Evlerinizin iç ve dış duvarlarına ya da bahçe duvarlarınıza uygulayacağınız duvar ve cephe kaplama ürünleri, evinizin görünüşüne sanatsal bir dokunuş yapıyor. Doğada milyonlarca yılda oluşumu tamamlanan doğal taşların dış cephelere uygulanması ile evleriniz hem estetik bir görünüme hem de mükemmel su ve ses yalıtımına kavuşabiliyor. Duvar ve cephe kaplama ürünleri, klasik yöntemlere oranla daha zahmetsiz, daha pratik ve göze hoş gelen bir kullanım sağlıyor.

Duvar ve cephe kaplama panelleri, kaba inşaatı biten tüm binalara rahatlıkla uygulanabiliyor. Sıvası yapılmış duvarın üzerine uygulanabildiği için boya ve fazladan izolasyon malzemesi kullanılmasına gerek kalmıyor. Böylece duvarlarınıza eşsiz bir tasarım kazandırırken yalıtıma ve boyamaya yapacağınız masraflardan kurtuluyorsunuz. Genellikle polyester, fiberglas ve taş tozundan üretilen dekoratif taş, tuğla ve ahşap görünümlü paneller, dokunulduğunda gerçekmiş hissi veriyor. Özel tekniklerle üretimi yapılan ürünler, doğal taşa göre çok daha hafif ve uzun ömürlü olarak üretildiğinden uzun yıllar aynı standartlarda kullanmanıza imkan sağlıyor.

Boyalı ve boyasız tüm zeminlerde kullanılabilen cephe kaplama ürünlerini duvarınıza uygulamanız için önceden bir hazırlık yapmanıza gerek kalmıyor. Islak ve kuru zeminlere uygulanabilen ürünler; alçıpan, OSB panel ve boya üzerine monte edilebiliyor. Vidalama yöntemiyle duvara sabitlenebilen duvar kaplama ürünleri, çimento harcına gerek kalmadan kullanılabiliyor. Özel montaj tekniği sayesinde paneller, birbirinin devamı olacak şekilde diziliyor ve bütünlük bozulmuyor. Silikon yapıştırıcı yardımıyla da duvara monte edilebilen taş ve tuğla modellerin üzerine birkaç dakika bastırarak kaplamayı sabitleyebiliyorsunuz.

Evlerinizin iç dekorasyonunda da rahatlıkla kullanabileceğiniz dekoratif taş paneller, evlerinize yepyeni bir hava katıyor. Salonlarınıza istediğiniz renk ve desendeki panellerle 3 boyutlu bir görüntü kazandırıp, doğanın masalsı atmosferini evlerinize taşıyabiliyorsunuz. Duvar ve cephe kaplama ürünlerini bahçe duvarlarınızda, müstakil evlerin dış cephelerinde; otel, restoran gibi mekanların iç dekorasyonunda ve iş yerlerinizde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Tanıtım fuarları, dönemsel büyük organizasyonların vitrin ve stantlarında da kolay kurulum ve söküm özellikleriyle tercih edebiliyorsunuz.

Duvar ve Cephe Kaplama Ürünleri

Duvar ve cephe kaplama panelleri, çok düşük orandaki su geçirmezlik özelliğiyle uzun yıllar etkin su yalıtımı sağlıyor. Taş paneller sayesinde kışın yağışlardan, yazınsa nemden oluşabilecek boya atmaları, kabarmaları gibi sıkıntılarla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Klasik yöntemlerde görülen dökülmeler, derz çatlakları gibi sorunlar, büyük ölçüde ortadan kalkıyor. Taş panellerin yapısı gereği doğal taşlarda yaşanan yosun tutma problemleri ile de karşılaşmıyorsunuz. Bakteri üretmeyen ve zehirli gazlar barındırmayan ürünler, tamamen hijyenik ve doğal bir kullanım sunuyor. Yapısında herhangi bir kanserojen madde barındırmayan paneller, tamamen çevre dostu olarak üretiliyor. Duvar kaplama ürünleri yüzde 40 oranında ısı yalıtımı kazandırarak ısınma masraflarından tasarruf etmenizi sağlıyor. Kış aylarında sıcaklığı, yaz aylarında ise soğuk havayı tutarak ferah bir kullanım sunuyor.

Rahatlıkla kesilebilen ve delinebilen ürün; tavanlara ve köşelere estetiği bozmadan uygulanabiliyor. Esnek yapısı sayesinde de şömine, kemer ve sütunlara uygulanabiliyor. Darbe emici özelliğe sahip ürün sayesinde duvarınıza dışarıdan gelebilecek yabancı maddelere karşı dayanıklı ve sağlam kalabiliyor. İstediğiniz renklerde seçebileceğiniz cephe kaplama ürünleri, UV güneş ışınlarına uzun yıllar dayanabiliyor ve renklerinin canlılığını koruyor.

Duvar kaplama ürünleri, evinizde oluşabilecek yangın riskine karşı da alevi tutan ve dağıtmayan özelliğiyle etkili olarak yangının büyümesine ve dağılmasına izin vermiyor. Duvar kaplama panellerini kullandıktan bir süre sonra istediğiniz renge boyayarak cephenize yeni bir görünüm kazandırabiliyorsunuz. Taş panelleri duvarınıza kolay monte edebildiğiniz gibi kolayca sökerek başka bir yerde kullanabiliyor ya da boyutlarını değiştirerek yeniden duvarınıza uygulayabiliyorsunuz. Duvar ve cephe kaplama ürünlerini, su veya ıslak bezle kolayca temizleyebiliyorsunuz.

Duvar ve Cephe Kaplama

76 ürün var
 1. Markalar
  1. Rota
  2. Silverstone
  3. Best Kale
  4. Markataş
  5. Afm
  6. Hausport
  7. Çukurova
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z

Duvar & Cephe Kaplama Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/60002705/2147483620/80081048/80081049
BAŞA DÖN