Masaj Koltuğu

Masaj Koltuğu Fiyatları

Günümüzde masaj salonlarında, spa merkezlerinde ve alışveriş merkezlerinde sıklıkla karşılaştığımız masaj koltuğu, dinlenmek için sevilerek kullanılıyor. Kısa molalarda ya da gün sonu yorgunluğunu atmak için sizler de bu koltukları kullanabilirsiniz. Özel masaj salonlarında ulaşabileceğiniz gibi kendi eviniz için de satın alabilirsiniz. Masaj koltuğu fiyatları, ürünlerin özellik ve markası ile ilişkili biçimdedir. Özelliği daha fazla olan bir model fiyat bakımından da daha yüksek olacaktır. Piyasaya oranla uygun fiyatlarda satışa sunulan masaj koltuklarına göz atabilirsiniz. Aynı markanın satışa sunduğu birden fazla model mevcuttur. Hem bütçe hem de ihtiyacınıza uygun bir modeli seçerek kullanabilirsiniz. Geniş fiyat aralıkları arasından ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Markalar tarafından özel olarak yapılan indirimler sayesinde masaj koltukları daha uygun fiyata düşer. Kullanacağınız alana uygun bir seçim yapabilirsiniz. 

Masaj Koltuğu Modelleri

Birbirinden farklı özellik ve tasarımlarda üretilen masaj koltukları en kaliteli markalar tarafından satışa sunuluyor. Teknik özellikler, modeller arası değişkenlik gösteriyor. Yoğurma, ovma ve titreme gibi işlemleri sunan bu koltuklar ile kısa sürede rahatlama sağlayabilirsiniz. Gelişen teknolojiye uygun özelliklerde üretilen masaj koltuklarını tek tuşla çalıştırabilirsiniz. Masaj koltukları birden fazla masaj tekniği uygular. Bu sayede tıpkı elle masaj yapılıyor gibi hissedebilirsiniz. Vücudun farklı bölgeleri üzerinde etki gösteren yapıya sahiptir. Masaj koltukları zor ulaşılan bölgelere dahi etki eder. Özellikle kalça, bel, sırt, boyun, basen ve bacak bölgelerine etkili bir biçimde işlem uygular. En iyi masaj koltuğu hangisi sorusu bu durumda en sık karşılaşılan sorunlardandır. Tüm modeller en iyi derecede işlev sunduğundan vücudunuzun masaj ihtiyacı olan bölgesine uygun seçim yapabilirsiniz. 

Katlanabilir Masaj Koltuğu Modelleri

Günümüzde çoğunlukla spa merkezlerinde rastlanan katlanabilir masaj koltukları kullanım bakımından rahatlık sunan modeller arasındadır. Bordo-krem, mavi-siyah, lacivert-mavi, yeşil-krem renk seçenekleri mevcuttur. Kullanılan her mekana rahat uyum sağlayan bu renkler sayesinde seçim yapmakta zorlanmayacaksınız. Suni deri kullanılarak üretilen bu modellerin temizliği de oldukça basittir. Üzerinde leke ve kir tutmadığından temiz bir bez ve su kullanarak silebilirsiniz. Ayarlanabilir yükseklik ayarı ile masajı uygulayacak kişinin boyuna göre ayarlayabilirsiniz. Genellikle elle yapılan masajlarda kullanılan bir modeldir. Katlanarak koltuk haline getirdikten sonra yatak şeklinde de kullanılabilir. Çok amaçlı kullanımı ile geniş imkan sunar. 

Ev Tipi Masaj Koltuğu Modelleri

Genellikle alışveriş merkezlerinde yer alan masaj koltukları ev tipi modellerdendir. Masaj koltuğu ev tipi modelleri kablolu kumanda ya da uzaktan kumandalı olarak tasarlanabiliyor. Tek tuş üzerinden yönetilebilen ev tipi modeller tüm vücudunuz üzerinde etki sağlar. Masaj özellikleri bulunan bu modelleri televizyon karşısında dinlenirken kullanabilirsiniz. Tıpkı normal bir koltuğu anımsatan görüntüsü ile evinizin dekoruna da uyum sağlar. Ev tipi modellerde sıklıkla karşılaştığımız sorular arasında masaj koltuğu ne kadar sorusu yer alıyor. Ev tipi masaj koltukları fiyat bakımından her bütçeye uyum sağlar. Model, renk, marka ve özelliğe göre değişir. 

Smart Pro Masaj Koltuğu Modelleri

Smart Pro masaj koltukları en yeni teknolojiye uygun modellerdendir. Az yer kaplama özelliği ile bilinen bir masaj koltuğu modeli oluyor. Benzersiz özellikleri ile yüksek düzeyde işlev sunuyor. 3 farklı masaj çeşitleri arasından vücudunuzun ihtiyacına uygun seçebilirsiniz. Vücudunuzun her kıvrımına daha iyi dokunuş olmasını sağlar. Ev ve ofis gibi alanlarda kullanıma uygundur. Tüm vücuda kullanabilme imkanının yanı sıra bölgesel olarak da tercih edilebilir. Tekerlekli hafif yapısı ile isteğiniz yere taşıyabilirsiniz. 3D bluetooth ve usb şarj yeri ile masaj olurken kulaklıkla müzik keyfini de çıkartabilirsiniz. 

