Benzersiz bir tutku: Drone!

Drone, AR drone, Air drone, multikopter fiyatları ve özellikleri…

İlk olarak askeri alanda İnsansız Hava Uçakları (İHA) adıyla bilinen ve kullanılan drone’lar bir savunma aracından çıkıp bireysel kullanımlar için de tercih edilebilir konuma ulaştı. Multikopter, AR drone, Air drone gibi çeşitler, teknoloji tutkunlarının gözdesi olmuş durumda.

Cep telefonları, tabletler ya da diğer mobil cihazlarla birlikte kontrol edilebilen drone’lar özellikle fotoğraf ve video çekimleri için benzersiz bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Multikopterlerin kullanımıyla birlikte daha kaliteli ve canlı fotoğraflar, videolar çekmek mümkün. Günümüzde futbol maçlarında, düğünlerde, macera severlerin ve gezi tutkunlarının seyahatlerinde kullandığı drone’lar birçok farklı çeşide ve özelliğe sahip.

Sadece kişisel eğlence ve hobi aracı olarak değil, birçok sektörün iş kolunda, iş geliştirmeyi sağlamak ve daha özgün fikirlerle daha güçlü projeler meydana çıkarabilmek için de drone’lardan faydalanılmaktadır. Bilhassa profesyonel fotoğrafçılar drone’larla çektikleri fotoğraflarla diğer fotoğrafçılardan daha farklı bir konuma sahip olmaktadır. Dünyanın bazı ünlü internet şirketleri de yine müşterileriyle drone’lar vasıtasıyla iletişim kurmakta, hem hız hem de farkındalık güçlerini artırmaktadır.

Drone’ların dayanıklı ve dengeli olması, dahili kameralarının özellikleri ve megapiksel değerleri, suya, toza ve çarpışmalara karşı güçlü bir donanım sahip olması oldukça önemli. Tüm bunların yanında GPS fonksiyonları, Wi-Fi bağlantı özellikleri, kullanıcı tarafından kontrol edilebilen görüntü açıları, otomatik “eve dön” komutu, çeşitli yazılım programları yoluyla kişiselleştirilebilme nitelikleri, menzil genişlikleri yine drone tutkunları tarafından üzerinde önemle durulması ve araştırılması gereken konulardır. Drone, multikopter, AR drone ya da Air drone sahibi olmak isteyen teknoloji meraklıları; kesinlikle alacakları cihazın bu özelliklerini öğrenmeli ve diğerleriyle karşılaştırmalılar. 

Artık drone kullanımı konusunda sosyal medyada açılan sayfalar, paylaşılan videolar ve makaleler; bu cihazların kullanımını kolaylaştırmakta ve sektörün gelişimine de hız kazandırmaktadır. Bazı devletlerin ve hükumetlerin drone’lar konusunda yasalara çeşitli düzenlemeler getirmesiyle birlikte drone satışları iyice artmakta ve kullanım alanları fazlalaşmaktadır.Maliyetlerinin düşmesiyle birlikte drone fiyatları gittikçe düşmekte. Türkiye’nin en güvenilir ve en hızlı internet alışverişini sunan Hepsiburada.com drone ve multikopter fiyatları konusunda da müşterilerine en uygun imkânları sunuyor. Hepsiburada.com’un cazip fiyat avantajlarıyla, taksit seçenekleriyle, hızlı kargo imkanıyla, ürün çeşidi zenginliğiyle tüm teknoloji tutkunları diledikleri drone, air drona, AR drone ve multikopter cihazlarını kapılarına getirebiliyorlar.

Siz de içinizde sakladığınız maceraperest ruhu harekete geçirmek istiyorsanız drone fiyatlarını sık sık takip edebilir, cihazların özelliklerini araştırıp birbiriyle kıyaslayabilir, uygun ödeme seçenekleriyle hayalinizdeki drone’a en kısa sürede kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Hepsiburada.com’a tıklamak ve karşınıza çıkan multikopterleri incelemek. Unutmadan, cihazların kullanıcı yorumlarına göz atarak tam isabet alışveriş yapabilir, dilerseniz de kendi kullanıcı deneyiminizi diğer drone tutkunlarıyla yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Dronelar ve Multikopterler

117 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Parrot
  2. Robotzade
  3. DJI
  4. Neco
  5. Syma
  6. Cheerson
  7. GoPro
  8. Hedef
  9. Rcx
  10. Sphero
  11. Zerotech
  12. Hubsan
  13. Silverlit
  14. Universal
  15. WLtoys
  16. Cx Hobby
  17. Cyclone
  18. FQ01
  19. FQ777
  20. JJRC
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60003054/2147483605/14001244/60006033
BAŞA DÖN