Masa Tenisi

Masa tenisi pek çok kullanıcının tercih ettiği ve eğlenceli bulduğu oyun türlerinden biri olarak oldukça rağbet görüyor. Hem amatör hem de profesyonel oyuncular ile oynanan bu oyun türünün gerçekleşmesi için bazı ekipmanlara ihtiyaç bulunuyor. Uyulması gereken kurallar eşliğinde ve belirlenen ekipmanların varlığıyla gerçekleştirilen masa tenisi oyunu kullanıcılara pek çok avantaj sağlıyor. Eğlenceli bir vakit geçirme olanağının yanı sıra aynı zamanda vücuttaki kas gelişimini olumlu etki ederek bir spor aktivitesi olarak da değerlendirilebilir. Masa tenisi oyununu gerçekleştirmek için masa tenisi malzemeleri satın almak gerekiyor. Bu malzemeleri internet ile görüntüleyerek sipariş verebilirsiniz. Masa tenisi için masa tenisi topu, masa tenisi raketi, masa tenisi masası ve masa tenisi filesi gibi ekipmanlara ihtiyaç duyuluyor. Aynı zamanda bazı kullanıcılar masa tenisi ayakkabısı ile özel masa tenisi kıyafetleri de tercih ederek kendilerini konforlu hissedebilir. Oyun esnasında bu ekipmanları bulundurarak amatör ya da profesyonel masa tenisi oyunu maçlarını gerçekleştirme imkanına erişebilirsiniz. Bu ürünler ayrı ayrı piyasada yer alarak satın alınabildiği gibi set ürün olarak da kullanıcıların imkanına sunulabilir. Online üzerinden istediğiniz ürün modellerini görüntüleme imkanına erişebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri işaretleyerek kaydedebilirsiniz. Beğenip kaydettiğiniz ürünler arasından bütçenize uygun olanları belirleyebilirsiniz. Bütçe aralığı oluşturduktan sonra ürünler arasında seçimlerinizi gerçekleştirerek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Masa Tenisi Raketi 

Masa tenisi raketi masa tenisi oyunu için oldukça önemli ekipmanlardan biri olarak biliniyor. Masa tenisi raketlerinin görünümüne bakıldığında bir yüzünün siyah diğer yüzünü ise kırmızı renginde olduğu göze çarpıyor. Oyun esnasında ortaya çıkan bu renk farklılığının bir sebebi bulunuyor. Bu sebep masa raketinin kırmızı tarafının daha eğilimli olması sebebiyle topa vuruşta daha hızlı manevralar yapmayı mümkün kılıyor. Siyah tarafı ise kırmızı tarafına göre daha yapışkan bir özellik göstermesi ile biliniyor. Masa tenisi raketlerinin ölçüleri ile ilgili kesin bir bilgi olmaması ile beraber bazı konularda dikkat edilmesi gerekiyor. Öncelikle raketin taban kalınlığı doğal tahta bir yapıya sahip olması gerektiği kullanıcıların dikkat ettiği unsurlardan biri olarak karşılık buluyor. Ayrıca raketin topa vuruş esnasında kullanılan yüzey tabakasının da 2 milimetre seviyesinde olması gerektiği de önemli ayrıntılardan sayılıyor. Masa tenisi oyuncularının el parmak ölçülerine göre birbirinden farklı geniş aralıkta masa tenisi raketleri bulunuyor. İhtiyacınıza ve elinize uygun yapıya sahip olan masa tenisi raketini online üzerinden inceleyerek tercih edebilirsiniz. Masa tenisi raketlerinin birbirinden farklı tutuş stilleri bulunuyor. Tutuş stilleri shakehand, penhold şeklinde birbirinden farklı isimlendirmelere tabii tutuluyor. Oyun esnasındaki konforunuza göre istediğiniz tutuş tekniğini uygulayabilirsiniz. Masa tenisi raketi seçiminde pek çok unsura dikkat etmeniz büyük önem arz ediyor. El ve parmak ölçüleri başta olmak üzere masa tenisi raketinde kaliteli materyallerden yapılmış ürünleri tespit etmeniz önemli unsurlardan biri olarak söylenir. İnternet üzerinden masa tenisi raketlerini görüntülerken bu önemli unsurlara dikkat ederek ihtiyaçlarınızı kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Masa Tenisi Masası 

