Masa Tenisi (Ping Pong) Topları

Masa tenisi sporunun vazgeçilmez bir parçası olan masa tenisi ping pong topları, kaliteli üretim malzemeleriyle hazırlanarak sizlere sunuluyor. Dünyaca ünlü marka seçeneklerinin yer aldığı masa tenisi ping pong topları arasından sizler de ihtiyaçlarınıza uygun olan seçenekleri gerçekleştirebilirsiniz. Tepki sürelerinin yani reflekslerin son derece önemli olduğu masa tenisi sporunda, yapabileceğiniz vuruşların eşsizliği masa tenisi ping pong toplarının kalitesiyle doğrudan orantılı oluyor. Bu sebeple ürün seçimlerinizi gerçekleştirirken güvenilir markaları tercih etmelisiniz.

Masa Tenisi Topu Çeşitleri

Kökleri on dokuzuncu yıla kadar dayanan bireysel sporlar arasındaki masa tenisi, icat edildiği günden bu yana en eğlenceli spor dalları arasında bulunuyor. Gerektirdiği malzemeler açısından elverişli olan masa tenisi aynı zamanda her yaş grubundan ve her kesimden insan için de en uygun sporlar türlerinden oluyor. Sizler de masa tenisi sporuna başlamak istiyorsanız veya profesyonel olarak bu spor ile uğraşıyorsanız masa tenisi için özel olarak tasarlanan ping pong masa tenisi topları arasından seçim yapabilirsiniz.

Amatör ya da profesyonel olarak ilgilendiğiniz masa tenisinden maksimum verimlilik alabileceğiniz masa tenisi topları mükemmel kavrama imkânı verebilen bir raket ile birlikte kullanıldığı zaman daha başarılı olabilmenizi de sağlıyor. Masa tenisi topları kendi içerisinde 3 ayrı seviyeye ayrılıyor. 1 yıldızlı olan toplan başlangıç seviyesi oyuncularına, 2 yıldızlı olan toplar orta seviyedeki oyunculara ve 3 yıldızlı olan toplar ise profesyonel oyunculara hitap ediyor.

Hareket kabiliyetinizi önlemeyecek olan kıyafetler ve konsantrasyonu destekleyebilecek olan ortam ile bu tür masa tenisi toplarını birleştirdiğiniz zaman yeteneğinizi daha iyi bir şekilde sergilemeye başlayabilirsiniz. İçi boş olan ping pong masa tenisi topları ile skorlar ve maksimum eğlence raketinizin ucunda kollarınızı ve bacaklarınızı aynı anda çalıştırırken aynı zamanda stratejik bir şekilde düşünebilme yeteneğinizi de kuvvetlendirebileceğiniz masa tenisi sporu ile daha sağlıklı bir hayat yaşayabilirsiniz.

Masa Tenisi Topu Özellikleri

Ping pong masa tenisi topları bu spor dalı ile hobi olarak ilgilenenler gibi aynı zamanda federasyon onaylı profesyonel masa tenisi oyuncularının da kullanabileceği özel ürünler arasında yer alıyor. Maçlarda ya da antrenmanlarda kullanabilmek için satın alabileceğiniz masa tenisi topları özellikleri açısından standartlara da uyumlu oluyor. Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu, masa tenisi sporunda kullanılabilecek olan masa tenisi topu çeşitleri için önemli standartları kişilere sunuyor. Bu standartlar arasında topun 40 mm çapında olması, 2,7 gram ağırlığa erişmesi, mat ya da portakal renginde olması gibi detaylar bulunuyor. Ayrıca ping pong masa tenisi toplarının selüloid veya benzeri plastikten üretilmiş olması da gerekiyor.

Üçlü, altılı, on ikili, yetmiş ikili ve yüzlü gibi farklı şekillerde de üretilen masa tenisi toplarından istediğinizi seçerek sporunuzu daha güvenilir, kaliteli ve heyecanlı bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz. Antrenmanlarınız, maçlarınız ve arkadaşlarınız ile geçirdiğiniz zamanlarda hobi olarak oynayabileceğiniz bütün masa tenisi oyunları ve maçları için standartlara uyumlu olarak üretilen masa tenisi toplarından yararlanabilirsiniz.

Masa Tenisi Topu Fiyatları

Dünyaca ünlü markalar tarafından tasarlanan ping pong masa tenisi topları arasında profesyonel kişiler tarafından tercih edilen masa tenisi topları da yer alıyor. Masa tenisi için uygun raketi seçtiyseniz sıra artık doğru özelliklere sahip olan uygun bir masa tenisi topu almaya geliyor. Birbirinden özgün ve kaliteli şekilde tasarlanan ping pong masa tenisi topları fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine ve markasına göre değişkenlik gösterebiliyor. Uzun süreli kullanımlarda da sorun yaşamayacağınız masa tenisi topları sayesinde performansınızı en üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ping Pong, Masa Tenisi Topları

253 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 253 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19006/19016