Kamp Ocağı

Kamp Ocağı

Doğaseverlerin sık sık gerçekleştirildiği en güzel etkinliklerden biri olan kampların olmazsa olmazlarından biri de kamp ocağı aparatıdır. Kampta yiyecek ve içecek ihtiyacını gidermek için ocaklara ihtiyaç duyulur. Kampta işinizi kolaylaştıracak olan bu ocağın hem kullanımı kolaydır hem de oldukça dayanıklıdır. Kamp ocağının kendine özel çantası da mevcuttur. Bu çanta ile istediğiniz yere kamp ocağını rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kamp ocağının taşınması kolay olduğu kadar kullanımı da bir o kadar kolaydır. Ocağın bu kadar çok talep görmesinin nedenlerinden biri de pratik kullanımıdır. Karmaşık bir kullanım yerine pratik, hemen çözebileceğiniz bir kullanıma göre dizayn edilmiştir. 

Kamp Ocağının Özellikleri

Birçok özelliği bulunan mini kamp ocağı en çok kullanımı rahatlatan özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Ağırlığı minimum, avantajı maksimumdur. Kamp ocağı tek gözden oluşur. Tencereler rahatlıkla kullanılabilir. Uzun süre dayanıklı ve uzun kullanımlar için uygundur. Kamp ocağı başlığı kolay bir şekilde takılıp sökülebilir olması ve emniyetli olması kullanıcılar için önem kazanır. Teknik özellikleri bakımından hafif ve mini olması taşınmasını kolaylaştırır. Genel özellikleri bakımından bu ocaklar her alanda kullanışlıdır. Kamp ocaklarının temizlenebilir özelliği kullanım sonrası kullanıcılar için büyük kolaylıklardan bir tanesidir. Yapısı gereği kir ve yağı minimum derecede tutar, paslanma gibi problemlerle kesinlikle karşılaşmasınız. 

Kamp Ocağı Modelleri

Farklılığı seven kullanıcılar için kamp ocağı setleri rengarenk hazırlanmıştır. Bu seride kırmızı, beyaz, siyah, sarı, mavi ve turuncu renkleri bulunur. Böylelikle en sevdiğiniz rengi seçerek görsel olarak da bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Kamp ocağı modelleri arasında tek gözlü, çift gözlü ve dört gözlü modelleri de yer alır. Fakat içlerinde en kullanışlı olan tek gözlü olanıdır. Çünkü tek gözlü olanlar daha az yer kaplar ve daha az kartuş harcar. Dört gözlü olanlarda daha fazla kartuş harcandığı için sürekli değişim yapmaya ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda tek gözlü kamp ocağı modelleri daha hafiftir. Bu yüzden de taşınması, muhafaza edilmesi daha kolaydır. 

Kamp Ocağının Avantajları

Kamp ocağı kendi başına bir avantajdır. Avantajlı ürünlerin başında yer alır. Kamp ocağı isim olarak sadece kampta kullanılıyor gibi anlaşılsa da aslında hemen hemen her alanda kullanılabilir. Pratik ürünler arasında yer alır ve yeme içme ihtiyacını karşılamak için en pratik yöntemlerden biridir. Arabada yer kaplamaz, elde kolayca özel çantasıyla taşınabilir, minimum boyutu ile maksimum performans gösterir. Kullanışlı olmasının yanı sıra estetik bir görüntüye sahiptir. Uzun ömürlü olması nedeniyle uzun yıllar güven içerisinde kullanabilirsiniz. Elektrikli kamp ocağı elektriğin bulunduğu alanlarda kullanılabilir. Piknikte, deniz kenarında, ormanlık alanlar da kartuşlu olan kamp ocağını, elektrik olan kamp alanlarında ise elektrikli kamp ocağını tercih edebilirsiniz.

Kamp Ocağının Kullanım Alanları

Kamp ocağı kullanım bakımından sadece kampla sınırlı değildir. Evde bile kullanabileceğiniz harika bir üründür. Kamp ocakları piknik, gezi ve seyahatlerde rahatlıkla kullanılır. Deniz kenarında kamp kurmak isteyenler için harika bir üründür. Yaz, İlkbahar, Kış ve Sonbahar aylarına uygundur. Hava koşulları ne olursa olsun rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Rüzgar kesici aparatla rüzgarlı havalarda ocağın sönmesini engelleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra yağmurlu ve karlı günlerde üstüne bir kapatıcı katarak ocağı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hava şartları kamp ocakları için kesinlikle bir engel değildir. Ailecek veya arkadaş gruplarıyla yaptığınız pikniklerde kamp ocakları size şüphesiz kolaylık sağlayacaktır. Kamp ocaklarını ev içerisinde de güvenli olarak kullanabilir ve acil durumlarda bu üründen faydalanabilirsiniz. Dışarıda kullanımda kamp ocağı rüzgar kesici aparatı sayesinde rüzgardan etkilenmez ve hava şartlarına uygun olarak kullanılabilir. 