Masa tenisi masası genellikle ahşap materyaller kullanılarak üretiliyor. Bu materyallerden oluşturulan ürünler iç mekan kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanıyor. Dış mekan kullanımında gerçekleştirilecek masa tenisi aktivitelerinde ise alüminyum ya da metal materyalleri tercih ediliyor. Masa tenislerinde masaların ebat, boyut ve yüksekliklerinin oldukça önemli ölçütler olduğu kullanıcıların dikkatinden kaçmıyor. Masa tenisi masası genişliği 152,5 cm şeklinde bir değere sahip olması gerekiyor. Boyutunun 274 cm uzunluğunda olması ve 76 cm ise bir yükseklik değeri bulunması büyük önem arz ediyor. Genellikle standart masa tenisi masaları bu ölçütlere göre tasarlanarak üretiliyor. Bazı masa tenisi masaları sahip olduğu özelliklere göre de değişkenlik gösteriyor. Bazı masalar yükseklik bakımından ayarlanabilir bir şekilde tasarlanarak üretiliyor. Bu da birbirinden farklı uzunluğa sahip masa tenisi oyuncularının rahatlıkla oyun oynamasına imkan tanıyor. Bu özelliğin haricinde diğer bazı masa tenisi masaları kolay kurulum göstererek aynı zamanda dönüştürülebilir özellik de taşıyor. Küçük alanlarda yer tasarrufu sağlanmasına olanak tanıyarak kullanıcılarda memnuniyet oluşturuyor. İstediğiniz kriterlere uygun masa tenisi modellerini online alışveriş seçeneği ile inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri kaydederek sonrasında seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Masa Tenisi Filesi 

Masa tenisi filesi belli standart ölçülere göre oluşturuluyor. Bu ölçülere göre masa tenisi filesi 6 fit genişliğinde bulunması gerekiyor. Aynı zamanda 6 inç olacak şekilde bir uzunluğa sahip olması da önemli detaylardan biri olarak söylenebilir. Masa tenisi fileleri masa tenisi masalarının her iki yandan iki direkle desteklenerek kurulması ile oluşturuluyor. Filelerin renkleri siyah, lacivert ya da yeşil tonlarında tasarlanarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Masa tenisi fileleri genellikle pamuk başta olmak üzere naylon, plastik ya da diğer maddelerden üretilerek kullanıma hazır hale getiriliyor. Masa tenisi filesi kurulumlarına göre de farklı türlere ayrılır. Klipsli masa tenisi filesi modelleri basit bir kurulum ile gerçekleştirildiğinden kullanıcıların tercih sebebi haline geliyor. Yanı sıra kelepçeli masa tenisi filesi de sabit ve darbelere dayanıklı bir şekilde oluşturulduğundan kullanıcıların ilgisini çekiyor. Bu modelin vida ile sabitlenen çeşidi de yine kullanıcıların imkanına sunuluyor. İnternet üzerinden masa tenisi filesi çeşitlerine göz atarak tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Masa Tenisi Topu 

