Evinizdeki veya ofisinizdeki bütün kumandalı eşyaları yönetebilmenizi sağlayan akıllı kumandalar hayatınızı kolaylaştıracak özellikler barındırıyor. RF, infrared kumandalı veya kızılötesi kumandalı elektrikli eşyalarınızı tabletlerinizden veya cep telefonlarınızdan ayarlayabilmenizi ve açıp kapatabilmenizi sağlayan akılı kumandalar farklı kumanda türlerini kopyalayarak tek bir uygulamaya sığdırmayı başarıyor.

Garaj kapısından sulama sistemine, televizyondan müzik setine, klimadan perdelere, ev ve iş yerlerinde kullandığınız pek çok eşyanın uzaktan kontrol edilebilmesi yaşam alanlarınızın içeriye adım attığınız andan itibaren istediğiniz konforu sağlamasını kolaylaştırıyor. Sıcak yaz aylarında işten dönerken yolda klimanızı ve müzik setinizi çalıştırarak evinizde ferah ve huzurlu bir ortam yaratabilir, eve girer girmez rahatladığınızı hissedebilirsiniz. Tatile çıktığınızda bahçenizi cep telefonunuzun yardımıyla sulayabilir, açık unuttuğunuz elektrikli aletlerinizi kapatabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran akıllı kumanda sayesinde gözünüz arkada kalmadan evden çıkabilirsiniz. Elektrikli ev aletlerinizi her an kontrol edebilmenizi sağlayan ürün, gereksiz elektrik kullanımının önüne geçerek elektrik tasarrufu yapmanıza yardımcı oluyor. Pek çok kumanda gerektiren cihazları tablet veya cep telefonunuza bağlayan ürün gereksiz kumandalardan kurtulmanızı kolaylaştırıyor. Özellikle her mevsim kullanılmayan klima gibi cihazların kumandasını ihtiyacı olduğunda bulamamaktan şikâyetçi olan pek çok kişi akıllı kumandayı tercih ederek hayatını kolaylaştırıyor.

3G, 4G ve WiFi üzerinden kontrol edebileceğiniz akıllı kumanda, Android ve IOS uygulamalarıyla telefon ve tabletlerinizi uzaktan kumanda gibi kullanabilmenizi mümkün kılıyor. Birden çok telefon ve tableti kumanda gibi kullanabilmenizi sağlayan ürün sizin ve aile bireylerinizin cihazları kolaylıkla kontrol edebilmesini sağlıyor. Pek çok çeşidi bulunan akıllı kumandaların bazılarında ısı sensörü özelliği de yer alıyor. Isı sensörü ev ısısını otomatik olarak algılıyor ve uygun sıcaklığı ayarlayabilmenizi sağlıyor. Çocuklu aileler tarafından sıklıkla tercih edilen bu modeller çocukların okuldan eve döndükleri saatlerde evin istenilen sıcaklığa sahip olabilmesini mümkün kılıyor. Zaman ayarlı modeller ise cihazlarınızın hangi tarihte ve saat kaçta çalıştırılacağını ayarlayabileceğiniz bir uygulama barındırıyor. Zamanlayıcı özelliği istediğiniz cihazın ayarlama saatini belirlemenize yardımcı oluyor. Yaz aylarında belirlediğiniz sıklıkta çalışan klimanızı yaz bitimine ayarlayabilir, yaz bitiminde klimanızı kapatabilirsiniz.

Akılı kumanda fiyatları kopyalayabildiği kumanda çeşidine, diğer akılı cihazlarla yakaladığı uyuma, fazladan özelliğe sahip olup olmadığına, markaların satış politikalarına göre farklılık gösteriyor. Ev ve iş yerlerinizde kolaylık yaratabilecek ve bütçenize uygun olan ürünü bulabilmek için ürün özelliklerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürünü size özel indirim avantajlarından faydalanarak satın alabilirsiniz. Akıllı kumandaların tadilata gerek duymayan tak çıkar modelleri ve monte edilen modelleri bulunuyor. Bazı modellerinde güç kaynağı olarak pil kullanılıyor. Bazı ürünlerde ise doğrudan elektrik bağlantısı sağlayan kablo ile enerji ihtiyacı sağlanıyor. Sizin için kullanım kolaylığı sağlayacak ürünü pek çok ürünün yer aldığı kategoride bulabilirsiniz. Akıllı kumanda alırken evinizdeki kumandalarla uyumlu olup olmadığını, cep telefonunuzun veya tabletinizin markasının sorun olup olmayacağını ürün özelliklerinden mutlaka incelemelisiniz. Ayrıca evinizde başka akılı ev sistemi ürünleri bulunduruyorsanız ve bu ürünleri akılı kumanda ile yönetmeyi düşünüyorsanız ürünlerle uyumluluk sağlayan bir kumanda seçmeye dikkat etmelisiniz.

Yalnızca televizyon için kullanılabilen kumandalar da akıllı kumanda modelleri arasında yer alıyor. Bu akılı kumanda televizyonunuz için kullandığınız diğer kumandaların yerine geçerek kulanım kolaylığı sağlıyor. Televizyonunuzun menü özelliklerini ve uydu alıcısının televizyonunuza eklediği özellikleri tek kumanda ile kontrol edebilmenizi sağlayan ürün evdeki kumanda kargaşasını ortadan kaldırıyor. Akılı kumanda çeşitleri televizyonla kolayca eşleşebiliyor. Bazı modellerde bu eşleşmeyi sağlaması için yanında bir kod veriliyor. Eşleşme gerçekleştiğinde tek kumanda ile televizyonda istediğiniz özelliği kolayca çalıştırabilirsiniz.

Akıllı Kumanda

10 ürün var
 1. Markalar
  1. Maza
  2. BroadLink
  3. Fonri
  4. Peace
  5. Rewel
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
DSACategoryId/2147483646/3013122/60007677/60007682
BAŞA DÖN