İnşaatı devam eden binanızda boya ve dış cephe kaplamaları için; oturuma hazır evinizde ise yalıtım ve dekorasyon gibi amaçlarla seçeceğiniz inşaat malzemeleri, pratik kullanımlarının yanı sıra uzun süre yıpranmalara karşı da dayanıklı oluyor. Kullanım alanlarına göre özgün tasarımlara sahip binlerce ürün, yapı işlerinize kalite katıyor ve görsel zevki ön plana çıkarıyor. İnşaat malzemeleri, kolay monte edilebilme özellikleriyle fazladan efor harcamanıza gerek kalmadan kolayca uygulanabiliyor. İnşaat malzemeleri, az bakım gerektiren, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım özellikleriyle enerji tasarrufu, ısı, su ve ses yalıtımı alanlarında üst düzey performans sağlıyor.

İnşaat malzemelerinden seramik kaplama ve yer döşemeleri, evinize sihirli bir dokunuş yaparak evinizin çehresini değiştiriyor ve ortaya seyrine doyum olmayan güzel tasarımlar çıkıyor. Arzu ettiğiniz renk ve desenlerde evlerinize uygulayabileceğiniz seramik döşemeler, evinize derinlik ve genişlik kazandırıyor. Salonlarınızı mozaik, kristal, klasik cam veya el yapımı sanat harikası seramik ürünleri ile süsleyerek cennetten birer köşe hâline getirebiliyorsunuz. Seramiğin moda ve teknoloji ile buluşmasından ortaya çıkan estetik harikası ürünleri evlerinizin mutfak ve banyolarına da rahatlıkla uygulayabiliyorsunuz.

Boya ürünlerini kendi zevkinize göre seçeceğiniz renklerle profesyonellerin kullandığı boya tabancalarından yardım alarak duvarlarınıza uygulayabiliyorsunuz. Klasik yöntemlerin zorlu işlemleri ile uğraşmadan duvarlara, tavana, ahşap yüzeylere ve tuğla yüzeylere rahatlıkla uygulayabiliyorsunuz. Aynı tabancayla farklı aletlere gerek duymadan vernikleme ve parlatma işlemlerini de yapabiliyorsunuz. Boya ruloları ile pratik ve keyifli biçimde duvara fırça izi bırakmadan, damlatma ve etrafa dağıtma yapmadan boya yapabiliyorsunuz. Kullanımı çok kolay olan ürünle boya yaparken hem eğleniyorsunuz hem de işçilik masrafından tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Binalarınızın; kışın dondurucu soğuktan, yazın nemlenme ve yağışlardan koruyabilen ısı ve su yalıtımıyla beraber rahatsız edici seslere karşı da ses yalıtımına sahip olması, evdeki huzurunuzu artırıyor. Polimer ısı ve ses yalıtım levhalarıyla çatı, iç ve dış cepheler, zeminler; kapı, pencere ve pervazlara termal tabakalandırma uygulayarak sıcak havayı evde tutup soğuk havanın evinize girmesine engel oluyorsunuz. Çift taraflı kapı rüzgarlığı, alüminyum folyo, lastik ve kauçuk levhalar, radyatör ısı yönendiriciler gibi ısı yalıtımına yardımcı ürünlerle ısınma masraflarınızı düşürebiliyorsunuz.

İnşaat malzemelerinden cephe kaplama ürünlerini kaba inşaatı biten tüm binalardaki iç ve dış cephelere rahatlıkla uygulayabiliyorsunuz. Duvar kaplama malzemeleri, sıvası yapılmış duvarın üzerine kaplanabildiği için boya ve izolasyon malzemesi kullanmanıza gerek kalmıyor. Böylece duvarlarınıza estetik bir tasarım katarken yalıtıma ve boyamaya yapacağınız masraflardan kurtuluyorsunuz. Dekoratif taş, tuğla ve ahşap görünümlü paneller de dokunulduğunda gerçekmiş hissi veriyor. Özel tekniklerle üretimi yapılan ürünler, doğal taşa göre çok daha hafif ve uzun ömürlü olduğundan yosun tutma, deforme olma ve korozyon etkilerinden korunuyor. Duvar ve cephe kaplama ürünlerini uzun yıllar aynı standartlarda kullanabiliyorsunuz.

Hayatınızı geçireceğiniz, en mutlu anlarınızı içinde yaşayacağınız evinizi kaliteli ve sağlam yapı malzemeleri kullanarak daha huzurlu, daha ferah mekanlara çevirebiliyorsunuz. Enerji tasarrufu sağlayan, hava koşulları ve doğanın yıpratıcı etkilerine karşı dayanıklı olan, gürültü kirliliğinin önüne geçip sadece kendinizin ve sevdiklerinizin sesini duymanızı sağlayan inşaat yapı malzemeleri, hayatınıza pozitif katkı yapıyor.

İnşaat malzemelerine yapacağınız makul fiyattaki harcamalar, yapı malzemelerinin sağladığı enerji tasarrufu ve uzun süreli kullanımlarla size geri dönüyor. Özel tekniklerle nem ve güneşin zararlı etkilerine karşı uzun süre dayanıklı olabilecek şekilde üretilen malzemeler, sizi boya ve ustalık masraflarından kurtarıyor. Tamamen doğal malzemeden üretilen hijyenik ürünler, sağlığınız için de herhangi bir zararlı madde içermiyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

İnşaat Malzemeleri

3.579 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Mossaıca
  2. Armada Çini
  3. DEM
  4. Tan Dekor
  5. Forbo
  6. Evarts
  7. Stonelegant
  8. Mcm
  9. Decopan
  10. Türkeli
  11. Evim Shopping
  12. Demirdöküm
  13. Center Acoustic
  14. Lade Collection
  15. Armada
  16. Ramsoy
  17. Kos
  18. Markataş
  19. Esas Akustik
  20. Silverstone
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483620/80081048
Başa dön