Trabzonspor Ürünleri

Trabzonspor

Çok uzun yıllar önce kurulan ve günümüzde de başarılı maçlara imza atmaya devam eden Trabzonspor, her geçen gün gelişime ayak uydurmaya da devam ediyor. Son derece önemli milli takımlardan biri olan ve dört büyükler içerisinde yer alan Trabzonspor’un başarılı liglerde de son derece güzel gollerle adından söz ettirdiğini duyabilirsiniz. Oldukça başarılı futbolcularıyla ve yönetim kuruluyla her geçen gün daha iyi maçlara imza atıyor. 

Trabzonspor Kadrosu

Trabzonspor kadro yönetim kurulu olarak ele alındığında oldukça başarılı isimler karşınıza çıkar. Trabzonspor teknik direktörü ve başkanı Ahmet Ali Ağaoğlu’dur. Asbaşkan görevinde Mehmet Yiğit Alp vardır. Genel sekreterliğini Ömer Sağıroğlu ve Başkan Yardımcılığını ise Ertuğrul Doğandır. Aynı zamanda Ertuğrul Doğan TFF, Kulüpler Birliği ve Finans Projelerinden sorumludur. Emin Kahraman bu kurulda Başkan yardımcısı olarak görevini icra eder. Ayrıca genel sayman sorumlusu olarak da yönetim kurulunda önemli bir pozisyondadır. Başkan yardımcısı ve kurumlarla ilişkiler sorumlusu Mümin Han Bilgindir. Personel ve projeler koordinatörü olarak Sertaç Güven görevini icra etmektedir. TS Club ve Yatırımlar koordinatörü Yalçın Orhan’dır. Dış ilişkiler koordinatörü olarak Ahmet Fikret Gökhan ve Pazarlama ve Halkla ilişkiler koordinatörü olarak Serdar Ekrem Şirin çalışma hayatına devam eder. Futbol şubesinde stadyum koordinatörü olarak Özer Bayraktar ve Amatör Branşlar ve Tesisler koordinatörü olarak Yusuf Hayırlıoğlu görev yapar. Sağlık kurulu başkanı Yaşar Kibar Güven’dir. Yatırımlardan ve pazarlamadan sorumlu olan Zafer Göktaş’tır. Genel sekreter yardımcısı olarak Kemal Ertürk ve tesis sorumlusu olarak da Dursun Ali Sakarya görev yapmaktadır. Taraftar ve okul sorumlusu olarak Tuncay Uzunal çalışır. İdari işlerden Lokman Sadıklar sorumludur. Ve son olarak da hukuk işleri sorumlusu Eda Lermi Zorer’dir. Oldukça güçlü bir yönetim kadrosuyla Trabzonspor as kadrosu ve Trabzonspor U 19 kadrosu her geçen gün başarıdan başarıya koşmaya da devam ediyor. 

Trabzonspor Forma Modelleri

Hem taraftarlar hem de futbolcuları tarafından kullanılan lisanslı Trabzonspor forma modelleri, her geçen gün daha kaliteli içeriklere sahip bir şekilde sizlere sunuluyor. Özel olarak formalarda kullanılan Trabzonspor amblemi, taraftarların ve futbolcuların sevgisini arttırmaya olanak sağlıyor. Takımına tutkuyla bağlı olan büyük küçük tüm severler için özel olarak tasarlanan Trabzonspor forması çeşitleri arasında ister düz renk olanları isterseniz de tamamen sponsorlar tarafından sunulan rengarenk modelleri bulabilirsiniz. Antrenman yaparken, maça çıkarken, iç saha ve dış sahada futbol ve basketbol yönetirken tercih edilen formalardır. Çubuk tasarımdan düz tasarıma herkesin yaşına ve zevkine hitap eden forma modelleri mevcuttur. 

Trabzonspor Oyuncuları Kimlerdir?