Kamp Ocağının Fiyatları

Kamp ocakları fiyatları kullanımı düşünülünce oldukça uygundur. Bu ürün piyasasına göre oldukça uygun fiyata satılmaktadır. Avantajları, modelleri, kullanım alanları çeşitli olan bu ürünü çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Fiyatları modellerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Yine aynı şekilde firmaya göre de değişiklik gösterebilir. En uyguna ürünü alıp maksimum fayda görmek istiyorsanız bu ürünü tercih edebilir hem maddi olarak hem de kullanış olarak faydasını görebilirsiniz. Kamp ocağı fiyatları genel ocak çeşitlerine göre de en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmuştur. Kamp ocakları yanında kartuş da verilmektedir. Kartuş miktarı da fiyatların değişken olmasını sağlar. Bunun yanı sıra modelleri ve göz sayısı da fiyatları etkiyen diğer sebeplerden biridir. 

Kamp Ocağı Aparatları 

Kamp ocakları minik ve şirin görüntüsüyle çok fazla aparatı gözükmüyor gibi dursa da aslında birçok aparatı bulunur. Bunların başında kamp ocağı dolum aparatı gelir. Ocaklar ısıyı gazdan aldığı için bittiği zaman tekrar doldurulması gerekir. Dalgınlığa gelerek kamp ocağının gazının bitmesine yakın olduğunu unutabilirsiniz. Kamp sırasında bu aparatı kullanarak kolay bir şekilde kamp ocağının ihtiyaç duyduğu gazı doldurabilirsiniz. Kamp ocağı kartuşu dolum aparatı hem işinizi kolaylaştıracak hem de gazın bitmesi gibi kriz ortamlarında krizi ortadan kaldıracaktır. Kamp ocaklarında güvenlik kilitleri de yer almaktadır. Ürün satışında kar elde etmekten önce insan sağlığı ön planda tutularak her türlü güvenlik tedbiri alınmıştır. Güvenlik kilitleri ile sağlığınız garanti altına alınmaktadır. 

Kamp Ocağında Neler Pişirilir? 

Kamp ocağı amaç bakımından mutfak tipi ocaklardan hiç bir farkı yoktur. İstediğiniz her şeyi rahatlıkla bu ocaklar üzerinde pişirebilirsiniz. Ocak gözleri standart boydadır. Cezve gibi küçük hacimli pişirme aparatlarının yanı sıra tava, tencere gibi büyük hacimli araç gereçlerle de rahatlıkla kullanılabilir. İsterseniz Türk kahvesi yapabilir isterseniz yemek pişirebilir, kızartma türü yiyecekler yapabilirsiniz. Acaba bu yemek bu ocakta pişer mi? Düşüncesi kesinlikle yaşamazsınız. Gönül rahatlığı ile ürünü, istediğiniz yiyeceği ve içeceği yapmak için kullanabilirsiniz. Kampların vazgeçilmez içeceklerinden biri olan çayı demleyip manzaranın ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz. 

Kamp Ocağı Kartuşu Kaç Saat Yanar?

Kamp ocağı kartuşu olmadan ocağın yanması çok mümkün olmamaktadır. Ürünün daha sağlıklı çalışması için kartuşlara ihtiyaç duyulur. Kartuşların yanma süreleri değişebilmektedir. Bu daha çok gramına ve büyüklüğüne bağlıdır. Bu ürünün yanında gönderilen kartuşların yanma süresi 3-4 saat gibi uzun süreli bir yanma süresine sahiptir. Aralıksız olarak 3-4 saat kartuş değiştirmeden ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kamp ocağı tüpü görevi yapan kartuşlar ocağın içerisinde alınması gereken ürünlerden bir tanesidir. Bu kartuşların çabuk ya da geç bitmesi kullanımınıza göre değişir. Sık kullanırsanız ve sürekli pişirme işlemi yaparsanız maksimum 4 saat kullanılmaktadır. Aralıklı olarak bu 4 saati farklı günlere ve saatlere yayabilirsiniz. Bu tamamen sizin kullanımınıza kalmıştır. 

Kamp Ocağının Garantisi Var Mıdır? 

Kamp ocakları için en merak edilen soruların başında garantisi var mı? Sorusu akla gelmektedir. Birçok ürünün garantisi bulunmayabilmektedir. Bu ürün için garanti süresi 6 aydır. 6 ay gibi bir sürede üründe yaşanabilecek herhangi bir olumsuz durum için garantiyi kullanabilirsiniz. Bu da tüketicilerin en büyük haklarından biridir. Garanti belgesi ile hem sağlığınız hem de ürün garanti altına alınmaktadır. Bu arada kamp ocağı çakmak gazlı olarak da doldurabilir ve yanabilmektedir. Bu da ayrıca kullanıcılar için ekstra bir avantaj sağlar. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kamp Ocağı Fiyatları

2140 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın