Sıcak mevsimlerde serinlemek amacıyla üretilen vantilatörler, evlerde ve iş yerlerinde kullanılır. Kullanılacağı ortama göre farklı modellere ve özelliklere sahip olan ürünler, bulunduğu ortamda hava akışını sağlar. Ortamın büyüklüğüne bağlı olarak farklı özelliklere sahip olan ürünlerin teknik özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek size uygun ürünü seçebilirsiniz.

Vantilatör Modelleri

Vantilatör çeşitleri çalışma şekillerine bağlı olarak farklı modellere sahiptir. Ürünler arasında ayaklı vantilatörler, sanayi tipi profesyonel vantilatörler, portatif ürünler, kule tipi ürünler, pervanesiz modeller, duvara monte modeller ve masaüstü mini vantilatörler yer alır. Evlerde ve küçük iş yerlerinde tercih edilen ayaklı ürünler arasında kademe ayarları farklı, iyon üreten, uzaktan kumandalı ürünler bulunur. Özellikle iyonizer teknolojisi ile ortamın havasını değiştiren vantilatör modelleri ve buhar üreten yapısı ile havayı nemlendirme özelliğine sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Buharlı vantilatörler arasında nemlendirme gücü ve üfleme gücü farklı olan modelleri karşılaştırabilirsiniz. Sanayi tipi ürün çeşitlerinde ise hem ayaklı, hem duvara monte edilen, hem de ayaksız ürünlere ulaşabilirsiniz. Güvenli ve kullanışlı tasarımı ve özellikle sessiz çalışma özelliğine sahip ürünleri tercih ederek atölyeler, küçük işletmeler ve endüstriyel alanlarda kullanabilirsiniz. Sanayi tipi ürünlerde termal sigortalı motoru olan ve tam koruma sunan ürünleri seçebilirsiniz.

Farklı ortamlarda kullanabileceğiniz duvar tipi vantilatörler ise ebatları ile değişiklik gösterir. Hız kademeleri, enerji tasarrufu özellikleri ile farklılaşan ürünlerin pervane yapılarını ve duvara monte edilme özelliklerini inceleyebilirsiniz. Masa tipi ürünler arasında ise farklı tasarımlara sahip birçok ürünü bulabilirsiniz. Kutu şeklinde modern bir tasarıma sahip olan ürünlerin farklı modellerini inceleyebilirsiniz. Hem iş yerlerinde hem de evde kullanıma uygun olan küçük ürünler arasından döner başlıklı ürünleri de temin edebilirsiniz. Vantilatör çeşitlerinde modern tasarımı ile dikkat çeken diğer bir model ise kule tipi ürünlerdir. Geniş açılı salınıma sahip olan ve ayarlanabilir kademe gibi farklı özellikler sunan vantilatörleri geniş mekanlarda kullanabilirsiniz. Ayaklı vantilatör çeşitlerinde pervanesiz ürünler de yer alır. Pervanesiz olduğu için kesintisiz hava akımı sağlayan aynı zamanda güvenli bir kullanım sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Hem teknik özellikleri hem de yapıları ile pervaneli ürün tiplerinden ayrılan pervanesiz modeller arasında masaüstü kullanıma uygun ayaksız hava fanlarını da bulabilirsiniz.

Vantilatör Fiyatları

Modellerine ve özelliklerine bağlı olarak fiyatları değişen ürünler, farklı bütçelere hitap eder. Özellikle teknik özellikleri, kullanım şekilleri ve kullanılacak ortama göre türleri değişen ürünleri inceleyebilirsiniz. Vantilatör fiyatları markalarına, malzeme çeşitlerine ve teknolojilerine göre değişkenlik gösterir. Özellikle iyonizer teknolojisine ve nemlendirici özelliğe sahip ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz. Küçük fiyat farkları ile birbirinden ayrılan buharlı ürünlerin teknik özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Sanayi tipi ürün çeşitlerinin fiyatları ise birbirinden farklı olduğu için size hitap eden ürünleri belirleyip fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Özellikle geniş ofisleriniz için, duvara monte edilen, aynı zamanda güçlü motoru ve hız kademe ayarları ile yüksek performans sunan vantilatör türleri uygun olacaktır.

Masa tipi ürünler ise duvara monte edilen vantilatörler ile hemen hemen aynı fiyat aralığında kullanıcıya sunulur. Masaüstü ürünlerde zaman ayarlı ya da döner başlığa sahip ürün çeşitlerini bulabilir, fiyatlarını ve özelliklerini değerlendirebilirsiniz. Hem tasarımı ile hem de hitap ettiği bütçe açısından farklılık gösteren diğer bir model ise pervanesiz vantilatörlerdir. Modern tasarımları ve teknik özellikleri ile farklılaşan bu vantilatör tipleri arasında ayaklı ve ayaksız ürünleri aynı fiyat aralığında bulabilir, portatif hava soğutucularına da ulaşabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip vantilatör çeşitlerini detaylıca inceleyebilir, bütçenize ve kullanacağınız ortama uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vantilatör Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 646 ürün
DSACategoryId/2147483638/161876/17412