Takıma dair ilk kez bilgi sahibi olmak isteyenler tarafından en çok merak edilen konular içerisinde Trabzonspor oyuncuları yer alır. Orta saha oyuncuları içerisinde Marek, Manolis Siopis, Abdülkadir Ömür, Abdulkadir Parmak, Yunus Mallı, Murat Cem Akpınar yer alır. Defans oyuncuları içerisinde Serkan Asan, Hüseyin Türkmen, Ahmetcan Kaplan, Edgar Lé, Victor Hugo, İsmail Köybaşı ve Stefano Denswill yer alır. En önemli kısımlardan biri olan forvet oyuncuları arasında ise Andreas Conelius, Anatasios Bakasetas, Gervinho, Anthony Nwakaeme, Djaniny, Yusuf Sarı, Bengali Fode Koita ve Salih Kavrazlı bulunuyor. Muhteşem golleri atan bu oyuncuların yanı sıra elbette gol yemeyi önleyen kalecilere de değinmek gerekiyor. En önemli ve popüler Trabzonspor kalecisi oyuncuları arasında ise Uğurcan Çakır, Erce Kardeşler, Arda Akbulut ve Muhammet Taha Tepe yer alıyor. 

Trabzonspor Logosu Tasarımı Nasıldır?

Trabzonspor logo açısından en keyifli ve en renkli içeriklere sahip olan bir tasarımı vardır. Bu logo ya da amblemin kullanımına ve baskılarına tüm ürünlerde rastlayabilirsiniz. Logonun kullanıldığı etiketlerin tamamen orijinal ve lisanslı ürünler olduğunu da kolaylıkla anlayabilirsiniz. Trabzonspor coin alım satımı yapmak istediğinizde dahi logonun kullanıldığını görürsünüz. Çünkü yapılan tüm işlemler takımın idari sorumluları tarafından hukuki şekilde hayata geçirilir. Muadil ürünleri kesinlikle bulamazsınız. Tüm baskılı ürünler lisanslı olarak sizlere gönderilir. Logosunda birbiri içine geçmiş şekilde T ve S harfleri vardır. Zemin rengi bordo ve harflerin rengi ise mavidir. Harflerin üzerinde beyaz şekilde bir futbol topu bulunur. Amblemin en üst kısmında ise sarı tek yıldız mevcuttur. 

Trabzonspor Duvar Kağıdı Modelleri

Oldukça kaliteli kağıtlar kullanılarak tasarlanan Trabzonspor duvar kağıtları ile odalarınızı renkli bir dekor haline kavuşturabilirsiniz. Hem taraftar olarak hem futbolcu olarak takıma olan sevginizi ve tutkunuzu daha fazla yaşamak ve yaşatmak istediğiniz zaman Trabzonspor duvar kağıdı modellerine göz atabilirsiniz. Uzun ömürlü ve kaliteli bir kullanıma sahip olan bu duvar kağıtlarında ister zemin ve harf renklerinin kullanıldığı modelleri seçebilir isterseniz yalnızca logonun kullanıldığı modelleri seçebilirsiniz. Çeşitli tasarımlara sahip olan bu duvar kağıtlarını dilediğiniz her pürüzsüz duvarda kullanabilirsiniz. 

Trabzonspor Kupa Modelleri

Çayınızı ve kahvenizi yudumlarken de takımınıza olan desteğinizi göstermek istemez misiniz? Evet der gibisiniz. O halde hiç vakit kaybetmeden Trabzonspor kupa modellerini inceleyebilirsiniz. Özel cam, seramik ya da porselen malzemeler kullanılarak tasarlanan bu kupa modelleri sıcak ya da soğuk tüm içeceklerinizi yudumlarken kullanabileceğiniz modellerdir. Takımın amblemi ve renkleri tercih edilerek baskı yapılan kupa modellerinde özel malzemeler kullanıldığı için içeceklerinizin sıcaklığını ve soğukluğunu uzun süre korumaya devam eder. Aynı zamanda takıma tutkuyla taraftarlık eden yakın arkadaşlarınız ve sevdikleriniz için de temin edebileceğiniz en ideal hediyelik eşyalardan birisidir. 

