Kampet

Kampet

Kamp yapmayı sevenler, doğayla iç içe olmayı kendilerine prensip edinmiş kişiler, uygun ekipmanlarla daha zevkli vakit geçirmelerine yardımcı oluyor. Doğru tercihlerle konforunu artıran kamp severler bu alanda yaptıkları aktivitelerin daha zevkli geçmesine olanak sağlıyorlar. Kamp yapmanın belirli araç ve gereçlerle sağlanması bu alanda fazlaca sizlere imkanlar sunmaktadır. Doğru çadır seçimi, doğru uyku tulumu ve doğru kampet kullanmak sizlere büyük olanaklar sağlayacaktır. Doğru ekipmanlar yapacağınız kamp aktivitelerinde sizlere çok yardımcı olacaktır. Gittiğiniz kamp yerlerinin değişkenlik göstermesi bu ekipmanlarında değişkenlik göstermesine neden olmaktadır. 

Kamp yaparken kullanacağınız ekipmanlar, hava koşullarına bağlı olarak değişmektedir. Soğuk havalarda uyku tulumu hayat kurtarıcı bir etken olabilir. Soğuk havalarda sadece uyku tulumu sizlere yardımcı olamayacağı için, kampet yatak ekstra sıcak kalmanıza yardımcı olacaktır. Ormanda yapılan kamplarda bazen yerden uzak olmakta fayda vardır. Yerde yatarken sizler böcekler tarafından rahatsız edilebilme ihtimali vardır. Bu tarz olaylardan kurtulabilmek için kampetler sizlere büyük oranda yardımcı olacaktır. Doğru ekipmanlarla yapacağınız kamplar sizleri mutluğun doruklarına ulaştırmaya yardımcı olacaktır. Doğru seçim kampetler sayesinde kullanılan alanlarda rahatınız ön plana çıkacaktır. Kampetler ayak yapılarına göre ayarlanabilir ürünlerdir. Yan kısımlarında cepli modelleri sizlere kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Kampetler seçilecek modele göre farklı birçok alanlarda kullanılabilmektedir. Kampetlerin katlanabilir olmaları onları kolay taşımamızı sağlar. Alüminyum olanları hafif ve taşıma kolaylığı sağlar. Kampetler taşlık arazilerde, dağlarda ve dikenli arazilerde kullanırken kolay uyumanızı sağlar. Kampet alüminyum, ahşap ve şişme olmak üzere farklı çeşitleri mevcuttur. Farklı boyutları ile birçok kullanıcıya hitap etmektedir. 

Kampet Nedir? 

Açılır kapanır bir sisteme sahip olan kamp alanlarında, deniz kenarlarında, evinizin bahçesinde ve daha birçok yerde kullanabileceğiniz yatak türüdür. Özel tasarlanan modelleri ile sizlere bu alanda fazlasıyla seçenek sunmaktadır. Kampet fiyatları ile herkesin kolayca ulaşabileceği bir yatak türüdür. Kampet nedir sorusuna kamp alanların vazgeçilmezi diyebiliriz. Kampet çeşitleri açısından sizlere çok farklı alanlarda kullanabileceğiniz ürünler sunmaktadır. Katlanır kampet kolay taşınabilir olmaları sayesinde kullanım alanları genişliği sunmaktadır. Açık havalarda yerden uzak yatmak isteyenler taşımada hafif olan alüminyum kampet tercihi ile her yere taşıyabilirler. Katlanabilir olmaları arabalarda taşınmasına olanak sağlamaktadır. 

