Yenilikçi dizaynları ile büyük talep gören kamp masaları, farklı ilgi ve ihtiyaçları başarıyla karşılıyor. Hem küçük hem de kalabalık kamp maceralarına uygun, farklı hava koşullarında kullanıma elverişli, sağlam, dekoratif ve portatif piknik masası çeşitleri sizleri bekliyor. Kamp masaları ergonomisiyle de tüketicileri cezbediyor. Kolay taşıma ve kullanma avantajı olan kamp masaları farklı ana materyal, mekanizma, renk, boyut, ağırlık ve desen seçenekleri ile üretiliyor. Kamp alanı dışında piknik, bahçe, balkon, veranda ve plaj gibi alanlarda da kullanım olanağı sunması kamp masalarına olan talebi artırıyor. Doğru bakım ve muhafaza ile uzun süre kullanılabilen kamp ve piknik masası modelleri konforunuzu da artırıyor. Kişi kapasitesi değişen masalar rahatça yemek yemenizi, üzerinde keyifle kart oyunları oynamanızı sağlıyor.

Ergonomik Yapısı ile Öne Çıkıyor

Kamp masası çeşitleri temel olarak rahatlık ve işlevsellik vadediyor. Kolay taşıma ve saklama seçeneğine sahip modeller sayesinde ürünleri bir yerden başka bir yere taşıma sorun olmaktan çıkıyor. Modern tekniklerle üretilen yenilikçi kamp masası serileri ince ve hafif olmalarına karşın son derece güçlü ve dayanıklı bir yapı sergiliyor. Farklı ham maddelerden imal edilen ürünlerin yüzey platformları ve iskeletleri tamamen aynı bileşenlerden oluşabildiği gibi farklı materyallerden de üretilebiliyor. Örneğin; kumaş yüzeyli ve çelik gövdeli masalar ya da tamamı sert plastik olan masalar bu anlamda öne çıkıyor.

Katlandığında kapladığı toplam hacmi azalan ve dolayısı ile daha az yer kaplayan portatif kamp masaları pek çok aracın bagajına rahatlıkla sığabiliyor. Katlanır masalar hızlı biçimde açılıp kapanabiliyor. Kaliteli açma-kapama mekanizmalı modeller, hızlı sonuç vermesi bir yana uzun süre kullanım avantajına da sahiptir. Kolay taşınabilirlik için özel taşıma sağlı masalar da bulunuyor. Toplam ağırlığı asgari düzeyde olan bu ergonomik piknik masaları dayanıklılıkları ile fark yaratıyor.

Şık, Güçlü ve Zarif Görünümleri Dikkat Çekiyor

Kamp, balkon ve bahçe masaları ahşap, sert plastik, silikon, çelik, alüminyum ve viskoz da dahil çeşitli bileşenlerden oluşabiliyor. Bu noktada devreye ihtiyaçlar, tercihler ve zevkler giriyor. Dayanıklı tasarımları hedefleyenler için çelik ayaklı ve melamin kaplı yüzeye sahip masalar daha işlevseldir. MDF alüminyum malzemeye sahip üst plakalı masalar da oldukça fazla tercih ediliyor. Diğer yandan farklı hava koşullarına dayanıklı seriler de kampseverleri cezbediyor. Örneğin; sudan zarar görmeyen su geçirmez kamp masaları bu noktada bir adım öne çıkarken, sıcağa dayanıklı olanlar da büyük ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Rahatlık açısından ise toplam uzunluk ve yerden yükseklik gibi belirleyenler devreye giriyor. Kum, mermer ve ahşap gibi farklı zemin türlerinde kullanıma uygun olan, konumlandırıldığı yerde dengede duran kamp masaları oldukça ilgi çekiyor. Ayak açıları ve bu ayakların yere basış biçimi devrilme ve dökülme gibi problemleri en aza indirgiyor.

Masalar farklı renk, desen ve baskı çeşitliliğine de sahiptir. Ahşap görünümlü, tek renkli, özel tasarımlı, pürüzsüz yüzeyli, örgü biçimli, mat ya da parlak renkli, dokulu ve renk kombinasyonlu, kumaş yüzeyli, sandalye entegreli, dondurucu bölmeli de dahil pek çok farklı tasarım sizleri bekliyor. Çelik aksamlı kamp masaları kararma ve paslanma gibi sorunlar yaşatmayarak kullanıcısına büyük fayda sağlıyor. Ürünleri tavsiye edilen biçimde kullanmanın ve talimatlara göre temizleyip saklamanın önemli olduğunu bu noktada hatırlatmak gerekiyor. Alüminyum, ahşap, melamin türevi bileşenli masaları uzun süre suya maruz bırakmamak, nemli ve rutubetli olmayan alanlarda saklamak gerekiyor. Tüm masaları kullanım sonrası temizlemek de önemli uyarılar arasında yer alıyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kamp Masası Fiyatları

Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 649 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/22006803/1307142