elektronik eşyalar için ped destekli bölmesi olan bu ürünün geniş depolama alanı bulunur. Yeşil ve siyah renk tonlarının kullanıldığı bu ürün oldukça şık bir tasarıma da sahiptir. Bu çanta modellerinden hazır takım çantaları çeşidi içerisinde bu bez yapılı ürünler de bulunur. Takım sırt çantaları arasından bulunan başka bir model ise 37x16x47 cm boyutundadır. Sağlam dokuma yapısı ve tutma sapları olan bu çeşidin 11 tane alet bölümü bulunur. Buna ek olarak geniş iç hacmi olan ürünün sahip olduğu sırt desteği sayesinde ağır bir yükü zorlanmadan taşıyabilirsiniz. Modeller arasından yer alan el takım çantası çeşitleri de farklı boyut, tasarım ve renk tonlarında karşınıza çıkar. Siyah, sarı ve gri tonları ile yazı detaylı olan el çantası çeşitlerinden biri 14 ve Quot ölçüsüne sahiptir. Başka bir model ise lacivert ve siyah renk tonları ile geliştirilen ve rahat tutma sapı olan bir üründür. Ayrıca boyutu da 100x100x100 cm ve ağırlığı ise 2 kg olarak karşınıza çıkar. El ya da sırt takım çantası çeşitliliği arasından da kendiniz için doğru bir seçim yapabilirsiniz.

Tekerlekli ve Elektrikçi Takım Çantası Modelleri

Tekerlekli takım çantası modelleri genellikle 2 tekerlekli bir sisteme sahiptir. Farklı boyutlarda olan bu çeşitlerin üst ve yan tarafında sap bölümleri bulunur. Bazı ürünlerinde sadece üst bazılarında da yalnız da yan taraflarında bulunan bu ürünler tek katlı olabildiği gibi iki katlı da pek çok çeşidi vardır. Kasa tipine ek olarak takım çantası tekerlekli çanta tipli ürünler de mevcuttur. Çeşitler arasında yer alan sarı ve gri renk tonlarına sahip olan ürün birinci kalite malzeme kullanılarak üretilir. Tekerlekli olmasının yanında kilit sistemi de olan bu çeşidi uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kırılmara ve çarpmalara karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca bu ürün raflı takım çantası olarak da bilinir. Raflı yapısı sayesinde küçük aletleri de rahatlıkla bulabilme imkanı sunar. Böylelikle vida gibi minik aletleri gönül rahatlığıyla bu ürünün içinde saklayabilirsiniz. Uzun süre dayanıklı bir şekilde kullanım olanağı sunan çeşit balık ve av, tamir, mekanik ya da elektrikçi takım çantası gibi pek çok işlerde sizin yardımcınız olabilir. Özel uzayıp kısalabilen sap kısmı sayesinde ve tekerlekli yapısı ile kolay taşınabilir bir takım çantasıdır. 40x63x42 cm boyutunda olan ürünün farklı ebatta modelleri de bulunur. İhtiyacınıza yönelik olduğunu düşündüğünüz ürünlerden dilediğinize sahip olabilirsiniz. Bu tekerlekli modeller arasından isterseniz büyük takım çantası çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Kullanım alanları göz önünde bulundurularak tercih yapılabilir. Tekerlekli modellerin arasından çoklu takım çantası çeşitleri mevcuttur. Bu ürünler de kasa şeklinde üst üste iki tane bulunur. Ayrıca bez tasarımlı modeller içerisinde de set halinde çoklu olarak da görebilirsiniz. Pek çok yönden işinizi kolaylaştıran ufak takım çantası modellerinden de istediğiniz çeşidi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Farklı Tasarımları ile Takım Çantası Çeşitleri