Kampetler sadece açık alanlar için tasarlanmış ürünler değildir. Kapalı alanlarda da kullanılabilen bu ürünler günümüzde kampet anaokulu seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Anaokullarında çocuğunuzun kişisel kampetleri sayesinde kendilerini özel hissetmelerini sağlarlar. Kampetler tek çeşitli değillerdir. Farklı marka, modeller ve renklerle sizlere fazlasıyla seçenek sunmaktadır. Farklı ayak yapılarına sahip olan kampetler vardır. 8 ayaklı modellerinden olan kudos kampet kullanıcılarına birçok özellik sunmaktadır. 8 ayakla yere sağlam basması ve süngerle desteklenen kampet rahatlık bakımından ön plandadır. Farklı tasarımları sayesinde sadece düz zeminlerde değil farklı zeminlerde de kullanılabilir. Alüminyum kampetler dışında ahşap seçenekli kampetlerde mevcuttur. Alternatif renk seçenekleri ile göz zevkinize hitap etme konusunda başarılıdırlar. Zemin üzerinden çok fazla yüksekte olmamaları sizlerin güvenle yatmanıza yardımcı olacaktır. Özel kumaş ve sağlam dikişleri sayesinde yatarken, otururken sizlere güven verecektir. Sağlam dikişleri ve sağlam kumaşları kullanım alanlarındaki genişliği artırmaktadır. Ağırlık taşıma kapasitelerine göre değişen kampetler sizlere bu alanda da farklılıklar sunmaktadır. 

Kampet ölçüleri uzunluk olarak 185 cm ile 200 cm arasında değişmektedir. Genişlik olarak 60 cm ile 70 cm arasında değişmektedir. Açılır kapanır olması taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Kampetler toplandıklarında çantalarına konulabilir. Farklı model kampetler sırt çantası şeklide taşınabilmektedir. Kullanım alanı kısıtlı yerlerde rahatça kullanılabilmektedir. Kampetler çadırların içine kolaylıkla kurulabilirler. Açık alanlarda kullanıma uygun ürünlerdir. Kampet seçenekleri arasında şişme olanlarında mevcuttur. Şişme kampetler için yanınızda şişirmek için pompa bulundurmanız lazımdır. Kampetler genellikle tek kişiliktir. Kullanım alanlarınıza göre seçeceğiniz kampetleri vücut ölçülerinize uygun seçmeniz sizlere rahat bir yatım olanağı sunacaktır. Kampet kullanımı sayesinde dışarıda yatarken mat ve şilte kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Uyku tulumunu üzerine serip yatabileceğiniz imkanı sizlere sunmaktadır. Farklı seçenekleri ile uyku tulumlu modellerini de bulma imkanınız vardır.

Kullanım Alanlarına Göre Kampetler

Kullanım alanlarına göre değişen kampetler ürün özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kampetleri sadece kamp alanlarında kullanmayız. Uygun kampetler gerekli durumlarda sağlık çadırlarında da kullanılabilir. Acil durumlarda kurulan sahra hastanelerinde rahat ve katlanabilir özelliği sayesinde kullanılabilir. Katlanıp çantasında taşıyabileceğimiz kampetler hayatımızda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Katlayıp çantasına koyabildiğimiz ferrino kampet kamp alanlarında, afet bölgelerinde, deniz kenarlarında ve daha birçok yerlerde kullanılabilir. 

Alüminyum yapısı 189x64x40 cm boyutları ve 7,3 kg hafifliği ile sizlere gittiğiniz her yerde yardımcı olacaktır. 150 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Hızlı ve kolay kurulumu sayesinde pratiktir. Taşıma çantası kolay taşımanıza yardımcı olacaktır. Katlanmış çanta boyutu 97x22x14 cm olmasından dolayı arabanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kullandığı hava alabilir kumaş sayesinde terleme yaptırmaz. Doğa gezilerinizde, festivallerde rahatlıkla yanınızda taşıyabilir kullanabilirsiniz. Alüminyumlar iç kısımdan çelik borularla takviye edilmiştir. Bu sayede kolay kırılma bükülme yapmaz. Kampetlerin güvenilir şekilde yerden uzak olmaları büyük kolaylık sağlamaktadır. 

Sadece açık hava olarak kullanılmayan kampetler evlerde ve diğer mekanlarda da kullanıma uygundur. Anaokulu çocukları için tasarlanmış onlara özel süngerli kampetler onların rahatlığını ön plana çıkarmaktadır. Birçok farklı modellerle karşımıza çıkan kampetler sayesinde hayatımız kolaylaşmaya devam etmektedir. Uyku tulumlu modeli ile prologic kampet kış aylarında kullanabileceğiniz bir modeldir. Bu model sayesinde gideceğiniz kamp alanlarında veya farklı yerlerde uyku tulumu taşımanıza gerek kalmayacaktır. Kampetlerin yere yakın olması kullanırken ayaklarınızın ve ellerinizin yere temasında sizlere kolaylık sağlayacaktır. 

