Oturma & Dinlenme

Macera ve doğa tutkunlarının gerek arkadaş ortamıyla gerekse tek başına yaptığı en keyif verici aktivitelerden olan kampçılık, insanın güvenli alanından ve yerleşim yerlerinden uzak yerlerde yapıldığı için bazı eşyalara olan ihtiyacı zorunlu kılar. Gidilecek yerin şartlarına göre yedek kıyafetler, el feneri, çakmak / kibrit, termos ve çadır bu ürünlerin en başında gelir. Bunların yanında kamp hayatının vazgeçilmezi olan kamp tabureleri de kampçıların her an yanında taşıdığı demirbaşlar arasındadır. Kamp tabureleri, kampta sağladığı fayda ve kolaylıklarla öne çıkar. En başta beklenmedik bir hava değişimi ihtimalinde oturulacak alan yaratarak kampın keyfinin kaçmasını engeller. Yemek saatlerinde güzel bir yemek masası kurarak etrafında birleşme imkânı da sunan kamp sandalyelerinin önemi akşam kamp ateşinin etrafında sıcak bir çay eşliğinde yaşanan keyif sırasında daha iyi anlaşılır.

Kamp Hayatında Yeri Sağlam

Kamp sandalyeleri kamp hayatından keyif almak isteyenlerin çadırla beraber yanlarından ayırmayacakları 2. eşya olarak görülebilir. Yanınıza alacağınız kamp sandalyesinin sağlamlığı ise kriterleriniz arasında 1. sırada yer almalıdır. Kampa gittiğinizde yeni bir sandalye alma şansınızın olmayacağını unutmamalısınız. Bu yüzden seçeceğiniz sandalyenin taşıma kapasitesi sizin kilonuzun çok üstünde olmalıdır. Ek parçalar ve kumaşlarla desteklenen kamp sandalyeleri yüksek kilolu kullanıcılar için idealdir. Sandalyenin iskelet malzemesi de yamulmalara ve dezenformasyona karşı dayanıklı olmalıdır. Kumaş malzemesi de taşıma kapasitesinden sonra sağlamlığı etkileyen önemli bir faktördür. Örneğin doğa ile başbaşa kaldığınızda sandalyenize yanlışlıkla da olsa değecek küçücük bir dal parçasının kumaşa zarar vermesini istemezsiniz. İskelet ve kumaşın bağlantı şekline ve noktalarına da dikkat etmeniz, sandalyenizi gönül rahatlığı ile kullanmanız için önemli bir detaydır.

Kamp Keyfinizi Katlayın

Kamp sandalyelerinin en önemli işlevi, doğada geçireceğiniz huzurlu saatlerin keyfini artırmaktır. Bunun için farklı fonksiyolara sahip olarak üretilen kamp sandalyelerinin en çok öne çıkan ve aranan özelliği bardaklığa sahip olmasıdır. Eşsiz bir doğa manzarasına karşı en keyif aldığınız içeceği yudumlayarak, kimi zaman uyuyup kimi zaman uyanarak geçireceğiniz dakikalar sizi hayatın bütün karmaşasından soyutlar. Çoğu kamp sandalyesinde bardak koyma alanları piyasadaki bardak ya da termosların ölçülerine göre ayarlansa da alacağınız sandalyenin bu kısmını elinizdeki ürünle en azından kafanızda eşleştirmeniz, olası bir sürprizle karşılaşma ihtimalinizi azaltır. Bunun yanında kamp sandalyeleri kolay katlanabilir olmasıyla da kamp hayatını kolaylaştırır. Katlanan sandalye, kendisine özel olarak üretilmiş kılıfında kolayca taşınarak sandalyeyi dilediğiniz yere rahat bir şekilde götürmenizi sağlar. Kampta manzaraya karşı dergi, gazete ya da kitap okumak isteyenler için de kimi sandalyelerde dergilik bölmesi yer alır. Rahatına düşkün olarak da özel olarak üretilen yeni nesil kamp sandalyelerinin sırt ve oturma alanlarında kullanılan ek malzemelerde daha yumuşak bir yapıda üretilir.

Kamp Sandalyesi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Alacağınız kamp sandalyesiniz iskelet ve kılıf malzemesine dikkat etmenizin yanında daha fazla yük taşıyabilmesi için ek parçalarla desteklenmiş olması, daha sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağlar.
  • Kolay katlanabilir ve taşınabilir kamp sandalyeleri, kamp etkinliklerinin yanında günlük hayatta park ve sahillerde geçireceğiniz zamanlar için de pratik olacağından daha sık tercih edilir.
  • Kamp taburesinin ölçüleri kullanacak kişiye göre değiştiğinden çocuk ve yetişkinler için ayrı ayrı alacağınız sandalyelerde daha keyifli bir deneyim için uygun ölçülerde ürünler tercih etmelisiniz.
  • Kamp sandalyesinin bardaklık, dergilik ve çanta bölmesi gibi fonksiyonel özellikleri, ihtiyaç anında size büyük kolaylık sağlayacağından gözden kaçırılmaması gereken bir noktadır.
  • Çok uzun süreli kullanımlarda terletmemesi için hava alan malzemelerde üretilen kamp sandalyeleri tercih edilebilir.
  • Kamp taburesi fiyatları sağlamlık, fonksiyonellik ve tasarım olarak farklılık göstereceğinden kriterlerinizi ve bütçenizi buna göre ayarlamalısınız.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kamp Taburesi Fiyatları

6118 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Oturma & Dinlenme
Oturma & Dinlenme
Kamp Sandalyesi
Kamp Sandalyesi
Kamp Taburesi
Kamp Taburesi
Kamp Masası
Kamp Masası
Kampet
Kampet
Hamak
Hamak
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın