Kamp yapmak, açık havanın keyfini doyasıya çıkarmanın, arkadaşlarınızla ve ailenizle hoş vakit geçirmenin en ideal yolları arasında yer alıyor. Yıldızların altında uyumayı tercih etmediğiniz sürece, açık havada kamp yapmak için bir çadıra ihtiyacınız oluyor. Fakat, yaz mevsimi kullanımları için tasarlanan ince kumaşlı bazı çadır modelleri, dış etkenlere karşı yeterli koruma sağlayamıyor. Böyle durumlarda çadırları korumak ve dayanıklılığını artırmak için dizayn edilen brandalara başvurmak gerekebiliyor. İşlevsel yapılarıyla bilinen brandalar, çevresel faktörlerden etkilenmeden konforlu bir şekilde konaklayabilmenize olanak tanıyor. Rüzgar, yağmur veya güneş ışığı gibi dış etmenlerden korunmanızı sağlayan çadır brandaları, çadır zeminini örtmek için de son derece kullanışlı oluyor. Brandalar, doğrudan çadır üzerine serilebildiği gibi, tente şekli verilerek çadır iskeleti üzerine de kurulabiliyor. Birbirinden farklı özelliklere ve boyutlara sahip olan çadır branda modelleri içinden beklentilerinize ve bütçenize en uygun ürünleri seçebilmek mümkün oluyor.

Çadır Brandası Fiyatları

Çadır brandası fiyatları ürünün markası, modeli, türü, ebatları, rengi, kumaş yapısı ve ek aksesuarları gibi farklı detaylara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Çeşitli kullanım önceliklerine uygun olarak tasarlanan çok sayıda branda modeli yer alıyor. Çadır brandaları, genellikle pekiştirilmiş polietilen, vinil, ince kumaş ya da naylon gibi esnek, maliyeti düşük ve kullanışlı malzemelerden imal ediliyor. Bu sayede, oldukça cazip fiyatlarla aklınızda bulunan branda çeşitlerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Çadırınızın taban ölçülerini ve yüksekliğini göz önüne alarak, sizin için en ideal branda çeşitlerini rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Su geçirmeyen, ultra hafif kumaş yapısına sahip olan ve güneş ışınlarını başarılı bir şekilde bloke eden brandalar ile çadırınızı güçlendirebilir ve yaşam alanlarınızı daha dayanıklı bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca, brandalar ile çadırınızın yanında ekstra bir alan açabilir, kullanmadığınız ve çadır içinde kalabalık teşkil eden eşyalarınızı da branda üzerine bırakabilirsiniz.

Genellikle düşük yoğunluklu polietilen (LDPE) ya da yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) tarzı materyallerden üretilen çadır brandası modelleri, dokuma veya tabaka halinde hazırlanıyor. Böylece, brandalar farklı noktalardan gerdirilebiliyor ve istenilen şekli kolaylıkla alabiliyor. Katlama çizgileri sayesinde rahatlıkla açılabilen ve toplanabilen brandalar fazla efor harcamadan kurulabiliyor. Branda çevresine eklenen metal halkalı delikler içinden sabitleme kazıkları ya da bağlama ipleri pratik bir biçimde geçirilebiliyor. Metal zemin kazıklarından geçirilen brandalar, gergi borularına sabitlenerek çadır üzerine bağlanabiliyor. Brandayı çadırın ana iskeleti üzerine eklemek için, plastik kıskaçlar da kullanılabiliyor. Geleneksel kullanım özelliklerine sahip olan branda modellerinin yanı sıra, sabit ayaklıklar üzerine konumlandırılan kamelya, tente ve çardak çeşitleri de yer alıyor. Branda kumaş ile çevrilen ve yarı açık şemsiye özelliği gösteren çadır modelleri, plaj gibi üstü açık alanlarda eşyalarınızı koruyabilmenize yardımcı oluyor.

Branda ve mekanik iskelet kullanarak, kendi imkanlarınız ile otağ ya da kamelya oluşturabilmek de mümkün oluyor. Yüksek ayaklı iskeletler üzerine branda yerleştirerek, çadır ya da tente gibi geniş kapalı alanlar elde edilebiliyor. Belirli kullanımlar için özel olarak tasarlanmış ve pratik bir şekilde kurulup kaldırılabilen kamelya ve otağ çadırları da bulunuyor. Demonte olarak taşınıp saklanabilen ürünler, yaz ve kış mevsimlerinde rahatlıkla tercih edilebiliyor. Kutlama, düğün, konser, festival, piknik ve panayır gibi etkinliklerde yarı açık çardaklar oldukça fazla işe yarıyor. Organizasyon, pazarlama ve tanıtım standı açabilmek için de hazır çardak ve otağ çadırlar son derece ideal oluyor. Kamelya ya da çardak için dizayn edilen brandalar, isteğe bağlı olarak sökülüp farklı bir amaç için kullanılabiliyor. Büyük brandalar, ahşap iskeletler ve hazır çadır kitleri üstüne de doğrudan bağlanabiliyor.


ARA
Loading interface...
Loading interface...

Çadır Brandası Fiyatları

Toplam 24 / 1443 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19102/352930