Trabzonspor Sweatshirt Modelleri

Günlük ve mevsimlik olarak kullanabileceğiniz ürünler arasında ise sweatshirt modelleri yer alıyor. Hem kullanım rahatlığı ile hem de hareket rahatlığı ile unisex şekilde tercih edilirler. Tamamen takıma ait olan amblem ve renkler kullanıldığı için hem erkekler tarafından hem de kadınlar tarafından kullanıma uygun olan ürün gruplarıdır. Kış aylarında maça gitmek için giyebileceğiniz pamuklu ve polar, yünlü ve kalın kumaşlardan elde edilen sweatshirt modelleri mevcuttur. Yaz aylarında giyebileceğiniz ürünler ise tişört modeli olarak basılır. Dikişlerinde her zaman kalitenin ön plana çıkarıldığı bu modeller ile kendinizi soğuğa karşı da koruma altına almış olursunuz. 

Trabzonspor Eşofman Takımı Modelleri

Günlük rahat bir şekilde yürüyüş yaparken, koşu yaparken ya da bir spor salonunda spor egzersizleri yaparken konforlu giysiler tercih etmek her zaman çok önemlidir. Burada devreye giren Trabzonspor eşofman takımları sayesinde egzersizlerinizi, yürüyüş ya da koşunuzu en rahat şekilde yapmaya hazır olabilirsiniz. Sportif kombinlere uygun şekilde tasarlanan ve tamamen takıma olan tutkunuzu belli etmek amacıyla amblem ve renklerinin kullanıldığı eşofman takımları da unisex olarak dikilir. Yani hem kadınlar tarafından hem de erkekler tarafından tercih edilebilir. Özel likralı ipliklerin kullanıldığı bu eşofman takımlar kesinlikle hareket özgürlüğünüzü kısıtlamaz. Tüm egzersizleri rahat bir şekilde yapmanıza olanak sunar. 

Trabzonspor Çorap Modelleri

Tepeden tırnağa Trabzonspor’a olan aşkınızı göstermek istediğinizde kombinlerinizi amblem içeren çorap modelleri ile tamamlayabilirsiniz. Siyahtan beyaza, bordodan maviye tüm renk tonlarının zemin olarak kullanıldığı çorapların görünen kısımlarında takımın logosuna yer verilir. Oldukça HD şekilde basılan bu logolar, yıkama sonucunda kaybolmaz ve sökülmez. Kalitesinden hiçbir şekilde taviz verilmeden basılan çorap modellerinde pamuklu ve kaydırmaz tabanlar tercih edilir. Yazlık çorap modellerinde daha ince kumaşlar kullanılırken kışlık çorap modellerinde daha kalın ve yün içerikli kumaşlara yer verilir. Yaz aylarında ve kış aylarında giyeceğiniz çorapları böylece temin etmiş olursunuz. Üstelik çoraplarınız takımınıza da desteğinizi gözler önüne serer. 

Trabzonspor Spor Ayakkabı Modelleri

Günlük spor ayakkabı modellerinde kullanılan zemin renklerin üzerinde Trabzonspor amblemi basılarak taraftar desteği yine unutulmamıştır. Oldukça rahat ve spor ayakkabı şeklinde tasarlanan bu ayakkabı modelleri ile sportif tüm egzersizlerinizi yere daha konforlu ve sağlam basarak yapabilirsiniz. Gün boyu ayakta kalmanız gerektiğinde, uzun bir yürüyüş ya da koşuya çıkmak istediğinizde bu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Ancak en önemlisi de takımınızın maçını izlemeye ve büyük bir taraftar duygusuyla destek olmaya giderken mutlaka bu spor ayakkabıları tercih etmelisiniz. Ortopedik tabanlı ve eva kullanışlı şekilde tasarlanan spor ayakkabı modellerinin en görünen kısımlarında baskı şeklinde ya da işleme şeklinde takıma ait logoya yer verilir. 

Trabzonspor Atkı ve Bere Modelleri

Kış aylarında hem takımınızı desteklemek hem de kışın çetin soğuğundan korunmak adına atkı ve bere kullanımı oldukça önemlidir. Tamamen özel tasarım şeklinde dikilen ve kalın örme kumaşlar, astarlar ve iplikler kullanılan atkı ve bere modelleri ayrı birer ürün şeklinde ya da takım şeklinde sizlere sunulur. Dilediğiniz şekilde temin edip kombinlerinize uygun olarak kullanabilirsiniz. Atkı ve bere modellerin daha çok zemin rengi bordodur ve üzerinde yapılan işlemeler mavi olarak tercih edilir. 