Masa tenisi topu masa tenisi oyunu için önemli ana ekipmanlardan biri olarak karşılık buluyor. Masa tenisi topları genellikle oyuncuların seviyelerine göre 3 türe ayrılıyor. 1. seviyede oluşturulan masa tenisi topları genellikle amatör oyuncular yani başlangıç seviyesini karşılıyor. 2. seviyedeki toplar da orta seviyede oynayan oyuncular için oluşturuluyor. 3. seviyedeki masa tenisi toplarına gelindiğinde ise profesyonel oyuncuların kullandığı seviye olarak müsabakalarda kendine yer ediniyor. Bu başlangıç, orta ve ileri seviyedeki topları belirlemek için toplardaki yıldız sayılarına dikkat etmeniz gerekiyor. Masa tenisi topu satın alırken topun rakete vuruş esnasında tok bir ses çıkarması kullanıcıların dikkat ettiği detaylardan biri oluyor. Aynı zamanda masa tenisi topunun darbelere dayanıklı olacak şekilde kaliteli olması da önemli unsurlardan biri olarak söylenebilir. Online üzerinden tekli ya da çoklu olarak masa tenisi toplarını seviyenize uygun olacak şekilde inceleyerek bir karara varabilirsiniz. 

Masa Tenisi Kuralları 

Masa tenisi kuralları oyuncuların oyun esnasında dikkat etmesi gereken konulardan biri olarak biliniyor. Masa tenisi oyunu servisle başlıyor servis de masa tenisi oyunu alanının dışında atılarak gerçekleştiriliyor. Servisi atan oyuncu topu en az 16 cm yüksekliğe doğru dik bir açıyla atarak gerçekleştirilmesi gerekiyor. Ayrıca topun karşı tarafa servis atılırken fileye temas etmemesi lazım geliyor. Aksi durumda yapılan servis geçersiz sayılara herhangi bir sayı verilemiyor. Bununla birlikte servis sırasında top fileye takılırsa sayı karşı rakibe yazılıyor. Masa tenisi oyununda setler 11 sayıdan oluşarak meydana geliyor. Herhangi bir eşitlik söz konusu olduğunda fark 2'ye çıkarılarak oyunun devamı sağlanıyor. Masa tenisi oyununda toplam 7 set oynanarak 4 seti galip alan taraf oyunun kazananı oluyor. Hem amatör oyuncular hem de profesyonel oyuncular tarafından kolaylıkla oynanabilen bu oyun eğlenceli olmasının yanı sıra vücuttaki kasların çalışmasına yardımcı olarak vücut sağlığı üzerinde olumlu tesirleri bulunuyor. Bu oyunu evinizde ya da istediğiniz herhangi bir ortamda rahatlıkla oynamak istiyorsanız internet üzerinden masa tenisi ekipmanlarını kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Çeşitli markaların piyasaya sunduğu bu ürün modellerini inceleyerek kriterlerinizi ve bütçenize uygun olanlar arasında tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Masa Tenisi Malzemeleri Satın Alırken Neye Dikkat Etmeli? 

Masa tenisi malzemeleri satın alırken bazı detaylara dikkat etmek oldukça büyük önem arz ediyor. Bunlardan birincisi malzemelerin oyundaki seviyenize göre seçmeni yapmanız gereken ilk adım olarak söylenebilir. Masa tenisi ekipmanları oyuncuların başlangıç, orta ve ileri seviyelerine göre farklı modelleri ayrılıyor. Bu sebeple kullanıcılar ürün satın alırken kendi seviyelerine göre tercihte bulunmaları gerekiyor. Bunun dışında masa tenisi ekipmanları belirli ölçülere göre tasarlanıyor. Bu ölçüleri araştırarak satın alma işlemlerini gerçekleştirmeniz bir diğer önemli ayrıntılardan biri olarak söylenebilir. Ayrıca oyuncuların el ve parmak ölçüleri de masa tenisi ekipmanlarını satın almada önemli kriterlerden sayılıyor. Özellikle masa tenisi raketi seçiminde oyuncunun raketi kavrarken ki rahatlığı ve Konfor alanı ürün seçiminde belirleyici unsur olabilir. Bu detaylara dikkat ederek online üzerinden masa tenisi malzemelerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri kalite ve fiyat performansına göre değerlendirerek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Masa Tenisi Malzemeleri Fiyatları 

