Outdoor spor yapanların, dağcılık ve kampçılıkla uğraşanların oturma & dinlenme gibi rekreasyon zamanlarında en çok ihtiyaç duydukları kamp & kampçılık malzemeleri arasında yer alan ve kamp yatağı olarak da bilinen kampet çeşitlerini bulabileceğiniz bu kategoride, kamp malzemeleri üzerinde uzmanlaşmış markaların kaliteli materyalden üretilmiş dayanıklı, kullanışlı ve ergonomik ürünleri sunuluyor.
Kampçılıkla ya da outdoor spor dallarıyla uğraşmayanların da sürpriz misafirler geldiğinde veya sadece piknikte bile kullanabileceği bu kampet modellerini, az yer kapladıkları için arabanın bagajında ya da evin bir köşesinde rahatlıkla saklayabilir, ihtiyaç duyulduğu an kullanıma hazır hâle getirebilirsiniz.
Kurulumu kolay, hafif malzemeden üretilmiş kampet çeşitlerini, kendileriyle birlikte gelen özel çantalarında zahmetsizce istediğiniz yere taşıyabilir, birkaç dakikada çabucak kurabilir ve keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.
Su geçirmez özellikteki naylon karışımlı polyester malzemeden üretilmiş olan bu kampetler, dış mekan kullanımı için ideal tercih oluyor. Bir yetişkinin rahatlıkla uyuyabileceği konforlu bir yatağa dönüşerek 150 kilograma kadar ağırlıkları taşıyabilen prestijli markalara ait ürünler, boyları ayarlanabilen bağımsız ayakları sayesinde engebeli ya da eğimli arazilerde bile düz bir yatış pozisyonu sunabiliyor.
Aktif, maceracı ve doğayla iç içe vakit geçirmekten hoşlanan herkesin sahip olması gereken kampet çeşitleri, sizlere maksimum rahatlığı sağlayabilmek için tasarlanmış olduklarından zorlu geçen bir günün sonunda rahat bir uykuyla ertesi güne enerjinizi toplamış olarak başlamak için vazgeçilmez ekipmanlarınız arasında yerlerini baş köşede alacaklar.

Kampet Fiyatları

16 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Freecamp
  2. Kudos
  3. AND OUTDOOR
  4. Ferrino
  5. Kampet
  6. N-Rit
  7. Quechua
  8. Spro
  9. Square
  10. Sturm
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/22006803/1303506
BAŞA DÖN