Trabzonspor Tişört Modelleri

Yaz aylarına damga vuran ve özellikle de yaz sezonunda oynanan maçları desteklemeye giderken forma giymek istemeyenler için alternatif olarak tişört modelleri basılır. Genellikle baskı aşamasında boyama tekniğine yer verilir ve yıkama yaptığınız zamanlarda dahi baskılarında herhangi bir aşınma meydana gelmez. Bu sayede tişörtlerinizi uzun yıllar boyunca giymeye devam edebilirsiniz. Daha çok bahar ve yaz aylarında tercih edilmekte olan tişört modellerinde terleme meydana gelmemesi adına %100 pamuk içerikler kullanılır. Böylece maç esnasında da ferah bir şekilde tezahüratınızı yapabilir ve istediğiniz oranda hareket edebilirsiniz. 

Trabzonspor Eşofman Altı Modelleri

Eşofman takımlarının yanı sıra yalnızca eşofman altı modelleri de mevcuttur. Hem kadınlar hem de erkekler için gerek spor bir kombin yapmak adına gerekse maçı destekleme kombini yapmak adına eşofman altı modelleri tercih edilebilir. Beli lastikli şekilde tasarlanan bu modellerde sıkma ya da gevşeme sorunu meydana gelmez. Tamamen konforlu bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda paçaları geniş kesim, dar kesim, fermuarlı detaylar ve lastikli detaylara sahip olan modeller de mevcuttur. Tarzınıza en uygun olanları seçerek takımınızı desteklemeye devam edebilirsiniz. 

Trabzonspor Boxer Modelleri

Erkeklere özel şekilde üretilen Trabzonspor ürünleri içerisinde boxer modelleri de mevcuttur. Takımına hayran olan ve özellikle de takımının bordo mavi renklerine aşık olan erkekler için ürün seçenekleri her zaman daha fazladır. Eşofman modellerinin, eşofman takımlarının, tişört ve sweatshirt modellerinin yanı sıra boxer modelleri de mevcuttur. Likralı ve özel iç çamaşırı kumaşları kullanılarak tasarlanan boxer modelleri gün boyu esnek bir şekilde hareket etmenizi sağlar. 

Trabzonspor Tayt Modelleri

Kadınlar için rahat giyinmek özellikle de maç izlerken rahat bir şekilde hareket etmek son derece önemlidir. Orijinal ve lisanslı ürünler arasında kadınlara özel tayt modelleri de yer almaktadır. Esnek kumaşlar tercih edilerek tasarlanan tayt modelleri ile bacak hareketlerini çok daha özgür bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik Trabzonspor’un renkleri ve logosunun kullanıldığı bu tayt modellerini yalnızca maç izlerken ve taraftar olarak seçmek yerine spor yaparken de kullanabilirsiniz. Tayt modellerinin zemin renkleri arasında elbette bordo ve mavi vardır. Ancak siyah ve beyaz gibi temel renklerin kullanıldığı ve desen olarak da yalnızca logo detaylarına yer verilen modelleri de mevcuttur. 

Trabzonspor Bebek Ürünleri

Anne ve babası koyu bir Trabzonspor hayranı olan bebekler doğdukları andan itibaren taraftar olarak dünyaya gelirler. Sizler de dünyanın en masum ve en sevimli bebeklerini Trabzonspor’a hayran ve koyu bir taraftar olarak büyütmek istediğinizde yapmanız gereken tek şey ilk bebek ürünlerini bordo mavi almaktır. Lisanslı şekilde basılan ve tamamen bebeklere özel olarak tasarlanan bebek ürünleri arasında zıbın modelleri, bebek patiği modelleri, bebek iç çamaşırı modelleri, bebek battaniyesi ve nevresim takımları, bebek şapkaları, bebek beslenme kapları ve biberonları gibi tüm ürünlere erişim sağlayabilirsiniz. 