Takım çantaları kullanım alanına ve tercihlere göre farklı şekillerde karşınıza çıkabilir. Bu çeşitlerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Bel takım çantası modelleri genellikte yüksek yerlerde çalışan kişilerin tercih ettiği ve kullanışlı yapısı ile uygulamalarda yanında bulundurduğu bir üründür. Bu çeşidin içerisinde gerek duyulan tüm aletleri koymak için bir adet kılıf bulunur.
 • Aynı zamanda güçlü dikişlere sahip olan ürün kolay yırtılmayan ve sökülmeyen yapısı ile ön plana çıkar. Ayrıca farklı model ve renk çeşitliliği sunan bu ürünler arasında 4 adet telefon bölmesi bulunan alternatifler de vardır.
 • Su geçirmez yapısı ile pek çok kullanıcının gönlüne taht kuran bu ürünlerden sadece cırt cırtlı tek bir bölmesi olan ve kenar kısımlarında aletleri asma yeri olan çanta tipiyle de işini hızlıca görebilirsiniz.
 • Farklı boyutlarda karşınıza çıkan bel takım çantası modellerinden genişletilebilen ya da kısaltılabilen ürünler de bulunur. Bu sayede çantanın belinizi saran kısmını kendi vücut yapınıza göre ayarlayabilirsiniz.
 • Elektrikçi çantası açılıp kapanabilen kutu ve bez çanta şeklinde farklı modellere sahip ürün çeşitliliği sunar. Elektrikçi çantalarının arasında da belde kullanılabilen ya da el de taşınabilen birçok alternatif seçeneği mevcuttur.
 • Metal takım çantaları el aletlerini taşıma işlevi gören ve tüm aletleri düzenli olarak bir arada tutan, tamircilerin vazgeçilmezi olan bir çanta modelidir. Ayrıca katlanabilir tasarıma sahip yapısı sayesinde aletleri dilediğiniz gibi gruplandırabilirsiniz. Böylelikle araç gereçleri birbirinden ayırabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Ürün kaliteli metal sac materyalleri kullanılarak geliştirlir. Bu sebeple oldukça dayanıklı bir şekilde karşınıza çıkar.
  • Alüminyum takım çantası modelleri işiniz için önem arz eden cihazların ya da kişisel değerli eşyalarınızın konulabileceği bir modeldir. Bu tarz çantaların genelinin iç kısmı sünger kullanılarak üretilir. Bu sayede çantanın içine koyduğunuz bütün eşyaları dış darbelere karşı koruyabilirsiniz.
  • Zevkinize ve tercihinize bağlı olarak çeşitler arasından şifreli ya da normal kilitli bir model de seçilebilir. Bu çantaların dış kısmının üretiminde de alüminyum materyalli kullanılır. Kaliteli yapısı ile karşınıza çıkan bu çanta modelleri ile önemli araç gereçlerinizi güvenle koruyabilirsiniz.
   • Profesyonel takım çantaları büyük ya da küçük birçok takım aksesuarlarını içerisinde barındıran bir üründür. Düzeni ve güvenilirliği ön plana çıkaran ürünün tekerlekli modelleri de mevcuttur. Bu çeşitlerden sırt çantası tarzına sahip olanlar omuz askıları sayesinde rahat taşınabilir. Ayrıca isteğe bağlı olarak tutma kulpları ile de taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
    • Takım çantası plastik olan ürünler de her evde ve tamircide yaygın bir şekilde bulunur. Hafif yapıya sahip olması sayesinde kolay taşınabilir özelliği ile öne çıkar. Hammaddesi kaliteli sert plastik olan bu çanta modeli dayanıklı yapısı ile uzun vade de kullanım imkanı sunar. Ürünün bazı modellerinde ek bir göz bölümü vardır. Böylelikle ufak vida ve dübel gibi araç gereçlerin saklamansını da sağlayabilir.
     • Ev için takım çantası çeşitleri büyük ve küçük pek çok model ile karşınıza çıkar. Bu ürünler içerisinden size ve kullanım alanlarına hitap ettiğini düşündüğünüz çantalardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
     Çok Amaçlı Kullanılan Takım Çantaları

     Çekmeceli takım çantası modelleri bütün araç gereçlerin sınıflandırılmasına imkan tanır. Ayrıca aradığınız aleti kolay bulma olanağı da tanıyan bu çeşit siz zamandan tasarruf yaptırır. Bu sayede dakikalarca alat aramak zorunda kalmazsınız. Çekmeceli bir yapıya sahip olması işinizi kolay ve çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Büyük ve küçük farklı sayıda bölmeler ile karşınıza çıkan bu modelleri siz de deneyebilirsiniz. Anahtar takım çantası modelleri kapalı açılıp kapanabilen çeşitlerinin yanında aynı tür anahtarları bir ara toplayan bir klips görevi gören ürünler de mevcuttur. Ayrıca set halinde de bulunabilen bu ürünlerin içerisinde metre, maket bıçağı, pense ve ford pense gibi bazı takım talavat bulunur. Aynı zamanda düz ya da yıldız gibi tornavida çeşitlerini de içerisinde barındıran bu ürün ufak tefek işlerde işinizi rahatlıkla görebilir. Çok amaçlı takım çantası çeşitleri farklı materyaller kullanılarak üretilir. Modeller arasında fermuarlı tablet kılıfı tarzını andıran bez ile geliştirilerek sizin beğeninize sunan bir çeşit de bulunur. Bu modelin bölme sayısı çeşitler arasında 3 ile 5 arasında değişiklik gösterir. Takım çantası 13 İnç, 14 İnç, 16 İnç, 20 İnç, 24 İnç olarak karşınıza çıkan modellerden kendiniz için uygun olanı siz de tercih edebilirsiniz. Ayrıca takım çantası 30 İnç yapıya sahip olan çeşitler de bütün bu modeller arasında yer alır. Ne amaçla kullanacağınızı göz önünde bulundurarak ürünlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Takım çantası çekçekli olan çeşitler tekerlekli olarak karşınıza çıkan modellerin bir diğer adıdır.

