Corby Drone'lar ve Multikopterler

Günümüzde teknolojinin geldiği noktayı en iyi şekilde yansıtan ürünlerden biri olan drone'lar, farklı ihtiyaçlara yönelik yenilikçi çözümler sunmayı başarıyor. Birçok farklı kullanım alanıyla son derece işlevsel bir kullanıcı deneyimi ortaya koyan Corby Drone'lar ve Multikopterler, inovasyonu temel alan Ar-Ge çalışmalarının en iyi sonuçlarından biri olarak dikkat çekiyor. Corby tarafından üretilen drone ve multikopter modellerini detaylı şekilde incelemeden önce ürün grubunun genel anlamdaki özelliklerini irdelemek faydalı olabilir. 

İngilizcedeki anlamı erkek arı olan drone, insansız hava aracı olarak tanımlanıyor. İletişim ve haberleşme çağında farklılaşmak ve bir adım öne geçmek isteyenlerin profesonyel görsel çalışmalarında sıkça tercih ettiği ürün grubu, eğlence amaçlı kullanımda da son derece işlevsel. Corby'nin piyasaya sunduğu drone çeşitleri de farklı kullanım amaçları için oldukça uygun.

Kameralı Drone Modelleriyle Benzersiz Bir Görsel Deneyim

Kameralı drone modelleri benzersiz bir görsel deneyimin kapılarını açıyor. Eğlence sektöründe yapım şirketlerinin büyük rağbet gösterdiği ürünler, kişisel deneyimleri en iyi açı ve yüksek çözünürlükle kayıt altına almak için de harika bir seçenek. Keza ekstrem sporlarda da drone kullanımında ciddi bir artış söz konusu. Aktivitelerinin tamamını veya büyük bir bölümünü gökyüzünde kendisini takip eden bir cihazla kaydetmek isteyen kullanıcılar Corby drone modelleri arasından rahatlıkla seçim yapabilir. Nitekim bireysel kullanıma ek olarak resmi spor organizasyonları ve yayıncı kuruluşlar da müsabaka kayıtlarında drone'u seçenekler arasına dahil ediyor. 

Multikopter Nedir?

Piyasada yer alan drone modellerinden biri olan multikopterler çok motorlu insansız hava aracı anlamına geliyor. İşlevsel özellikleri, kullanım kolaylığı ve kullanıcıların gereksinim duyabileceği her ihtiyaca cevap verme kapasitesiyle dikkat çeken multikopterler en sık tercih edilen drone modelleri arasında yer alıyor. Multikopterler üç, dört, altı ve sekiz motorlu seçeneklerle satışa sunuluyor. Multikopter ürün grubunda yer alan drone'lar, motorlar arasındaki mesafe baz alınarak 250 ve 450 sınıfı gibi gruplarla ifade ediliyor. 

Müthiş Uçuşlar Yapmaya Hazır Ol

Corby Drone'lar ve Multikopterler, belirli bir süre havada asılı kalabilir. Ürün grubunun havadaki süresi modele göre değişkenlik gösteriyor. En kıvrak manevraları yapabilme kabiliyetine sahip olan drone'lar yüksek çözünürlüklü kamerası sayesinde kaliteli fotoğraf ve videolar çekmenizi kolaylaştırıyor. Otomatik kalkış-iniş özelliğini bünyesinde barındıran cihazlar Wi-Fi bağlantısıyla anlık görüntü takibi yapmanıza imkân tanıyor. Corby'nin ürettiği drone modelleri iOS ve Android işletim sistemi kullanan cihazlarla rahatlıkla bağlantı kurmanızı sağlıyor. 

Aerodinamik tasarımının yanı sıra güçlü motor ve kanat yapısıyla rüzgâra meydan okumanızı mümkün kılan Corby drone'lar, mükemmel uçuş performansını en kıvrak manevralarla hissetmeniz için birebir. Geliştirilmiş batarya sistemi kullanan ürünler, daha uzun süreli uçuş deneyimini yanı başınıza getiriyor.

Bazı modellerde tek tuşla eve dönüş özelliği bulunuyor, bu sayede drone kalkış yaptığı noktaya kolayca dönüyor. Altimetre sensörüne sahip olan modellerse siz müdahale etmediğiniz müddetçe havada bulunduğu noktada asılı kalma kabiliyeti sergiliyor. Ayrıca uygulama üzerinden aktif hâle getirdiğiniz drone kayıt boyunca siz nereye giderseniz gidin sizi takip ediyor.

Soru 1: Corby Drone'lar ve Multikopler'in ağırlığı ne kadar?

Cevap 1: Corby Drone'lar ve Multikopterler'in ağırlığı 0-499 gram aralığında olup 500 gramı hiçbir şekilde geçmiyor.

Soru 2: Corby'nin drone modellerini kullanmak için drone ehliyeti almak gerekli mi?

Cevap 2: Hayır, Corby'nin ürettiği drone modelleri 0-499 gram ağırlığında olduğu için Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün (SHGM) belirlediği yönetmeliğe göre drone ehliyeti almanıza gerek yok.

Soru 3: Corby drone'ların çekim süresi ve kalitesi nasıl?

Cevap 3: Görüntü kalitesi modele göre değişiyor, 720p HD çekim yapabilen cihazlar olduğu gibi, 1080p HD çekim yapabilen cihazlar da piyasada yer alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Corby Dronelar ve Multikopterler

16 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Türü
Toplam 16 / 16 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483605/60006033/corby