Farklı ebatlarda üretilen kampetler araç bagajlarında kolaylıkla saklanabilirler. Uygun hallerde çıkartıp kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Yerde oturmayı sevmeyen ve piknik yapmayı seven kişiler için uygun kullanım alanları sunmaktadır. Ahşap kampetler ağır oldukları için genel itibariyle alüminyum kampetler daha fazla tercih edilmektedir. Kullanım alanı genişliği sunan kampetler sadece yatak değil masa ve oturma alanı olarak kullanılabilmektedir. Kullanım alanı genişliği ile kampetler fazlasıyla tercih sebebi olmaktadır. Anaokulları için üretilen kampetler çocukların zarar görmemeleri için genellikle plastikten üretilmektedirler. Plastikten üretilen kampetler daha hafif ve zarar verme ihtimalleri daha azdır. Bu ihtimaller göz önüne alındığında çocuklarınız için alacağınız kampetler aklınızda soru işareti bırakmamış olur. 

Sağlamlığı yönünden ve sünger tabanı ile çocuklarınızın rahatlıkla kullanabileceği ürünlerdir. Kullanılan kampetler rahatlık açısından tercih edileceği zaman süngerli kampet tercihi ön plana çıkmaktadır. Taşıma çantası kolaylığı ile önümüze gelen savex kampet sırt çantası ile size ayrı kolaylık sağlamaktadır. Savex kampet 190x63x40 cm boyutları ile önümüze gelmektedir. Sırt çantası boyutu 95x18 cm aralığındadır. Taşıma kapasitesi 120 kg olan bu model 7,4 kg ağırlığındadır. Kampetler genel itibari ile polyester kumaş ve PVC içeriklidir. Tüketicinin tercihine bırakılan kampetler farklı çeşitleri ile farklı kullanım alanlarını önümüze getirmektedir. 

Kampetler farklılıklarına göre yanlarında cepleri olan modelleri ile de önümüze gelmektedir. Farklı boyutları bulunan kampetlerde çocuklar için kamp alanlarına özel beşik tarzlarında bunmaktadır. Ahşap kampetler ağırlıklarından dolayı genellikle kapalı alanlarda tercih edilen modellerdir. Kamp yapmayı sevenler alüminyum kampetleri tercih ederek daha kolay taşıma olanağına sahiptirler. Kampetlerin ortalama taşıma kapasiteleri 150 kg aralığındadır. Farklı özelliklere göre kampet fiyatı farklılıklar göstermektedir. Kampet seçimlerinizi belirlerken kullanım alanlarınızı göz önüne alarak seçim yapmanız önemlidir. Seçim yaptığınız kampet türüne göre deniz kenarında yapılan kamplarda hem yatak hem de şezlong olarak kullanma imkanı sağlayacaktır. Anaokullarında kullanılan kampetler yerden 30 cm yükseklikte olmalıdır. Anaokulu kampet araları 50 cm olmalıdır. Kampetler durumlara göre askeri alanlarda da kullanılabilmektedir. Otellerde iki kişilik odalarda çocuğunuz için ek yatak olarak kullanılabilmektedir. Kullanılan askeri yatakhanelerde genellikle ahşap olan modeller kullanılır. İki katlı modelleri çocuklar için ranza şeklinde kullanılabilirler. Plastik kampetler sıcaklıktan etkilenmeyeceği için bahçe, balkon, teras gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Olağan üstü hallerde kurulan sahra hastanelerinde kullanılan seyyar yataklardır.

Kampet Seçiminde Dikkat Edilmesi Konular Nelerdir? 