Masa tenisi malzemesi fiyatları pek çok etkene göre farklı fiyat aralığında kullanıcıların imkanına sunuluyor. Ürünün markasının güvenilirliği, popülaritesi, ürünün kalitesi, ürünün boyutu, işlevi ve diğer pek çok unsur bu fiyat farkını doğrudan etki ediyor. Ayrıca masa tenisi malzemelerinin oyuncuların seviyelerine göre çeşitlilik göstermesi de fiyatlar arasında değişkenlik gösteren etkenlerden biri olarak söylenebilir. Hepsiburada'nın sunmuş olduğu geliştirilmiş arama motoru ile istediğiniz markayı ve özellikleri belirleyerek görüntülemek istediğiniz ürünleri sınırlandırabilirsiniz. Ayrıca fiyat filtresi özelliği ile masa tenisi malzemeleri için ayıracağınız bütçe aralığını minimum ve maksimum olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Sadece belirlediğiniz bütçe aralığındaki ürünleri sayfanıza düşürerek zaman ve bütçe tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ayrıca ürünler fiyatlandırma açısından azalandan artana ya da artandan azalan olacak şekilde listelenebilir. Böylelikle ürünleri hem kalite hem de fiyat performansı açısından aynı anda değerlendirerek yapacağınız alışverişi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bütçe dostu bu platformun sunmuş olduğu birbirinden farklı avantajlar ile online alışveriş deneyiminizden memnun kalabilirsiniz.

Masa Tenisi Malzemeleri Kullanıcı Tavsiye ve Yorumları 

Deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumları masa tenisi malzemeleri satın alırken belirleyici özelliklerden biri olarak söylenebilir. Özellikle ürünle ilgili yapılan detaylı analizler, kullanım detaylarını ilişkin öneriler ve diğer pek çok unsur kullanıcıların ürün hakkında daha detaylı bilgi almasına olanak sağlıyor. Bunun yanı sıra kullanıcıların kafalarındaki soru işaretleri de deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumlara eşliğinde bir nebze gideriliyor. Hepsiburada deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumları eşliğinde en çok beğenilen ve en çok satılan ürünleri öne çıkanlar kategorisinde kullanıcıların hizmetine sunuyor. Bu ürünleri filtreleyerek görüntüleyebilirsiniz. En çok beğenilen ve satın alınan masa tenisi malzemelerini öne çıkararak bu ürünler arasından tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle satın alacağınız üründen maksimum verim elde etme imkanına ulaşarak memnuniyet oranını yükseltebilirsiniz.

Masa Tenisi Malzemeleri İndirim ve Kampanyaları 

Çeşitli gün ve haftalarda birbirinden farklı indirim ve kampanyalar Hepsiburada ile kullanıcıların imkanına sunuluyor. Bu indirim ve kampanyaları sıkı takip ederek satın alacağınız ürün üzerinde tanımlama imkanına erişebilirsiniz. Satın alacağınız ürün üzerinde herhangi bir indirim ve kampanya tanımlanabilir özelliğe sahip ise piyasadan daha uygun fiyata ihtiyaçlarınızı temin etme olanağına sahip olabilirsiniz. Böylelikle yapacağınız alışverişten kazançlı çıkarak bütçe tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Masa Tenisi Malzemeleri

1783 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Spor Branşları
Spor Branşları
Masa Tenisi
Masa Tenisi
Masa Tenisi Masaları
Masa Tenisi Masaları
Masa Tenisi Raketleri
Masa Tenisi Raketleri
Masa Tenisi (Ping Pong) Topları
Masa Tenisi (Ping Pong) Topları
Masa Tenisi Ağları ve Demirleri
Masa Tenisi Ağları ve Demirleri
Masa Tenisi Giyim ve Aksesuarları
Masa Tenisi Giyim ve Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 38 / 1783 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?