3D Masaj Koltuğu Modelleri

3D masaj koltuğu modelleri ihtişamlı tasarımları ile göz kamaştırıyor. Masajda profesyonel bir deneyim kazanmanızı sağlayacaktır. Özellikle bağışıklık sistemi üzerinde etki sunan 3D modeller ile kendinizi daha dinç hissedebilirsiniz. 9 masaj programı, bacak germe özelliği, termal ısıtma sistemi, 5 tip manuel masaj fonksiyon özelliği, geliştirilmiş kalça masajı, selülit giderme programı, vücut tanıma sistemi ile geniş çaplı kullanım sunar. İster bölgesel ister noktasal olarak masaj keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Sıfır yer çekimi pozisyonu ile dilediğiniz pozisyona getirebilirsiniz. Boyundan başlayarak kalça ve bacaklara kadar etki eden masaj raylarına sahiptir. Eşsiz bir deneyim için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Masaj Koltuğu Faydaları Nelerdir?

Gün geçtikçe daha da popüler olmaya başlayan masaj koltukları ev ve ofislerde de kullanılabiliyor. Masaj koltuklarının insan vücudu üzerinde pek çok faydası vardır. Bağışıklığınızı sürekli olarak yüksek tutmanızı sağlar. Vücudunuzdaki ağrıları azaltmada yardımcı olur. Özellikle bel, sırt ve omuz ağrılarınızdan kısa sürede kurtulmanız mümkündür. Boyun, göğüs ve bel kısmına gerdirme işlemi yapabilirsiniz. Bu sayede fiziksel görünümünüzün daha iyi olmasını sağlayabilirsiniz. Masaj koltuğunu günde 30-40 dakika kullandığınızda kendinizi zinde hissedeceksiniz. Hem bedensel hem de zihinsel açıdan rahatlama sağlayan masaj koltukları tüm gün yorgunluğunuzu alır. Sırt ya da omuz bölgelerinde oluşan kulunçlarınız varsa bu kulunçların kırılmasında da etki sunar. Günün istediğiniz zaman diliminde kullanabilirsiniz. Çoğu kişinin günlük yorgunluğunu attığı bu masaj koltukları ile sizler de aynı amaçla kullanabilirsiniz. Ciddi ölçüde sağlık sorunlarının çıkmasını engeller. Güvenle kullanabilirsiniz.

Masaj Koltuğu Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Masaj koltukları, genç ve yetişkin yaş gruplarına uygun olan rahatlatıcı ürünlerden biridir. Ev, ofis, alışveriş merkezi ya da masaj salonlarında kullanıma uyum sağlar. Satın almadan önce doğru bir karar verilmesi için bazı hususlar vardır. İlk olarak kullanacağınız amaca uygun bir model seçmeniz gerekir. İhtiyacınızın üzerinde özelliklerde bir model seçmek gereksiz olabilir. Renk ve tasarımı mekana uygun seçebilirsiniz. Evinizde kullanmak için satın alacaksanız fazla yer kaplamayan model olmasını önemseyebilirsiniz. Tekerlekli bir seçim yaparak isteğiniz odaya taşıyabilirsiniz. Ovma, titreşim ya da yoğurma işlevlerinden ihtiyacınıza uygun bir model seçebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra fiyatlara da dikkat edilmelidir. Masaj koltuğu fiyat bakımından daha uygun aralıklarda olan markanın ürününü tercih edebilirsiniz. 

Masaj Koltuğu Nasıl Kullanılmalıdır?

Gün geçtikçe kullanımı daha da artan masaj koltukları günün yorgunluğunu atmada en sevilen ürünler arasında yer alıyor. Teknolojiye uygun üretilen masaj koltuklarının kullanımı kişiye herhangi bir zorluk yaratmıyor. Masaj koltuğuna kendinizi bırakarak tek tuşla kontrol edilebilirsiniz. Masaj koltuğu ne kadar süre kullanılmalı soruna ise ihtiyacınıza yönelik cevaplayabilirsiniz. Vücut ağrılarınızı atabileceğiniz süre kadar kullanabilirsiniz. Kullanımını ister tüm vücut isterse bölgesel olarak ayarlayabilirsiniz. Birbirinden farklı masaj tekniklerine sahip olan bu koltuklar sayesinde gün sonunda hemen evinize gelmek isteyeceksiniz. Kullanmayı çok seveceğiniz masaj koltuklarına uygun fiyat karşılığında sahip olabilirsiniz.

Masaj Koltuğu Rahat mıdır?

Birbirinden farklı masaj tekniği özelliklerinde üretilen masaj koltukları son derece rahattır. Kendinizi oldukça yumuşak zeminde hissedeceğiniz bu koltuklar ile rahatlayabilirsiniz. 

Masaj Koltuğu Kemiklere Batar mı?

Vücuttaki kaslar üzerine etki eden masaj koltukları kemiklere batma yapmaz. Sert bir zemini olmadığı için kendinizi güvenle koltuğa bırakabilirsiniz. 

Masaj Koltuğu Pahalı mıdır? 

Geniş fiyat aralıklarında satışa sunulan masaj koltukları her bütçeye rahatlıkla uyum sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Masaj Koltuğu Fiyatları

81 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 37 / 81 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?