ATV

ATV motorları, arazide ve otobanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şehir içi gezmelerde büyük kolaylık sağlayan ATV motorlar, rahat sürüş konforu, güçlü motoru ve eşya taşıma özellikleriyle araç ihtiyacınızı rahatlıkla karşılar. Çeşitli fonksiyonlarla donatılan ergonomik dizaynlı ATV motorlar, oldukça da göz alıcı ve şık bir tasarıma sahiptir. Yüksek performanslı sürüş deneyimi sunan motorların manevra kabiliyeti yüksektir. Direksiyon hakimiyeti ve mükemmel yol tutuşunun yanı sıra dengeli sürüş mekanizmasıyla herhangi bir zorlukta aracı ve sürücüyü koruyan teknik donanıma sahiptir. Hem günlük gezintilerinizde hem de ticari işlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ATV motorların performansı ve gücü, boyutlarının çok üzerindedir ve oldukça da ekonomiktir. 

ATV Motor Modelleri ve Özellikleri 

ATV motorlar, 95 ve 387 kg arasında değişen ağırlıklara sahiptir. İki kişilik veya tek kişilik ATV motor modelleri, sağlam ve kıvrak tasarımlarıyla yüksek hızda bile mükemmel sürüş konforu sunar. Güçlü torku ve yüksek performanslı alt motor özellikleriyle aşamayacağı yol yoktur. B sınıfı ehliyet ile kullanabileceğiniz motorlarla trafiğe çıkabilirsiniz. Modeline göre değişen teknik özelliklere sahip olan ATV motorlarda, 4 zamanlı, tek silindirli motor, 107 cc, 147.5 cc, 180 cc, 493 cc arasında değişen alt motor, su soğutma özelliği, aks dengeleyici, kompakt tasarım, ayarlanabilir süspansiyon, hassas hidrolik disk frenler gibi zengin fonksiyonlar bulunur. LCD göstergeye sahip olan modellerde süre, toplam kilometre, yakıt durumu, şanzıman, kilometre sayacı gibi modlar bulunur. Bu modlardan motordaki genel durumu takip edebilirsiniz.

Karanlık Yolları Aydınlatan LED Aydınlatma Teknolojisi

Güçlü LED aydınlatma teknolojisine sahip olan motor modelleri ile en karanlık yollarda gündüz aydınlığı sunan aydınlatma konforuyla yolculuklarınızı güvenle yapabilirsiniz. Titreşimi azaltan aks dengeleyiciler, yumuşak bir sürüş keyfi yaşatır. Geniş şasiye sahip ATV modelleri, mükemmel denge ve kullanım konforu sunar. Zeminden yüksekte kullanım imkânı sunan ayarlanabilir süspansiyonlar sayesinde motorunuzu özelleştirebilirsiniz. Çekiş sistemi ve şaft çekiş sistemiyle direksiyon hakimiyeti artırılan modellerde bütün güç, tüm tekerleklere eşit oranda paylaştırılır ve böylelikle güçlü ve sorunsuz bir yol tutuşu sağlanmış olur. Tüm ATV modelleri, sürücünün can güvenliğinin zarar görmesini engelleyecek biçimde tasarlanmıştır. Herhangi bir engelle karşılaşma anında güçlü korumalar, aracın ve dolayısıyla sürücünün zarar görmesini engelleyecek dizayna sahiptir.

Eşya ve Ekipmanlarınızı Taşımada Güçlü Yardımcı 

ATV motorlarınızın gövdesine takacağınız çelik taşıyıcı aparatlar ile ön ve arka tarafta tüm ekipmanlarınızı kolaylıkla bir yerden başka bir yere taşıyabilirsiniz. Sanayi, yük taşıma veya çiftçilik gibi işlerinizde büyük kolaylık sağlayan ATV motorlar ile tüm ticari ve özel işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Bu taşıyıcılar sayesinde römorka ihtiyacınız kalmaz. Son derece kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen taşıma rafları, ciddi yük taşıma kapasitesine sahiptir. Düşük devirlerde yüksek tork almanızı sağlayan güçlü alt motorlar ile her türlü yükü düz yoldaymış gibi rahatça bir yerden başka bir yere götürebilirsiniz.

Modern Görünüm ve Şık Tasarım

Yüksek kaliteli üstün performanslı ATV motor modelleri, göz alıcı ve şık tasarımlarıyla gittiğiniz her yerde ilgi odağı olur. En zorlu yolların üstesinden gelebilen, gücü, boyutlarının çok daha ötesinde olan ATV motorlar, hem etkileyici bir görünüme hem de yüksek yol performansına sahiptir. Mükemmel ve dengeli sürüş konforu, sağlam ve çevik yol tutuşu, güçlü alt motoru, LED aydınlatma teknolojisi ile her daim gündüz yolculuğunu andıran seyir konforu sunar. Geniş şase, güçlü çekiş ve dengeli güç dağılımı ile bir otomobil konforunu aratmayan ATV motor modelleri ile her türlü seyahat ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. LCD panellerinden aracınızın yakıt, kilometre, süre gibi verilerini her an takip edebilirsiniz. Yüklerinizi kolayca ve güvenle taşıyabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an yardımınıza koşan ATV motorlar, fazla yer kaplamaz. Küçük boyutlarıyla büyük iş çıkarır. Her ayrıntısı incelikle düşünülen kullanıcı dostu ATV motorlar, herkesin kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanmış olup, herhangi bir sürüş zorluğu taşımaz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

ATV Motor Fiyatları

1 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?