Kadın ve erkekler için tüylerin giderilmesinde kullanılan tüy dökücü spreyler, özellikle zaman açısından tasarruf sağlamak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Genelde uzun zaman harcanan ve ağrılı olan diğer epilasyon yöntemleri ile her zaman istenen etkili bir sonuç ortaya çıkmayabiliyor. Ağda ve diğer yöntemlerdeki epilasyon çeşitlerinin yanı sıra acısız kullanımı ile beğeni toplayan ürün modelleri, pratik ve zahmetsiz kullanımı ile en zor anlarda en büyük yardımcınız olabiliyor. Vücudun çeşitli bölgeleri için özel üretilmiş olan ürün modelleri, kolay kullanımı ile hayatı bu anlamda kolaylaştıran ürünler arasında yer alıyor. İhtiyaç duyduğunuz her an pratik ambalajları sayesinde yanınızda bulundurabileceğiniz ve kullanıma hazır olan ürünler, bakımlı olmanın keyfinin yaşanmasına olanak tanıyor. Zahmetsiz kullanımları ile isteğe bağlı olarak duş sırasında kısa sürede uygulama yapılabiliyor. Geniş alanlarda kullanıma olanak sağlayan ürün çeşitleri, uygulama yapılan yüzeyin pürüzsüz olmasına katkıda bulunuyor. Bunun yanı sıra diğer yöntemlerde rastlanan kıl dönmesi sorununa sebep olmadığı için ürün modelleri, rahatlıkla kullanılabiliyor.

Tüy dökücü sprey fiyatları ise ürünün kullanım özelliklerine, modeline, markasına, tekli ambalajlarda ya da set halinde satılması gibi detaylara göre farklılık gösterebiliyor. Uzun zaman isteyen yöntemler yerine oldukça kısa sürede uygulama yapılmasına olanak tanıyan ürün çeşitleri, ev hanımlarından çalışan kadın ve erkeklere kadar herkes için uygun ve farklı tasarımlarıyla ilgi görüyor. Sprey ya da köpük sprey olarak tercih edilen ürün çeşitleri, kolay kullanımı ile isteğe göre cildi nemlendirirken temizlik sağlayabiliyor. Hoş kokulu olan modeller tercih edilerek, uygulama esnasında rahatsızlık duymadan işlemin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

Pratik ambalajları ile her yere kolay bir şekilde taşıyabileceğiniz ürünler ile en ihtiyaç duyduğunuz anlarda, ürün modelleri ile çok kısa sürede bile etkili sonuçlar almanız mümkün oluyor. Tatil ya da seyahatlerde de oldukça kullanışlı olan ürün modelleri ile her zaman bakımlı ve temiz olma fırsatı sunuluyor. Bunun yanı sıra ürün çeşitleri, her gün deride biriken ve derinin kalınlaşmasına sebep olan ölü deriyi de temizleyerek cildin daha pürüzsüz ve yumuşak olmasına katkı sağlıyor.

Kadınlar kadar erkekler için de en büyük yardımcı olan tüy dökücü sprey modelleri, kadın ve erkeklere özel tasarımları ile ön plana çıkıyor. Farklı markalara ait farklı özellikteki ürünler sayesinde, kadın ve erkekler için vazgeçilmez olan modeller ile herkese uygun kullanım imkanı sunuluyor. Normal ciltler için tasarlanmış ürünleri tercih edebileceğiniz gibi tüm cilt tipleri için üretilen modelleri de seçerek güvenli bir kullanım gerçekleştirme fırsatınız oluyor. Ayrıca hassas cilt yapıları için tasarlanmış model kullanılarak, hassas ciltlerin tahriş olmasının önüne geçilmiş oluyor. Bunun yanı, sıra ürünlerin tüy azaltma özelliğinden faydalanmak ve daha kalıcı sonuçlar elde etmek de mümkün oluyor.

Vücudun çeşitli bölümleri için özel üretilen ürün çeşitleri ile geniş bir alanda uygulama imkanı oluyor. Genelde sadece püskürtüp ovalayarak yapılan uygulamanın son aşaması, yıkayarak temizlemek oluyor. Bu şekilde, oldukça kısa sürede pratik ve kolay bir epilasyon sağlanmış oluyor. Ürün modellerini tekli olarak tercih edebileceğiniz gibi setler halinde almanız da mümkün oluyor. Bu sayede, uzun süreli ve her ihtiyaç duyduğunuz anda en büyük yardımcınız olacak olan ürün modelleri ile her zaman bakımlı, temiz ve güzel görünen bir bedene sahip olma fırsatınız oluyor. Farklı kullanım özellikleri ve modelleri ile herkese uygun olan tüy dökücü sprey çeşitleri sayesinde, her zaman güvenli ve etkili bir epilasyon için olanak tanınıyor.

Tüy Dökücü Sprey

26 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Agiss
  2. Clemy
  3. Ostwint
  4. Epila
  5. Luis Bien
  6. Depycure
  7. Elaiss
  8. Epilady
  9. Herbal Palace
  10. Hürrem
  11. N-Melanin
  12. Porcodile
  13. Practika
  14. Pratik
  15. Scream
  16. Sowell
  17. Veet
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001547/2147483633/80216049/26012147/80216051
BAŞA DÖN