Elektrik & Tesisat Malzemeleri

Evdeki ufak elektrikli araçlar genellikle en acil zamanlarda bozulur. Özellikle elektrik ve tesisat işlerinde usta bulmak, ustanın zamanında gelmesi, işi doğru yapması ve doğru fiyatlandırma yapıldığından emin olmak güçtür. Bozulmadan önce önlem alınması ya da bozulan, deforme olmuş elektrik aksesuarlarını dönem dönem yenileriyle değiştirilmesi, kritik durumlarda hayat kurtarır.

Kendiniz Değiştirebilirsiniz

Evdeki bir takım tak-çıkar ürünlerin değiştirilmesi çok kolaydır. Evde halihazırda yedeklerinin bulunması ile işler çok daha kolaylaşır. Fişlerin zamanla tahrip olması, çeşitli darbelerle kırılması ve tehlike yaratması gibi durumlarda yedek fiş ya da uzatma kablosu hayat kurtaracaktır. Aynı şekilde, ışıklandırma anahtarlarının da kirlenmesi, bozulması, yerinden oynaması gibi durumlarda bu araçları kolaylıkla değiştirmeniz mümkündür. Tüm elektrik ve tesisat işlerine başlamadan önce sigortayı kapatarak evin elektriğini kesmeniz önemlidir.

Elektronik Eşyayı Korumanın Yolu: Topraklama Fişler

Evlerdeki elektronik eşyalar, topraklama kablo ya da fişler olmazsa kolaylıkla bozulabilir. Topraklama yapmak için evin elektrik tesisatını olduğu gibi değiştirmek yerine daha pratik bir yöntem kullanılması mümkündür. Topraklama işlemi için topraklı kablolu uzatmalar ya da akım korumalı fişler idealdir. Özellikle açma kapama anahtarı olan uzatma kablolarından satın alındığında evdeki eşyaların çalıştırılmadığı zamanlarda elektriğini kesme imkanı da olur.

Kablosuz Kapı Zilleri ile Evin Sesini Değiştirin

Önceki zamanlarda, elektrikçi çağrılarak yapılan kapı zili değiştirme işini yapmak da artık oldukça kolaydır. Uygun fiyatlara satın alınacak kapı zilleri çok sayıda sesi barındırır ve zil sesi değiştirilerek kullanılabilir. Uzaktan kumandalı kapı zillerinin, algılama mesafesi 100 metreye kadardır. Zil seslerini uzaktan günlük olarak değiştirmek de mümkün olur.

Evin Şıklığını Anahtarlar ile Artırın

Işıklandırma evin tüm iç dekorasyonunu değiştirir. Işıklandırma anahtarları ise bu şıklığın ince detayıdır. Sürekli kullanılan anahtarlar, zamanda deforme olur, bazıları duvardan sarkabilir. Bu durumlarda anahtarları değiştirmek güvenlidir ve eve yeni bir hava getirir. Değişik renklerdeki tasarım anahtarlar arasından seçim yapabilir ve uygun olanları satın alabilirsiniz. Çeşitli marka ve fiyat aralıklarında vavien anahtarlar, sıva üstü dekoratif anahtarlar ve dimerlere kolaylıkla ulaşmak mümkündür.

Kabloları Birleştirin: Klemens ve Buatlar

Evde ufak çaplı elektrik tesisat işlerine girmeyi sevenlere yabancı gelmeyecek klemens ve buat gibi parçaları da satın alabilirsiniz. Kullanım amacı ve boyutlarına göre çeşitlenen klemens ve buatların yanı sıra kablo kanalları ve kabloları da çeşitli marka ve fiyatlarla satın alabilirsiniz. Evin elektrik sistemini değiştirmekte ve yeni kablolar yerleştirirken karışıklığı önlemekte önemli rol oynayan kablo klipsleri, bağları ve kroşeler de tamir çantasında her zaman olması olması gereken ürünlerden bazılarıdır. 

Evinizin Kontrolü Sizin Elinizde Olsun

Eve girildiğinde ışıkların kendiliğinden yanması ya da tuvaletten çıkarken sifonun kendi kendine çalışması gibi teknolojik kolaylıklara da ulaşmak mümkündür. 180 derece ve üzeri açıyla, geniş bir alanı tarayabilen hareket sensörlerinin algılama mesafeleri de marka ve fiyatlara göre değişir. Su geçirmez hareket sensörleri ile banyo ve mutfakta ışığa dokunmadan aydınlatma sağlanabilir. Bunun yanı sıra davetsiz misafirlerden korunmak için çeşitli markalardaki kapı ve pencere alarmları satın alınarak ev güvenlik sistemine entegre edilebilir.

Detektörler Sayesinde Güvenli Bir Ev

Elektrikli ürünlerin çalışma zaman aralıklarını belirleyen röleleri de satın almak mümkündür. Özellikle kombi kullanılan evrlerde ihtiyaç duyulan gaz detektörleri, evdeki görünmez kazaları önleyen en önemli araçlardandır. Evin nem ve sıcaklığını ölçen elektronik detektörler de çeşitli marka ve fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Elektrik ürünleri yerine güneş enerjisini kullanmanın tercih edildiği evler için taşınabilir ya da sabit güneş enerji panelleri, regülatör ve kontrol cihazları da kolaylıkla satın alınabilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
1/4
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Elektrik & Tesisat Malzemeleri

10.000+ ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Elektrik & Tesisat Malzemeleri
Elektrik & Tesisat Malzemeleri
Kablo Bağı
Kablo Bağı
Elektrik Aksesuarları
Elektrik Aksesuarları
Grup Priz & Uzatma Kablosu
Grup Priz & Uzatma Kablosu
Priz
Priz
Sigorta Kutusu
Sigorta Kutusu
Anahtar
Anahtar
Duy
Duy
Klemens
Klemens
Kablo Kanalı
Kablo Kanalı
Fiş
Fiş
Adaptör
Adaptör
Elektrik Kablosu
Elektrik Kablosu
Güneş Enerjisi
Güneş Enerjisi
Sensörler / Dedektörler
Sensörler / Dedektörler
Zaman Saatleri
Zaman Saatleri
Nem / Isı Ölçerler
Nem / Isı Ölçerler
Akıllı Prizler
Akıllı Prizler
Akıllı Anahtarlar
Akıllı Anahtarlar
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 47 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?