Kamp alanlarının değişilmez malzemeleri olan kampetler seçim yapılacağı zaman farklı çeşitleri ile önümüze çıkmaktadır. Kampet seçimlerinde kullanacağınız alanlara göre seçim yapmanız sizlere büyük kolaylık sağlar. Özellikle kamp alanlarında kullanılacak kampetlerin, katlanır ve taşınabilir olması büyük kolaylıktır. Çocuklarınızın anaokulunda kullanacakları kampetler sabit duracakları için plastik şekildedir. Kampetleri alırken boyutlarına dikkat etmeniz önemlidir. Kendi bedeninize göre seçeceğiniz kampetler uyurken, otururken daha rahat etmenize yardımcı olacaktır. 

Kampet alımı sırasında farklı ayak seçimleri sayesinde kullanım alanı genişliği sağlamış olursunuz. Ayak seçimlerine göre kampetinizi düz alandan ziyade eğik alanlarda kullanma imkanınız olmuş olur. Şişme kampet seçimi yaptığınızda mutlaka onu şişirmek için yanınızda pompa bulundurmalısınız. Alüminyum kampet seçimleri sizlere taşımada kolaylık sağlayacaktır. Kampetler dışarıda kullanılacaksa mat ve şilte gibi altınıza sereceğiniz malzemelere ihtiyaç duymazsınız. Seçeceğiniz kampetlerin uyku tulumlu olanları tercih etmeniz ekstra bir malzemeden sizleri kurtarmış olacaktır. Boyunuzdan kısa kampetler rahatlığınızı minimuma indirecektir. Kampet seçiminde yanlarında ceplerinin olması size kullanım kolaylığı sağlar. Cepli kampetler anlık ulaşabileceğiniz fener, cep telefonu, bıçak, ateş gibi ürünleri yanınızda tutmanıza yardımcı olacaktır. Kampetler yerden çok yüksek olmadıklarından dolayı güvenli ürünlerdir. Anaokulu çocuklarınız için alacağınız kampetlerin kenarları oval olmalıdır. 

Kampetler Rahat mı?

Kullanılacak yere göre farklılık gösteren kampetler mevcuttur. Doğru seçim sonucunda kampetler sizlere rahatlığı sunacaktır. Kamp yapılan çadırlarda yerde yatmak oldukça zordur. Boyutlarınıza uygun seçimle konforu yanınızda getirmiş olacaksınız. Pratik tasarımları sayesinde taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Alüminyum tercihi ile ağırlıkları en hafife indirmiş olacaksınız. Kullanılan kumaşların gerginlikleri sayesinde içe göçme yaşamazsınız. İçe göçme olmadığından dolayı kesintisiz uyku sağlamaktadır. Yaz aylarında dışarıda kullanılacak olan kampetler yerden yüksek olmaları sebebi ile daha güvenli uyku sağlayacaktır. Katlanabilir olmaları kamp alanlarında, arabalarda, sırtınızda veya elinizde kolayca taşıyabileceğiniz ürünlerdir. 

Dik yamaçlarda kurduğunuz kamplarda ayak uyumlulukları sayesinde rahatça üstlerinde yatabilirsiniz. Yaz aylarında deniz kenarlarında alçağınız modele göre şezlong olarak kullanılabilir. Üzerlerindeki temizlenebilir kumaşlar rahatlıkla silinebilmektedir. Bu sayede her kullanımdan sonra rahatça temizleyebilirsiniz. Seçilecek modele göre yan kısımlarında cep bölmeli kampetler mevcuttur. Bu kampetler sayesinde cep telefonu, anahtar, cüzdan, ateş ve bıçak gibi malzemelere kolay ulaşım sağlanmaktadır. Kullanılan kumaşlar yatarken, otururken hava alan yapıları sayesinde terlemenin önüne geçmiş olacaksınız. Ayarlanabilir kampet seçenekleri sizlere farklı şekillerde kullanım olanağı sağlayacaktır. Kampet seçimi yapılırken yastıklı model seçimi sizlere rahatlığı bir adım daha öne çıkaracaktır. Kampet kullanımı sırasında yerden yüksek olmanızın avantajlarından biride ısı kaybınızı en aza indirmiş olacaksınız. Yerden yüksekliği sayesinde dışarı kullanımlarda haşerelerden uzak kalacaksınız. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kampet Fiyatları

119 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 119 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?