Trabzonspor Zıbın Modelleri

Bebeklere özel tam kalıp şeklinde tasarlanan Trabzonsporlu zıbın modelleri doğdukları andan itibaren giyebilecekleri bedenlere sahiptir. Hem erkek bebekler için hem de kız bebekler için kullanımı uygun olan bu zıbın takımlarını ister hastane çıkışı olarak kullanabilir isterseniz de bebeğinizin eve hoş geldin partisinde kullanabilirsiniz. Renk olarak beyaz, bordo ve mavi renklerin kullanıldığı zıbın takımlarının göğüs kısımlarında “Annemi çok seviyorum”, “Ben babamın oğluyum”, “Doğuştan fanatik” gibi sevimli yazılar da mevcuttur. Bu yazıların zemin rengi beyaz ve harfleri ise bordo mavidir. Bu birbirinden şık ve orijinal lisanslı zıbın takımları sayesinde bebeğinizi tam bir minik taraftar haline getirebilirsiniz. 

Trabzonspor Şapka Modelleri

Maça giderken yaz sezonunda güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve kendinize bir gölgelik edinmek istediğinizde şapka modellerine göz atabilirsiniz. Şapka modelleri takımın logosu ve renklerinden tasarlanır ve günlük kullanım için de son derece uygundur. Sizleri güneşten korurken alın bölgesine darbe almanıza da engel olur. Hem kadınlara hem de erkeklere uygun olan şapka modelleri pamuklu kumaşlar kullanılarak elde edilir. Çocuklar için de küçük bedenlerde tasarlanan şapka modelleri özellikle forma ya da tişört modelleri ile uyum içerisinde kullanılabilir. 

Trabzonspor Ürün Fiyatları

Genel olarak takıma ait olan logo ver renklerin kullanıldığı tüm ürünler orijinal lisanslıdır. Ancak fiyatların uygunluğu her zaman dikkat çeken bir konu olmuştur. Sizler de takımınıza destek olmak istediğiniz zaman ürünleri uygun fiyatlar dahilinde temin edebilirsiniz. Gerek minik hediyelik eşyalar, gerek forma modelleri gerekse tişört, şapka, çorap, kupa, boxer ve sweatshirt modelleri arasında seçim yapabilir ve kaliteli bir şekilde temin edebilirsiniz. Özellikle de kampanyaların bulunduğu dönemlerde lisanslı ürünleri çok ucuz bir şekilde satın alabilirsiniz. 

Trabzonspor Ürünlerinde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Giyim ürünlerinde pamuk kumaşlar, likralı kumaşlar ve kışa özel yün içerikli kumaşlar kullanılır. Kupa gibi yiyecek ve içecek ürünlerinde, gıdaların sağlığını korumak amacıyla cam ve seramik, kil ve porselen malzemeler kullanılır. 

Trabzonspor Ürünleri Kaliteli midir?

Tüm ürünleri orijinal şekilde basılır ve lisanslı etiketlere sahiptir. Trabzonspor’un baskının yapıldığı tüm ürünler kaliteli ve güvenilirdir. Hem maddi açıdan hem de sağlık açısından güven verici malzemeler tercih edilerek ürünler ortaya konur. 

Trabzonspor Ürünlerinde Orijinal Renkler mi Kullanılır? 

Trabzonspor baskısının yapıldığı tüm ürünlerde orijinal renkler kullanılır. Bordo ve mavi en temel renkler olarak ürünlerde karşınıza çıkar. Yan renkler olarak ve detay renkleri olarak ise beyaz ve siyah tonları tercih edilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Trabzonspor

286 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Taraftar Ürünleri
Taraftar Ürünleri
Trabzonspor Ürünleri
Trabzonspor Ürünleri
Forma
Forma
Erkek Giyim
Erkek Giyim
Kadın Giyim
Kadın Giyim
Çocuk Giyim
Çocuk Giyim
Bebek Giyim
Bebek Giyim
Aksesuar
Aksesuar
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 286 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/27007679/352444