Duş ve banyo sabunları, vücut bakımı ve hijyeni için gerekli olan ürünlerdir. Su bazlı antiseptik ürünler cildi nemlendirip, cilde canlılık verirken; aynı zamanda, toksinlerin atılmasına da yardımcı olur. pH açısından dengeli olan organik sabunlar; el, yüz ve vücut temizliği için kullanılabilir. Bazı sabunlar saçlarınızı yıkamak için de oldukça ideal içeriğe sahiptir.

Duş Banyo Sabunları

Duş banyo sabunları, cildiniz için gerekli olan nem miktarını dengelemekte birebirdir. Sabunlar cildin yağ dengesini ayarladığı için, ciltte aşırı yağlanma sonucu oluşabilecek sivilcelerin giderilmesinde de etkilidir. Cildinizde bulunan gözeneklerin açılarak, içerisindeki kirlerden arınmasına yardımcı olur. Aynı zamanda, cilt üzerinde oluşacak kırışıklıkları önleyerek, cildin erken yaşlanmasını da geciktirir.

Duş banyo sabunları çeşitli aroma ve kokular ile kullanıcılarına farklı seçenekler sunar. Salyangoz özlü sabunlar, içerisinde bulunan allantoin maddesi sayesinde kırışık önleyici, gençleştirici ve yaraların çabuk iyileşmesini sağlayıcı özelliğe sahiptir. Kil özlü sabunlar özellikle siyah noktaların temizlenmesi amacıyla tercih edilir. Kükürt özü içeren ürünler, saç temizliğinde kullanılır. Sabunun yapısında bulunan çam katranı saçta ve saç derisindeki kepek oluşumunu ve kaşıntıyı önleyerek, sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Cildin yağ dengesini ayarladığı için sivilcelerin kurutulmasında ve azalmasında da önemli bir fonksiyona sahiptir.

Defne özlü sabunlar, antibakteriyel özelliği ile bilinir. Bu tür ürünler, kanın akış hızını arttırdığı için cilde canlılık ve tazelik verir. Ayrıca defne yaprağının ferahlatıcı kokusu, banyo keyfinizi artıran unsurlar arasındadır. Etkili ürünlerden bir diğeri olan sarımsak özlü sabunlar, genellikle ince telli ve zayıf saç yapısına sahip olan kişilerin fayda gördüğü sabunlardandır. Saçlara dolgunluk vererek saç tellerinin artmasına ve saçınızın sıklaşmasına yardımcı olur. Sarımsağın keskin kokusundan arındırılmış olup, içeriğinde zararlı maddeler bulunmaz.

Yosun özlü sabunlar, selülitin önlenmesine ve ölü derilerin vücuttan atılmasına katkıda bulunur. Peeling özelliğine sahip olan sabunlar ise içeriğindeki aktif maddeler sayesinde, cildinizi nemlendirirken kapalı gözeneklerin temizlemesine yardımcı olur. Hoş kokusu ile de alışkanlık yapar.

Duş Banyo Sabunu Fiyatları

Duş ve banyo sabunu fiyatları; ürünün markasına, gramajına ve içeriği gibi özelliklerine göre değişiklik gösterir. Duş ve banyo sabunları, likit veya katı formda tercih edilebilir. Tek kullanımlık veya düşük gramajlı sabunlar daha makul fiyatlarla temin edilebilir. Ekonomik ve hediyeli ürünlere de uygun fiyatlar ile sahip olunabilir.

Sabunlar, görsellik açısından da dikkat çekmeli diyorsanız, dekoratif özellikli ürünler ilginizi çekebilir. İstanbul siluetinin bulunduğu sabunlar, yılbaşı için özel tasarlanmış paketler, Ayasofya ve Anadolu motifli ürünler ve çeşitli hayvan figürlerinin olduğu sabunlar ile evlerinize şirin bir hava katabilirsiniz. Ayrıca turistik otel, butik otel ve pansiyon gibi işletmelerde de tarzınızı motifli sabunlarla yansıtabilirsiniz.

İçerisine ip yerleştirilen sabunlar, banyo yaparken elinizden kaymamakla birlikte, kullanımı bittikten sonra da rahatlıkla asılır. Bitkisel aromalı ürünler ise, doğal olduğu için beğenilerek kullanılır. Çeşitli aroma içeriklerine sahip olan tıraş sabunları, ciltte tahriş etmediği için erkek kullanıcılar tarafından tercih edilir. Özellikle, sert ve kalın sakala sahip erkekler için ideal kullanıma sahiptir.

Sıvı el sabunlarında bulunması gereken en önemli özellik, bakteri önleyici olmasıdır. Hijyen ve sağlığınız için kullandığınız el sabunlarının, anti-bakteriyel özellikte olması oldukça önemlidir. El sıvı sabunları farklı gramajlarda ve özellikte oldukları için fiyat olarak da çeşitlilik gösterirler. Ekonomik boyda olan ürünler, uzun süreli kullanım için oldukça idealdir. Biraz daha pahalı olan parfümlü ve cam şişe içinde bulunan sıvı el sabunlarını da kategori içinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Sabun Ürünleri

1.190 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Lolabomb
  2. Mecitefendi
  3. Nesti Dante
  4. Aselcioğlu
  5. Nestidante
  6. Duru
  7. Habipoğlu
  8. Thalia
  9. Avas
  10. Agarta
  11. Softem
  12. Fax
  13. HAREM'S
  14. Nüve
  15. Rosece
  16. Sonett
  17. Hacı Şakir
  18. Lemongrass House
  19. Dove
  20. Elenor
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012354/26012355
BAŞA DÖN