     Boyutlarına Göre Takım Çantası Modelleri

     Takım çantası 15 inç, 17 inç, 18 inç, 21 inç, 26 inç olan ürünler genellikle profesyoneller ve tamirciler tarafından kullanılan ve tamir yapılacak alana bağlı olarak tercih edilen ürünlerdir. Takım çantası 22 inç modelleri sap kısmı sayesinde kolay taşınabilir. Böylelikle dilediğiniz yere rahat bir şekilde götürebilirsiniz. Eviniz, iş yeriniz ya da ofisiniz için takım çantası tavsiyeleri arasında yer alan bütün bu modellerden ortama uygun bir semiz yapılabilir. Takım çantası alüminyum bileşeni ile üretilen modeller herkesin ihtiyacına hitap eden ve uygun boyutlarda karşınıza çıkan çeşitlerdir. Bu ürünler dikdörtgen şeklinde köşeli tasarıma sahip modelleri de bünyesinde barındırır. Takım çantası 5 gözlü olan ürün kullanım esnasında birçok alete kolay bir şekilde erişebilme imkanı sunar. Katlanabilir tasarıma sahip olan bu çeşidi oldukça büyük bir depolama kapasitesi vardır. Ayrıca ürün testere kolu ya da 50 cm civarında su terazisini çok rahat bir şekilde alabilir. Şık ve dayanıklı yapısı ile karşınıza çıkan bu çanta çeşidi elektrostatik çizilmez boya ile kaplıdır. Çok fonksiyonlu takım çantası modelleri arasında bez ile üretilen çeşitler olduğu gibi kaliteli sert plastik kullanılarak geliştirilen ürünler de mevcuttur. Bez ile üretilen modelleri arasından aynı olan tarzlardan birinin küçük bedeni 595x110x145 ve büyük bedeni de 353x105x285 boyutundadır. Oxford kumaş ile üretilen bu çeşit su geçirmez yapısının yanında bir de delinmeye karşı oldukça dayanıklı bir özelliğe de sahiptir.

     Avantajlı Fiyatları ile Takım Çantaları

     Takım çantaları fiyatları çeşitliliğine, kullanışlı yapısına, kalitesi ve kullanım alanlarına bağlı olarak her bütçeye hitap eder şekilde oluşturulur. Dilerseniz avantajlı fiyatları ile karşınıza çıkan ucuz takım çantası modellerini de deneyebilirsiniz. Bütün malzemeleri içinde bulundurmanın yanı sıra alacağınız ürünün boyutu da oldukça önemlidir. Alet çantalarının gövde yapısı ve sakip olduğu kilit sistemi dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Bu sayede uzun vade de keyifle kullanılabilir. Kendiniz için en uygun takım çantası modelini seçerek siz de işlerinizi hızlandırabilir ya da pratik bir hale getirebilirsiniz. Farklı markaların sunduğu ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olan takım çantaları arasından tercih yaparak siz de araç gereçlerinizi derli toplu bir hale getirebilirsiniz. Takım çantası 16 lık bölmeye sahip olan çeşitler küçük aletlerin aksine büyükleri de rahatlıkla alabilen boyutları ile karşınıza çıkar. Kullanışlı yapıya sahip olan bu çeşitlilikten takım çantası en ucuz olan ürünü de tercih ederek bütün işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Siz de kendiniz için uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri Hepsiburada üzerinden inceleyebilir ve hızlıca sahip olabilirsiniz.

     Takım Çantası Modelleri Nelerdir?

     Farklı markaların sunduğu takım çantası modelleri değişik tasarımlarda karşınıza çıkar. Dikdörtgen ya da kare olarak bulunabilen bu ürünlerin ek olarak çanta şeklindeki tasarımları da mevcuttur. Profesyonellere yönelik, ev tipi, iş ve ofis ortamında kullanılan pek çok ürün vardır. Alüminyum takım çantası, bel tipi, sırt ve metal takım çantası gibi farklı modeller de karşınıza çıkan bu ürünleri siz de kullanabilirsiniz.

     Takım Çantasının İçinde Hangi Aletler Bulunur?

     Tadilat ve onarım için kullanılan takım çantaları gönye, pense, tornavida aksesuarları, çekiç, vida, dübel, ingiliz anahtarı ve maket bıçağı gibi birçok aleti bir arada bulundurur. Böylelikle tadilat için gerek duyulan bütün araç gereçlere anında ulaşabilirsiniz.

     Hangi Alet Çantası Nerede Kullanılır?

     Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren takım çantaları, evlerde genellikle daha küçük boyutlarda ufak tefek arızalar için tercih edilir. İş yeri ve ofis gibi ortamlar da bu ürünlerin çok daha kapsamlı olanları kullanılarak gerçekleşebilecek kazalara karşı olası önlem alınır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Takım Çantaları

3455 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 47 / 3455 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?