Saçlarınızın daha toplu ve şekilli görünebilmesi için çeşitli saç şekillendirici ürünler kullanabilirsiniz. Bu ürünlerden biri, şekillendirici kremler waxlardır. Az kullanımla iyi ve uzun süreli sonuçların alınmasını sağlayan bu ürünler, oldukça kullanışlı olabilir. Wax, kolay şekil almayan saçlar için ideal bir üründür. Birçok marka tarafından üretilen saç şekillendirici kremler waxlar aracılığıyla, siz de saçlarınızın görünmesini istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Şekillendirici Kremler Wax Fiyatları

Wax ürünlerinin hammaddesi olan kamauba mumu, Brezilyada bulunan palm ağacına ait yaprak tomurcuklarının, belirli bir dönemde toplanıp güneşte kurutulmasından sonra, öğütülmek suretiyle elde edilir. En sert doğal mum olarak bilinen kamauba mumu, yapışkan olmayan, kırılgan ve parlak yapılı bir mumdur.

Saçlarınıza wax uyguladığınızda, saçlarınız doğal görünür ve herhangi bir şekilde ekstra parlaklık bulundurmaz. Ayrıca bu ürünlerin özel formülleri sayesinde, wax kullandığınız zaman çevrenizdekiler, saçlarınızın doğal formunda olduğunu düşünebilir ve saçlarınızdaki waxın varlığını fark etmeyebilirler. Waxlar, diğer saç şekillendiricilerden daha yoğun ve kalıcı olabilir. Dağınık ve hacimli şekiller elde etmenize yardım edebilecek nitelikteki saç şekillendirici kremler waxlar, etkili olmalarının yanı sıra oldukça hoş kokulu olabilirler.

Wax kullanımı oldukça kolaydır ancak etkisini en üst düzeyde görebilmeniz ve bu etkiyi arttırabilmeniz için saç tipinize uygun olan ürünleri tercih etmeniz doğru olur. Eğer yumuşak saçlara sahipseniz, saçlarınızın kolay şekil almasına rağmen çabuk bozulmasından rahatsızlık duyuyorsanız, sert wax çeşitlerini kullanmanız önerilebilir. Saçlarınızı geriye doğru yatırıyor ya da ıslak bir görünüm elde etmek istiyorsanız, sertlik düzeyi orta ve ıslak görünüm sağlayan wax çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Mat görünüm veren doğal ve kalıcı waxlar, istediğiniz şekilleri oluşturmanıza yardımcı olurken, saçlarınız doğallığını koruyabilir. Ürünü uygulayacağınız zaman, kremler waxtan parmağınıza fındık tanesi büyüklüğünde almanız yeterli olur. Aldığınız waxı parmak uçlarınıza iyice yedirerek uygulayabilirsiniz ve gerekli olursa şekillendirici kremler waxı fön ile hafifçe yumuşatarak şekil verilecek saça uygulayabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz ürünlerin fiyatları; marka, gramaj, ambalaj çeşidi gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık arz edebilir.

Wax Zararlı mı?

Saçlarınız, şekillendirici kremler waxların içerdikleri özel yağlara bağlı olarak, uyguladığınız şekli uzun süre muhafaza edebilir. Bu ürünlerden arzu ettiğiniz sonucu alabilmek için saçlarınızı yıkadıktan sonra kurulamanız ve henüz nemliyken saçlarınıza uygulamanız doğru olur. Böylece saçlarınız kolayca şekil alabilir, bunun yanı sıra parlak ve doğal bir görünüme sahip olabilir.

Bazı waxların içerisinde yer alan kafein, ürünün daha kuvvetli bir yapıya sahip olmasını sağladığından, saçlarınızın şekli çok daha iyi olabilir. Bu tip ürünlerin gücü, 48 saat sürebilir. Şekillendirici kremler waxların içerdikleri koruyucu maddeler, saçınızı kurumaya karşı etkili bir şekilde koruyabilirler. Saçlarınız zor şekil alıyorsa, sizlerin de kullanabileceği farklı ürünler bulunur. Asi saçlara sahip olsanız bile, bu ürünlerin şekil verme kapasiteleri sayesinde, saçlarınızın şekli uzun süre aynı kalabilir ve saçlarınız aynı zamanda neme karşı hale gelebilirler.

Bütün ürünlerde olduğu gibi kullandığınız waxların içerikleri farklıdır. İçeriklerini kontrol ederek alacağınız waxlar saçlarınıza herhangi bir şekilde zarar vermeyebilir, bilakis içerebildikleri kaliteli yağlarla saçlarınızı besleyebilirler. Ayrıca wax uyguladığınız saçlarınızın temiz olmasına dikkat etmeniz, büyük önem taşır. Wax aracılığıyla oluşturduğunuz saç şekline gereksinim duymadığınız zaman, saçlarınızı yıkamanız, hem waxlardan alacağınız verimi arttırabilir hem de saçlarınızın sağlığı açısından faydalı olabilir.

Yağmurlu havalarda bile saç şeklinizi koruyabilen şekillendirici kremler waxlar, özellikle sporcular ve sürekli göz önünde bulunanların tercih ettikleri ürünlerdir. Bu noktada, yaptığınız iş veya bulunduğunuz ortam dolayısıyla çok daha iyi olmasını arzu ediyorsanız, saç tipinize ve oluşturmak istediğiniz saç modeline göre şekillendirici kremler waxları edinebilirsiniz

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Şekillendirici Ürünleri

1.012 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Nivea Şekillendirici Kremler Waxlar
  2. Pantene Şekillendirici Kremler Waxlar
  3. Elidor Şekillendirici Kremler Waxlar
  4. Agiva Şekillendirici Kremler Waxlar
  5. Osis Şekillendirici Kremler Waxlar
  6. American Crew Şekillendirici Kremler Waxlar
  7. Ostwint Şekillendirici Kremler Waxlar
  8. Tigi Bed Hair Şekillendirici Kremler Waxlar
  9. Schwarzkopf Şekillendirici Kremler Waxlar
  10. morfose Şekillendirici Kremler Waxlar
  11. Redone Şekillendirici Kremler Waxlar
  12. Sector Şekillendirici Kremler Waxlar
  13. DAX Şekillendirici Kremler Waxlar
  14. Newwell Şekillendirici Kremler Waxlar
  15. Wella Şekillendirici Kremler Waxlar
  16. Fonex Şekillendirici Kremler Waxlar
  17. Osmo Şekillendirici Kremler Waxlar
  18. Got2B Şekillendirici Kremler Waxlar
  19. Bonhair Şekillendirici Kremler Waxlar
  20. Tenax Şekillendirici Kremler Waxlar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012290
Başa dön